אדווה מסחר: מדריך מלא לרכישה ומכירה של XRP

אדווה מסחר: מדריך מלא לרכישה & amp; מוכר XRP

אדווה (XRP) זכתה לתשומת לב רבה בשנה האחרונה. לא במקרה או בצירוף מקרים, שכן כל הרעיון של XRP הוא להעמיד מטבע קריפטוגרפי להעברות בטוחות ומוגנות בין ארגונים. מוסדות פיננסיים, בנקים, למשל, קונים XRP, ומה אם כדאי לכם גם?

מאמר זה יסביר את היסודות של רשת ומערכת Ripple, יספר לך על מטבע ה- Ripple XRP, ויראה לך דוגמאות אמיתיות כיצד לרכוש, למכור ולסחור מטבע קריפטוגרפי זה בבורסות..

מה זה אדווה?

אדווה הוא פרוטוקול הסדר ברוטו בזמן אמת, המרת מטבע ומערכת העברת כספים. הפרוטוקול תומך באסימונים המייצגים מטבעות פיאט, מטבעות קריפטוגרפיים, סחורות ונכסים אחרים. אדווה נוצרה כשיטת הסדר חלופית למערכת הבנקאית, לא כחלופה לכסף פיאט ולמערכת הבנקאית המסורתית.

הלקוחות העיקריים של Ripple הם בנקים המשתמשים בפתרון התוכנה xCurrent לביצוע תשלומים חוצי גבולות עם העברות בזמן אמת. משתמשים רגילים יכולים גם להשתמש במטבע הדיגיטלי של Ripple – XRP – להתנחלויות. בקיצור, Ripple היא מערכת גלובלית לתשלומים חוצי מטבעות. היתרון העיקרי של הרשת הוא בכך שהיא מאפשרת העברות הדדיות לכל מקום בעולם תוך שניות ספורות בלבד.

איך אדווה עובדת?

Ripple פועל בשערי תשלום. שער יכול להיות כל אדם או ארגון שמאפשר למשתמשים להשקיע כסף ונכסים אמיתיים ולקחת אסימונים ממאגר הנזילות של Ripple. השער מקבל פיקדונות במטבע חוץ ממשתמשים ומנפיק יתרות לחשבונות Ripple. ריפל היא מטבע קריפטוגרפי הפועל על פי הפרוטוקול שלו ובמקביל מערכת תשלומים המשמשת מוסדות פיננסיים.

תוכנית המרת המטבע פשוטה. נניח שאדם צריך להמיר דולר אמריקאי (דולר אמריקאי) לריאל ברזילאי (BRL). ראשית, האדם ממיר את הדולרים שלו למטבע הפנימי של מערכת ה- Ripple – XRP. ואז מתבצעת העברה לארנק אמיתי בבעלות בנק. בתום המבצע מקבל האדם את המטבע הברזילאי.

הודות לטכנולוגיית xRapid, חילופי זה אורכים שניות ספורות בלבד: אחד היתרונות העיקריים של XRP. חוץ מזה, כל העברות במערכת ניתנות לביטול; כלומר, ניתן לבטל אותם ולהחזירם. המהירות הגבוהה של העברות ב- Ripple נובעת מכך ששרתים רבים ברחבי העולם תומכים ברשת. זאת בניגוד למשל לביטקוין, שתלוי בכורים.

ההיסטוריה של אדווה

מערכת ה- Ripple נוצרה בתחילה לצורך החלפת נכסים, ומטבע ה- Ripple הופיע כאמצעי להחלפה כזו. בשנת 2005 שוחררה הגרסה הראשונה של המערכת, ואחרי שש שנים הוחלט על יצירת רשת מבוזרת במהירות עבודה גבוהה וללא תהליך כרייה. בשנת 2013 הוקמה מעבדות Ripple.

עד שנת 2016, ריפל קיבלה השקעות מעל 55 מיליון דולר. בשנת 2017 בוצעו עסקאות עם הבנק הלאומי של אבו דאבי, הבנקים הגדולים ביפן, טייוואן, קוריאה, סין, סנטנדר הבריטית, כמו גם הבנק המלכותי של קנדה ובנק אמריקה..

בעת כתיבת שורות אלה (אוקטובר 2020), מטבע ה- XRP של ריפל מדורג במקום הרביעי ב- TOP-10 של מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר עם היוון של מעל 11 מיליארד דולר. כעת יש במחזור מעל 45 מיליארד מטבעות.

