dobrý deň!

Dnes pokračujeme v rozhovore o burze kryptomien Binance. V predchádzajúcom článku sme skúmali hlavné výhody tejto stránky, jej bleskový úspech, ktorý jej dnes umožňuje oprávnene obsadzovať vedúce postavenie..

Dbali sme na to, aby si táto stránka zaslúžila našu pozornosť a určite stojí za to si ju vyskúšať. Prejdime preto k registrácii a začatiu výmeny..

Binance.com: Kroky registrácie

Ak chcete vstúpiť do burzy, musíte tradične zadať svoje používateľské meno a heslo na oficiálnej stránke webu https://www.binance.com/. Ďalej budete musieť povoliť dvojfaktorovú autentifikáciu, zadajte jednorazový kód, ktorý vám v aplikácii príde Google Autentifikátor. Zvážme všetky kroky v poriadku.

Krok 1. Vytvoriť účet

Kliknite na odkaz v pravom hornom rohu Registrovať / “Registrovať”, toto okno sa objaví:

Zatiaľ je všetko ako obvykle: zadáme spoľahlivo chránený e-mail, vymyslíme komplexné heslo, ktoré sa nikde inde nepoužíva, potvrdíme ho druhýkrát a súhlasíme s podmienkami používania stránky.

Tam Registrovať alebo “Registrovať”, ak používate ruskú jazykovú verziu stránky. Potom dostanete e-mail s odkazom na aktiváciu vášho účtu. Postupujte podľa neho a registrácia bude dokončená.

Ak máte sprostredkovací kód, môžete ho zadať do tohto poľa Odporúčanie ID, dostávať zľavy z provízií, darčekov a iných príjemných bonusov.

Krok 2. Prihlásiť sa Binance

Ak chcete zadať svoj účet, musíte na stránke nielen zadať svoje používateľské meno a heslo https://www.binance.com/. Spoločnosť sa opakovane stretla s tým, že podvodníci maskujú svoje zdroje ako oficiálny web burzy, takže pred vstupom sa musíte uistiť, že idete na web Binance.

Vedľa riadku s adresou URL musí byť visiaci zámok a adresa webu musí začínať https: // To naznačuje bezpečné pripojenie..

Po overení musíte kliknúť na pole s webovou adresou vo formulári s prihlásením a zadaním hesla.

Krok č. Captcha Binance

Binance využíva dômyselný spôsob overovania, či používateľ nie je robot. Namiesto toho, aby zadal obvyklú captcha: text, čísla alebo obrázok, musí presunúť kúsok skladačky na správne miesto a hneď ako sa zhoduje, zobrazí sa zodpovedajúci nápis o úspešnom dokončení captcha..

To je všetko s registráciou. Teraz môžete doplniť svoj zostatok pomocou akejkoľvek kryptomeny, najčastejšie BTC alebo ETH, a začať obchodovať.

Nastavenie dvojfaktorovej autentifikácie 2FA

Binance považuje vysokú úroveň bezpečnosti za jednu zo svojich kľúčových úloh pri práci používateľov na burze. A nebudeme sa s ňou hádať, pretože všetko, čo sa týka financií, musí byť spoľahlivo chránené, keďže podvodníci, hackeri a ďalší útočníci v sieti nespia..

Preto pri opakovaných vstupoch bude výmena všemožným spôsobom trvať na posilnenej metóde ochrany a ponúkne dvojfaktorovú autentifikáciu. Dôrazne tiež odporúčam, aby ste okamžite zapli 2FA, aby ste zabudli na pripomenutia výmeny a zostali presvedčení o bezpečnosti svojich prostriedkov a bezpečnosti účtu..

Dvojité overenie budete musieť povoliť, aj keď sa o bezpečnosť veľmi neobávate – mnoho dôležitých funkcií bez nej nefunguje. Napríklad nemôžete prejsť overením alebo vybrať prostriedky.

