Dnešná trhová kapitalizácia kryptomeny vnáša nádej do sŕdc majiteľov aktív, ktorí využívajú obchodovanie alebo investovanie ako spôsob zarábania peňazí. Pred 6 – 7 mesiacmi sa zdalo, že trh pomaly smeruje k svojej smrti. 16. decembra 2018 kapitalizácia dosiahla 100 miliárd dolárov, trh nemá tak malú hodnotu od leta 2017. Bez ohľadu na to, aký bol minulý rok žalostný celý kryptotrh, v roku 2018 bolo vydaných 428 nových coinov vrátane Binance Coin (BNB) a token Huobi (HT), ktoré sú v súčasnosti na 6. a 36. mieste v rebríčku CoinMarketCap. Obchodovanie s týmito kryptomenami je veľmi aktívne a veľa investorov a obchodníkov na nich zarobilo slušné peniaze..

V roku 2019 sa už objavilo 190 kryptomien, medzi nimi sú aj úspešné a existujú aj potenciálne úspešné. V dnešnej recenzii si poviem o 12 kryptomenách vydaných v roku 2019, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Úlohou každého investora je vidieť a nájsť svoje nové Ethereum v roku 2019 alebo minimálne Huobi.

Mimochodom, mimochodom, celoživotný hack o Huobi, ak obchodujete na tejto burze, prístup k 3commas vás nebude stáť ani cent, čo znamená, že môžete nastaviť automatické obchodovanie, čo vám ušetrí veľa času a nervy.!

No, sane pripravujeme v lete a náš zoznam nádejných mincí pre sezónu violy je práve teraz.

Choď!

BitTorrent (BTT)

BitTorrent (BTT)BitTorrent (BTT)

Decentralizácia je pre technológiu BitTorrent zásadná. Myslím, že každý pozná myšlienku výmeny stiahnutých súborov medzi ľuďmi. Hlavným problémom torrentov je pomalá rýchlosť sťahovania súborov z dôvodu, že používatelia po ich stiahnutí nechcú distribuovať. Riešenie tohto problému bolo na povrchu. Používateľov treba iba povzbudzovať k distribúcii súborov, potom budú viac ochotní to robiť..

Kryptomena je na propagáciu to pravé. Jej vznik sa začal po tom, čo platformu kúpil krypto miliardár Justin Sun, známy založením spoločnosti TRON. BTT bola uvedená na trh v posledných januárových dňoch roku 2019 a po 4 dňoch sa jej cena vyšplhala takmer na 2,5-násobok.

Teraz jej cena a kapitalizácia zažívajú určitý pokles, ale aj napriek tomu je minca v hodnotení CoinMarketCap na 44. mieste, čo je dobrý výsledok. Nachádza sa na mnohých burzách. V prospech skutočnosti, že pre BTT pôjde dobre, jej prepojenie na TRON a prítomnosť viacmiliónovej komunity ľudí sťahujúcich súbory prostredníctvom torrentových protokolov BitTorrent.

Pivot Token (PVT)

Pivot Token (PVT)Pivot Token (PVT)

Pozerajte sa na nízku pozíciu v hodnotení, dnes je to iba 1896, ale čoskoro sa to môže dramaticky zmeniť. Pretože tvorcovia majú skvelý nápad. Pivot sa hlási k najväčšej blockchainovej investičnej a komunikačnej platforme na svete.

Je navrhnutý tak, aby používateľom poskytoval údaje o trhu s kryptomenami v reálnom čase. Produkt bude samozrejme užitočný pre investorov aj obchodníkov, vrátane tých, ktorí nastavili automatizované obchodovanie. Na tejto platforme sa používatelia môžu nielen učiť a zdieľať skúsenosti, ale aj zarábať. Tokeny sa udeľujú za publikovanie, materiály na čítanie a oveľa viac. Spoločnosť Pivot dúfa, že pomôže investorom naučiť sa, ako lepšie spravovať svoje aktíva pomocou finančnej technológie, ako aj rozvíjať svoje obchodné zručnosti. PVT sa použije ako jediný token v ekosystéme Pivot.

Pivot Token (PVT)Pivot Token (PVT)

Projekt získal investície od spoločností ako Binance Labs, Huobi Eco, INBlockchain, LD Capital a LinkVC. Podľa Google Play má Pivot 3,62 milióna používateľov v 232 krajinách a rastie.

TOP sieť (TOP)

TOP sieť (TOP)TOP sieť (TOP)

Takmer všetky spôsoby komunikácie zahŕňajú ukladanie informácií o používateľoch. To so sebou prináša zbytočné náklady v podobe inštalácie a údržby servera a okrem toho sú centrálne uložené údaje veľmi zraniteľné..