מחיר XRP

גורמים שיכולים להשפיע על מחיר האדווה

ישנם שלושה גורמים עיקריים המשמרים את ה- XRP ויכולים להשפיע על מחירו: טכנולוגיה, הצטברות מדיה ומגמות כלליות בשוק..

טֶכנוֹלוֹגִיָה

Ripple מיושם באופן פעיל בסביבה הארגונית. היזמים שלה מיקדו את מאמציהם בביצוע עסקאות בינלאומיות שבוצעו במטבעות פיאטיים ודיגיטליים שונים. לטענתם, הם מפריעים לטכנולוגיית SWIFT, שהיא פרוטוקול התשלומים הבינלאומי הסטנדרטי במשך שנים רבות.

בעבר, ל- SWIFT לא היו מתחרים, אך רשת RippleNet מסוגלת להעביר כסף באופן מיידי ברחבי העולם. מוסדות פיננסיים רבים מנסים ליישם את ההתפתחויות שלהם בפועל.

תשומת לב תקשורתית

בנוסף ליצירת שותף ובסיס לקוחות, צוות Ripple משתמש באופן פעיל הן ביחסי ציבור והן בפרסום. כל הסכם חדש מכוסה באופן פעיל בתקשורת, אשר עם ההתרגשות הכללית סביב מטבעות קריפטוגרפיים, מוסיפה תשומת לב ציבורית לפרויקט.

אדווה עושה מאמץ מודע ועוצמתי לקדם את עצמה בתקשורת והתוצאות נראות לעין. בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים, הייפ מדיה הוא קריטי להצלחה. יש מתאם כמעט מדיד בין מספר השותפים והחוזים החדשים למחיר המטבע.

טרנדים בשוק

דוגמא מהחיים האמיתיים: שלוש הבורסות הגדולות ביותר בקריפטוגרפים בדרום קוריאה היוו כ- 50% מהמחזור היומי של XRP (2019). אז אפשר היה למכור מחדש את המטבעות האלה שנקנו במדינה אחרת עם עטיפה של 16.5%. ספקולנטים מקומיים הוסיפו את התעניינותם במחיר בשוק המקומי של קוריאה וניצלו את ההתרגשות.

אך עם החמרת הרגולציה על ידי הרשויות, הזדמנות זו הפכה לשם דבר. וזה השפיע קשות על עלות אדווה, ולא בצורה הטובה ביותר. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים הושפעו גם מפעילות הרגולטורים.

Ripple (XRP) השקעה בשנת 2020: חיזוי מחירים וניתוח

כיום, המחשבות והתחזיות בעניין XRP חלוקות למדי. יש אנליסטים שמבטיחים כי השקעה במטבע זה תביא להכנסות גדולות; אחרים מהססים ברצינות את האפשרות לצמיחה נוספת של מחיר הנכס.

כמה ביקורות שליליות על XRP ועל סיכוייו:

 • אנליסטים ב- Xrplorer.com סבורים כי עד ארבעים אחוז מעסקאות XRP הן הונאות. פושעי רשת פותחים משתמשים במבטחים כי הם בוודאי ייהנו מההבדלים בשיעור הקריפטו.

  מידע על הכמויות הגדולות של “BTC” שנשלחות ב- XRPL:

  – תכנית השקעות מזויפת / פלטפורמות ארביטראז ‘טוענות כי הן מרוויחות מסחר ארביטראז’ בביטקוין על פני פלטפורמות

  – הם מספקים עדות ללגיטימיות שלהם על ידי קישור לעסקאות אמיתיות ברשתות חסימות אמיתיות

  1/4

  – xrplorer.com (@xrplorer) 28 ביוני 2020

 • פיטר ברנדט, מתווך בעל שם שחזה בעבר נכון את תיקון הביטקוין לשנת 2018, סבור גם ש- XRP הוא קריעה מניפולטיבית. הוא בטוח ש- XRP לא שווה כל השקעה.

  סבלנות בבקשה. זה יבוא. $ xrp היא תרמית מניפולציה

  – פיטר ברנדט (@ PeterLBrandt) 4 ביוני 2020

 • קצב האינפלציה של XRP הוא פי חמש מזה של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים המובילים. מסקנה זו הגיעה האנליסט של מסרי פלורנט מולין. חברי קהילת הקריפטו מאמינים כי אינדיקטורים מסוג זה מצביעים על רמה פוטנציאלית נמוכה מהשקעות ב- XRP.

