כיצד פועל ה- Grid Bot?

במאמר “המדריכים המעשיים 3Commas” שלנו, כבר שקלנו את היסודות של פעולת ה- Grid Bot. אנו ממליצים בחום לבחון את זה לפני שתקרא מאמר זה!

בואו נזכיר בקצרה את היסודות: כדי להפעיל בוט GRID, מספיק לציין את גבולות המחירים העליונים והתחתונים עבור הבוט לפעול בו ומספר רמות קו המחירים ביניהם. האסטרטגיה יוצרת סדרה של רמות קנייה ומכירה אופקיות, והבוט צובר רווח כשהמחיר נע, “מקפץ” בתוך הרשת.

מהם היתרונות של הבוט GRID שלנו?

בוטים בשוק הקריפטו פועלים בעיקר באמצעות אותות כדי להתחיל ולסיים עסקאות, אך בוט GRID שונה. 

בוט GRID עושה כמיטב יכולתו להרוויח בכל תנועת מחירים באמצעות קנייה נמוכה יותר ומכירה גבוהה יותר. כאשר המחיר יורד – הבוט צובר את הנכס שנבחר; כשהמחיר עולה – הבוט מוכר. הוא פועל 24/7 עד שהמחיר עולה על הרשת. כל מה שהוא צריך זה לציין את המחיר התחתון והעליון של הרשת ואת רוחב כל רמה, שם הבוט יקנה וימכור את המטבעות.. 

בואו נעבור להגדרות Grid Bot שלנו. 

לשם כך עבור לדף הבוט של GRID או www.tradingview.com (מה שנוח לכם יותר) והתחילו להציג את תרשימי המטבעות השונים. המטרה של ניתוח ידני ויצירת Grid Bot באמצעות “אסטרטגיה ידנית” היא למצוא ולבחור זוגות מסחר כאלה, כאשר המחיר קרוב לרמת התמיכה, שהיא הגורם החשוב ביותר להצלחה במסחר עם בוט GRID.. 

עֵצָה 

רמת התמיכה היא רמת המחירים המינימלית לפרק זמן מסוים. ככלל, כאשר מגיעים לרמה זו, המחיר מסתובב ועולה.

עדיף לחפש מטבעות במסגרת הזמן של 4 שעות ואילך. המטבע המתאים ביותר יהיה זה שירד במחיר לרמת תמיכה חזקה כלשהי ונדחה כל הזמן. כלומר, אתה יכול לראות שהקונים קונים בחזרה את “התחתית” בכל פעם. באופן אידיאלי, כמובן, עלינו לחפש מטבע בעל תנודתיות רבה יותר; יהיה לנו סיכוי טוב יותר להרוויח בזמן שהמחיר יעלה או ירד ברשת שלנו. 

עֵצָה

תנודתיות גבוהה מובילה לסיכונים גבוהים יותר אך גם פותחת יותר הזדמנויות להרוויח בזמן המסחר.

לאחר שבדקנו את המטבעות השונים והשתמשנו בכישורי הניתוח הטכני הבסיסי, החלטנו להתמקד בזוג ה- ZRX / USDT.

להלן הסיבות העיקריות:

  • המחיר התאושש מלמטה של ​​רמת תמיכה חזקה, ממנה הוא יכול לעלות שוב בהדרגה או להיכנס לטווח, כלומר, הוא יעלה או ירד ואז מחוץ לערוץ זה. זה בדיוק מה שאנחנו צריכים. המטרה היא שהמחיר יעבור בתוך הערוץ שלנו ואז יעלה. לאחר מכן, אנו יכולים לסגור בבטחה את הבוט שלנו ולעבור למטבע הבא;
  • יש סטייה שורית חזקה במדד ה- RSI.

עֵצָה

הסטייה השורית היא הנמוכות הנמוכות ביותר עבור תרשים המחירים והנמוכות הגבוהות יותר עבור המדד, במקרה זה, RSI.

  • ZRX לא מובילה מבחינת שווי שוק, אך יחד עם LEND יש לה הרבה יותר מחזיקים מאשר אסימוני Defi אחרים, המהווים אינדיקטור חשוב במסחר..

אז יש לנו 300 USDT, ואנחנו רוצים לרשת את זוג ה- ZRX / USDT. הבוט GRID עצמו הוא בוט גדול למדי, מה שאומר שככל שנקבע יותר רמות כך נצטרך איזון פנוי יותר.

בואו נתחיל להגדיר את הבוט שלנו. עבור לטווח הזמן של 4 שעות (סקירה טובה יותר של הרמות) והתאם את התרשים כך שהמחיר יעבור מתחתית רמת התמיכה החזקה שלנו לראש הערוץ, שם המחיר יכול לנוע זמן מה בתוך הרשת שלנו. הגדרנו את הרשת כך שהרשתות התחתונות והעליונות יגיעו למחיר הנמוך יותר ולמחיר העליון של הערוץ. בדרך זו, תנועת המחירים ברשת תפגע בכל רמה בתדירות האפשרית. אם מסגרת הזמן של 4 שעות אינה נוחה, אתה יכול לבחור מסגרת זמן של 15 דקות לדיוק (חשוב אם הרשת אינה גדולה ורוחבה פחות מ -1%).

