שימוש ברצועת הכלים להפעלת עסקאות בוט

אם שמעת את המונח סרטים Hash ותהית מה הם וכיצד תוכל להרוויח בעזרת אינדיקטור זה ב- 3Commas, המשך לקרוא!

מבוא

בין אם אתה לא חדש לסחור ובין אם תחשיב את עצמך כסוחר מנוסה, ייתכן ששמעת את Crypto YouTubers האהובים עליך או משפיעים על מדיה חברתית מזכירים את ביטקוין “סרטי Hash” מדי פעם. אם תהית אי פעם מה אינדיקטור זה יכול לספר לך או כיצד הוא עובד, אז זה פוסט הבלוג בשבילך!

מהם סרטי האש?

שאלה נהדרת, בואו נפרק את זה קצת ונחקור סקירה קצרה של סרטי האש.

אולי כבר ידעתם שכורי ביטקוין מבצעים חישובים לפתרון חידה חישובית ליצירת ביטקוינים נוספים. הכוח החישובי הנדרש נמדד ביחידות המכונות Hash Rates שהוא סכום כל כוח העיבוד של מכשירים המוקדשים לביטקוין שלי. קצב Hash Bitcoin הנוכחי בזמן כתיבת פוסט בבלוג זה היה 125 אקסהאש מדהימים לשנייה! זה מחשבה של 125,000,000,000,000,000,000,000,000,000 לשנייה לפתור בעיה מתמטית כשהפרס הוא 6.25 ביטקונים!

סרטים Hash, בפשטות, מאפשרים לך דמיינו את קצב האש לבצע ניתוח טכני על נתונים אלה באמצעות שילוב של אלגוריתמים המשולבים בדרך כלל לאינדיקטור שתוכל להוסיף לתרשימי הביטקוין שלך בפלטפורמות כמו TradingView.com.

זה נורמלי ששיעור האש משתנה מדי יום מכיוון שמכשירי כרייה חדשים מופעלים או שמכשירים מופעלים ברשת הביטקוין, אך תנודות גדולות בשיעור האש יכולות לעתים קרובות להיות יתרון לקביעת תנועות מחיר אפשריות של ביטקוין..

איך אוכל לסחור עם סרטי Hash?

אנו נסתכל על הפופולריים ביותר מחוון סרט Hash ב- TradingView כרגע.

אינדיקטור זה פועל על ידי לקיחת נתוני קצב ה- Hash הגולמי בסוף כל יום ומתווה זאת כשתי שורות בתרשים: תואר שני מהיר יותר של 30 יום (ממוצע נע) ותואר אטי של 60 יום..

במילים פשוטות, כאשר ה- MA המהיר חוצה מעל ה- MA האיטי, זה מצביע על עלייה בשיעור Hash, ובדרך כלל עליית מחיר הביטקוין. ההפך הוא הנכון אם ה- MA המהיר חוצה למטה ה- MA האיטי, שיעור ה- Hash יורד והמחיר בדרך כלל יורד.

מכיוון שמחוון רצועת הכלים עובד על מסגרת זמן של תרשים של יום אחד, הוא מתאים ביותר למסגרות זמן גבוהות, למשל, תרשימים 1D, 2D, 3D, שבועי ואולי חודשי.

נסביר בהמשך בפוסט בבלוג זה כיצד ליצור בוט של 3Commas הנשלט על ידי מחוון רצועת הכלים, המשך לקרוא!

כמה מוצלחים היו סרטי האש בעבר?

התרשים שלהלן מראה קצת יותר משנה של פעולות מחיר של ביטקוין / דולר ואתה יכול לראות בעצמך מדוע כל כך מחוון רצועת הכלים!

אם היית קונה ביטקוין בשנה האחרונה בבורסה נקודתית כאשר מחוון רצועת הכלים מראה אות “קנייה”, כל עסקאות הייתה מצליחה. למעשה, אינדיקטור זה משמש לעתים קרובות אנשים המשקיעים לטווח ארוך בביטקוין ומשתמשים בסימן “קנייה” כהזדמנות להוסיף עוד ביטקוין לתיקים שלהם..

למעשה, אם אנו משתמשים בתרשים החליפין של Bitstamp עבור BTC / USD, נוכל לחזור עד אוגוסט 2011 ונוכל לראות תוצאות בדיקה חוזרות של מחוון רצועת הכלים..

התרשים שלהלן משתמש בשבוע אחד למסגרת זמן לנר ומשתמש בקנה מידה לוגריתמי כדי להתאים את כל הנתונים במגהץ יחיד:

החצים המצוירים בתרשים מציגים את התאריך המשוער של האות והערכה שמרנית מהמחיר הסגור השבועי (כניסה) ויציאה בשיא המקומי הבא על ידי הנר האדום הבא (יציאה). אם היית “עוקב אחר המגמה” במהלך ריצת השוורים באוגוסט 2016, המחיר הגיע ל -2,450% מדהימים!

חכה רגע … מה עם אותו אות “קנה” האחרון?

תצפית טובה! ראוי לציין כי שום אינדיקטור אינו יכול להציע אחוז הצלחה של 100% וסוחרים מקצועיים יהיו האנשים הראשונים שיצביעו על כך שלעולם אין להסתמך על אינדיקטור אחד שיסתמך על כל החלטות המסחר שלך..

זה עדיין מוקדם במחזור השור הנוכחי של ביטקוין, ולמרות שנראה שמחיר הביטקוין ירד מאז שהאות “קנה” האחרון הופיע ברצועת הכלים, עליכם לשים לב ולהתחיל להסתכל על 4 השעות והיום אחד. טבלאות מסגרות זמן עבור מתי מתחיל להתאושש וליצור תוכנית מסחר להקמת עמדה ארוכה.