בעלי עניין שונים מודאגים גם מכמות ה- XRP המגושמת בידי מייסד שותף של ריפל, ג’ד מק’לב. באפריל 2020 בלבד הוא מכר 54 מיליון מטבעות מאחזקותיו. בין השנים 2014-2019 הוא מכר כמיליארד XRP בסך הכל.

&# 128051;&# 128051;&# 128051; לצורך השקיפות בדקנו מקרוב כמה רשתות חסימות והלווייתנים שלהן. במאמר הראשון בסדרה אנו דנים בלוויתן אדווה מפורסם. גלה עד כמה הם באמת עשירים בבלוג Medium שלנו!https://t.co/je2py8vSkw

– התראת לווייתן (@ whale_alert) 6 בפברואר 2020

ובכל זאת, זה רק חלק קטן ממה שמסתובב – תוכלו למצוא עוד במאמר חיזוי ה- XRP שלנו. הגיוני להישאר מלא תקווה לגבי XRP ותחזיותיו לעתיד.

כיצד לקנות ולמכור אדווה

כבר דיברנו על רשת Ripple, כיצד XRP שונה מקריפטואים אחרים, ומה היתרונות והחסרונות של הפלטפורמה. עכשיו בואו נדבר על איך לקנות ולמכור XRP.

קניית XRP: מדריך הוראות

יש ארנקים כמו Ripplex, GateHub ו- Ledger לאחסון XRP. כדי להעביר אותם לשם, עליך ליצור חשבון ולבצע העברה לכתובת הארנק שלך. כאשר משתמשים בארנק לאחסון XRP, כדאי לרשום את המפתח הסודי על פיסת נייר ולשמור אותו במקום בטוח, או עדיף אפילו על כמה גיליונות..

זכור באופן כללי: המפתח הפרטי פותח גישה לארנק שלך, כלומר לכל הכספים שלך. יש לציין כי בתחילה נדרש הפקדת 20 XRP לכל ארנק כמתנה בכדי להגן מפני התקפות זבל ברמה נמוכה..

בורסות איפה אפשר לקנות & למכור XRP

ראשית כל, עליך למצוא מרכזיות התומכות באפל, כגון Bitstamp, Kraken ו- GateHub. ישנן מספר דרכים לקנות XRP. בעזרת BestChange תוכלו לרכוש ביטקוין, עבורו תוכלו לקנות XRP בכל בורסה (Poloniex, Binance וכו ‘)..

קנה אדווה עבור דולר עם כרטיס אשראי

אם אין לך BTC, הדרך הקלה ביותר לקנות XRP היא באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי. אפשרות אחת היא לרכוש XRP בבורסת Bitstamp. לאחר רישום ומסירת כל המסמכים הדרושים, ניתן למלא את החשבון בדולרים או יורו דרך הבנק. לאחר הפקדת הכסף, תוכלו לקנות XRP ישירות מהבורסה.

עליך להירשם ולפתוח חשבון שניתן לממן באמצעות העברה בנקאית (הבורסה גובה עמלה של 15 דולר). ברגע שהכספים זוכים לחשבונך, תוכל לקנות XRP ישירות מ- GateHub.

קנה אדווה ב- USD עם PayPal

אתה יכול לעבור את אותו תהליך של החלפת דולר ב- XRP באמצעות BTC. לחלופין, תוכלו לבצע את ההמרה ישירות. זה יכול להיות אפשרי רק אם הבורסה מקבלת PayPal.

כיצד למכור אדווה (XRP)

ככזה, הדרך הרווחית ביותר למכור XRP היא להחליף אותם בבורסת קריפטוגרפיה. חלק מהבורסות יכולות לעבוד רק עם מטבעות קריפטוגרפיים (Binance); לדוגמא, תוכלו להחליף את Ripple ב- BTC ולמשוך אותה לארנק אחר. חלק מהחלפות עובדות עם פיאט; אתה יכול למכור XRP בדולרים או במטבעות אחרים.

באיזו חילופי לבחור – ההחלטה הסופית היא שלך. בורסת Exmo פופולרית, בה תוכלו למכור מטבעות קריפטוגרפיים בדולרים, יורו ומטבעות אחרים ולמשוך בדרכים זמינות: AdvCash, Payeer, Perfect Money, Okpay. לאחר אימות – באמצעות העברה בנקאית, לויזה או מאסטרקארד, ושיטות קונבנציונליות אחרות.