Ambiciózni tvorcovia spoločnosti TOP Network popisujú svoj projekt ako decentralizovanú otvorenú sieť, ktorá poskytuje cloudové komunikačné služby na blockchaine. TOP ponúka bezpečné a lacné služby, ktoré zahŕňajú správy, volanie, video, VPN a ďalšie. Dlhodobým poslaním spoločnosti TOP Network je vytvoriť verejnú blockchainovú infraštruktúru pre všetky Dapps.

TOP sieť (TOP)TOP sieť (TOP)

TOP Network je v rebríčku CoinMarketCap momentálne na 261 miestach. Obchoduje sa s ním na niekoľkých burzách. Plán projektu informuje, že program Messenger bude spustený v treťom štvrťroku 2019. Ak pôjde plán podľa plánu a posol sa ukáže byť dobrý, TOP odhalí jeho potenciál a držitelia tejto mince si radšej pošúchajú ruky a budú radi, že v pravý čas v ňu uverili. Obchodníci budú môcť na zmenách cien dobre zarobiť..

Origo (OGO)

Origo (OGO)Origo (OGO)

„Ochrana súkromia na internete zomiera“ – hovorí web Origo Network a vývojári tejto kryptomeny sa domnievajú, že našli perfektný spôsob ochrany súkromia. Origo je jedno, pretože:

  • Na základe Zero Knowledge Proof (ZKP);
  • škálovateľnosť kryptomeny je vysoká; navyše sa používa hybridný konsenzusný mechanizmus BFT + Proof-Of-Stake;
  • transakcie sa vykonávajú mimo reťazca.

Origo (OGO)Origo (OGO)

OGO je podľa CoinMarketCap v súčasnosti na 285. mieste. Začiatok obchodovania s touto kryptomenou sa očakával, pretože v ICO fáze okolo toho bol dosť veľký humbuk. Graf OGO je zaujímavý, obchodovanie na burzách sa začalo začiatkom júna tohto roku a do polovice mesiaca cena výrazne poklesla. Analytici to pripisujú skutočnosti, že držitelia aktív očakávali okamžitý rast cien, a keď sa tak nestalo, ponáhľali sa zbaviť kryptomeny. Potom cena skutočne stúpala. Takže obzvlášť nároční obchodníci, ktorí nastavili automatizované obchodovanie, už majú túto mincu veľmi radi, pretože im priniesla dobré zárobky.

Origo je možné použiť rôznymi spôsobmi, môžete sa zapojiť do poistenia alebo môžete vyplácať svojim zamestnancom mesačné platy, takže všetky údaje sú úplne dôverné. Všeobecne je potrebné sa na túto kryptomenu tiež pozrieť, vyzerá to, že má potenciál.

Hromové jadro (TT)

Hromové jadro (TT)Hromové jadro (TT)

Thunder je blockchain s vlastnou kryptomenou. Jeho hlavnou výhodou je kompatibilita s EVM a nárokovaná priepustnosť 1200 TPS s dobou potvrdenia kratšou ako jedna sekunda a nízkymi nákladmi na plyn. To umožňuje decentralizovaným aplikáciám rýchlo a ľahko škálovať a nasadiť. Tvorcovia na svojich webových stránkach tiež bez hrdosti deklarujú jednoduchosť a spoľahlivosť svojho protokolu. Každý z jeho krokov je úplne definovaný a podložený dôsledným matematickým dôkazom..

Transakcie sa potvrdia za menej ako sekundu, pretože konsenzuálne uzly dokončia jedno kolo hlasovania, čo je dosť na to, aby transakcia prešla. Akcelerátor je spoľahlivý systém odolný voči DDoS, ktorý koordinuje konsenzuálne uzly.

Hromové jadro (TT)Hromové jadro (TT)

Minca sa objavila na burzách od polovice mája tohto roku, a to napriek skutočnosti, že obchodovanie sa teraz uskutočňuje za cenu výrazne nižšiu ako májová, Thunder obsadzuje sebavedomý 220. riadok v CoinMarketCap. Analytici to nezľavujú, ale naopak sa domnievajú, že kryptomena má všetky šance vstúpiť do TOP 100 kryptomien.

Bitcoin Satoshi Vision (BSV)

Bitcoin Satoshi Vision (BSV)Bitcoin Satoshi Vision (BSV)

Túto mincu by som v recenzii určite rád spomenul, a to aj napriek tomu, že bola vydaná úplne na konci roku 2018. Bitcoin SV je zaujímavý projekt, na ktorý by si mali obchodníci a investori určite dávať pozor, pokiaľ tak ešte neurobili..