Binance.com poskytuje dva spôsoby autentifikácie, môžete zvoliť ten najvhodnejší a kliknúť Povoliť:

 • cez SMS. Táto metóda je jednoduchšia – stačí naviazať svoje telefónne číslo na svoj účet a pri každom prihlásení, výbere prostriedkov alebo zmene nastavení vám burza zašle kód v SMS.

Kliknite na ikonu Poslať SMS / „Odoslať“. O niekoľko minút neskôr bude do správy zaslaný kód, ktorý by sa mal zadať do stĺpca „Overovací kód SMS“ a stlačte Predložiť.

Táto metóda je menej spoľahlivá, pretože niekedy SMS nedorazia alebo neprídu s oneskorením, existujú prípady, keď útočníci zachytia aj SMS, preto odporúčam použiť druhú metódu;

 • Overenie Google. Na to je na smartfóne nainštalovaná aplikácia Google Autentifikátor, účet aplikácie je prepojený s účtom Binance.

Teraz zakaždým, keď zadáte, si burza vyžiada kód, ktorý prichádza do aplikácie a mení sa každú minútu, takže je nemožné ho zachytiť. Je to pohodlný a bezpečný spôsob. Zvážme to podrobnejšie.

Dvojfaktorová autentifikácia zapnutá binance.com naprieč Google Autentifikátor

1. Stiahnite si aplikáciu Google Authentificator z PlayMarket alebo Google App Store a nainštalujte ju do svojho smartphonu. Môžete si ho stiahnuť priamo na webovej stránkehttps://www.binance.com

2. Systém vás vyzve na skenovanie QR kód, za účelom automatického zadania súkromného kľúča do aplikácie. Ak váš smartphone z nejakého dôvodu nedokáže prečítať kód, môžete údaje do aplikácie zadať manuálne.

Váš súkromný kľúč z Google Authentificator bude napísaný vedľa QR kódu. Bude slúžiť ako základ pre generovanie budúcich kódov pre vstup na burzu..

Je dôležité uchovať tento kľúč na bezpečnom médiu na bezpečnom mieste. Bez tohto kódu sa nebudete môcť prihlásiť do svojho účtu.

Prepojenie vášho účtu Binance s Google Authentificator. Ak to chcete urobiť, musíte zadať:

 • Kľúč;
 • heslo účtu v riadku Login Passvord;
 • jednorazový kód z aplikácie.

Ak ste urobili všetko správne, zobrazí sa upozornenie na úspešnú aktiváciu dvojfaktorovej autentifikácie.

DÔLEŽITÉ! Ak nemôžete zapnúť autentifikáciu Google, pri zadávaní kódu z aplikácie sa neustále zobrazuje chyba, že kód alebo heslo sú nesprávne, postupujte takto: otvorte aplikáciu a prejdite na “Nastavenie”, tam vyberte položku „Oprava času pre kódy“.

Osobne overené, potom bude prihlásenie fungovať.

Overenie na Binance

Úroveň 1.

Ak neplánujete vybrať viac ako 2 bitcoiny denne, nemusíte absolvovať povinné overenie, pretože na burze nie je žiadny fiat. Toto je hlavná úroveň overenia, čo znamená, že ste úspešne prešli overením priloženej pošty. To stačí na to, aby fungovala väčšina používateľov.

Úroveň 2.

Ak chcete vybrať až 100 BTC za deň, potrebujete kontrolu totožnosti a hlbšie overenie účtu. Ak to chcete urobiť, musíte poslať údaje o výmennom pase a svoju fotografiu, ktorú máte v rukách. Potom bude potrebné skontrolovať dokumenty.

3. úroveň.

Ak chcete odstrániť vyššie obmedzenia pri výbere – viac ako 100 BTC za deň), budete musieť kontaktovať priamo burzovú podporu.

Každá úroveň je k dispozícii až po úspešnom absolvovaní predchádzajúcej a povolení 2FA.

Ako financovať Binance?

Binance je burza kryptomien, takže tu nenájdete doláre, ruble ani eurá. Rovnako nebude možné doplniť elektronické peniaze: Webmoney, Yandex.Money, Qiwi atď. Iba digitálne meny.

