מסחר בנגזרים עם בורסת FTX

הִיסטוֹרִיָה 

FTX הבורסה פותחה על ידי Alameda Research. היא הוקמה באוקטובר 2017 על ידי הסוחר המקצועי סם בנקמן-פריד והמתכנת גארי וואנג. אלמדה מנהלת את הנכסים הדיגיטליים של חברות ומשקיעים בודדים. הפלטפורמה מנהלת תיק נכסים דיגיטליים בשווי 100 מיליון דולר. אלמדה עוסקת גם במסחר מקצועי של נכסים דיגיטליים עם מחזור יומי שנע בין 600 מיליון דולר ל -1.5 מיליארד דולר.

אותם מייסדי חברת Alameda Research עומדים מאחורי השקת ה- FTX פּלַטפוֹרמָה. הבורסה הופיעה רשמית בשנת 2018. מנקודת מבט משפטית, השירות נמצא בבעלות FTX Trading LTD, הרשומה באיי אנטיגואה וברבודה. ביולי 2019 השיקה הבורסה אסימון משלה ומשכה 8 מיליון דולר ממשקיעים מוסדיים, ובדצמבר 2019 רכשה Binance חלק גדול מ- FTX. בפברואר 2020 מכרה FTX 125 מיליון אסימונים FTT.

מאפיינים

הבורסה מציעה כיום שווקים נקודתיים ועתידיים, אופציות, אסימונים ממונפים, אסימונים תנודיים, אסימונים מיוחדים ופלטפורמת OTC.

  • ספוט – 30 צמדי מסחר עבור USD, USDT, BTC ו- BRL זמינים בפלטפורמת הספוט. הצמד הנזיל ביותר הוא BTC / USD, עם נפח המסחר שלו הוא 435 מיליון דולר בחודש מאי.
  • חוזים עתידיים – הפלטפורמה כוללת יותר מ -50 חוזים עתידיים. ישנם חוזים חודשיים, רבעוניים ונטולי תקופות
  • אסימונים ממונפים – חילופי FTX הם המקור לאסימונים ממונפים. הם היו הראשונים שהציגו את מנגנון המסחר הממונף בשוק הספוט. FTX אחראית גם על אספקת אסימונים אלה. בסך הכל מוצגים בבורסה כ -100 אסימונים עם מינוף -3, -1, 0.5, 1 ו- 3.
  • אסימונים תנודתיות. מדובר בחוזים שמתיישבים בשינוי המוחלט במחיר מטבע לאורך זמן. פרקי זמן יכולים להיות יומיים, שבועיים או רבעוניים.
  • אסימונים מיוחדים. אסימונים מיוחדים כוללים אינדקסים של מטבעות קריפטוגרפיים (בדומה לתעודת סל), אסימונים לבחירות לנשיאות ארה”ב לשנת 2020, ערכי hashrate ואסימונים המוצמדים למחיר הנפט של ה- WTI.

עמלות

העמלה הסטנדרטית היא 0.02% עבור היצרן ו -0.07% עבור הלוקח. ניתן להפחית ערכים אלה על ידי הגדלת נפח המסחר.

FTX מציעה גם תוכניות הפניה ו- VIP. על מנת להיות חבר ב- VIP, נפח המסחר של האדם חייב להיות גבוה מ -100 מיליון דולר.

משמעותם של 1% ו -4% היא כי נפח המסחר למשך 30 יום של הסוחר צריך להיות 1% או 4% מסך נפח המסחר ב- FTX. נפחך חייב לעמוד בכל אחת מהדרישות (בדולר ארה”ב או%) על מנת להעפיל לתוכנית ה- VIP.

כאשר משתמשים נרשמים באמצעות קישור ההפניה שלך, אתה מקבל 30% מעמלות המסחר שלהם, ובתורם, הם יקבלו הנחה של 5% על העמלות על כל העסקאות..

עבור מחזיקי אסימון FTT ניתנת הנחה נוספת בעמלות

מילוי החשבון אינו גובה כל עמלה. יש דמי יצירה והסדר של 0.10% ודמי ניהול יומיים של 0.03% עבור אסימונים ממונפים. שימוש במינוף העולה על 50x מגדיל את עמלות המסחר ב -0.02%, ובשימוש במינוף של 100 ומעלה – ב -0.03%. קרן הביטוח פועלת כמוטבת העמלות הנוספות.

אסימון FTT

FTT הוא הבסיס לצמיחה FTX מערכת אקולוגית

  • אסימון FTT נסחר בבורסות FTX, Binance, Bitfinex, Huobi ושאר המקומות, כשהוא לוקח את המקום ה -34 בדירוג CoinMarketCap.
  • FTX רוכשת ושורפת אסימוני FTT בסכום השווה 1/3 מכל העמלות שנגבו על ידי הבורסה.
  • אסימון FTT יכול לשמש כבטוחה בבורסת FTX.
  • FTT צוברת רווחים חברתיים מקרן הביטוח FTX.
  • מחזיקי FTT מקבלים הנחות בעמלות.

סך של 350,000,000 FTT הונפק ונרכש כעת ונשרף עד שנותר רק מחצית מכלל ההיצע.

KYC

ישנן שלוש רמות של אימות זהות בפלטפורמה. לשלב הראשון מספיק לספק דוא”ל ומדינת מגורים. במקרה זה, כמות הכספים היומית הזמינה למשיכה תהיה שווה ל- 1000 דולר. הרמה השנייה מחייבת אספקה ​​של מסמכים מסוימים, אך הגעה לרמה זו פירושה שלא יהיו מגבלות משיכה. ברמה השלישית נדרש הצהרת בנק המאפשרת למשתמש להשתמש בפלטפורמת ה- OTC.

סיכום

FTX היא פלטפורמת נגזרים גדולה עם כלים ייחודיים שיתאימו למשתמשים מתחילים ומנוסים כאחד. ייתכן שהיא תוכל להתחרות בעתיד עם ענקיות קריפטו כמו Binance ו- Bitmex. ונכון למאי 2020 יש הזדמנות לסחור ב- FTX באמצעות כלי 3Commas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map