SV je hard fork s bitcoinovou hotovosťou. Projekt Bitcoin SV je primárne podporovaný spoločnosťou CoinGeek Mining s vývojom nChain. Zakladatelia spoločnosti Bitcoin Satoshi Vision sa domnievajú, že sú skutočnými nástupcami kauzy Satoshi Nakamoto. Bitcoin SV je sieť peer-to-peer spoločnosti Bitcoin. Hlavným cieľom projektu je vytvoriť stabilnejší blockchain s vyššou škálovateľnosťou. To umožní predajcom a kupujúcim kdekoľvek na svete využívať inteligentné zmluvy na riešenie svojich problémov..

Bitcoin Satoshi Vision (BSV)Bitcoin Satoshi Vision (BSV)

Komunita zaobchádza s touto kryptomenou inak, ale napriek tomu je dnes Bitcoin SV jednou z desiatich hlavných kryptomien na planéte. V čase písania tohto článku je na deviatom riadku s kapitalizáciou 2,6 miliardy dolárov.

Matic Network (MATIC)

Matic Network (MATIC)

Táto kryptomena, ktorá sa začala obchodovať koncom apríla 2019, má 114. pozíciu v rebríčku s kapitalizáciou 38 miliónov dolárov. Tvorcovia Matic Network popisujú svoj projekt ako riešenie škálovania na druhej úrovni pomocou side reťaze pre výpočty mimo reťazca. Bezpečnosť aktív je zabezpečená využitím platformy Plasma a decentralizovanej siete validátorov s konsenzuálnym mechanizmom Proof-of-Stake (PoS). Tvorcovia chcú, aby decentralizovaní vývojári aplikácií považovali Matic za najlepší nástroj svojej kreativity v tomto smere..

Matic Network (MATIC)Matic Network (MATIC)

Počíta sa s vytvorením peňaženky na báze Matic Network, ako aj produktov, ktoré vývojárom umožnia prenášať decentralizované aplikácie, ktoré boli vytvorené napríklad na Etherea. Matic bude podporovať ďalšie blockchainy, aby zabezpečil interoperabilitu a vysokú škálovateľnosť.

ĎALŠIE (NET)

ĎALŠIE (NET)

Na burzách sa objavila v polovici marca 2019 a po mesiaci začala cena sebavedomo a rýchlo stúpať. NET je dnes v TOP-100 a je na 77. riadku ratingu. Token funguje na platforme Ethereum. Kapitalizácia v čase písania tohto článku bola takmer 78 miliónov dolárov. Emisia tejto mince je obmedzená na 200 miliónov kusov. Podľa tvorcov to neumožní pokles ceny, navyše každý deň vykupujú viac mincí na spálenie, ako ich vydajú. Hodnota každej novej mince sa teda mierne zvyšuje..

ĎALŠIE (NET)ĎALŠIE (NET)

S mincou sa obchoduje od polovice marca tohto roku. Na konci apríla môžete vidieť, ako silno začala rásť kapitalizácia. Spolu s ním rastie aj cena, Next je zaujímavá kryptomena, obchodníci a investori by mali sledovať jej vývoj, pretože obmedzená emisia a každodenné spaľovanie mincí je vždy dobrým bonusom k reputácii produktu.

UNUS SED LEO (LEO)

V čase písania tohto článku bola vlastná burza kryptomien spoločnosti Bitfinex na 14. mieste v hodnotení kapitalizácie kryptomeny. Postoj k projektu je kontroverzný, ale jeho harmonogram je hypnotizujúci. Obchodovať s mincou bolo možné koncom mája tohto roku a za necelý mesiac sa jej cena a kapitalizácia takmer zdvojnásobili, čo obchodníkom a investorom prinieslo obrovské sumy peňazí. Prielom v TOP-20 za iba štyri týždne, nejde o žart a bez ohľadu na to, ako vyzerajú podivínstvo k projektu, musíte to brať vážne.

A pozerajú na projekt, pretože vedúci burzy ho začali pokrývať rozpočtový deficit. Vlani prokurátori obvinili spoločnosť Bitfinex iFinex zo straty 850 miliónov dolárov. Spoločnosť vinu nepriznáva a tvrdí, že peniaze neboli stratené, ale zmrazené. Kryptokomunita napriek tomu prijala správu veľmi bolestne. Podľa rôznych odhadov bolo potom z burzy stiahnutých viac ako 10-tisíc BTC a niekoľko stotisíc ETH..