Kryptomenu si môžete kúpiť pomocou svojej karty MasterCard / VISA. Ale v takom prípade sa bude kurz dosť výrazne líšiť od oficiálneho, takže je lepšie používať dôveryhodné online výmenníky a kúpiť si kryptomenu vopred.

C.Evens je možné bez problémov doplniť do nasledujúcich mien:

 • Binance Coin (BNB C.oin) – vnútorná perspektívna mena výmeny;
 • Bitcon (BTC) je stále vedúcou kryptomenou;
 • Ethereum (ETH) – druhá najpopulárnejšia kryptomena po bitcoinoch;
 • Tether (USDT) – mena od Tether Limited, podľa ich slov krytá americkými dolármi na ich účtoch;
 • mnoho dalších.

Dobite si účet na burze Binance veľmi jednoduché:

 • choď do sekcie Finančné prostriedky – vklads;
 • vyberte mincu v mene, v ktorej chcete doplniť vklad;
 • na doplnenie zadajte podrobnosti peňaženky.

Zápis neprebieha okamžite. Proces môžete skontrolovať a skontrolovať príjem finančných prostriedkov v sekcii Fondy – história transakcií.

Po úspešnom doplnení zostatku môžete začať obchodovať alebo investovať do určitých projektov. Burza Binance ponúka obrovský zoznam kryptomien: takmer kompletnú sadu najsľubnejších coinov a veľa nových, ktoré dokončili ICO.

Vyberte prostriedky na Binance

Ak chcete vybrať kryptomenu do svojej peňaženky, musíte zvoliť v ponuke Fondy odsek Odstúpenie. Potom vyberte mincu, čiastku výberu a stlačte Predložiť.

DÔLEŽITÉ! Výbery sú možné, iba ak máte povolené dvojfaktorové overenie.

Poplatky za Binance

V predchádzajúcom článku sme si už hovorili o tom, že jedným z faktorov, ktoré ovplyvnili rýchly rast popularity burzy Binance, je najnižšia provízia v porovnaní so všetkými burzami s kryptomenami. Burzy kryptomeny majú zvyčajne tri typy:

 • na vklad finančných prostriedkov;
 • na výber;
 • za transakciu.

K 5. februáru 2019 je provízia stále 1% z transakcie. Neexistuje žiadna provízia za doplnenie účtu a taktiež existuje veľmi demokratický prístup k výberu finančných prostriedkov zo stránky: Ripple – 0,25%, Bitcoin – 0,001%, Ethereum – 0,01% atď..

Poplatky za Binance sú skutočne výrazne nižšie ako poplatky od konkurencie. Okrem toho môže obsahovať 25% zľavu na platby Binance Coin a pokles na 0,75%. Ide o jeden z najnižších transakčných poplatkov medzi populárnymi kryptoburzami..

Zoznam Binance

Binance má veľmi široký zoznam párov kryptomien, burza je otvorená spolupráci s novými coinmi a pravidelne sa pridáva na svoj zoznam. Stránka predstavuje: Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin Gold, NEO, Monero, LiteCoin a mnoho ďalších.

Na jednej strane sú do zoznamu zahrnuté iba hodné coiny, na druhej strane spoločnosť po ICO ochotne uvádza aj sľubné nové kryptomeny. Dnes je na burze viac ako 240 mincí na obchodovanie s viac ako 370 menovými pármi.

Je ťažké sa dostať na zoznam Binance, pretože dnes je najžiadanejší na zaradenie nových coinov. Niektoré zdroje tvrdia, že minca môže byť uvedená na burze za 2 milióny dolárov. To však nie je hlavná a nie jediná podmienka. Potom bude musieť prejsť prísnym výberom podľa niekoľkých kritérií..

Posúdenie vykonáva osobitná komisia. Uskutočňuje neverejné stretnutie, na ktorom podrobne skúma žiadateľa. Nie je možné ovplyvniť jej rozhodnutie, pretože nikto nevie ani zloženie komisie, ani výberové faktory.

