המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר להשקעה השנה

מטבעות קריפטו הפכו לחידוש שפעם נחשב כבלתי אפשרי.

אמצעי תשלום דיגיטלי זה נקי משלטון כל גוף שלטוני ויש לו ערך וזהות עצמאיים משלו. לפיכך, ניתן היה לחשוב עליו כמטבע אוניברסלי שניתן להשתמש בו לביצוע עסקאות בינלאומיות באופן מיידי ללא צורך בהמרת מטבע.

זה גם מספק לצרכנים כמות מוגברת של אנונימיות, וזה משהו שיותר אנשים מתחילים להעריך כשחששות לגבי פרטיות עולים.

השימוש בקריפטו הוא פשוט, אבל מה שהשקעה בו קצת יותר מסובך.

לא בטוח מאיפה להתחיל? אל תדאג, יש לנו כיסוי. אנו נחקור את מטבע הקריפטוגרפיה הטוב ביותר להשקיע בו.

בואו נסתכל על מה לפקוח.

את’ריום

מטבע קריפטוגרפי זה חווה צמיחה נפיצה מאז שנכנס ל שוק בשנת 2015. זה נובע בעיקר ממהירות העסקה המהירה שלו ומהעובדה שהוא חלופה בת קיימא לביטקוין.

אבל לא רק משקיעים עצמאיים ראו את הערך באת’ריום. גדול קומץ פורצ’ן 500 חברות רואות פוטנציאל בקריפטוגרפיה ויש להן תוכנית ארוכת טווח לשילובו בחברות שלהן.

חלקם כוללים שמות קשים כמו JPMorgan, אינטל וקולוסוס התוכנה מיקרוסופט. למעשה, יש להם כל כך הרבה אמון שהם הקימו שותפות בשם הברית האתריאמית הארגונית (EEA).

מטבעות קריפטוגרפיה נתפסים לעיתים קרובות כאויב של תעשיית הבנקאות בשל התמקדותה בעצמאות ובביזור. אבל, כמה בנקים כבר מתחילים לשלב את זה.

לפיכך, העתיד נראה בהיר גם עבור את’ריום וגם עבור המשקיעים שלה.

לזנק

מטבע קריפטוגרפי ששמו הוא שילוב של “דיגיטלי” ו”מזומן “, דאש משלבת את שני הערכים הנפוצים למשתמשים בקריפטוגרפים: פרטיות ומהירות עסקאות.

כתוצאה מכך, אנשים רבים קלטו את הערך הפוטנציאלי של דאש כהשקעה. יש אנליסטים אפילו מצפה שהוא יעלה בסופו של דבר על ענק ענק הקריפטו בערכו, וזה משהו שרוב המטבעות אפילו לא יכלו לקוות לו.

בשל מהירותו (שבמקרים רבים היא מיידית), לדש יש פוטנציאל לעלות לאותה דרגה כמו כרטיסי אשראי בכל הנוגע לאמצעי תשלום. מטבעות קריפטוגרפיים איטיים אינם אפשרויות קיימא לרכישת נקודת מכירה בשל משך הזמן שנדרש לעיבוד העסקה.

לפיכך, לא מן הנמנע שנוכל לראות יום אחד שילוב המוני של Dash ברוב העסקים הצרכניים. כאשר משהו נפוץ בשימוש, קשה לו שלא תהיה החלטת השקעה מוצלחת.

ביטקוין

הנה אנחנו. משקל הכבד של תחום הקריפטו.

הביטקוין הפך לייצוגי כל כך של מטבע הקריפטוגרפיה, עד שיש אנשים המשתמשים בשמות זה בזה. די בכוח מסוג זה שמאחורי שם המותג בלבד כדי לשכנע אנשים רבים להשקיע בו.

אבל, למי שנראה קצת יותר עמוק, הביטקוין נראה כמו בחירה מעניינת בהתחלה. מכיוון שמדובר בעצם בפניה של תנועת הקריפטוגרפיה, הביטקוין נמצא באור הזרקורים, מחכה להתנתח ולהתפזר לעולם לראות..

וזה היה. ביטקוין ידוע לשמצה בזמני עסקאות משמעותיים, וזה דבר שבעולם מלא אנשים שרגילים להשתמש בגוגל לתוצאות מיידיות לא יכול להיות בחייהם.

מלבד זמני העסקה, אנשים עשויים למצוא בעיות עם עמלות, גודל הבלוק הקטן וכו ‘.

עם זאת, הביטקוין הוא המוביל בשוק הנוכחי ובכך ימשוך את ההשקעה הקריפטוגרפית ביותר בעתיד הנראה לעין. כשאתה מעוניין לגוון את תיק ההשקעות שלך (ואתה צריך להיות), ביטקוין הוא בחירה מוצקה.

מזומן ביטקוין

כן, אנו יודעים שהשם עשוי לבלבל את חלקם.

אתה יכול לחשוב על Bitcoin Cash כמו האח הקטן של Bitcoin. זה לא ממש גדול כמו ביטקוין. יש לה גם הבדלים קלים אבל זהה פחות או יותר.

הבדל אחד הוא (באופן אירוני עבור “אח קטן”) גודל בלוקים גדול יותר, וזה משהו שאנשים רבים מתלוננים עליו כשמדובר בביטקוין המסורתי..

מלבד זאת, הוא מתפקד פחות או יותר זהה.

אבל היתרון העיקרי נובע משני מקורות: שם הביטקוין והעובדה שהוא קיים כקריפטו-משלה משלו ללא תלות בביטקוין.

אנשים משקיעים בביטקוין למרות פגמיו בגלל המשקל שמאחורי שמו. כאשר יותר ויותר משקיעים חוקרים את גודל החסימה הגבוה יותר של ביטקוין מזומן, ערכו יגדל ככל שיישאב אליו יותר כסף.

לכן זו תוספת ראויה בתיק ההשקעות שלך לשנת 2019.

זקש

בכל הנוגע לפרטיות, Zcash הוא למעשה רוח רפאים בעת ביצוע עסקאות. בעוד ש- Cryptocurrency הוקמה על פרטיות כאחד מהדיירים הגדולים שלה, Zcash לוקח את הדברים לקיצוניות.

זה מציע למשתמשים את היכולת להסתיר את סכום העסקה, את השולח ואת הכונס, ומאפשר לך להעביר כסף באנונימיות מוחלטת..

עם השימוש הנרחב במדיה החברתית, בשירותי מיקום ובאינטרנט, פרטיות יכולה להיות קשה למצוא בימינו. לפיכך, יש שם אנשים רבים אשר יעריכו את יכולתו של זקש להסתיר תשלומים.

מחירו כרגע נמוך בהרבה מביטקוין ויכול להיות החלטת השקעה מבטיחה במהלך השנה הבאה בגלל הפוטנציאל שלו לזנק בערכו..

מציאת המטבע הטוב ביותר להשקעה בו יכולה להראות קשה

אבל זה לא חייב להיות.

עם התחשבות במידע לעיל, תהיה טוב בדרך להפיק את המרב מההשקעה שלך ב- cryptocurrency בשנת 2019.

רוצה ללמוד עובדות מכריעות יותר אודות מטבע החוץ, ואת המטבע הטוב ביותר להשקעה, שעליך לזכור? בדוק את שאר הבלוג שלנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map