בורסת Exmo מספקת הזדמנות לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים שונים (Bitcoin, Ethereum, Dash, Litecoin, ואחרים).

יש הרבה חילופי קריפטו התומכים ב- XRP, כגון StormGain, Bitstamp, Bitfinex, Kraken, ורבים אחרים. לאחר בחירת המרת חילופי, עליך לרשום ולאמת את חשבונך. השלב הבא הוא להפקיד את כמות ה- XRP שאתה רוצה לארנק.

מסחר XRP: מדריך שלב אחר שלב

הבא הוא מדריך לדוגמא כיצד לסחור ב- XRP שלך ב- Binance. היתרון במסחר ב- Binance הוא שזה הרבה יותר זול, אתה משלם עמלה סמלית ומקבל גישה למטבעות שונים. מסחר ב- Binance קל כמו מסחר בבורסות אחרות.

תוכנית שלב אחר שלב זו מניחה שיש לך כרגע את ה- Ripple שלך ​​בארנק GateHub אך ניתן להשתמש בה, כמובן, גם אם יש לך את ה- Ripple בארנק אחר.

 1. הירשם בבורסה הגדולה ביותר של הרגע: Binance.
 2. אמת את כתובת הדוא”ל שלך והפעל את 2FA (אופציונלי אך מומלץ).
 3. לאחר הכניסה, לחץ על כספים (משיכות הפקדות) בפינה השמאלית העליונה.
 4. חפש XRP או Ripple בשדה החיפוש.
 5. ואז לחץ על הפקדה שמאחורי אדווה.
 6. תופיע הודעה שעליך להזין תמיד כתובת הפקדה ותג הפקדה, לחץ על המשך.

כתובת אדווה ייחודית ותג פיקדון יירשמו עבורך:

 1. פתח כרטיסייה חדשה והיכנס ל- GateHub.
 2. לחץ על ארנק בתפריט הימני.
 3. לחץ על שלח תשלום, חלון קופץ עם הכותרת שלח תשלום ייפתח.
 4. הכרטיסייה מיידית פעילה. הזן את הסיסמה שלך ולחץ על בטל נעילה.
 5. ב- Binance, העתק את כתובת ההפקדה XRP (כתובת זו מתחילה ב- “r”) והדבק אותה בשדה שלח אל ב- GateHub.

 1. אם הדבקת זאת, ייפתח שדה חדש עם תג יעד.
 2. העתק את תג XRP הפקדות ב- Binance (זה מורכב רק ממספרים) והדבק אותו בשדה תג יעד ב- GateHub. חשוב שתספק גם את הכתובת וגם את תג ההפקדה. אם לא, אתה עלול לאבד את כל אדוותך.
 3. הזן את מספר ה- Ripple שאתה רוצה לשלוח. קחו בחשבון את שמורת GateHub ואת העמלה.
 4. לחץ על השלב הבא.
 5. בדוק שוב את הנתונים ולחץ על אשר.

תוך שניות, XRP שלך יזוכה בחשבון Binance שלך. תנו לבינאנס כמה דקות כדי שזה ייכנס לתוקף. (אם זה לוקח יותר משעה, אתה יכול להתחיל לדאוג) תקבל הודעת דוא”ל המאשרת את ההפקדה שלך.

 1. התחבר לביננס.
 2. בצד ימין למעלה, לחץ על Exchange ואחריו Basic.
 3. כעת תראה מידע רב על המטבע שנבחר איתך.
 4. חפש XRP בשדה החיפוש בצד ימין.

ודא ש- BTC צבע צהוב כפי שמוצג בתמונה:

 1. לחץ על XRP / BTC, וסקירת ה- Ripple תוטען.

בתחתית, תראה למכור XRP כמוצג להלן:

תראה שם גם את יתרת ה- XRP שלך ותוכל לקבוע כמה XRP אתה רוצה למכור. מחיר השוק משתנה בכל שנייה, לחץ שוב על XRP / BTC כדי להזין את מחיר השוק הנוכחי.

 1. הזן את סכום ה- XRP שברצונך למכור בסכום (זה לא יכול להיות יותר ממספר ה- XRP שיש לך).
 2. בחר כמה XRP אתה רוצה למכור ולחץ על למכור XRP.

