מדריך מסחר בקריפטו ארביטראז '

לא ניתן לתאר את ארביטראז ‘של קריפטו כשיטת מסחר מפורסמת בקרב סוחרים. עם זאת, זו אחת האפשרויות הנמוכות ביותר בסיכון שאינן דורשות מאמצים משמעותיים. יתר על כן, יש מספר עצום של בוטים ותוכנות שיכולים לעזור לסוחרים. אם תרצה לדעת יותר על שיטה זו, המאמר שלנו הוא בשבילך. 

Arbitrage מטבעות קריפטוגרפי: משמעות

ארביטראז ‘של מטבעות קריפטוגרפיים הוא אחת מאפשרויות הכסף. הרעיון של ארביטראז ‘טמון בתועלת מחוסר יעילות בשוק.

אם יש הבדל במחיר של נכס אחד בבורסות שונות, סוחר יכול להרוויח מקנייה ומכירה שלו בשווקים שונים. ההפרש בשיעורים יהפוך לתמורה של סוחר. גישה זו פועלת עבור כל נייר ערך שיש לו מחירים שונים לפחות בשתי מרכזיות (ארביטראז ‘קריפטו זמין גם באותה מרכזיה). אתה יכול גם להשתמש בארביטראז ‘עבור מטבעות בינלאומיים, מתכות וכו’. 

ספר הזמנות: הגדרה

פקודת הזמנות חליפין היא מרכיב מרכזי בארביטראז ‘נכסים. פנקס ההזמנות הוא רשימה אוטומטית או ידנית של הזמנות קנייה ומכירה נוכחיות עבור נכס. אתה יכול לראות את הסרטון על איך עובד סדר הזמנות:

בספר ההזמנות יש ארבעה מונחים חיוניים שכדאי להיות מודעים אליהם. אלה הם הצעות מחיר, בקשה, סכום ומחיר. הסכום והמחיר מראים את מספר היחידות שיש לסחור במחיר ספציפי. 

לא משנה באיזו פלטפורמת חליפין תחליפו, תמיד תראו שני צדדים בהצעה ותבקשו הזמנות. הם משמשים להערכת העניין במיקומי קנייה / מכירה של מטבע קריפטוגרפי מסוים. הצעות מחיר מייצגות הזמנות קנייה, ובכך כמה ובאיזה מחיר סוחר רוצה לרכוש. הצד השואל מציג הזמנות מכירה. 

קנה-מכר צד

הגישה המסחרית הזו אמנם לא מורכבת מדי, אבל כדאי לדעת כמה דברים חיוניים. 

כיצד עובד Arbitrage המסחר בקריפטו?

בואו ניקח בחשבון צעד אחר צעד מסחר בארביטראז ‘: 

 1. מצא קריפטוגרפיה הנסחרת בשתי בורסות לפחות (אפשר גם לעשות ארביטראז ‘בבורסה אחת, אך קל יותר לשקול שתי בורסות שונות). 
 2. אסוף את ספרי ההזמנות משתי הפלטפורמות כדי להעריך את עניין הסוחרים. 
 3. השווה הזדמנויות בשתי המרכזיות ומצא את המתאם המושלם ביניהן.
 4. קנו את הנכס בבורסה עם המחיר הנמוך ביותר. 
 5. משוך את נכס הקריפטו לבורסה השנייה. 
 6. למכור את המטבע החליפין בבורסה השנייה. 
 7. המשך לקנות ולמכור עד לסיום המתאם שבחרת. 

למידע נוסף צפו במדריך הוידאו

האם אוכל למצוא הזדמנויות ארביטראז ‘בקריפטה השנה?

למרות שארביטראז ‘של קריפטוגרפיה השתנה באופן משמעותי, עדיין מדובר באסטרטגיה רווחית שעשויה להוביל להטבות אם תיישם אותה נכון. 

