הגדל את הקרקפת שלך באמצעות סחר חכם

כיצד להשתמש בכל התכונות של Smart Trade לביצוע סחר בקרקפת

מבוא

ביטקוין מאוד שורי כרגע בגלל שבירתו של All Time High לאחרונה.

אנו יכולים לנצל את המומנטום השורי הזה ולשאוף לבצע סחר “ארוך” בקרקפת במהלך תקופת איחוד במסגרת הזמן הנמוך, תרשים 15 דקות..

בתרשים שלמטה, תראה רעיון סחר עם יחס סיכון לתגמול של כ -2 עד 1, כלומר אנו מגדירים בבירור את הסיכון שלנו להפסד של $ 1 תמורת תגמול פוטנציאלי של $ 2.

פוסט בבלוג זה יראה לכם כיצד לנצל רעיון סחר באמצעות רוב תכונות הסחר החכם שיש ל- 3Commas להציע!

תוכנית סחר

הקו המקווקו הירוק בתרשים, בסכום של כ 23200 $, מסמן את נקודת השיא של טווח האיחוד המקומי שהמחיר קופץ ממנו. הקו המקווקו האדום מייצג את הפסד העצירה שלנו בכ- 21800 $ בתחתית פתיל הנרות הנמוך ביותר מאז שנכנסנו לאזור האיחוד.

הכניסה האפשרית שלנו מסומנת עם הקו המקווקו הצהוב בסכום של 22280 $ שהוכיח תמיכה לטווח הקצר לטווח שבו המחירים התדרדרו והקפיצו.

בנוסף, מחוון ה- RSI מתחיל להראות כי הביטקוין מתקרב לממכר יתר וככל הנראה בגלל הקפצה לטווח קצר.

באופן אידיאלי סוג זה של סחר ייווצר בבורסה עתידית כדי לנצל את המינוף, אולם יצירתו בבורסת ספוט תעבוד גם כן..

הגדרת סחר חכם

לחץ על סחר חכם (1) אפשרות תפריט ובחר את לְהַחלִיף חשבון עם הכספים שלך, בחר USD או USDT עבור שלך שׁוּק מטבע ואז BTC / USD או BTC / USDT עבור שלך זוג מסחר (2):

עכשיו בחר את סחר חכם (3) סוג סחר, זה מאפשר לך לקנות מטבע שאינו בבעלותך במחיר נמוך כדי למכור אותו ברווח במחיר גבוה יותר, המכונה סחר “ארוך”:

כאן תראה את הפקדים שיאפשרו לך ליצור את המסחר למפרט שפורטנו בתוכנית הסחר שלנו. אתה מגדיר את שלך כְּנִיסָה (ארבע), קח רווח (5) ו עצור הפסד (6) קריטריונים בחלק זה של הדף:

יצירת שלנו כְּנִיסָה להזמין, הזן את מחיר (7) קבענו בתוכנית הסחר שלנו קודם לכן, 22,280 דולר.

הפעל את קנייה נגררת והגדר את הערך ל -0.05%, מכיוון שהמחיר עלול לחוות טבילה פתאומית ו”פתילה “בגיבוי, אנו יכולים לנצל זאת עם קנייה נגררת מכיוון שהוא עשוי להביא למחיר הכניסה שלנו טוב בהרבה! 

להיכנס ל סך הכל (8) סכום הכספים לשימוש למסחר זה, אנו משתמשים ב- $ 100 בדוגמה זו:

על קח רווח לחץ, לחץ על פיצול יעדים לַחְצָן:

הזן 4% לתוך ה- קח יעד רווח (9) וקבע את כרך ל 75%, זה אומר שנסגור 75% מעמדת הכניסה שלנו כשהמחיר גבוה ב -4%.

לחץ על הוסף יעד TP (10) כפתור לנעילת הגדרה זו, והזן את יעד ה- Take Profit הבא של 6% והשתמש ב- 25% הנותרים מגודל המיקום ב כרך לשלוט ולחץ על הוסף יעד TP כפתור שוב כדי להשלים את ערכי יעד הרווח שלנו (11):

השלב האחרון בהגדרות Take Profit הוא הפעלת נגרר קח רווח (12), הפעל את האפשרות הזו והגדר אותה ל -0.05%, זה יעלה על המחיר מעל היעד שלנו, הרעיון כאן הוא לנסות לתפוס קצת רווח נוסף אם המחיר יעבור מעבר ליעד המקורי שלנו:

לבסוף, נקבע את שלנו עצור הפסד (13) עד -2.16% על פי תוכנית הסחר שלנו ומאפשרים גם אובדן עצירה נגרר (14) תכונה שתתרחק -2.16% ממחיר התרשים הנוכחי ככל שהיא תעלה מעל למחיר הכניסה שלנו למסחר:

כעת תוכל ללחוץ על ה- צור סחר כפתור וסקר את ההגדרות בתיבת האישור המוצגת:

אם אתה שמח שההגדרות הוזנו נכון, לחץ לְאַשֵׁר, אחרת סגור את התיבה עם איקס כפתור בפינה השמאלית העליונה.

מזל טוב, המסחר שלך נוצר ואתה יכול לפקח על התקדמות הסחר (15) וגם לחץ לצפייה בתרשים עם רמות Take Profit ו- Stop Loss המצוינות (16):

כל מה שנותר לעשות עכשיו, הוא לחכות שהסחר שלך יתקיים בידיעה שכל אירוע מכוסה, תוכנית המסחר שלך היא אוטומטית לחלוטין. אתה יכול לצאת לטיול, ללכת לישון, לצפות בסרט ולהשיב את זמנך!

אזהרה: מסחר עם הכספים שלך הוא מסוכן מטבעו, ולמרות שהתמורה עשויה להיות גדולה, כך גם הפסדים פוטנציאליים שאתה יכול לספוג. אם מחיר המטבע הקריפטוגרפי שאתה סוחר בו יירד באופן דרמטי, אתה עלול לסבול מהפסד אם אתה מוכר במחיר נמוך יותר מזה שקנית עבורו את המטבע. 3 פוסטים בבלוג של Commas נכתבים כמטרת חינוך ואינם צריכים להיחשב כ”ייעוץ פיננסי “..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map