Günümüzün kripto para piyasası değeri, para kazanmanın bir yolu olarak ticareti veya yatırımı kullanan varlık sahiplerinin kalplerine umut aşılamaktadır. 6-7 ay önce piyasanın yavaş yavaş ölüme doğru ilerlediği görülüyordu. 16 Aralık 2018’de kapitalizasyon 100 milyar dolara ulaştı, piyasa 2017 yazından bu yana çok az değersizdi. Geçen yıl tüm kripto piyasası için ne kadar üzücü olursa olsun, 2018’de Binance dahil 428 yeni coin piyasaya sürüldü. CoinMarketCap sıralamasında şu anda 6. ve 36. sırada yer alan Coin (BNB) ve Huobi token (HT). Bu kripto para birimlerinde ticaret yapmak çok aktif ve birçok yatırımcı ve tüccar onlardan makul miktarda para kazandı..

2019’da 190 kripto para birimi ortaya çıktı, aralarında başarılı olanlar var ve potansiyel olarak başarılı olanlar da var. Bugünkü incelemede, 2019’da piyasaya sürülen ve ilginizi hak eden 12 kripto para biriminden bahsedeceğim. Her yatırımcının görevi, 2019’da yeni Ethereum’larını veya en azından Huobi’yi görmek ve bulmaktır..

Bu arada, Huobi hakkında bir hayat kesmek, bu borsada işlem yaparsanız, 3commas’a erişim size bir kuruşa mal olmayacak, bu da otomatik ticaret kurabileceğiniz anlamına gelir, bu da çok zaman kazandıracak sinirler.!

Yaz aylarında kızağı hazırlıyoruz ve viyola sezonu için gelecek vaat eden madeni paralar listemiz şu anda.

Git!

BitTorrent (BTT)

BitTorrent (BTT)BitTorrent (BTT)

Ademi merkeziyet, BitTorrent teknolojisi için çok önemlidir. Bence herkes, indirilen dosyaları insanlar arasında değiş tokuş etme fikrine aşinadır. Torrentlerle ilgili temel sorun, kullanıcıların indirmiş olmaları nedeniyle dağıtmak istememeleri nedeniyle dosya indirme hızının yavaş olmasıdır. Bu sorunun çözümü yüzeydeydi. Kullanıcıların yalnızca dosyaları dağıtmaya teşvik edilmeleri gerekir, o zaman bunu yapmaya daha istekli olurlar.

Cryptocurrency, promosyon için tam olarak doğru. Platform, TRON’un kuruluşuyla tanınan kripto milyarderi Justin Sun tarafından satın alındıktan sonra oluşturulmaya başlandı. BTT, Ocak 2019’un son günlerinde piyasaya sürüldü ve 4 gün sonra fiyatı neredeyse 2,5 kat arttı.

Şimdi fiyatı ve kapitalizasyonu bir miktar düşüş yaşıyor, ancak öyle olsa bile, coin CoinMarketCap derecelendirmesinde 44. sırada yer alıyor ki bu iyi bir sonuç. Birçok borsada bulunabilir. BTT için işlerin iyi gideceği gerçeği lehine, TRON ile olan bağlantısı ve BitTorrent torrent protokolleri aracılığıyla dosya indiren milyonlarca dolarlık bir insan topluluğunun varlığı,.

Pivot Token (PVT)

Pivot Token (PVT)Pivot Token (PVT)

Reytingdeki düşük pozisyona bakmayın, bugün sadece 1896’dır, ancak yakında bu önemli ölçüde değişebilir. Çünkü yaratıcıların harika bir fikri var. Pivot, dünyanın en büyük blockchain yatırım ve iletişim platformu olduğunu iddia ediyor.

