güzel gün!

Bugün Binance kripto para borsası ile ilgili konuşmamıza devam ediyoruz. Bir önceki yazıda, bu sitenin temel avantajlarını, yıldırım hızındaki başarısını, bugün haklı olarak liderlik pozisyonunu işgal etmesine izin verdik..

Bu sitenin ilgimizi hak ettiğinden ve kesinlikle denemeye değer olduğundan emin olduk. Bu nedenle, kayıt olmaya ve borsaya başlamaya geçelim..

Binance.com: Kayıt Adımları

Borsaya girmek için, geleneksel olarak sitenin resmi sitesine kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. https://www.binance.com/. Ardından, iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekecek, uygulamada size gelecek olan tek seferlik kodu girin. Google Doğrulayıcı. Sırayla tüm adımları düşünelim.

Aşama 1. Bir hesap oluşturun

Sağ üst köşedeki bağlantıya tıklayın Kaydol / “Kaydol”, bu pencere görünecektir:

Şimdiye kadar her şey her zamanki gibi: güvenilir bir şekilde korunan bir e-posta giriyoruz, başka hiçbir yerde kullanılmayan karmaşık bir şifre buluyoruz, ikinci kez onaylıyor ve sitenin kullanım şartlarını kabul ediyoruz.

it Kayıt ol veya “Kayıt ol”, Sitenin Rusça sürümünü kullanıyorsanız. Bundan sonra, hesabınızı etkinleştirmek için bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. Takip edin ve kayıt tamamlanacaktır.

Referans kodunuz varsa, alana girebilirsiniz. Referans İD, komisyonlar, hediyeler ve diğer hoş bonuslarda indirim almak için.

Adım 2. Giriş Binance

Hesabınızı girmek için siteye sadece kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmez https://www.binance.com/. Şirket, dolandırıcıların kaynaklarını borsanın resmi web sitesi olarak gizledikleri gerçeğiyle defalarca karşılaştı, bu nedenle girmeden önce Binance web sitesine gittiğinizden emin olmanız gerekir..

URL satırının yanında bir asma kilit olmalı ve site adresi https: // ile başlamalıdır Bu, güvenli bir bağlantı olduğunu gösterir.

Doğruladıktan sonra, giriş ve şifre ile formdaki site adresinin bulunduğu alana tıklamanız gerekir..

Aşama 3. Captcha Binance

Binance, bir kullanıcının robot olmadığını doğrulamak için ustaca bir yöntem kullanıyor. Her zamanki captcha’yı girmek yerine: metin, sayılar veya bir resim, bulmacanın bir parçasını doğru yere taşıması gerekiyor ve eşleşir eşleşmez, captcha’nın başarıyla tamamlanmasıyla ilgili karşılık gelen bir yazı görünecektir..

Hepsi kayıt ile. Artık bakiyenizi herhangi bir kripto para birimi ile doldurabilirsiniz, çoğu zaman BTC veya ETH’dir ve ticarete başlayabilirsiniz..

İki faktörlü kimlik doğrulama 2FA kurma

Binance, borsadaki kullanıcıların çalışmalarındaki temel görevlerinden biri olarak yüksek güvenlik düzeyini görüyor. Ve onunla tartışmayacağız, çünkü maliyeyle ilgili her şey güvenilir bir şekilde korunmalıdır, çünkü dolandırıcılar, bilgisayar korsanları ve diğer saldırganlar ağda uyumaz..

Bu nedenle, tekrarlanan girişler üzerine, değişim mümkün olan her şekilde güçlendirilmiş bir koruma yönteminde ısrar edecek ve iki faktörlü kimlik doğrulama sunacaktır. Ayrıca takas hatırlatıcılarını unutmak ve paranızın ve hesap güvenliğinizin güvenliğinden emin olmak için 2FA’yı hemen açmanızı şiddetle tavsiye ederim..

Güvenlik konusunda çok endişeli olmasanız bile çift kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekecektir – birçok önemli işlev onsuz çalışmaz. Örneğin, doğrulamayı geçemez veya para çekemezsiniz.

