אפשרויות: מפחד מאופציות? אל תהיה!

רוצה להגן על הרווחים שלך, או מפני חוסר הוודאות של קריסת ביטקוין? תמשיך לקרוא!

מבוא 

אם סחרת ב- Cryptocurrency זמן מה, ייתכן ששמעת אפשרויות ביטקוין הוזכרו פעמים רבות. יכול להיות שגם ביצעת מחקרים חטופים מהן אפשרויות ואיך לסחור בהן, אך נדחתת בגלל טרמינולוגיה מבלבלת או חוסר אמון להתחיל..

אולי חשבת: “הא! אפשרויות, זה מה שמוסדות גדולים משתמשים בו; זה לא שימושי עבורי וכמות הביטקוין שיש לי! “

בזכות הצוות המדהים ב- Deribit, הם הפכו את אפשרויות האופציה לקלה מאוד עבור משקיעים קמעונאיים ובעלי חשבונות קטנים יותר, אין להם מגבלות כבדות להירשם, להפקיד כמה כספים כדי להתחיל, ויש להם מוניטין מעורר קנאה ביושרה וחדשנות. … 3Commas, יחד עם Deribit, פותח את עולם המסחר באופציות לכולם!

קח רגע לקרוא את הפוסט בבלוג הזה, ואולי נוכל להראות לך שימוש אמיתי באופציות שתוכל לנצל כדי להגן על הביטקוין שאתה עושה או שאתה סוחר באופן פעיל במהלך מחזור שור מוקדם זה. אנו נראה לך כיצד ניתן לגדר, שניתן לחשוב עליו כפוליסת ביטוח זולה כדי להגן על כל הרווחים שלך או להישמר מפני פחת מהיר של כל ביטקוין שאתה מחזיק כהשקעה ארוכת טווח, אם השוק ידחה או יחווה תיקון חד, בקיצור, מי לא ירצה לקבל את העוגה שלהם ולאכול אותה.

ביטקוין החל מחזור שור וסגר לאחרונה נר חודשי מעל לשיא הקודם בכל הזמנים שקבע בדצמבר 2017. אם אתם משקיעים, תחזיקו בביטקוין שלכם זמן מה, תרצו למכור אותו, או תתחילו לקחת רווחים ב- מחיר הרבה יותר גבוה מהיום.

לחלופין, אם אתה סוחר פעיל, אתה יכול לסחור באגרסיביות במגמת העלייה, להרוויח תכופות ואולי לשלב רווחים בעסקאות הבאות..

פוסט בבלוג זה לא נועד לכסות את כל הפרטים על אופן פעולתם של אופציות, אלא להציע דוגמה סחרית אמיתית למתי ולמה תרצה להשתמש באופציות; יש קישורים נוספים בתחתית מאמר זה לפוסטים בבלוג אחרים החוקרים ומסבירים מהן אפשרויות, ההיסטוריה שלהם וכיצד הם עובדים.

עם זאת, בחלק האחורי של דעתך, תחשוב, “תרשימים לא ממשיכים לעלות”, ואתה יודע שבשלב מסוים, המגמה תתהפך או שתיקון מסיבי יתרחש, כמו -37% מסיבית. ירידה (לא כולל פתילות) שהתרחשה במרץ 2020 עלולה לקרות שוב. למעשה, לביטקוין יש היסטוריה של ביצוע 30-40% תיקונים במחזורי שור קודמים לאורך ההיסטוריה שלו.

אז מה זה “גידור”? 

במילים פשוטות, זוהי דרך להגן על עצמך מפני הפסד כספי או נסיבות שליליות אחרות.

לדוגמא, כשאתה קונה ומחזיק ביטקוין אתה נמצא באופן אוטומטי במצב ארוך עם הביטקוין, כפי שאתה קונה אותו בציפייה לעליית המחירים. לא יהיה נהדר אם, במקביל, תוכלו להשתמש גם בחלק מהכספים שלכם בכדי לסייע בהגנה על השקעתכם בביטקוין במידה והמחיר יירד?

זהו אחד היתרונות הרבים של אפשרויות.

תוכנית סחר

כל עסק צריך להתחיל בתכנית אובייקטיבית או מסחרית.

זה לא צריך להיות מורכב באופן מסיבי, אך מאפשר לך לקבוע את המטרה שלך, לחשב את הסיכון שלך ולזהות אזורים מרכזיים שבהם תצטרך לנהל את המסחר שלך, כך שלא משנה איך השוק מתנהג, אתה כבר יודע את הפעולות שתצטרך לקחת.