Kullanıcılara kripto para piyasası hakkında gerçek zamanlı veriler sağlamak için tasarlanmıştır. Doğal olarak ürün, otomatik ticaret kuranlar da dahil olmak üzere hem yatırımcılar hem de tüccarlar için yararlı olacaktır. Bu platformda kullanıcılar sadece öğrenip deneyimlerini paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda gelir elde edebilirler. Jetonlar yayınlama, okuma materyalleri ve çok daha fazlası için verilir. Pivot, yatırımcıların finansal teknolojiyi kullanarak varlıklarını nasıl daha iyi yönetebileceklerini öğrenmelerine ve ticaret becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı umuyor. PVT, Pivot ekosistemindeki tek simge olarak kullanılacak.

Pivot Token (PVT)Pivot Token (PVT)

Proje Binance Labs, Huobi Eco, INBlockchain, LD Capital ve LinkVC gibi şirketlerden yatırım aldı. Google Play’e göre Pivot, 232 ülkede 3,62 milyon kullanıcıya sahip ve büyüyor.

TOP Ağı (ÜST)

TOP Ağı (ÜST)TOP Ağı (ÜST)

Hemen hemen tüm iletişim yöntemleri, kullanıcılar hakkında bilgi depolamayı içerir. Bu, sunucu kurulumu ve bakımı şeklinde gereksiz maliyetler getirir ve ayrıca merkezi olarak depolanan veriler çok savunmasızdır..

TOP Network’ün hırslı yaratıcıları, projelerini blok zincirinde bulut iletişim hizmetleri sağlayan merkezi olmayan bir açık ağ olarak tanımlıyor. TOP, mesajlaşma, arama, video, VPN ve daha fazlasını içeren güvenli ve uygun fiyatlı hizmetler sunar. TOP Network’ün uzun vadeli misyonu, tüm Dapp’ler için halka açık bir blockchain altyapısı oluşturmaktır..

TOP Ağı (ÜST)TOP Ağı (ÜST)

TOP Network şu anda CoinMarketCap sıralamasında 261. sırada. Birkaç borsada işlem görmektedir. Proje yol haritası, habercinin 2019’un üçüncü çeyreğinde başlatılacağını bildiriyor. Plan plana göre giderse ve haberci iyi çıkarsa, TOP potansiyelini ortaya çıkaracak ve bu madalyonun sahipleri daha çok ellerini ovuşturacak ve zamanında buna inandıkları için mutlu olacaklar. Tüccarlar fiyat değişikliklerinde iyi para kazanabilecekler..

Origo (OGO)

Origo (OGO)Origo (OGO)

“Gizlilik İnternette ölüyor” diyor Origo Network web sitesi ve bu kripto para biriminin geliştiricileri, gizliliği korumanın mükemmel yolunu bulduklarına inanıyorlar. Origo, çünkü:

  • Sıfır Bilgi Kanıtı’na (ZKP) göre;
  • kripto para biriminin ölçeklenebilirliği yüksektir, ayrıca hibrit BFT + Proof-Of-Stake konsensüs mekanizması kullanılır;
  • işlemler zincir dışı gerçekleştirilir.

Origo (OGO)Origo (OGO)

OGO şu anda CoinMarketCap’e göre 285. sırada. Bu kripto para biriminde alım satımın başlaması bekleniyordu, çünkü ICO aşamasında etrafta epeyce heyecan vardı. OGO’nun grafiği ilginç, borsalarda alım satım bu yılın Haziran ayı başlarında başladı ve ayın ortasında fiyat önemli ölçüde düştü. Analistler bunu, varlığın sahiplerinin fiyatlarda anında bir artış bekledikleri ve gerçekleşmediğinde kripto para biriminden kurtulmak için acele ettikleri gerçeğine bağlıyor. Ondan sonra fiyat gerçekten çok yükseldi. Bu nedenle, özellikle otomatik ticaret kuran seçici tüccarlar zaten bu parayı çok seviyorlar, çünkü onlara iyi kazançlar sağladı..

Origo, çeşitli şekillerde kullanılabilir, sigortaya dahil olabilir veya tüm verileri tamamen gizli tutarak çalışanlarınıza aylık maaş ödeyebilirsiniz. Genel olarak, bu kripto para birimine de bakılması gerekiyor, potansiyeli var gibi görünüyor.