Binance.com iki kimlik doğrulama yöntemi sunar, en uygun olanı seçebilir ve etkinleştirme:

 • vasıtasıyla SMS. Bu yöntem daha kolaydır – sadece telefon numaranızı hesabınıza bağlayın ve her oturum açtığınızda, para çektiğinizde veya ayarları değiştirdiğinizde borsa size SMS ile bir kod gönderecektir..

Bunu yapmak için tıklayın SMS gönder / “Gönder”. Birkaç dakika sonra, mesajda sütuna girilmesi gereken bir kod gönderilecektir. “SMS Kimlik Doğrulama Kodu” ve bas Sunmak.

Bu yöntem daha az güvenilirdir, çünkü bazen SMS ulaşmaz veya gecikmeli gelir, saldırganların SMS’i yakaladığı durumlar da vardır, bu nedenle ikinci yöntemi kullanmanızı öneririm;

 • kimlik doğrulama Google. Bunu yapmak için akıllı telefona bir uygulama kurulur. Google Doğrulayıcı, uygulama hesabı Binance hesabına bağlı.

Şimdi, her girdiğinizde, borsa uygulamaya gelen ve her dakika değişen bir kod isteyecektir, bu yüzden onu kesmek imkansızdır. Bu, rahat ve güvenli bir yoldur. Hadi daha detaylı düşünelim.

İki faktörlü kimlik doğrulama açık Binance.com.tr karşısında Google Doğrulayıcı

1. Google Authentificator uygulamasını PlayMarket veya Google App Store’dan indirin ve akıllı telefonunuza kurun. Doğrudan web sitesinden indirebilirsinizhttps://www.binance.com

2. Sistem sizden tarama yapmanızı isteyecektir. QR kod, özel anahtarı uygulamaya otomatik olarak girmek için. Akıllı telefonunuz herhangi bir nedenle kodu okuyamazsa, verileri uygulamaya manuel olarak girebilirsiniz..

Özel anahtarınız Google Authentificator QR kodunun yanına yazılacaktır. Borsaya girmek için gelecekteki kodları oluşturmak için temel oluşturacaktır..

Bu anahtarı güvenli bir ortamda, güvenli bir yerde saklamak önemlidir. Bu kod olmadan, hesabınıza giriş yapamazsınız.

Binance hesabınızı Google Authentificator’a bağlamak. Bunu yapmak için şunu girmelisiniz:

 • Anahtar;
 • Login Passvord satırında hesap şifresi;
 • uygulamadan tek seferlik kod.

Her şeyi doğru yaptıysanız, iki faktörlü kimlik doğrulamanın başarılı bir şekilde etkinleştirildiğine dair bir bildirim görünecektir..

ÖNEMLİ! Google kimlik doğrulamasını açamıyorsanız, kodu uygulamadan girdiğinizde, kodun veya şifrenin yanlış olduğuna dair sürekli bir hata görünür, aşağıdakileri yapın: uygulamayı açın ve adresine gidin. “Ayarlar”, orada öğeyi seçin “Kodlar için zaman düzeltmesi”.

Kişisel olarak doğrulandı, bundan sonra giriş çalışacak.

Binance’de Doğrulama

Seviye 1.

Günde 2’den fazla bitcoin çekmeyi planlamıyorsanız, borsada fiat olmadığı için zorunlu doğrulamadan geçmenize gerek yoktur. Bu, ana doğrulama seviyesidir, yani ekli postanın doğrulamasını geçtiniz, çoğu kullanıcının çalışması için yeterlidir..

Seviye 2.

Günde 100 BTC’ye kadar para çekmek için kimlik kontrolüne ve daha derin hesap doğrulamasına ihtiyacınız var. Bunun için pasaport verilerinizi borsaya ve fotoğrafınızı elinizde göndermeniz gerekiyor. Bundan sonra belgeleri kontrol etmek biraz zaman alacak.

3. seviye.

Daha yüksek para çekme kısıtlamalarını kaldırmak için – günde 100 BTC’nin üzerinde), doğrudan değişim desteği ile iletişime geçmeniz gerekecektir..

Her seviye yalnızca bir önceki seviyeyi başarıyla geçtikten ve 2FA etkinleştirildikten sonra kullanılabilir..

Binance’e nasıl para yatırılır?