הסכום שאתה מרוויח יהיה תלוי גם במספר ההזמנות שאתה מבצע. על פי ההערכות האחרונות, עסק אחד בפלטפורמות Kraken ו- Binance עשוי להביא לרווח ממוצע של 15 $. השנה ניתן לצפות לפריסה של 0.2% -2.5%, עם רווח משוער בטווח של 10 ו -50 דולר. בואו נדמיין שאתם מרוויחים 15 דולר בממוצע. אם אתה מוצא מטבע קריפטוגרפי עם מספר לא מבוטל של הזדמנויות, אתה יכול להרוויח עד 150 דולר ליום. 

כדי להפוך את העסקאות שלך לרווחיות ומהירות יותר, אתה יכול להשתמש בבוט 3Commas. היא שיתפה פעולה עם Binance ותומכת במגוון רחב של מרכזיות. 3Commas מספקת מגוון רחב של שירותים, החל מניתוחים סטנדרטיים ובוטים אוטומטיים ועד תיקי בדיקה חוזרת ומעקב אחר תיקי משתמשים אחרים.. 

פָּשׁוּט & ארביטראז ‘משולש

לארביטראז ‘של קריפטו יש כמה סוגים. נתחיל עם הנפוצים ביותר. לגישות פשוטות ומשולשות יש הבדל משמעותי. אם משתמשים בשיטה הפשוטה, אתה קונה ומוכר מטבע אחד, בדרך כלל בשתי בורסות. כאשר משתמשים בארביטראז ‘משולש, עליכם להתמודד עם שלושה מטבעות קריפטוגרפיים, אך תוכלו להשתמש בפלטפורמה אחת. עם זאת, דרך פשוטה יותר נוחה מזו המשולשת. 

Arbitrage מטבעות קריפטוגרפי משולש

ארביטראז ‘משולש יכול להיקרא גם ארביטראז’ חוצה מטבעות וארביטראז ‘של שלוש נקודות. זה עשוי להתקיים בבורסה אחת או בכמה. כפי שאתה יכול להבין משם הגישה, ארביטראז ‘זה מחבר בין שלושה נכסים. הרעיון הוא פשוט – סחר במטבע הראשון עם השני, השני עם השלישי, ובסופו של דבר את המטבע הראשון עם הראשון.. 

עיין בתכנית למטה כדי לתפוס את הרעיון. 

משולש ארביטראז 'קריפטו

ישנם 5 שלבים שעליכם לבצע במסחר ארביטראז ‘משולש:

 1. מצא שלושה נכסים הניתנים לבוררות בקלות. 
 2. בחר את המטבע הקריפטוגרפי שאיתו תרצה בסופו של דבר. 
 3. סחר אותו לנכס קריפטו שני. זה צריך להתחבר למטבע הראשון והשלישי. 
 4. סחר את הקריפטו השני לשלישי. 
 5. המירו את המטבע השלישי למטבע הראשון. 

היתרון העיקרי הוא שבכל העסקאות המשולשות, סוחר מקבל רווח חסר סיכונים ברגע שמילאה המסחר השני. עם זאת, סוג זה של ארביטראז ‘הוא נדיר. יתר על כן, זה לא קל. לפיכך, סוחרים מעדיפים להשתמש בבוטים ותוכנות. כמו כן, מכיוון שאתה צריך להתמודד עם שלושה מטבעות קריפטוגרפיים, ההון שלך צריך להיות גדול מספיק. 

מהי ארביטראז ‘סטטיסטי?

ארביטראז ‘סטטיסטי הוא הגישה המסובכת ביותר. זה דורש שפע של חישובים מתמטיים וכישורים אנליטיים בולטים. זו הסיבה שסוחרים משתמשים לרוב בבוטים המספקים את כל החישובים הנדרשים. 

בעת סחר בארביטראז ‘סטטיסטי, סוחרים פותחים עמדות קצרות וארוכות בו זמנית. סוג זה של ארביטראז ‘מספק מידה של סיכון שכן הוא מבוסס על משמעויות מחיר היסטוריות. עם זאת, המחיר לעולם אינו חוזר על תנועות קודמות בדיוק של 100%. 

בעיקר, ארביטראז ‘סטטיסטי משתמש במודלים של היפוך ממוצע. סוחרים משקיעים בתיקים מגוונים מאוד עם הרבה ניירות ערך (גדלים לאלפים). זהו סוג של מימון לטווח קצר שנע בין מספר שניות למספר ימים. 