UNUS SED LEO (LEO)UNUS SED LEO (LEO)

Dnes Bitfinex utráca 27% svojich ziskov mesačne na vykúpenie tokenov podľa trhového kurzu. Spoločnosť tieto mince spáli a peniaze umiestni do rozpočtu. Mimochodom, držitelia LEO platia o 15% nižšiu províziu za Bitfinex a Ethfinex.

Sieť Crypto.com (CRO)

Sieť Crypto.com (CRO)

Rád by som spomenul tento projekt, ktorého ambicióznym cieľom je urýchliť prechod celého sveta na kryptomenu. Ten uzrel svetlo v posledné decembrové dni minulého roku, všetky jeho hlavné míľniky vývoja však padli na tento rok. Medzi kľúčové produkty patrí: aplikácia Peňaženka Crypto.com & Card, trh pre nákup, predaj a platby pomocou kryptomeny, karta MCO Visa a sieť Crypto.com, ktorá údajne umožňuje používateľom platiť a prijímať platby kdekoľvek zadarmo. Spoločnosť má ústredie v Hongkongu a zamestnáva viac ako 120 ľudí.

Sieť Crypto.com (CRO)Sieť Crypto.com (CRO)

Dnes je CRO na 25. mieste s kapitalizáciou 435 miliónov dolárov. Vážny skok v jeho cene poklesol v druhej polovici marca. Jedna CRO začala stáť deväťkrát viac ako bezprostredne po začiatku obchodovania a doteraz cena po tomto závratnom raste neklesla. Kryptomena sa javí ako stabilná a určite by sa na ňu malo pozerať. TOP – 30 za prvých 7 mesiacov života – to je vážny nárok na úspech.

Token RIF (RIF)

Token RIF (RIF)

Toto je ďalšia hviezda aktuálneho roka. Keď bolo obchodovanie s mincou možné, jej cena sa zrútila a až do dvadsiateho júna sa mohla začať stabilne pohybovať nahor. Za necelé dva letné mesiace si kryptomena získala späť veľkú hodnotu a ľudia, ktorí si tento projekt všimli po ICO a kúpili si časť tohto majetku, si teraz môžu veselo šúchať ruky. Dnes je minca na 85. mieste v hodnotení CobnMarketCap s kapitalizáciou 64 miliónov dolárov.

Token RIF (RIF)Token RIF (RIF)

Všeobecne platí, že RIF Token (RIF) je token kryptomeny bežiaci na platforme RSK Smart Bitcoin. Na oficiálnych webových stránkach je minca umiestnená ako produkt, ktorý by mal pomôcť ľudstvu rýchlejšie vstúpiť do éry kryptomien. Svedomitý ako CRO. Open Root Infrastructure Standard je sada otvorených a decentralizovaných protokolov, ktoré umožňujú rýchlejší, jednoduchší a škálovateľnejší vývoj distribuovaných aplikácií (dApps) v jednom prostredí..

Verasity (VRA)

Verasity (VRA)

Tento projekt sa nemôže pochváliť veľmi vysokou úrovňou kapitalizácie, hoci je iba 596, ale zdá sa, že je projekt podhodnotený. Verasity.io sa označuje ako videoprehrávač, ktorý poskytuje „technológiu videoprehrávača s odmenou“. Bude sa to hodiť veľkým vplyvným osobám a tvorcom video obsahu po celom svete. Verasity.io ponúka patentovaný videoprehrávač, ktorý umožňuje odmeňovanie, monetizáciu a vernostné programy VRA v peňaženke videoprehrávača. Ďalším nástrojom pre pasívny príjem.

Tvorcovia tvrdia, že jej technológia je k dispozícii viac ako 280 000 vydavateľom videí s 240 miliónmi predplatiteľov a 50 miliardami zobrazení za mesiac. Cieľom je upriamiť pozornosť, publikum a výnosy späť na stránky vydavateľov videí YouTube. Jeho model založený na pozornosti sa snaží distribuovať tokeny VRA medzi divákov, vydavateľov videí a inzerentov. Myšlienka je zaujímavá a graf mince nie je zlý. Určite si musíte starostlivo preštudovať podrobnosti projektu, môže sa ukázať ako atraktívny pre obchodovanie a investovanie..

Verasity (VRA)Verasity (VRA)

Samozrejme, v roku 2019 vyšlo mnoho ďalších zaujímavých a pozoruhodných kryptomien, ale desať článkov nestačí na to, aby sme o nich povedali. Nezabudnite, že obchodovanie s vlastnými rukami je dobré, ale keď sa všetko stane automaticky, je to oveľa lepšie! Zarábajte a investujte so službami 3commas, získajte zisk a pasívny príjem z kryptomien a pokračujte vo svojom živote!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me