Vývojári nových coinov nesmú oznamovať ani akýmkoľvek spôsobom oznamovať, že plánujú alebo sa snažia zaradiť do zoznamu na Binance. V opačnom prípade sa za takúto mincu uzavrie cesta k burze raz a navždy. Ak sa komisia rozhodne v prospech mince, bude sa o nej môcť vývojár dozvedieť z oficiálnych zdrojov burzy spolu s hlavnými používateľmi..

Spoločnosť tak opäť potvrdzuje svoju spoľahlivosť a bezchybnú reputáciu..

Prečo prepojiť Binance so službami kryptomeny tretích strán?

Ako sme si povedali v predchádzajúcom článku, burza s kryptomenami je platforma, ktorá spája obchodníka s trhom s kryptomenami. Na ňom môže obchodovať a uskutočňovať svoje transakcie. V podstate mu umožňuje prístup na trh. Samozrejme, na burzovom serveri, najmä ako je Binance, existuje veľa nástrojov na technickú analýzu, prístup k informáciám dôležitým pre kryptoobchodníka a množstvo ďalších funkcií, o ktorých sme už čiastočne hovorili (napríklad základné a pokročilé rozhranie) a dotkneme sa ho v nasledujúcom článku … Obchodníkovi to však často nestačí.

Najmä ak práve začína s obchodovaním a ešte nie je schopný sám písať kódy indikátorov, ale radšej si nastaví poradcov, použije roboty, ktoré budú obchodovať podľa určených indikátorov, nastavujú varovania atď. To znamená, že začiatočník aj skúsený obchodník sa usilujú zvoliť si pre seba spoľahlivú službu, ktorá čo najviac zjednodušuje a automatizuje ich prácu. Jednou z týchto služieb je platforma 3commas.

Po registrácii v spoločnosti 3commas alebo na inom webe môžete k nej pripojiť Binance a ďalšie burzy, aby ste mohli používať ich informácie o ponukách a uskutočňovať transakcie.

Ako pripojiť Binance k 3commas?

Po registrácii do 3commas na svojom osobnom účte musíte kliknúť na tlačidlo „Pridať burzu“ a potom na „Pripojiť k burze“.

Tu zadáme požadovaný názov ústredne a vyberieme ju zo zoznamu. Potom musíte zadať pár kľúčov: Kľúč API a Tajomstvo API. Aby ste ich dostali, musíte mať na Binance povolenú dvojfaktorovú autentizáciu (2FA), o ktorej sme hovorili vyššie. potom potrebujete:

1. Prihláste sa do svojho účtu dňa https://www.binance.com/

2. Kliknite na kartu Účet.

3. Prejdite do sekcie Nastavenie API.

4. Zadajte ľubovoľný požadovaný a zmysluplný názov klávesu a stlačte Vytvorte nový kľúč.

5. Zadajte kód z Google Authentificator.

6. V ďalšom okne sa zobrazí dvojica API a tajných kľúčov pripravených na použitie:

Ak budete službu využívať na obchodovanie, dokončí sa tým vytvorenie kľúča API. A ak potrebujete službu na príjem grafických informácií, musíte kliknúť na tlačidlo Upraviť azrušte začiarknutie políčka Povoliť obchodovanie, potom stlačte Uložiť a znova zadajte kód 2FA z aplikácie Google Autentifikátor.

Ak z nejakého dôvodu potrebujete kľúč odstrániť – kliknite na tlačidlo Odstrániť a potvrďte akciu.

Teraz sme pripravili všetko pre prácu: zaregistrovali sme účet, nastavili jeho zabezpečenie, pripojili k nám záujmovú kryptomenovú službu na automatizované obchodovanie alebo zjednodušenie našej práce. Začnime obchodovať! V nasledujúcom článku Binance sa pozrieme na to, ako obchodovať na kryptoburze č. Uvidíme sa čoskoro!

Veľa šťastia a dobrých ziskov!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me