מסחר בנייר: כיצד לתרגל ללא סיכון

מסחר בנייר: כיצד לתרגל ללא סיכון

יש דרך מצוינת למשקיעים לנסות לקנות ולמכור מבלי להסתכן בכסף: מסחר בנייר. זהו, למעשה, מושג פשוט, ואנו ננתח אותו במאמר זה.

מה זה מסחר בנייר?

מונח זה הוטבע חזרה כאשר סוחרים היו מתרגלים עם נייר לפני שהם מסתכנים בכסף בשווקים החיים – זה היה הרבה לפני שזמינות פלטפורמות מסחר מקוונות היו זמינות. סוחר נייר יתעד את כל העסקאות שלהם ביד כדי שיוכל לעקוב אחר תיקי ההיפותטיות, עמדות המסחר והרווחים או ההפסדים. כיום, מסחר בנייר משתמש למעשה בסימולטור של שוק אלקטרוני ולא בנייר. סימולטורים אלה פועלים ונראים דומים לפלטפורמת מסחר אמיתית.

כיום, מתווכים מקוונים רבים מציעים ללקוחותיהם שימוש בחשבונות סחר בנייר. בדרך זו, משתמשים מתחילים יכולים ללמוד כיצד לנווט בפלטפורמות ולבצע עסקאות – אולם למרות שחשבונות מסחר בנייר מייצגים תנאי שוק אמיתיים, הם אינם מספקים את הרגשות של מסחר אמיתי..

מדוע כדאי לתרגל מסחר בנייר?

מסחר בנייר הוא דרך מצוינת לבדוק אסטרטגיות מסחר ולעבוד על בניית תיק – בדיוק כמו שהיית עושה כשאתה נסחר אמיתי. אם חשבון מסחר וירטואלי משתמש בנתונים בזמן אמת, הביצועים בפועל יבואו לידי ביטוי. בנוסף, אם כבר יש לך ניסיון רב במכשירים פשוטים, כמו אופציות, תוכל לנסות עסקאות מורכבות יותר, כגון קנייה ומכירה של מניות..

אתה יכול גם לחסוך כסף בזמן שאתה מנסה סוחרי נייר – אין לך מה להפסיד. זה נותן לך את החופש להתנסות מבלי להילחץ מהפסד כסף. סוחרי נייר יכולים לבדוק אסטרטגיות אינסופיות מבלי לאבד סנט.

יתר על כן, מסחר בנייר יסייע לסוחרים להגביר את אמונם. עם זאת, ברגע שתעבור לאלה המיישמים אסטרטגיות מסחר בחיים האמיתיים, עליך להיות בטוח לקחת סיכונים בחשבון. אל תתנו לבטיחות המסחר בנייר להרגיע אתכם לחמדנות. קרא עוד על פסיכולוגיית מסחר וכיצד חמדנות ופחד יכולים לפגוע בך בזמן המסחר כאן.

סוגי מסחר בנייר

ישנם סוגים רבים של נכסים שתוכל להתאמן בהם במסחר – אנו נסתכל על כמה מהנפוצים ביותר הנסחרים בנייר.

מניות הנסחרות בנייר

זוהי צורת המסחר הפשוטה ביותר, בה אתה מזהה מניה מושכת, רושמת את התווית שלה ובוחרת זמן לבצע הזמנת קנייה (או הזמנת מכירה). אם אתה נכנס בתחילת המפגש, תרשום את מחיר הפתיחה. אחרת, צפו בטיקר לאורך כל יום המסחר ובחרו מקום שנראה כנקודת כניסה טובה.

אופציות הנסחרות בנייר

סחר באופציות עשוי להיראות מוחץ בעיני סוחרים חדשים ולכן מסחר בנייר הוא כלי חינוכי מצוין בתחום זה. אפשרות מקנה לקונה את הזכות (הערה: לא חובה) לקנות או למכור נכס במחיר קבוע בתאריך מסוים או לפני נקודת זמן זו. זה יכול להיות מסובך בזמן נכון, אך מסחר בנייר יכול לעזור לך לתפוס את העניין.

עתידים הנסחרים בנייר

חוזים עתידיים (שנרכשים ונמכרים בקלות בבורסות) הם סטנדרטיים, תוך ציון יחידת מדידה, אופן הסדרת המסחר, מספר הסחורות שיש לכסות או למסור, יחידת המטבע בה משתמש החוזה ושיקולי איכות. כפי שאתה יכול לראות, ישנם גורמים רבים הנכנסים לחוזה עתידי, ולכן חוזים עתידיים הנסחרים בנייר יכולים להועיל.