נניח שיש לך רכישה של 0.25 BTC במחיר ממוצע של 17,000 $ ועלותך 4,250 $. זו יכולה להיות השקעה ארוכת טווח או רווחים מהמסחר שלך.

לטווח הארוך, אתה שורי ביחס לביטקוין ומצפה שהמחיר יעלה בהרבה על 20,000 $, אולם ביטקוין ראה התנגדות מסוימת בשבירה של 20,000 $, ואתה לא בטוח אם תיקון מחירים יתרחש לפני שביטקוין יפרוץ ויציב תמיכה מעל מחיר 20,000 $ רָמָה.

בסופו של דבר, היית שוקל למכור את הביטקוין שלך רק מעל 30,000 $, וזה היעד שלך לטווח הארוך.

כאשר מסתכלים על תרשים הביטקוין / דולר, אנו יכולים לראות:

  • מחיר התרשים הנוכחי של ביטקוין הוא כיום סביב 19,000 $, ותיקון של -30% מרמת מחירים זו יהיה ירידה לכ- 13,300 $;
  • בתרשים השבועי, הביטקוין עשוי לעשות “כפול עליון” ולהידחות ברמת מחיר זו;
  • רמת תמיכה גדולה במצעד השבועי (כ 11,500-12,100 $);
  • ככל הנראה רמת תמיכה חלשה יותר (13,700 $ – 13,900 $);
  • כמו כן, הממוצע הנע של 21 שבועות (קו לבן), אזור שהמחיר נוטה לחזור אליו במהלך מחזורי שוורים, והקרנה שאולי זה יכול להיות בעוד שבועיים תוך שימוש במסלול הנוכחי (כ- 13,600 $)

אנו יכולים לראות כי יש מקרה חזק לפחות לתרחיש דובי קצר טווח שיכול להשפיע.

יצירת בוט האפשרויות

בואו ניגש אל ה- אפשרויות בוט ממשק על ידי בחירתו מהתפריט הראשי ב- 3Commas (1) ובחירת ה- יצירת בוט (2) ממשק.

ממשק Options Bot פשוט ונקי לשימוש. אתה בוחר שלך חשבון החלפת דריביט, מטבע סחר, וחוזה אופציות תאריך תפוגה (3).

תאריך התפוגה של חוזה האופציות חשוב, מכיוון שבתום תאריך זה המסחר נסגר ברווח או בהפסד. יש לקבוע את תאריך התפוגה מספיק בעתיד בכדי לכסות את ירידת המחיר הצפויה שלך, אם זה קורה. אם מחיר הביטקוין נמצא באזור האדום בגרף (6) המוצג עם תום החוזה, תאבד את הכספים שסיכנתם למסחר..

האפשרויות אִסטרָטֶגִיָה (4) הוא סוג המסחר המוגדר. לצורך תוכנית סחר לדוגמא זו, אנו משתמשים ב- Long Put, המאפשר לך להגדיר את הסכום המדויק של הכספים לסיכון אם מחיר הביטקוין יעלה אך מספק פוטנציאל רווח בלתי מוגבל במידה והמחיר יירד. אנו משתמשים גם ב- פָּשׁוּט ממשק משתמש שכן נאפשר לבוט האפשרויות לחשב את המשתנים הבסיסיים לסחר זה. אתה יכול לרחף עם העכבר או נקודות מגע בגרף (6) כדי להציג את הרווח או ההפסד עבור המסחר שלך ברמות מחיר ספציפיות.

ה מגמה צפויה (5) מאפשר לך לבחור עד כמה אסטרטגיה זו תהיה אגרסיבית על ידי שינוי יחס הסיכון לתגמול של המסחר. מכיוון שמחיר הרכישה המקורי של הביטקוין שאנו מחזיקים היה 17,000 דולר, אנו יכולים להשתמש בזה כנקודת עיגון בסחר שלנו ולהגדיר את נקודת השוויון לנתון זה על ידי החלקה מגמה צפויה (5) שליטה.

הפסד מקסימלי (5) אנו יכולים להזין את ההפסד המרבי הקבוע למסחר זה ולמודל כיצד זה משפיע על הרווח הפוטנציאלי שלנו מסחר מוצלח. 