הגישה לשילוב מטבעות היא הליבה של מערכת יחסים חוזרת ממוצעת בין שני מטבעות קריפטוגרפיים. בואו ניקח בחשבון דוגמה פשוטה מפורסמת. 

דמיין שיש לנו גבר וכלב. האיש חוזר מבר. הכלב מסתובב. דרכיהם אינן צפויות ביותר. מה אם זה הכלב של האיש? לאחר מכן, הם עדיין יעברו באקראי אך במרחק מסוים זה מזה. 

לחלק מהזוגות יש יחסים ממשיכים לחזור. לדוגמא, Ethereum ו- Ethereum Classic. האחרון נוצר באמצעות מזלג של את’ריום. למרות שהם נכסי קריפטו נפרדים, Ethereum Classic הוא רק נגזרת של Ethereum. 

דוגמה נוספת היא מונרו ו- ZCash. לנכסי הצפנה האלה יש אותו רעיון. הם נוצרו כדי לספק עסקאות אנונימיות. אף אחד מהם לא הוצע באמצעות ICO. כמו כן, מונרו ו- ZCash מספקים תכונות פרטיות מובילות. 

הבורסות הטובות ביותר עבור Arbitrage Crypto

לדעת איך לסחור על ארביטראז ‘אינו השלב האחרון להצלחה שלך. חשוב לבחור בבורסת קריפטוגרפים אמינה. אם אתה רוצה ללמוד עוד על שימוש ב- Binance למסחר מוצלח, קרא את המאמר שלנו כיצד לסחור ב- Binance.

מה המאפיינים העיקריים של חילופי אמינים? ראשית, היא הייתה צריכה לפעול בשוק מספר שנים לפחות. שנית, עליה לגבות עמלות נמוכות. אם תצטרך להתמודד עם עמלות עצומות, כל הרווחים שלך ייעלמו. שלישית, הוא אמור לספק רמת אבטחה גבוהה. כדי לגלות עד כמה הוא מאובטח, בדוק דוחות אודות התקפות פריצה. 

אם אתה מוצא בורסה שנראית כעלות לואו קוסט, לעולם אל תסמוך רק על מחיר. זה עשוי לעלות את כל ההון שלך. כמו כן, עליכם לבדוק ביקורות של משתמשים אחרים שאמורים לספק מידע מדויק. 

יש כמה חילופי דברים שהוכיחו שהם אמינים. בואו ניקח בחשבון את המפורסמים ביותר – Binance, Coinbase ו- Bitfinex:

 • בינאנס. בינאנס היא, ללא ספק, בורסת הקריפטו המפורסמת ביותר. זה גובה עמלות נמוכות יחסית וזו אחת הפלטפורמות המאובטחות ביותר למסחר. Binance פועלת ברחבי העולם, מה שמוכיח את אמינותה. אם אתה רוצה לדעת כיצד להשתמש ב- Binance למסחר מוצלח, קרא את המאמר כיצד לסחור ב- Binance.
 • ביטפינקס. Bitfinex היא אחת מפלטפורמות הקריפטו המובילות המציעות ממשק נוח ותמיכה 24/7 ללקוחותיה. יתר על כן, תוכלו להתאים אישית את ממשק האפליקציה, שישרת את מטרותיכם. פלטפורמה זו מציעה חשבון הדגמה באמצעותו ניתן לבחון אסטרטגיות מסחר. באתר תוכלו למצוא כמויות מחיר ומסחר למטבעות.
 • Coinbase. Coinbase היא חברה אחרת בעולם להחלפת נכסים דיגיטליים. היא מציעה פלטפורמה לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. זו גם אחת הפלטפורמות המאובטחות ביותר המפעילות כספים משמעותיים ומספקת אבטחה ברמה גבוהה להגנה על כספי לקוחותיה.

Arbitrage קריפטו: דמי תשלום

סוחרים רבים, במיוחד מתחילים, סופרים רק את הרווח שהם ירוויחו מעסקאות מוצלחות. עם זאת, הם שוכחים מהעלויות איתם הם יצטרכו להתמודד. שכר טרחה עשוי לקחת חלק נכבד מהרווחים שלך מבלי שתבחין בכך כלל. בואו ניקח בחשבון איזה עלויות אתם עשויים להתמודד. 

