הגבלות שיפוט, מגבלות נפח, מגבלות אמון, עלות גבוהה של שירותים הם רק חלק מהצרות העומדות בפני מי שרוצה לקחת הלוואה או להפקיד בבנקים ברחבי העולם. ב”ידע “זה DeFi ‘במאמר cit “, אנו אגיד לך במילים פשוטות כיצד להשתמש בכלי DeFi כדי לקחת הלוואה ללא מגבלות גיאוגרפיות, היסטוריית אשראי, כמו גם כיצד להפקיד פיקדון בתנאים נוחים יותר וללא מתווכים..

הלוואות והלוואות DeFi

שירותי DeFi הפופולריים ביותר כיום הם הלוואות והפקדות מטבעות קריפטוגרפיים. ההבדל העיקרי שלהם משירותי בנקאות הוא כי אינטראקציה של משתמשים עם פלטפורמות DeFi היא מבוזרת ואוטומטית לחלוטין.

כיום שירותי DeFi מוכנים להציע הלוואות מהירות וזולות והפקדות רווחיות ברחבי העולם. לדוגמא, תוכלו ללוות מתושבים ומשקיעים בחו”ל תוך מספר דקות – מקנדה לניגריה.

הסיבות העיקריות לפופולריות של הלוואות DeFi, כמו גם היתרונות העיקריים שלהן, הן קלות, שקיפות וביזור:

 • ביזור מבטל את הצורך בהיסטוריית אשראי או חשבון בנק. כל משתמש באינטרנט יכול להשתמש בקריפטוגרפיה שלהם כבטוחה להלוואה או להפקדה כדי להשיג ריבית.
 • הלווה אינו צריך לספק הוכחת הכנסה ומסמכים סטנדרטיים אחרים. כל שעליך לעשות הוא לחבר את ארנק הצפנה שלך למערכת.
 • במקרה של פיקדונות, שירותי DeFi מספקים תשואה גבוהה פי 2-3 מבנקים קונבנציונליים, בעוד שהלוואות מבוזרות זולות בהרבה מהמסורתיות..
 • ביזור מבטל את האפשרות של הגורם האנושי כסיבה העיקרית למניפולציה ולהתעללות, ויוצר אמון בקרב המשתמשים.

איך זה עובד

הפופולריות ביותר הן מערכות פשוטות בהן חלק מהמשתתפים מבצעים פיקדונות בריבית; כספים אלה מחולקים בין משתתפים אחרים שלוקחים הלוואות המובטחות בבטוחות. פיקדונות, זיכויים וביטחונות נעשים ומונפקים במטבעות קריפטוגרפיים.

לפיכך, ישנם שני סוגים עיקריים של ריביות:

 • ריבית על ההלוואה שמשלם הלווה;
 • ריבית על הפיקדון שמקבל המלווה (שהוא למעשה חלק מהריבית שמשלם הלווה).

התעריפים תלויים באינדיקטורים רבים ומחושבים על ידי המערכת באופן אוטומטי בכל בלוק. וריאציות עשויות להיגרם על ידי תנאי שירות מסוים, גודל הפיקדון / ההלוואה, המטבע הקריפטוגרפי העומד מאחורי הפיקדון / הביטחונות, הביקוש / זמינות הנכסים הללו בפלטפורמה ועוד.

מכיוון שההלוואות מובטחות באמצעות קריפטוגרפיה, הנתונה לתנודתיות חזקה, כדי לכסות את הסיכונים, הבטחונות של ההלוואה עשויים לחרוג משמעותית מסכום ההלוואה. זאת בשל העובדה שבמקרה של שינוי חד במחיר הנכסים המשועבדים, לצורך פירעון החוב, יהיה צורך לסגור את החוזה, על פי הנוסחה בחוזה ותנאי הפלטפורמה. ; יתרת הביטחונות תשמש להחזר. לפיכך, ההלוואה תוחזר באופן אוטומטי בכל מקרה, לרבות באמצעות חיסול התפקיד, והעודף הבטחוני בהלוואה הוא גורם הביטחון המובטח המאפשר לך להגיש בקשה ללא היסטוריית אשראי..

סיכויים

 • מקור הכנסה רווחי ופשוט לבעלי נכסי הצפנה, נוח יותר מאחסון פשוט;
 • כדי לענות על סוחר מרווח, משקיע גדול ודרישות אחרות של משתתפי קריפטו להלוואות;
 • ארביטראז ‘.

סיבוכים

 • המורכבות של השימוש וההתמקדות במשתמשי קריפטו מנוסים, כשלים ושגיאות טכניות אפשריות, ממשקים לא ידידותיים ומבלבלים מרחיקים במידה רבה את הלוואות DeFi ממשתמש ההמונים;
 • סיכונים רגולטוריים הקשורים לרצונם של הרגולטורים בעתיד הקרוב להשתלט על תחום פעילות פיננסי חדש, בשל הצורך להילחם בהלבנת הון ומימון לא רצוי שונים, יביא לסיבוך חזק של כללים ותהליכים שעשויים להרחיק מספר רב של משתמשים פוטנציאליים.

האפשרויות של היום

על הדופק של DeFi אתר אינטרנט, תוכלו ללמוד בפירוט את הסטטיסטיקה העדכנית של שוק ההלוואות של DeFi ולראות את דירוגי מובילי התעשייה.

בהמשך “ידע DeFi ‘אנו ממשיכים ליידע אותך על המצב הקיים בשוק DeFi ועם מקרים רווחיים ספציפיים בכיוון זה. בהצלחה לכולם!

הצהרת אחריות: תוכן מאמר זה אינו מיועד לייעוץ פיננסי ואין להתייחס אליו ככזה. 3commas ומחבריה אינם לוקחים אחריות על הרווחים או ההפסדים שלך לאחר שקראת מאמר זה. המאמר הוצג בכדי לספק לקוראים מידע כללי. יש רק ניסיון אישי המתואר כאן. על המשתמש לבצע מחקר עצמאי משלו כדי לקבל החלטות מושכלות בנוגע להשקעות הקריפטו שלו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me