יש לנו כבר מטרה של 13,000 עד 14,000 $, ועל ידי חישוב ההפסד של החזקת ה- 0.25 BTC שנקנה ב -17,000 $ – אם המחיר היה נופל ולא היינו עושים כלום, אנו יכולים לראות שזה יהיה כ -1,275 $. אז אנחנו מחפשים למצוא את כמות הכספים שיש להסתכן, אך גם את התגמול (הרווח) של המסחר שיכסה את ההפסד הפוטנציאלי של 1,275 $ מרק החזקת הביטקוין שלנו. הנה אנימציה כיצד תוכל לעבד את הערכים האופטימליים לסחר זה:

אנו יכולים לראות באנימציה שלעיל כי סיכון של 0.02 BTC, כ- 8% מה- 0.25 BTC שלך, יאפשר לנו להתגונן בקלות מפני ירידה של -30% במחיר פלוס פוטנציאל להרוויח מעל!

לאחר שמצאת את ההגדרות המתאימות לתוכנית הסחר שלך, תוכל ללחוץ על ה- לִיצוֹר כפתור להצבת המסחר בבורסת דריביט ולהפעלת הבוט.

ניהול בוט האפשרויות שלך

לחץ על אפשרויות בוט (1) מרצועת התפריט הראשי ואז לחץ בוט פעיל (2).

תראה כאן את כל אפשרויות הרובוטים שאתה יכול לרוץ ותוכל להציג את הסטטוס הנוכחי של התפקיד שלך (3), החל מהרווח או ההפסד הנוכחי של התפקיד, הזמן שנותר עד לתום החוזה הנסחר, וכן סיכום של הגדרות הסחר שהגדרת.

ה תרשים כפתור יציג את גרף הרווח או ההפסד הצפוי של המיקום, מחיר התרשים הנוכחי של החוזה הוא נקודת הייחוס, והגרף מציג את רמות המחירים הקרובות ביותר משני צידי המחיר הנוכחי.

אתה גם מסוגל מכירת שוק עמדה זו לסגור אותה בכל עת לרווח או להפסד הנוכחי המוצג במחוון מצב הסחר. בדרך כלל היית עושה זאת רק אם אתה עוקב אחר מחיר התרשים, ו- TA שלך (ניתוח טכני) של התרשים מצביע על כך שהמחיר עשוי להפוך ולהפוך את המסחר הנוכחי ללא רווחי..

בוט האופציות ייסגר באופן אוטומטי ויסדיר את המסחר לאחר שמגיע תאריך התפוגה של החוזה:

סיכום

אז לסיכום, אם הביטקוין יעלה מעל 30,000 $ (היעד לטווח הארוך שלך), ה- 0.25 BTC שלך יהיה שווה 7,500 $ או הרבה יותר אם תחזיות המחירים המוזרות יותר של 100,000 $ ומעלה לביטקוין היו קורות..

אם לא השתמשת באופציות והגדרת עצירת הפסד מסורתית לביטקוין שלך כדי למכור אותו במחיר השווי של 17,000 $, אז אתה מסתכן בכך שלא תוכל לקנות את הביטקוין בפחות ממה שקנית אותו במקור. שכן, במיוחד במקרה שהמחיר ירד במהירות, הפעיל את עצירת הפסד שלך ואז הפך “מלכודת דובים”.

השימוש באפשרויות הוא המפתח עבורך; אתה יכול לשמור על רוב ההשקעה שלך בביטקוין ובמקביל להבטיח את עצמך מפני הסיכון החסרוני של תיקון מחירים משמעותי, מבלי שיהיה לך לחץ למכור את הביטקוין שלך ואז לנסות לקנות אותו במחיר נמוך יותר..

אם במחיר יש תיקון משמעותי ל -13,000 $ או 14,000 $, בסחר באופציות שלך, תוכל לאזן את הסיכון להשקעה המקורית שלך על ידי צבירת ביטקוין רב יותר עם ירידת המחיר. אם המחיר לא יורד והביטקוין עולה ומחזיק מעל 20,000 $, ההפסד שלך מוגבל לכמות הכספים שציינת כסיכון למסחר זה, $ 360, אך בסופו של דבר, ההשקעה הנותרת שלך ב- 0.23 BTC עדיין תהיה שווה יותר. ממה ששילמתם במקור עבור זה.

על ידי שימוש בבוט האפשרויות העוצמתי של 3Commas, תוכלו לעבור במהירות ובקלות על תרחישים אפשריים רבים כדי למצוא את איזון הסיכון והתגמול המושלם למסחר שלכם, בלחיצות עכבר בודדות בלבד..

קריאה נוספת בנושא אפשרויות

  • מהן אפשרויות ומה היתרונות?
  • דוגמאות לאסטרטגיית אפשרויות

אזהרה: מסחר בבורסות עתידיות מטבעו מסוכן, ולמרות שהתמורה רבה, כך גם הסיכונים. אם מחיר החוזה בו אתה סוחר יורד בצורה דרמטית, אתה יכול לחסל ולפסיד את כספיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map