דמי פיקדון / משיכת פיאט

זהו העמלה הנפוצה ביותר המופעלת על כל פעילות בשוק. העמלה מחויבת על ידי בורסה כאשר אתה מפקיד ומשך כספים לחשבון הבנק שלך או כרטיס אשראי. אין זה סביר שתמצאו בורסה שאינה גובה עמלה מסוג זה. לפיכך, עליך לשאוף למצוא את העמלה הנמוכה ביותר. 

גובה העמלה יהיה תלוי בשיטת התשלום. אם אתה משתמש בכרטיס אשראי, העסקה תתרחש באופן מיידי. עם זאת, העלות היא הגדולה ביותר. בורסות ומתווכים רבים משתמשים בהעברה בנקאית. זה קצת יותר איטי, אבל גם העמלה נמוכה יותר. במקרה של הפקדה ישירה, תשלמו את העמלה הקטנה ביותר. יחד עם זאת, זמן העסקה יגדל משמעותית. 

עמלת עסקה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של עמלות עסקה. מדובר בתשלום קבוע, עמלת יצרן ודמי לוקח. עמלה קבועה אינה משתנה לגבי נכסי, נפח וספרי הזמנות. אם אתה רוצה לבצע את הסחר באופן מיידי, אתה משלם דמי לוקח. אם תנאי השוק אינם תואמים את הציפיות שלך, אתה יכול לחכות זמן מה להתאמה המושלמת. אז תשלמו דמי יצרן העולים בדרך כלל פי 2-3 על דמי הלוקח. 

פיקדון / משיכת מטבעות מטבעות

זה נוהג נפוץ שחילופים לא גובים עמלות אם אתה מפקיד מטבעות קריפטו. עם זאת, אם הבורסה תצטרך ליצור כתובת חדשה עבור הנכס שלך, תצטרך לשלם עמלה. 

לא תמיד דמי המשיכה קיימים. זה משתנה בהתאם לבורסה בה אתה סוחר. חלק מהבורסות אינן גובות עמלה זו. 

כיצד להוריד את העמלות

להלן המלצות שלנו:

 • אם תמצא התאמה מושלמת בין שני נכסים, ההזמנה שלך תבוצע ללא פרק זמן. לפיכך, לא תצטרך לשלם עמלות. 
 • טיפ מובן מאליו נוסף הוא להשתמש בבורסות קריפטוגרפיים שגובות עמלות נמוכות או שאינן מיישמות אותם כלל. קרא את התנאים & תנאים בזהירות כדי להיות מודעים לכל תשלום אפשרי שהחליפין עשויים לגבות ממך.
 • חלק מהבורסות אינן גובות עמלות אם אתה מושך מטבעות. עם זאת, בדרך כלל הם מחייבים עמלות אם ברצונך למשוך מטבע פיאט.
 • עמלת כרטיס האשראי היא הגדולה ביותר בין היתר. לכן, כדי לבצע עסקאות מהירות אך לא כל כך יקרות, בחר העברה בנקאית.
 • אם אתה מוצא החלפה עם עסקת הפיקדון, יש לך הזדמנות להוריד את העמלות שתצטרך לשלם. 

תוכנת Arbitrage של Crypto & רובוטים

למרות שארביטראז ‘קריפטו נראה כמו עסקה קלה, יש לו כמה מלכודות שתוכלו להיתקל בהן. לפיכך, אפילו סוחרים מקצועיים משתמשים בתוכנות ורובוטים שונים המסייעים להם לבצע הזמנות ולמצוא התאמות מושלמות של נכסים. למרבה המזל, יש מגוון רחב של תוכנות שהופכות את דרכו של הסוחר לקלה בהרבה. 

כיצד עובד בוט קריפטו ארביטראז ‘?

בוטים משרתים שתי מטרות עיקריות. ראשית, הם יכולים להגביל את כמות העבודה המייגעת עבור סוחר. לפיכך, לתת להם זמן לחפש הזדמנות מושלמת. שנית, הם אמורים לנצח את השוק ולהרוויח ממנו באופן קבוע. 