Thunder çekirdeği (TT)

Thunder çekirdeği (TT)Thunder çekirdeği (TT)

Thunder, kendi kripto para birimine sahip bir blok zinciridir. Ana avantajı, EVM uyumluluğu ve bir saniyeden daha kısa onay süresi ve düşük gaz maliyetleri ile iddia edilen 1200 TPS çıktıdır. Bu, merkezi olmayan uygulamaların hızlı ve kolay bir şekilde ölçeklenmesini ve devreye alınmasını sağlar. Ayrıca, web sitelerinde yaratıcılar, gurur duymadan, protokollerinin basitliğini ve güvenilirliğini beyan ederler. Adımlarının her biri tam olarak tanımlanmış ve titiz matematiksel kanıtlarla desteklenmiştir..

İşlemler bir saniyeden daha kısa sürede onaylanır, çünkü mutabakat düğümleri bir tur oylamayı tamamlar, bu da işlemin geçmesi için yeterlidir. Hızlandırıcı, fikir birliği düğümlerini koordine eden güvenilir ve DDoS’ye dayanıklı bir sistemdir.

Thunder çekirdeği (TT)Thunder çekirdeği (TT)

Coin, bu yılın Mayıs ayının ortasından bu yana borsalarda göründü, ancak şu anda alım satımın Mayıs ayından önemli ölçüde daha düşük bir fiyata gerçekleştirilmesine rağmen, Thunder CoinMarketCap’te kendine güvenen 220. sırada yer alıyor. Analistler indirim yapmıyor, aksine kripto para biriminin TOP-100 kripto para birimine girme şansı olduğuna inanıyorlar..

Bitcoin Satoshi Vizyonu (BSV)

Bitcoin Satoshi Vizyonu (BSV)Bitcoin Satoshi Vizyonu (BSV)

2018’in sonunda piyasaya sürülmesine rağmen, incelemede bu paradan kesinlikle bahsetmek istiyorum. Bitcoin SV, tüccarların ve yatırımcıların daha önce yapmamışlarsa kesinlikle dikkat etmeleri gereken ilginç bir proje..

SV, bir Bitcoin Cash hard forkudur. Bitcoin SV projesi öncelikle CoinGeek Mining tarafından nChain’in geliştirilmesiyle destekleniyor. Bitcoin Satoshi Vision’ın kurucuları, Satoshi Nakamoto davasının gerçek halefleri olduklarına inanıyor. Bitcoin SV, Bitcoin’in eşler arası ağıdır. Projenin temel amacı, daha yüksek ölçeklenebilirliğe sahip daha kararlı bir blok zinciri oluşturmaktır. Bu, dünyanın her yerindeki satıcıların ve alıcıların sorunlarını çözmek için akıllı sözleşmeler kullanmasını sağlayacaktır..

Bitcoin Satoshi Vizyonu (BSV)Bitcoin Satoshi Vizyonu (BSV)

Topluluk bu kripto para birimine farklı davranıyor, ancak buna rağmen, Bitcoin SV bugün gezegendeki en büyük on kripto para biriminden biri. Bu yazının yazıldığı sırada 2,6 milyar dolarlık büyük harfle dokuzuncu satırda.

Matic Ağı (MATIC)

Matic Ağı (MATIC)

Nisan 2019 sonunda alım satım için yükselen bu kripto para, 38 milyon dolarlık sermaye ile sıralamada 114. sırada yer alıyor.Matic Network’ün yaratıcıları, projelerini ikinci seviyede bir ölçekleme çözümü olarak tanımlıyor. zincir dışı bilgi işlem için zincirler. Varlık güvenliği, Plazma platformunun ve Proof-of-Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına sahip merkezi olmayan bir doğrulayıcı ağı kullanılarak sağlanır. Yaratıcılar, merkezi olmayan uygulama geliştiricilerinin Matic’i bu yöndeki yaratıcılıkları için en iyi araç olarak görmelerini istiyor..