Binance bir kripto para borsasıdır, bu nedenle burada dolar, ruble veya euro bulamazsınız. Elektronik parayı da ikmal edemezsiniz: Webmoney, Yandex.Money, Qiwi, vb. Yalnızca dijital para birimleri.

MasterCard / VISA kartınızı kullanarak kripto para satın alabilirsiniz. Ancak bu durumda, oran resmi olandan oldukça farklı olacaktır, bu nedenle güvenilir çevrimiçi değiştiricileri kullanmak ve önceden kripto para satın almak daha iyidir..

CEvens, aşağıdaki para birimleriyle sorunsuz bir şekilde doldurulabilir:

 • Binance Coin (BNB Coin) – değişimin iç perspektif para birimi;
 • Bitcon (BTC) hala lider kripto para birimidir;
 • Ethereum (ETH) – Bitcoin’den sonra en popüler ikinci kripto para birimi;
 • Tether (USDT) – onlara göre hesaplarında Amerikan doları ile desteklenen Tether Limited’in para birimi;
 • diğerleri.

Borsada hesap doldurun Binance Çok basit:

 • bölüme git Fonlar – Para Yatırmas;
 • depozitoyu yenilemek istediğiniz para biriminde parayı seçin;
 • yenileme için cüzdan ayrıntılarını girin.

Kayıt anında gerçekleşmez. Süreci kontrol edebilir ve bölümden para girişini kontrol edebilirsiniz. Fonlar – İşlem Geçmişi.

Bakiyenin başarılı bir şekilde yenilenmesinden sonra, ticarete başlayabilir veya belirli projelerde yatırım yapabilirsiniz. Binance borsası muazzam bir kripto para birimi listesi sunar: en umut verici kripto paraların neredeyse eksiksiz bir seti ve ICO’yu tamamlayan çok sayıda yeni.

Binance’e para çekin

Kripto para birimini cüzdanınıza çekmek için menüden seçim yapmalısınız Para kaynağı paragraf Para çekme. Bundan sonra, jetonu, para çekme miktarını seçin ve düğmesine basın. Sunmak.

ÖNEMLİ! Para çekme işlemleri yalnızca iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirdiyseniz mümkündür.

Binance ücretleri

Önceki makalede, Binance borsasının popülaritesindeki hızlı büyümeyi etkileyen faktörlerden birinin, tüm kripto para borsalarına kıyasla en düşük komisyon olduğu gerçeğinden bahsetmiştik. Genellikle üç tür kripto para birimi değişimi vardır:

 • para yatırmak için;
 • çekilme için;
 • işlem başına.

5 Şubat 2019 itibarıyla komisyon hala işlemin% 1’idir. Hesabı yenilemek için herhangi bir komisyon yoktur ve ayrıca siteden para çekmek için çok demokratik bir yaklaşım vardır: Ripple -% 0.25, Bitcoin -% 0.001, Ethereum -% 0.01, vb..

Binance’deki ücretler gerçekten de yarışmadakilerden önemli ölçüde daha düşük. Ek olarak, Binance Coin ödemelerinde% 25 indirim içerebilir ve% 0,75’e düşebilir. Bu, popüler kripto borsaları arasında en düşük işlem ücretlerinden biridir..

Binance Listeleme

Binance’in çok geniş bir kripto para birimi çiftleri listesi var, borsa yeni paralarla işbirliğine açık ve düzenli olarak listesine ekleniyor. Site sunar: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin Gold, NEO, Monero, LiteCoin ve diğerleri.

Bir yandan listeye yalnızca değerli paralar giriyor, diğer yandan şirket, ICO’dan sonra gelecek vaat eden yeni kripto para birimlerini isteyerek listeliyor. Bugün borsada 370’den fazla döviz çiftinde işlem yapmak için 240’dan fazla coin var.

Bugün yeni kripto paraların listelenmesi için en çok talep gören Binance’de listelenmek zor. Bazı kaynaklar kripto paranın 2 milyon dolarlık borsada listelenebileceğini iddia ediyorlar, ancak bu ana koşul değil ve tek koşul değil. Bundan sonra, bir dizi kritere göre katı bir seçim yapmak zorunda kalacak..

Değerlendirme özel bir komisyon tarafından yürütülür. Başvuru sahibini detaylı olarak incelediği kapalı bir toplantı yapar. Kararını etkilemek imkansızdır çünkü kimse komisyonun yapısını veya seçim faktörlerini bilmiyor.