בוט ארביטראז ‘של קריפטו הוא מערכת הוראות המבוססות על תנאי השוק. ברגע שנפגשו, הבוט מבצע עסקאות ללא השתתפות של אדם. 

בוטים של ארביטראז ‘של קריפטו מתוכנתים למצוא אי התאמות מחירים בין מספר שווקים או בורסות. ניתן להגדיר אותם לסוגים שונים של ארביטראז ‘. לפיכך, הם פועלים לפי אסטרטגיות שונות בכדי לשרת את מטרות הסוחר. 

תוכנת Arbitrage של Crypto

תוכנת ארביטראז ‘של קריפטו משמשת בעיקר ליצירת אסטרטגיית המסחר שלך או בוט ללא כישורי קידוד ספציפיים. אסטרטגיות מבוססות על אינדיקטורים מסוימים. התוכנה היא כלי מסובך ומקיף יותר עבור ארביטראז ‘הצפנה מאשר רובוטים, שכן בוטים הם רק חלק מהם. 

Arbitrage קריפטו אוטומטי. האם זה אפשרי?

ארביטראז ‘אוטומטי הופך פופולרי יותר ויותר מכיוון שהוא מדויק יותר (אם ההגדרות נכונות) וחוסך זמן של סוחרים. יש הרבה פלטפורמות ורובוטים המספקים אותות מסחר או גם מבצעים עסקאות בתנאים ספציפיים, אך סוחרים יכולים ליישם יועצים מומחים משלהם אם הם מכירים את הקידוד.. 

Crypto Arbitrage: פלטפורמות ומסכים

פלטפורמת הארביטראז ‘של קריפטו ותוכנת המוניטור משמשות סוחרים למציאת הזדמנויות ארביטראז’ בין כמה מטבעות קריפטוגרפיים ואלטקוינים וחילופי קריפטו שונים במצב אמת. הם גם תומכים בשימוש באסטרטגיות ארביטראז ‘רבות ובניהול נזילות ועוזרים לסוחרים לעקוב אחר תנאי השוק באפליקציה אחת. 

פלטפורמות ארביטראז ‘מפותחות לחיבור קונים ומוכרים. פלטפורמות כאלה מספקות מסחר בבורסות שונות, בדרך כלל שונות ובעלות מספר רב של אמצעי תשלום. כמו כן, פלטפורמות מסוימות מציעות דרכים נוספות לזכות בפרסים. לדוגמה, Paxful מספקת פרמיה על אמצעי תשלום שונים. כמו כן, תוכלו לבצע ארביטראז ‘קריפטו בשווקים של מדינות שונות. לדוגמא, אם אתה מוכר BTC, אתה יכול למצוא שוק שבו קשה יותר לרכוש BTC, כך שמחירו גבוה יותר. 

3Commas היא דוגמה נוספת. זהו מסוף מסחר ויש בו בוטים המספקים מגוון רחב של מכשירים למסחר מוצלח. 

BTC: בואו ארביטראז ‘

בואו ניקח בחשבון כיצד תוכלו לארביטראז ‘על מטבע הקריפטוגרפיה הראשון, BTC. 

ארביטראז ‘פשוט

נשקול שתי מרכזיות – Bitstamp ו- Coinbase. 

מחיר הביטקוין ב- Bitstamp הוא 9,224.13 $, ב- CoinBase 8,165.15 $. כפי שאנו רואים, ההבדל הוא סביב 1,059 דולר. 

 • שלב 1. בואו נדמיין שאתם קונים 100 BTC ב- Bitstamp תמורת 8,165.15 דולר. לפיכך, אתה מוציא 816,150 דולר. Coinbase
 • שלב 2. העבר מטבעות ל- Coinbase.
 • שלב 3. למכור 100 BTC ב- Coinbase עבור 9,224.13. אז אתה מרוויח 924,130 $. חותמת ביט
 • שלב 4. גרע 816,150 $ מ 924,130 $. הרווח שלך הוא 107,980.