Matic Ağı (MATIC)Matic Ağı (MATIC)

Matic Network temelinde bir cüzdanın yanı sıra geliştiricilerin Ethereum’da oluşturulmuş merkezi olmayan uygulamaları aktarmalarına olanak tanıyan ürünlerin oluşturulması planlanıyor. Matic, birlikte çalışabilirlik ve yüksek ölçeklenebilirlik sağlamak için diğer blok zincirlerini destekleyecek.

SONRAKİ (NET)

SONRAKİ (NET)

Mart 2019’un ortalarında borsalarda göründü ve bir ay sonra fiyat kendinden emin ve hızlı yükselişine başladı. Bugün NET, reytingin 77. satırında yer alan TOP-100’de. Token, Ethereum platformunda çalışır. Bu yazının yazıldığı sırada kapitalizasyon neredeyse 78 milyon dolar. Bu madalyonun ihracı 200 milyon birimle sınırlıdır. Yaratıcılara göre, bu fiyatın düşmesine izin vermeyecek, ayrıca her gün verilenden daha fazla parayı yakmak için geri alıyorlar. Böylece, her yeni madalyonun değeri biraz artar..

SONRAKİ (NET)SONRAKİ (NET)

Madeni para bu yıl Mart ayının ortasından bu yana işlem görüyor. Nisan sonunda, büyük harf kullanımının ne kadar güçlü bir şekilde artmaya başladığını görebilirsiniz. Bununla birlikte, fiyat da artar, Next ilginç bir kripto para birimidir, tüccarlar ve yatırımcılar gelişimini izlemelidir, çünkü sınırlı emisyon ve günlük madeni paraların yakılması, ürünün itibarına her zaman iyi bir bonus olur..

UNUS SED LEO (LEO)

Bu yazının yazıldığı sırada, Bitfinex’in kendi kripto para borsası, kripto para birimi kapitalizasyon derecelendirmesinde 14. sırada yer alıyor. Projeye karşı tutum tartışmalı, ancak programı büyüleyici. Madeni parayı bu yılın Mayıs ayının sonunda takas etmek mümkün hale geldi ve bir aydan kısa bir süre içinde fiyatı ve kapitalizasyonu neredeyse ikiye katlanarak tüccarlara ve yatırımcılara muazzam miktarda para getirdi. TOP-20’de sadece dört haftada bir ilerleme, bu bir şaka değil ve projeye nasıl bakarlarsa baksınlar, ciddiye almalısın.

Ve projeye merakla bakıyorlar çünkü borsanın başkanları bütçe açığını kapatmak için onu başlattı. Geçen yıl savcılar Bitfinex’in şirketi iFinex’i 850 milyon dolar kaybetmekle suçladı. Şirket suçu kabul etmiyor ve paranın kaybedilmediğini, ancak dondurulduğunu iddia ediyor. Bununla birlikte, kripto topluluğu haberi çok acı çekti. Çeşitli tahminlere göre, borsadan 10 binden fazla BTC ve birkaç yüz bin ETH çekildi..

UNUS SED LEO (LEO)UNUS SED LEO (LEO)

Bugün Bitfinex, kârının% 27’sini piyasa oranında tokenleri kullanmak için harcıyor. Şirket bu paraları yakar ve parayı bütçeye yatırır. Bu arada, LEO sahipleri Bitfinex ve Ethfinex’te% 15 daha az komisyon ödüyor.

Crypto.com Ağı (CRO)

Crypto.com Ağı (CRO)

İddialı hedefi tüm dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırmak olan bu projeden bahsetmek istiyorum. Geçen yıl Aralık ayının son günlerinde ışığı gördü, ancak tüm ana gelişme kilometre taşları bu yıl düştü. Anahtar ürünler arasında Crypto.com Cüzdan uygulaması bulunur & Kripto para birimi, MCO Visa kartı ve Crypto.com ağı ile alım, satım ve ödeme için bir pazar yeri olan Card, bildirildiğine göre kullanıcıların her yerde ücretsiz olarak ödeme yapmasına ve ödeme almasına olanak tanıyor. Merkezi Hong Kong’dadır ve 120’den fazla kişiyi istihdam etmektedir.