מייד נוצרת הזמנת מכירה וה- XRP שלך מוחלף בסכום הכולל של הביטקוין שמוצג בסך הכל. אם בחרתם במחיר השוק הנוכחי, הזמנת המכירה שלכם תעבור מיד.

מספר ה- XRP הופחת כעת מהיתרה שלך, ומספר ביטקוין נוסף כעת ליתרה שלך. כעת תוכל לבחור לקנות מטבע נוסף מבינאנס או לשלם את הביטקוין שלך בפיאט. על מנת לשלם את הביטקוין שלך, עליך למכור את הביטקוין שלך למתווך.

6 סיבות להשקיע באפל (XRP) עכשיו (2020)

אסטרטגיית “בנק בשבוע”

למעלה ממאה בנקים ברחבי העולם בוחנים כעת את התוכנה המהירה של ריפל. Ripple רוצה לחבר בסך הכל כ- 200 בנקים, כלומר בכל שבוע, הם מחברים בנק חדש שישתמש ב- XRP. בסופו של דבר, יותר עסקאות פירושן ביקוש מוגבר, אשר רק יהפוך את מטבע ה- XRP לשווה יותר.

מהירות עסקה שאין שניה לה

האם ידעת שמהירות העסקה של XRP מהירה עוד יותר מזו של VISA? מהירות, בשילוב עם אמינות, הופכים את XRP למטבע שאפשר לסמוך עליו והעולם זקוק לו. בכל שבוע בנקים נוספים מצטרפים והולכים על זה.

XRP נבחר יותר ויותר על פני PayPal

העברות בנקאיות הן חלק גדול מהשוק, ופייפאל הייתה הבחירה המועדפת בשנים האחרונות. זה משתנה. כעת, כשהבנקים מבינים עד כמה XRP מהיר, זול ואמין, הם בוחרים ב- XRP לעסקאות בינלאומיות.

המר מ- XRP לפיאט זמין

ידוע כי שווקים פיננסיים וכלכליים אינם יציבים. זו הסיבה שכל משבר כלכלי החל. אדווה רוצה שתמנע ממלכודת זו על ידי בעלות על XRP. הבנקים נזהרים ומקפידים היטב על המתרחש. אבל הם גם דורשים יותר XRP כדי שהמחסור יביא יותר ערך. אתה מצידך יכול להפיק תועלת מכך.

פלטפורמת העיבוד של Ripple זוכה להצלחה רבה יותר

מיליוני דולרים כבר הומרו באמצעות פלטפורמת Ripple. שיתוף הפעולה עם Tencent Holding Limited איפשר לשלוח מיליוני דולרים בפלטפורמה זו. מיליוני העסקאות הללו הן לאומיות והן בינלאומיות. הנפח הוא עצום, והוא מאשר עד כמה XRP אמין הפך.

שוק המטבעות הדיגיטליים ו- Ripples XRP

טכנולוגיית הבלוקצ’יין הופכת את העסקאות לזולות בהרבה, ומשתמשים גם עכשיו מתחילים להבין זאת. מדהים שבנקים וארגונים פיננסיים מוכנים לשנות במהירות ובבסיס. בואו פשוט נעצור ונחשוב שנייה: סטארבקס, MoneyGram ו- Western Union כבר מזוהים עם Ripple.

סיכום

קביעת צוות ה- XRP היא לספק מטבע קריפטוגרפי לעסקאות בטוחות ומוגנות בין מכונים ומפעלים שונים. מפעלים פיננסיים כמו בנקים קונים XRP, ואני מקווה, החלטתם מה עליכם לעשות כעת.

אך זכור שכמו בכל סוג של מסחר, לעולם אל תשקיע יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. כלל הזהב הזה תקף לכל ההשקעות, ובמיוחד בתחום המטבעות. הקפד תמיד לבצע מחקר משלך לפני ההשקעה.

קבל גישה מלאה לשלושה ימים בחינם ב- 3Commas

הצהרת תוכן מאמר זה אינו מיועד לייעוץ פיננסי ואין להתייחס אליו ככזה. 3commas ומחבריה אינם לוקחים אחריות על הרווחים או ההפסדים שלך לאחר שקראת מאמר זה. המידע הכלול במסמך זה מבוסס על נתונים שנאספו ממגוון מקורות. אין להשתמש בזה כפרמטר להשקעה. על המשתמש לעשות מחקר עצמאי משלו כדי לקבל החלטות מושכלות בנוגע להשקעות הקריפטו שלו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map