קריפטו הנסחר בנייר

עסקאות מטבעות קריפטוגרפיות חדשות יותר מאשר צורות אחרות של עסקאות – בגלל זה אנו מאמינים שסוחרים חדשים וותיקים כאחד יכולים ליהנות מסחר בנייר בתחום זה. אתה יכול להרגיש צורות שונות של קריפטו כאשר אתה מכיר את מחיר המטבעות. אם ברצונך לנסות בעצמך מסחר בנייר קריפטו, ל- 3Commas יש כלי עשיר בתכונות בו נתמכות עד 100 עסקאות בוט בשידור חי או סחר חכם..

כיצד לסחור בנייר

תחילת העבודה עם סחר בנייר היא די קלה! אם אתה מעדיף ללכת בדרך הווירטואלית, במקום להשתמש בעיפרון ונייר, תצטרך לבחור פלטפורמה, לפתוח חשבון ואז פשוט להתחיל.

פתח חשבון למסחר בנייר

3Commas מציעה מסחר בנייר, בו תוכלו לבדוק אסטרטגיות מסחר ולקבל ניסיון אמיתי – התכונות שלהם משכפלות תנועות מחירים אמיתיות בזמן אמת. יש אפילו עמלות מדומות – 0.1% להזמנה.

כדי לאפשר מסחר בנייר 3Commas, עליך להיות אחד מנויי החשבון שלהם. היכנס ובדוק בשורת התפריטים העליונה כדי לראות אם התכונה מופעלת בחשבונך. אם כן, לחץ עליו ותוכל מיד להתחיל במסחר בנייר.

הפעלת חשבון מסחר בנייר

אם אינך רואה את זה בתפריט, עבור אל הגדרות חשבונך ולחץ על “בטל הסתרה” תחת האפשרות “הסתר מסחר בנייר”..

הסתר מסחר בנייר

לאחר מכן, אפשרות המסחר בנייר תופיע בתפריט העליון.

התחל במסחר בנייר

תקבל בחשבונך כספים מדומים וירטואליים למטרות מסחר. כדי להשיג את זה, עבור אל הקטע חילופי שלי בפלטפורמה.

מדור ההחלפות שלי

לחץ על כפתור “תצוגה” בחשבון הנייר שלך.

חשבון נייר

לאחר מכן לחץ על “+ $ 1000”.

כפתור + 1000 דולר

עשו זאת עד שתהיו מרוצים מכמות הכספים בחשבונכם – ואז התחילו לעבוד על עסקאות באותו אופן כמו עם חשבון רגיל.

אפליקציות למסחר בנייר & סימולטורים

קיימות אפליקציות וסימולטורים אחרים לסחר בנייר; אנו נסתכל על כמה פופולריים.

אמריטרייד

הסימולטור של Ameritrade, paperMoney ®, מאפשר למשתמשים לסחור ללא סיכון בסביבה בזמן אמת. זה נותן למשתמשים גישה לחלק מהתכונות בפלטפורמת המסחר “האמיתית” – אך לא לכולן. אפשרויות מניות בסיסיות, עתידיות ומט”ח זמינות בנוסף למניות.

TradingView

TradingView מציעה מערכת מסחר טובה בנייר – אולם בניגוד ל- 3Commas ואופציות אחרות, אין דרך לשנות את מטבע החשבון מ- USD לסוג אחר. כאשר אתה משתמש בחשבון מסחר בנייר מ- TradingView, תתחיל עם 100,000 $, ואת הסכום הזה ניתן לאפס בכל עת. ניתן לקנות ולמכור אבטחה סחירה במצב חשבון זה.

ThinkorSwim

ל- ThinkorSwim יש כלי חזק למסחר בנייר, בו תוכלו לסחור 100,000 דולר של כסף וירטואלי ללא סיכון. בניגוד לשירותים אחרים, אינך צריך שיהיה לך חשבון קיים על מנת להירשם לחשבון מסחר בנייר.

מקצוענים לסחר בנייר & חסרונות

כמו בכל סוג אחר של מסחר, למסחר בנייר יש יתרונות וחסרונות.

יתרונות

  • אין סיכון: סחר בנייר לא עולה דבר – לפיכך, אינך יכול לבזבז כסף אם אתה מקבל החלטות גרועות או שיש לך תזמון רע.
  • אין לחץ: לחץ יכול לגרום לתחושות של בצע ופחד – שניהם יכולים להשפיע לרעה על פסיכולוגיית המסחר שלך ולגרום לך לקחת סיכונים או להימנע מהם. עם מסחר בנייר, אתה יכול להתמקד לחלוטין בזרם המתמטי של המסחר במקום במלכודות.
  • תרגול: עם סחר בנייר, הסוחר צובר ניסיון בכל פן של התהליך – כל הדרך מהכנה לפני השוק ועד לקיחת הרווח או ההפסד הסופי..
  • אֵמוּן: לאחר קבלת החלטות מורכבות המביאות לרווחים היפותטיים, טירון עשוי להרגיש בטוח יותר ומוכן לקבל החלטות כאלה כאשר הוא מתמודד עם כסף אמיתי..
  • סטָטִיסטִיקָה: כאשר אתה סוחר נייר למספר שבועות, אתה יכול לבנות נתונים סטטיסטיים שימושיים על אסטרטגיה חדשה ועל גישתך בשוק. נתונים סטטיסטיים אלה יכולים להראות לך היכן עליך להתמקד בהמשך.