Crypto.com Ağı (CRO)Crypto.com Ağı (CRO)

Bugün CRO, 435 milyon dolarlık sermaye ile 25. sırada yer alıyor. Mart ayının ikinci yarısında fiyatında ciddi bir sıçrama düştü. Bir CRO, ticaretin başlamasından hemen sonra dokuz kat daha pahalıya mal olmaya başladı ve şimdiye kadar fiyat, baş döndürücü yükselişin ardından düşmedi. Kripto para birimi sabit görünüyor ve kesinlikle incelenmeli. İLK – Yaşamın ilk 7 ayında 30 – bu başarı için ciddi bir iddiadır.

RIF Jetonu (RIF)

RIF Jetonu (RIF)

Bu, mevcut yılın bir başka yıldızı. Madeni parayla alım satım yapmak mümkün olduktan sonra, fiyatı düştü ve yirminci Haziran’a kadar istikrarlı bir şekilde yükselmeye başlayamadı. İki yaz ayından daha kısa bir süre içinde, kripto para birimi çok değer kazandı ve ICO’dan sonra projeyi fark eden ve bu varlığın bir kısmını kendilerine satın alan insanlar artık mutlu bir şekilde ellerini ovabilir. Bugün, kripto para 64 milyon dolarlık bir sermaye ile CobnMarketCap derecelendirmesinde 85. sırada yer alıyor..

RIF Jetonu (RIF)RIF Jetonu (RIF)

Genel olarak, RIF Token (RIF), RSK Smart Bitcoin platformunda çalışan bir kripto para belirtecidir. Resmi web sitesinde, madeni para, insanlığın kripto para birimleri çağına daha hızlı girmesine yardımcı olması gereken bir ürün olarak konumlandırılıyor. CRO kadar vicdanlı. Açık Kök Altyapı Standardı, tek bir ortamda dağıtılmış uygulamaların (dApps) daha hızlı, daha kolay ve daha ölçeklenebilir bir şekilde geliştirilmesini sağlayan açık ve merkezi olmayan bir protokoller kümesidir..

Verasity (VRA)

Verasity (VRA)

Bu proje sadece 596 iken kapitalizasyon notunda çok yüksek bir çizgiye sahip olamaz, ancak projenin değerinin az olduğu görülüyor. Verasity.io kendisini “ödüllü video oynatıcı teknolojisi” sağlayan bir video oynatıcı olarak tanımlıyor. Dünyanın dört bir yanındaki büyük etkileyiciler ve video içerik oluşturucuları için faydalı olacaktır. Verasity.io, video oynatıcı cüzdanında VRA ödülü, para kazanma ve sadakat programlarına izin veren patentli bir video oynatıcı sunar. Pasif gelir için başka bir araç.

Yaratıcılar, teknolojisinin 240 milyon aboneye ve ayda 50 milyar görüntülemeye sahip 280.000’den fazla video yayıncısının kullanımına açık olduğunu iddia ediyor. Amaç dikkati, kitleyi ve geliri YouTube video yayıncı sitelerine geri çekmektir. Dikkat odaklı modeli, VRA belirteçlerini izleyiciler, video yayıncıları ve reklamverenler arasında dağıtmayı amaçlamaktadır. Fikir ilginç ve madeni paranın grafiği fena değil, kesinlikle projenin ayrıntılarını dikkatlice incelemelisiniz, ticaret ve yatırım için çekici olabilir..

Verasity (VRA)Verasity (VRA)

Elbette 2019 yılında birçok ilginç ve kayda değer kripto para birimi ortaya çıktı ancak on makale bunları anlatmak için yeterli değil. Kendi ellerinizle ticaret yapmanın iyi olduğunu unutmayın, ancak her şey otomatik olarak gerçekleştiğinde çok daha iyidir! 3commas hizmetleriyle kazanın ve yatırım yapın, kripto para birimlerinden kar ve pasif gelir elde edin ve hayatınıza devam edin!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me