היתרונות של שימוש בהפסד הפסד במסחר בקריפטו

שימוש בהפסקת הפסד כאשר למסחר יש יתרונות מרובים שאולי לא שקלתם … המשך לקרוא למידע נוסף!

מה זה עצירת הפסד?

עצירת הפסד הוא מונח נפוץ המשמש במסחר שאולי שמעת.

בעיקרו של דבר, הפסד הפסד הוא מחיר מוגדר או אחוז ממחיר של נכס שכאשר מגיעים אליו יסגור את המסחר שלך באופן אוטומטי.

האם ידעת של- Stop Loss יש גם יתרונות נוספים, כגון:

  • הגנה מפני “עלות הזדמנות אבודה”
  • למכור תמורת הפסד קטן לרכישת יותר מהנכס במחיר נמוך יותר (המכונה גם “קצר”)
  • הגנה על ההון שלך (במיוחד מפני פירוק בעת מסחר בשולי או עתיד)
  • ואתה יכול אפילו לעקוב אחר עצירת הפסד שלך כדי להשיג רווח רב יותר תוך צמצום הסיכון שלך

נדון בנקודות אלו לעיל בפירוט רב יותר במהלך מאמר זה.

הפסד עצור מסורתי

בדוגמה של סחר “ארוך”, כאשר אתה קונה נכס נמוך יותר ומתכנן למכור אותו גבוה יותר כדי להרוויח, ה- Stop Loss ממוקם בתחילה מתחת למחיר הרכישה של הנכס, כך שאם המחיר יעבור למטה ולא למעלה, המסחר נסגר וההון שלך מוחזר פחות ההפרש שהתממש.

דוגמה: אתה מתחיל עסק על ידי רכישת ETH אחד תמורת 1000 דולר. אתה רוצה לקחת רווח ולמכור את ה- ETH 1 כשהמחיר מגיע ל -1100 $, ולהניב 10% או 100 $ רווח מההשקעה הראשונית שלך (פחות עמלות). עם זאת, אם המחיר יורד, אתה נלכד בעסקה שבה ה- ETH שרכשת יורד בערכו, ומכירת ETH אחת לכל דבר פחות מ- $ 1000 שהשקעת בתחילה מביאה להפסד … זה המקום בו עצור אובדן יכול לעזור לך לתכנן ולהקל על סיכון זה..

מכיוון שמחירי המטבעות הקריפטוגרפיים יכולים להיות תנודיים מאוד, המחירים יכולים לרדת בצורה דרמטית ברגעים שלא נותנים לסוחר או למשקיע הזדמנות להגיב., זה המקום בו הפסד הפסד מוגדר מראש יכול לסייע בהגנה על ההון שלך בזמן שאתה ישן או להתנהל ביומיום שלך. חַיִים.

עם 3Commas SmartTrade, אתה יכול להגדיר מצב עצירת הפסד בזמן המסחר שלך שימכור באופן אוטומטי את הנכסים שאתה מחזיק אם המחירים יירדו מתחת לסף שהגדרת.

למה שארצה למכור תמורת הפסד?

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם מחזוריים. לעתים קרובות כאשר המחירים יורדים בצורה דרמטית על נכס, המחירים יכולים להפוך ולהתייקר במהירות (זה יכול להיות דקות / ימים / שבועות). יש סוחרים הסבורים כי החזקה (הידועה גם בשם “hodl’ing”) בנכס כשמחיר יורד טובה יותר ממכירה תמורת הפסד, מכיוון שבסופו של דבר המחירים יתאוששו. הם עשויים גם להשתמש באסטרטגיות “ממוצע העלות של הדולר” (DCA) לרכישת נכסים רבים יותר בפרקי זמן מוגדרים ככל שהמחיר יורד עוד יותר. זו יכולה להיות אסטרטגיה יעילה אם יש לך כספים נוספים שאתה משקיע או משערים בנכסים שלדעתך יש פוטנציאל חזק מאוד לעלות הרבה יותר במחיר לאורך תקופה ארוכה יותר..

עם זאת, לכל אסטרטגיה נפילות שלה, וזו לא אסטרטגיה טובה אם יש לך כמות מוגבלת של כספים, מכיוון שהם יכולים להיתקע בעסקה מפסידה במשך תקופה ארוכה – גם אם הסחר בסופו של דבר מסתובב ונסגר רווח (זה מכונה “עלות הזדמנות אבודה”, או הזמן בו היית יכול להרוויח עם הנכסים שלך במקום אחר). הפסיכולוגיה של סוחר נכנסת לתמונה כאן; יש אנשים שחושבים כי כל הפסד הוא דבר רע ועשוי להיות בעל ציפייה לא מציאותית שכל העסק צריך או יצליח. אנחנו כאן כדי לומר לכם שזה לא אפשרי, ואפילו לסוחרים הטובים בעולם אין שיעורי זכייה של 100%.

עלות ההזדמנות האבודה

עם הדוגמה שלעיל בחשבון, אחזקה בעסקאות או נכס שעשוי לרדת בחדות בערכן (נניח -30% ומעלה), אינה דרך הפעולה הטובה ביותר אם אתה סוחר עם חשבון קטן יותר. בתרחיש זה, נניח שלקחת הפסד קטן של 2-5%. על ידי סגירת המסחר המפסיד מוקדם יותר כאשר המחירים החלו לרדת, יהיה לך הון זמין להשקיע בהזדמנויות סחר טובות יותר על נכסים שעולים בערכם, ובעצם מחזיר את ההפסד הקטן יותר של 2-5% לעומת הפסד של 30%. זה המקום בו הרובוטים שלנו נכנסים ויכולים לעזור לך להרוויח לך רווחים רציפים למרות תנאי השוק!