לאחר מכן, הגדר את הפרמטרים הבאים בהגדרות Bot Bot:

זוג: ZRX / BTC

מחיר גבול עליון: 0.4250

מחיר גבול תחתון: 0.3065

מספר קווי רשת: 30

כמות ברשת אחת: 33 ZRX (סכום מינימלי לכל עסק, קצת יותר מ- $ 10)

סכום השקעה: 272 דולר ארה”ב

מחיר השקת בוט: 0.3174

רוחב רשת: 0.96% ~ 1.31%

תוחלת רשת כוללת: 38%

לאחר השלמת הגדרות ה- Grid Bot, לחץ על “לִיצוֹר”. ואז לחץ על “בסדר“בעת קבלת ההודעה” בוט נוצר בהצלחה “. לאחר מכן ה- Grid Bot שלנו מוכן לעבוד, אך הוא עדיין לא הושק. בדוק את כל הגדרות הבוט בסעיף “הרובוטים שלי ברשת“קטע מתחת לתרשים (אם יש צורך, אתה יכול ללחוץ על”לַעֲרוֹך“ותקן את ההגדרות); כשאתה מרוצה מהתקנה – התחל! להפעלת ה- Bot, לחץ על “לְאַפשֵׁר.”

לאחר מכן, הבוט ישאל אותנו שוב אם אנו בטוחים במעשינו; אם כן, אנו מאשרים על ידי לחיצה על “לְאַשֵׁר“לַחְצָן.

ואחרון אחרון חביב: כדי שגריד בוט יעבוד, עלינו לרכוש את הסכום הדרוש של ZRX; אתה יכול לעשות זאת ידנית באמצעות מסוף Smart Trade או פשוט ללחוץ על “קנייה בשוק“לַחְצָן.

לאחר מכן, ה- Bot של ה- GRID שלנו יתחיל לעבוד, כלומר, הוא יבצע הזמנות מגבלה בבורסה, ובכל תנועת מחירים וביצוע של כל הזמנת מגבלה, הוא ישחזר כל הזמנות מלאות שוב ושוב ויביא רווח בכל תנועת מחירים בתוך הרשת שלנו.

אם אנו לוחצים על זוג בהגדרות Bot Bot (במקרה שלנו, זה ZRX / USDT), תרשים המציג את הרשת עצמה ואת ההזמנות שבוצעו תיפתח. מעת לעת, כשנפתח את התרשים, נקבל תמונה עם כמה ניתוחי בוט. כמו כן, בסעיף “הרובוטים שלי ברשתסעיף, לצד נתוני הבוט שלך, תראה את הרווחים הממומשים בצד ימין. במידת הצורך, אתה יכול לעצור את הבוט, לחכות 30-60 שניות (כדי שהבוט יוכל לבטל את כל הזמנות המגבלה בבורסה), לבצע שינויים ברשת, לשמור ולהפעיל אותו שוב.

כמו כן, אם נלחץ על כותרת הבוט של GRID שלנו, הוא יפתח דף עם המיקום הפתוח שלנו וכל הזמנות המגבלה שמוצבות, צווי הגבול נועלים את הכספים שהבוט נדרש להפעלה. כמו כן, בדף זה תוכלו ייצא את כל הנתונים הקשורים לבוט שלך.

מהו הזמן הטוב ביותר לצאת מבוט GRID? 

הזמן האידיאלי לעצור את הבוט ולסגור אותו הוא כאשר המחיר עובר כל הדרך מלמטה למעלה ומחוצה לרשת. אם המחיר ירד מתחת לתחתית הרשת, יש בעצם שתי אפשרויות: לחכות שהמחיר יחזור לרשת או לעצור את ה- Bot. פירוש הדבר כי הארנק שלך יחזיק מטבעות לא נמכרים (במקרה שלנו ZRX). אתה יכול לנסות למכור ולהרוויח מהמטבעות שנתקעו בארנק שלך באמצעות המסוף הידני של Smart Trade וכלי Smart Sell. אם יש לנו יתרה זמינה בארנק, אתה יכול להשתמש ב”ממוצע “ולבסוף להרוויח. כך נקבל רווח הן מה- Grid Bot והן מעסקת Smart Sell.

====================================================== =======================

בואו נבדוק את ההתקדמות של GRID Bot למחרת.

כפי שניתן לראות מהתרשים, ה- ZRX המחיר עלה, והבוט עובד ומרוויח. בעבר הזכרנו שכדי להרוויח משמעותית בכל תנועת מחירים, עליך להזין סכום גדול יותר ממה שהשתמשנו בו למשל. עם זאת, הבוט שלנו מבצע ביצועים טובים ומציג תוצאות חיוביות.

איך עוקבים אחר הביצועים של הבוט?

בתחתית התרשים אנו רואים את הסימנים “B”, “S” או “BS”.

ב“פירושו שהבוט קנה כאן;

ס“פירושו שהבוט מכר כאן;

BS“פירושו שהבוט קנה ומכר כאן.

בסקירת העסקאות אנו רואים את כל ההכנסות שהבוט הצליח להביא. אם תלחץ על “הצג את כל העסקאות”, תראה תמונה מלאה של הביצועים של רשת Grid שלך.

ובכן, הנה אנחנו! כעת, לאחר שהבנתם את עבודתו של ה- Grid Bot בעקבות הדוגמאות, תוכלו להגדיר אותה בקלות, להתחיל לסחור ולהרוויח!

ואם לא ניסיתם את הפלטפורמה שלנו בעבר, עכשיו הזמן הטוב ביותר לעשות זאת!

הירשם ל- 3Commas וקבל שלושה ימי גישה חופשית לכל התכונות, כמו גם הנחה של 50% בעת רכישת מנוי שנתי! 

בהצלחה!

הצהרת אחריות: תוכן מאמר זה אינו מיועד לייעוץ פיננסי ואין להתייחס אליו ככזה. 3commas ומחבריה אינם לוקחים אחריות על הרווחים או ההפסדים שלך לאחר שקראת מאמר זה. המאמר הוצג בכדי לספק לקוראים מידע כללי. יש רק ניסיון אישי המתואר כאן. על המשתמש לבצע מחקר עצמאי משלו כדי לקבל החלטות מושכלות בנוגע להשקעות הקריפטו שלו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me