חסרונות

  • מתאם שוק: מסחר בנייר אינו מסוגל להתמודד עם ההשפעה שיש לשוק הרחב על ניירות ערך בודדים.
  • החלקה ועמלות: כאשר נסחרים בכסף אמיתי, סוחרים מתמודדים עם עלויות החלקה ועמלות נסתרות רבות – ולעתים קרובות הדבר אינו נתפס במסחר בנייר.
  • מציאות רגשית: סוחרים עשויים שלא לחוות רגשות בעולם האמיתי שייוצרו על ידי הפסדים או רווחים אמיתיים.
  • התאמה אישית: מסחר בנייר מתמקד בבחירת כניסות ויציאות אידיאליות ואינו מצליח לטפל במכשולים כגון אלגוריתמים טורפים שעלולים להיכנס למשחק עם מסחר אמיתי..

טיפים למסחר בנייר

אם אתה חושב על תחילת מסחר בנייר, הקפד לעקוב אחר הטיפים שלנו כדי להפוך אותו לכלי חינוכי יעיל.

תהיה מציאותי

אנו ממליצים לסחור בנייר רק עם סכום כספים בו היית משתמש בפועל במסחר בכסף אמיתי. זה הופך את ההפסדים והרווחים למשמעותיים יותר.

רשום את התוצאות שלך

יש צורך לנהל יומן סוחר לגבי התוצאות שלך – כך תוכל לראות כיצד אתה משתפר לאורך זמן. עקוב אחר התאריך, השעה, R / R והרווח וההפסד בפועל.

לנתח את כל המסחר שלך

אל תסתכל רק מה השתבש – גם ניתוח עסקאות מוצלחות כדי שתוכל לזהות מה שווה לנסות שוב. המטרה הסופית היא להמציא טייקים ממשי.

זכור את ההבדל בין אמיתי & סחר בנייר

מסחר בנייר הוא דרך מצוינת לשלב בין תיאוריית המסחר לבין פרקטיקה, אך עליכם לזכור שזה אינו זהה למסחר אמיתי. יש יותר רגשות הקשורים למסחר אמיתי, בתוספת נזילות היא גורם.

פתח את ביטחון המסחר שלך

סחר בנייר הוא כלי מצוין לפיתוח ביטחון עצמי, כך שתרגישו מצוינים לקבל החלטות מסחריות מורכבות. רק קחו בחשבון שיש הבדל בין ביטחון ויהירות.

שאלות נפוצות בנושא סחר בנייר

מהי האפליקציה הטובה ביותר למסחר בנייר? 3Commas מציעה שירותי סחר בנייר, ויש גם אפליקציה ניידת נוחה שתוכלו להוריד. אתה יכול לנסות את התכונות מבלי להסתכן בכספים אמיתיים.

כיצד אוכל להקים חשבון מסחר בנייר? בדוק את צילומי המסך שמנינו לעיל – ברוב הפלטפורמות אתה יוצר חשבון רגיל ואז מפעיל את האפשרות “מסחר בנייר”.

מהו אתר המסחר הנייר הטוב ביותר? כאמור, חלק מאתרי המסחר המובילים בנייר כוללים 3Commas, Ameritrade, TradingView ו- ThinkorSwim.

היכן ניתן לבצע אפשרויות סחר בנייר? כל ארבע הפלטפורמות המפורטות לעיל מאפשרות למשתמשים לבצע אפשרויות סחר בנייר.

היכן אוכל לסחור במטבעות מטבעות נייר? 3Commas ו- TradingView מציעים שניהם את היכולת לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

קבל גישה מלאה לשלושה ימים בחינם ב- 3Commas

הצהרת תוכן מאמר זה אינו מיועד לייעוץ פיננסי ואין להתייחס אליו ככזה. 3commas ומחבריה אינם לוקחים אחריות על הרווחים או ההפסדים שלך לאחר שקראת מאמר זה. המידע הכלול במסמך זה מבוסס על נתונים שנאספו ממגוון מקורות. אין להשתמש בזה כפרמטר להשקעה. על המשתמש לבצע מחקר עצמאי משלו כדי לקבל החלטות מושכלות בנוגע להשקעות הקריפטו שלו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map