סוחרים או משקיעים עם חשבונות גדולים יותר עשויים גם להרוויח ממכירת נכס בתיק ההשקעות הארוך שלהם תמורת הפסד קטן מכיוון שהם יכולים למעשה להגדיל את סכום הנכס על ידי רכישת כמות גדולה יותר בחזרה במחיר נמוך בהרבה, ה- 3Commas “חכם כיסוי ”הוא כלי רב עוצמה לשימוש במצב זה.

עצירת הפסד כאן הייתה מאפשרת לסוחר להכפיל את אחזקות הביטקוין שלו על ידי רכישה מחדש בעלות נמוכה יותר.

מעקב אחר עצירת הפסד שלך לרווחים גדולים יותר ופחות סיכון

במצבים מסוימים ניתן להשתמש ב- Stop Loss כדי לשמור על הרווח שהפקת בנכס כאשר המחיר עולה מהמקום בו רכשת אותו במקור. אתה יכול “להזיז את ה- Stop up באופן ידני” (כפי שמכונה בדרך כלל). זה המקום שבו הנכס שלך, למשל, עלה בערך של 10% ואתה מגדיל את הפסד הפסד לשוויון ערך (המחיר שקנית במקור את הנכס עבורו) או אפילו לרווח.

אם המסחר או ההשקעה מתפקדים טוב מאוד, אתה יכול להמשיך ולהעלות את מחיר Stop Loss כל יום או שבוע, כדי להבטיח שאם המחיר יתהפך, המסחר שלך ייסגר ברווח או בשוויון ואפשר להעריך את המסחר הבא שאתה רוצה להודיע ​​שקרנותיך מוגנות.

לכלי 3Commas SmartTrade יש גם את היכולת “לעקוב” באופן אוטומטי את ערך הפסד הפסד עבורכם באחוז קבוע מתחת למחיר התרשים הנוכחי. ככל שהמחיר עולה, כך גם מחיר ה- Stop Loss שלך יעלה. אם הנכס יורד מתחת לסף שהגדרת, המסחר נסגר. כך או כך, 3Commas מאפשר לך “להגדיר ולשכוח” את המסחר שלך, ולהקל על כמה רגשות הקשורים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים..

הגנה על ההון שלך מפירוק בעת מסחר בשולי או עתיד

בעת סחר באמצעות מינוף בבורסות עתידיות או שוליים, אתה נסחר בכספים שלווית, לפעמים פי 100 מההון שיש לך.

זה מסוכן להפליא מכיוון שאפשר לחסל אותך או “להיקרא מרווח” אם המסחר נכנס להפסד.

לדוגמה, אם יצרת טרייד ארוך עם $ 1 תוך שימוש במינוף 100x, תיצור עמדה על החוזה הנסחר תמורת 100 $. אם המחיר יעלה בשיעור של 1% ותסגור את המסחר, תרוויח 1 דולר, ובכך למעשה תכפיל את ההשקעה המקורית שלך בסך 1 דולר..

עם זאת, הסיכון הנוסף למינוף הוא שאם המחיר יירד ב -1%, המסחר שלך יחוסל ותפסיד את הדולר הראשון שהשקעת..

בדרך כלל ישנם שני סוגים של אופני מינוף עתידיים או שוליים המוצעים על ידי הבורסות; “מבודד” ו”צלב “.

מצב מינוף מבודד הוא המקום בו הכספים המשמשים לפתיחת הפוזיציה כוללים סכום מרווח מוגדר מראש (מחושב בעת פתיחת הפוזיציה), וברגע שמשתמשים בזה מרווח, הפוזיציה מחוסלת וסכום הכספים המסוכנים ליצירת הסחר אבד. … מצב זה יסכן רק את הכספים המשמשים ליצירת מיקום ספציפי זה בבורסה.

מצב מינוף צולב מאפשר לסוחרים להשתמש בכל יתרה שלא הוצאה בחשבון החליפין שלהם כמרווח לכל העמדות שהם פותחים בחוזים; היתרון בכך שזה יכול לקזז מאוד את מחיר הפירוק של עסקאות אך עם הסיכון המוגבר שאם עסק הוא פירוק, כל סכום הכספים שהם מחזיקים בחשבון הבורסה יאבד.

לכן חשוב ביותר להשתמש תמיד בפסק הפסד בעת מסחר בבורסות עתידיות או שוליים כדי להגן מפני האפשרות שכל חשבונו של הסוחר יופסל..

סיכום

הפסד הפסד לא יכול רק למנוע סיכון נוסף להון שלך, אלא יכול לשמש גם כדי להגן על רווחים על הנכסים שאתה מחזיק או על העסקאות הרווחיות שלך.

אנו מקווים שמאמר זה סייע בשיפור הידע שלך בנושא Stop Losses ובדרכים השונות בהן ניתן להשתמש בהם כדי לשפר את המסחר וההשקעה שלך כדי לסייע במקסימום הרווחיות שלך. כמו תמיד, אנא פנה לצוות התמיכה שלנו אם תזדקק לעזרה באמצעות [email protected] 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map