Yeni madeni paraların geliştiricilerinin Binance’te listelenmeyi planladıklarını veya istediklerini açıklamalarına veya herhangi bir şekilde bildirmelerine izin verilmez. Aksi takdirde böyle bir madeni para için borsaya giden yol sonsuza kadar kapatılacaktır. Komisyonun kararı madeni para lehine verilirse, geliştiricisi bunu ana kullanıcılarla birlikte borsanın resmi kaynaklarından öğrenebilecek..

Böylece şirket, güvenilirliğini ve kusursuz itibarını bir kez daha teyit ediyor..

Binance’i Neden Üçüncü Taraf Kripto Para Birimi Hizmetlerine Bağlayın??

Önceki makalede söylediğimiz gibi, kripto para borsası, bir tüccarı kripto para piyasası ile bağlayan bir platformdur. Bunun üzerinde ticaret yapabilir ve işlemlerini yapabilir. Özünde, ona pazara erişim sağlar. Tabii ki, borsa sitesinde, özellikle Binance gibi, teknik analiz için birçok araç, bir kripto tüccarı için önemli olan bilgilere erişim ve daha önce kısmen bahsettiğimiz bir dizi başka özellik var (örneğin, temel ve gelişmiş arayüz) ve sonraki makalede değinilecektir. … Ancak çoğu zaman bu bir tüccar için yeterli değildir.

Özellikle ticarete yeni başlıyor ve henüz kendi başına gösterge kodları yazamıyorsa, ancak danışmanlar kurmayı, belirtilen göstergelere göre işlem yapacak botları kullanmayı, uyarıları kurmayı vb. Yani, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli bir tüccar, işlerini olabildiğince basitleştiren ve otomatikleştiren güvenilir bir hizmet seçmeye çalışır. Bu hizmetlerden biri 3commas platformudur.

3commas veya başka bir siteye kaydolduktan sonra, bilgilerini tekliflerde kullanmak ve işlem yapmak için Binance ve diğer borsaları ona bağlayabilirsiniz..

Binance 3commas’a nasıl bağlanır?

Kişisel hesabınızda 3 virgül için kaydolduktan sonra, “Değişim ekle” düğmesine ve ardından “Borsaya bağlan” düğmesine tıklamanız gerekir..

Burada borsanın istenen adını girip listeden seçiyoruz. Bundan sonra, bir anahtar çifti girmeniz gerekir: API Anahtarı ve API Sırrı. Bunları almak için, yukarıda bahsettiğimiz Binance’de iki faktörlü kimlik doğrulamasını (2FA) etkinleştirmiş olmanız gerekir. bundan sonra ihtiyacınız olan:

1. hesabınızda oturum açın https://www.binance.com/

2. Hesap sekmesine tıklayın.

3. Bölüme gidin API Ayarı.

4. Anahtar için istenen ve anlamlı bir adı girin ve tuşuna basın. Yeni anahtar oluştur.

5. Aşağıdaki kodu girin Google Authentificator.

6. Bir sonraki pencere, kullanıma hazır bir çift API ve Gizli anahtar gösterecektir:

Hizmeti ticaret için kullanacaksanız, bu API anahtarının oluşumunu tamamlar. Grafik bilgileri almak için bir hizmete ihtiyacınız varsa, o zaman düğmeyi tıklamanız gerekir Düzenle vekutunun işaretini kaldırın Ticareti Etkinleştir, sonra basın Kayıt etmek ve uygulamadan 2FA kodunu tekrar girin Google Doğrulayıcı.

Herhangi bir nedenle anahtarı silmeniz gerekirse – tıklayın Sil ve eylemi onaylayın.

Şimdi her şeyi iş için hazırladık: bir hesap kaydettik, güvenliğini ayarladık, ilgilendiğimiz kripto para hizmetini otomatik ticaret veya işimizin basitleştirilmesi için bağladık. Ticarete başlayalım! Bir sonraki Binance makalesinde, 1 numaralı kripto para borsasında nasıl işlem yapılacağına bir göz atacağız. Yakında görüşürüz!

İyi şanslar ve iyi karlar!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me