לחלופין, אתה יכול לנצל את הרובוטים של 3Commas DCA ולהשתמש בסרט Hash כדי להתחיל עסקאות בוטים כאשר מופעל אות “קנייה” ולהשתמש בהזמנות בטיחות למחיר דולר הממוצע מחיר כניסה למיקום.!

קישור מחוון סרט ההאש לבוט של DCA של 3Commas

ראש אל בוט DCA (1) תפריט ולחץ צור בוט (2)

על הגדרות ראשיות (3) הזן שם לבוט שלך, בחר את הבורסה שברצונך לסחור בה וגם את צמד BTC / USD או BTC / USDT (תלוי במה הבורסה או האזור שלך תומכים כצמד סחר). אנו נבחר ליצור בוט פשוט מכיוון שאנחנו מעוניינים רק לסחור בצמד מטבעות אחד.

בשביל ה אִסטרָטֶגִיָה בחלונית (4), נבחר מטבע ארוך וציטוט (לקחת רווח ב- USD / USDT). אנו נשתמש בצו הגבלה כדי לפתוח את התפקיד מכיוון שהדבר עשוי לחסוך עלויות עמלת חליפין ברוב הבורסות.

עבור גדלי הזמנת הבסיס והזמנת הבטיחות, נקבע 100 דולר, אך תוכל להתאים זאת בהתאם לרמת הסיכון והכספים הזמינים לסחר עם:

בשביל ה מצב התחלת העסקה (5) בחר “מסחר תצוגה מותאם אישית אות”, הגדר את קח רווח (%) (6) ל -10% שמרניים, אתה יכול לאפשר רווח של נגרר אם תרצה בכך.

אנו נשבית עצור הפסד (7).

נגדיר את צווי בטיחות (8) כדי להשתמש במקסימום 3 עסקאות בטיחות, ושלוש הזמנות בטיחות אקטיביות, נגדיר גם את סטיית המחירים שתציב כל הזמנת בטיחות ל -5%.

נגדיל את סולם נפח הזמנת הבטיחות ל -2 אך נשאיר את סולם שלב הזמנת הבטיחות ל -1.

אתה יכול לסקור את עוזר בוט (9) וזה יראה שאנחנו נשתמש בסכום מקסימלי של 800 דולר לסחר זה, והגדרות ההזמנה שלנו “ממוצע עלות הדולר” יאפשרו לנו לנצל ירידה של 15% במחיר ה- BTC כדי לנצל כל ירידה או פתיל במחיר התרשים לאחר פתיחת המסחר.

כעת תוכל לשמור את הבוט (10).

כאשר תישאל אם ברצונך להפעיל את הבוט החדש, לחץ על ה- הַתחָלָה כפתור וכעת תוחזר ל מידע על בוט עמוד. גלול למטה בעמוד זה והעתק את “הודעה לאות התחלת העסקהפשוט על ידי לחיצה ימנית על העכבר פעם אחת מעל הטקסט הכחול:

עכשיו תיפתח TradingView.com בלשונית דפדפן חדשה והיכנס.

פתח את ה תרשים BTCUSD או BTCUSDT במסגרת הזמן של 1 יום לבורסה בה אתה נסחר (1) ולחץ על אינדיקטור כפתור (2) והקלד “סרט האש“ובחר את המחוון שמוצג על ידי” capriole_charles “(3):

לחץ על הסמל כמו שעון מעורר, כדי ליצור חדש עֵרָנִי (ארבע).

בשביל ה מַצָב הגדרה, בחר את סרטי האש המחוון וה- “התראה – קנה”הדק, ואז בחר את פעם אחת לבר סגור אפשרות (5).

חלק מרמות התוכנית של TradingView מגבילות אותך לתיקון קבוע תאריך תפוגה להתראה, אנא שימו לב לכך שכן יהיה צורך לאפס אותה כל חודש בערך (6).

בשביל ה פעולות התראה (7), בחר כתובת אתר של Webhook והזן: https://3commas.io/trade_signal/trading_view 

הערה: כתובת ה- URL של Webhook אינה דף אינטרנט, לכן אל תלחץ עליה כדי לבקר בה, אין שם דף אינטרנט לראות!

לבסוף, ב הוֹדָעָה (7) תיבה, הדבק את הודעת הבוט שהעתקת קודם מדף המידע על הבוט ולחץ לִיצוֹר (8):

גדול!

יצרתם את הבוט שלכם וקשרתם אותו למחוון רצועת הכלים, כל שעליכם לעשות עכשיו הוא להמתין עד שהאות הבא יופעל, והבוט שלכם ייצור אוטומטית עסקאות בבורסה שלכם! אתה יכול לבחור לתת לבוט לנהל את העסקה עד לסגירתה עם רווח של 10%, או להעריך מחדש לאחר פתיחת המסחר אם ברצונך להשתמש באפשרות “המר ל- SmartTrade” ולהשתמש בזה כמסחר ארוך יותר, מכוון לקבלת רווחים גבוהים יותר, עם מחיר כניסה מעולה שהושג על ידי הבוט 3Commas הנאמן שלך!

אזהרה: מסחר עם הכספים שלך הוא מסוכן מטבעו, ולמרות שהתמורה עשויה להיות גדולה, כך גם הפסדים פוטנציאליים שאתה יכול לספוג. אם מחיר המטבע הקריפטוגרפי שאתה סוחר בו יירד באופן דרמטי, אתה עלול לסבול מהפסד אם אתה מוכר במחיר נמוך יותר מזה שקנית עבורו את המטבע. 3 פוסטים בבלוג של Commas נכתבים כמטרת חינוך ואינם צריכים להיחשב כ”ייעוץ פיננסי “..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map