עם זאת, עליך לזכור את העמלות שאתה עשוי לגבות עבור הפקדה ומשיכה. 

BTC Arbitrage משולש

דמיין שאנחנו נסחרים בבורסה אחת. אנו לוקחים שלושה מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים. הם ביטקוין, את’ריום ו- BNB (מטבע בינאנס). הרעיון העיקרי של מסחר משולש הוא שאתה בסופו של דבר עם המטבע הקריפטוגרפי איתו התחלת. 

אנו סוחרים בביטקוין. כדי לחשב את הרווח שתקבל מהארביטראז ‘המשולש, יהיה עליך לחשב את ההצעה ולבקש את המחירים עבור כל שלושת הזוגות. ניחוש שערי החליפין של BTC / BNB מסתכם ב 462.963, BTC / ETH – 48.9809, ETH / USDT – 148.94, ו- BNB / USDT – 15.37. עלינו לכלול את שער USDT מכיוון שאין לנו שער חליפין עבור הצמד BNB / ETH.

מה יש לנו? אנו נחליף 1 BTC ל- ETH במחיר ההצעה של 48.809 ETH. אז היינו מחליפים את התוצאה ל- USDT ו- BNB (48.809 ETH = 472.9747 BNB). השלב האחרון הוא החלפת BNB ל- BTC (472.9747 BNB = 1.0216 BTC). הרווח שלך הוא כמעט 2.5%. 

מַחשְׁבוֹן

בדוגמה לעיל שקלנו חישובים פשוטים שאינם כוללים עמלות. עם זאת, עליך לזכור תמיד שעמלות עשויות לקצר את הרווחים שלך באופן משמעותי. לפיכך, עדיף להשתמש בתוכנות או בפלטפורמות המחשבות את כל הפעולות ומראות את הרווח שלך בדיוק של 100%. 

אם אתה עדיין לא רוצה להשתמש בפלטפורמות, אתה יכול לעשות חישוב משלך. בדוק את ה מחשבון ארביטראז ‘ יצרנו לשתי מרכזיות – Bitfinex ו- Binance. 

אנא העתק גיליון אלקטרוני זה של Google מסמך ל- Google Drive שלך ​​או להוריד אותו כקובץ Excel, כך שתוכל לשנות את כל הערכים:

תנאים לדעת

 • פיאט (כסף פיאט). זה כסף נפוץ שמונפק ומתוחזק על ידי ממשלות. הכסף בו אתה משתמש לרכישות יומיומיות ולתשלומי שירות. למשל, אירו, לירה בריטית.
 • נכס קריפטו. זהו נכס דיגיטלי שנוצר כאמצעי תשלום פתוח ומבוזר. זה נרשם בבלוקצ’יין. ישנם ארבעה סוגים. אלה הם מטבעות קריפטוגרפיים, אסימונים לפלטפורמה, אסימוני שירות ואסימונים לעסקאות. 
 • תנודתיות. זו מידה של תנודות במחירים. תנודתיות גבוהה מתייחסת לתנודות ענקיות בשוק הנגרמות על ידי אירועים בלתי צפויים. תנודתיות נמוכה פירושה שינויים קטנים במחיר בגלל היעדר עניין הסוחרים.
 • להזמין ספר. זהו ספר ספרים המשלב את כל המידע הדרוש על הזמנות קנייה ומכירה נוכחיות המסייע לסוחרים לקבל את החלטותיהם.
 • לְהַפְקִיד. זה סכום הכסף שאתה מוכן להשקיע בחשבונך לרכישת נייר ערך.
 • נְסִיגָה. זה סכום הכסף שאתה יכול לקחת מחשבונך לאחר עסקאות מוצלחות.

סיכום

אתה בהחלט צריך להשתמש בארביטראז ‘קריפטו אם אתה רוצה להרוויח בשוק הקריפטו. זו שיטה חוקית בהחלט לייצור כסף. יתר על כן, בוטים ותוכנות יהפכו את המסחר שלך לקל ויעיל יותר. אך למרות ששיטת מסחר זו אינה מסובכת, ישנם מספר חסרונות שכדאי להיות מודעים אליהם לפני כניסה לשוק. 

יתרונות וסיכונים

נראה כי סחר בארביטראז ‘מביא יתרונות בלבד, והוא מסתיר כמה חסרונות שכדאי לקחת בחשבון לפני השימוש בו. 

יתרונות סיכונים
 • יחסית בסיכון נמוךזו אפשרות מסחר בסיכון נמוך יחסית שעשויה להביא תגמולים מדהימים אם אתה יודע להשתמש בה. 
 • תקנות KYCKYC מייצג “דע את הלקוח שלך”. אם אתה מתחיל בבורסת המטבעות הקריפטוגרפיים, ייתכן שיידרשו מספר ימים לאמת את חשבונך ולמשוך כספים. לפיכך, לפני שתתחיל לבצע ארביטראז ‘, בצע עסקאות מסוימות כדי להשיג אמון. 
 • חילופי דברים רביםישנן מרכזיות רבות בהן תוכלו למצוא הזדמנויות מרגשות לסחר בארביטראז ‘. 
 • פריצת חליפיןאמנם חילופי מטבעות קריפטו קיימים שנים רבות, אך הם עדיין קורבן לפריצה. לפיכך, קיים סיכון גבוה להפסד כסף. 
 • תנודתיות גבוההלמרות שתנודתיות גבוהה מהווה סכנה פוטנציאלית, אם אתה יודע להשתמש בה לטובתך, היא עשויה לספק הזדמנויות ארביטראז ‘יוצאות מן הכלל. שוק הקריפטו נחשב לאחד התנודתי ביותר. 
 • דמי חליפיןאם אתה משתמש בשתי מרכזיות עבור ארביטראז ‘קריפטו, עליך להיות מודע לפיגור הזמן האפשרי שיתרחש מרגע שתתחיל למשוך כסף, ועד למועד בו הם יופיעו בחשבונך השני כדי להשלים את פעולת הארביטראז’.
 • עסקאות גדולות נדרשותלא משנה באיזה שוק אתה סוחר; רק הון גדול יביא תגמולים משמעותיים. אם אתה מבצע ארביטראז ‘מטבעות קריפטוגרפיים במספר בורסות, עליך לזכור את העמלות בגין פעולות משיכה. 
 • מהיר מידילמרות שהרעיון של ארביטראז ‘של מטבעות קריפטו הוא קל, לא הרבה סוחרים מצליחים מכיוון שהוא דורש זמן ניכר לניתוח השוק, למצוא את ההזדמנות המושלמת ולהעביר כסף עם פיגור מוגבל.. 
 • מגבלות נסיגהלפני ביצוע ארביטראז ‘, בדוק את התנאים & תנאים. אם לבורסה יש סכום משיכה מוגבל, לא תצליח בארביטראז ‘.

שאלות נפוצות

&# 128110; ‍♂️ האם ארביטראז ‘חוקי?

ארביטראז ‘של מטבעות קריפטוגרפיים הוא חוקי לחלוטין. הרעיון המרכזי של ארביטראז ‘הוא שסוחר קונה ומוכר נכס קריפטו כמו כל נייר ערך אחר בשוק. 

&# 129297; האם Crypto Arbitrage רווחי בשנת 2020?

ארביטראז ‘של קריפטו עדיין רווחי. על פי חישוב העסקאות בבורסות Binance ו- Kraken, אתה יכול להרוויח לפחות 15 $ עבור עסקאות. לפיכך, הסכום שתקבלו יהיה תלוי בהזדמנויות שתמצאו בבורסות. יתר על כן, פיתוח מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם הפך את השווקים ליציבים יותר והחילופים אמינים יותר. 

&# 128177; האם אפשרי ארביטראז ‘בקריפטו באותו הבורסה?

כן, ניתן לבצע ארביטראז ‘בבורסה יחידה או בהעברת כסף בין מספר מרכזיות. 

&# 128178; מהם זוגות Arbitrage הקריפטו הטובים ביותר בשנת 2020?

מכיוון ש- BTC הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, עליכם למצוא מטבעות שמשויכים אליו. לדוגמא, BTC / LTC, ETH / BTC, ואפילו BTC / USD. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me