כיצד אוכל ליצור Bot DCA עתידיים באמצעות אותות קנייה / מכירה מובנים ל- 3Commas? תמשיך לקרוא …

מבוא

מאמר זה יראה לכם כיצד ליצור בוט DCA של Futures המפעיל עסקאות חדשות באמצעות סימני הקריפטו המובנים ב- TradingView..

עבור מדריך זה נשתמש בבורסת Bybit Futures הפופולארית כל הזמן בכדי לקרקף רווחים קטנים תכופים ליום באמצעות מינוף צולב, ואת אותות ה- “Buy” המובנים ב- TradingView במסגרות זמן מסוימות..

אם אתה תוהה כיצד נוצרים אותות “קנייה / מכירה” של מסכי ההצפנה של TradingView, תוכל קרא עוד כאן, האותות שמספקים 3Commas למשתמשי בוט נגזרים ממסך “דירוגים” של TradingView, שנוצר ממדדי הניתוח הטכני הבאים: 

SAR פרבולי, להקות בולינגר, MACD, מומנטום, מתנד מדהים, מדד כיוון ממוצע, אינדקס ערוצי סחורות, סטוכסטי, מדד חוזק יחסי ולבסוף, פשוט & ממוצעים נעים אקספוננציאלית.

אם כל אחד ממצב 10 האינדיקטורים האינדיבידואליים לעיל נכון, כגון ה- MACD הוא מעל קו האות או מחיר התרשים מעל EMA ו- SMA, תוצאת אינדיקטור זו נקבעת כ- 1 (או “אמיתית”). הערכים מסוכמים ואם הסך הכל הוא 7 ומעלה, למשל, זה מציין אות “קנייה”.

ממוצע נע פשוט (SMA) מחשב את הממוצע של טווח מחירים שנבחר, בדרך כלל מחירים סגורים, לפי מספר התקופות בטווח זה..

בחירת חוזה לסחר

עבור מדריך זה אנו בוחרים את חוזה ה- EOS / USD ההפוך לסחר מכיוון שהוא לאחרונה מנסה לפרוץ מעל התנגדות ה- EMA של 4 שעות 200 לפני שעשה זאת לבסוף ב -16 בנובמבר והחל להתגבר לאחר שעבר את “השיא המקומי האחרון “מודפס בתרשים, בנוסף לכך, הביטקוין / דולר כבר הולך ומתגבר וזה סימן טוב לאלטקוינים עם זיווג דולר כ”גאות עולה מעלה את כל הספינות”:

אסטרטגיה זו צריכה להיחשב כסיכון גבוה, כמו גם עסקאות עתידיות או עסקאות נקודתיות.

יהיה עליך לפקח על התרשימים ואם המחיר יורד מתחת ל- 200 EMA, ייתכן שתרצה לעצור את הבוט עד שהמחיר ישוב מעליו שוב..

ממוצע נע אקספוננציאלי (EMA) הוא סוג של ממוצע נע (MA) אשר משקל ומשמעות רבה יותר בנקודות הנתונים האחרונות..

בוט זה בדוגמה זו נוצר על מנת להשתמש ב- 150 EOS שהופקדו בארנק ה- EOS בבורסת Bybit. נשתמש בהזמנות קטנות ובמינוף צולב לרווח של 0.75% לקרקפת עם כל סחר מוצלח כדי לצבור יותר EOS באמצעות חוזה EOSUSD ההפוך של Bybit..

נגדיר את הבוט לשימוש בהזמנות בטיחות כדי שיוכל לכסות ירידה גדולה של עד 30% במחיר התרשים EOS ללא חיסול.

מכיוון שהבוט הזה ייסחר במינוף צולב, כל רווח שייווצר ונשאר בחשבון הבורסה יגדיל את שולי המסחר שלך ויסייע לקיזוז האפשרות לפירוק..

ייתכן שתרצה לנהל ולהקטין עוד יותר את אפשרות הפירוק על ידי משיכת סכום מסוים של רווח מעל 175 EOS לארנק אחר או חשבון חילופי או בסיס שבועי או חודשי..

יצירת הבוט

עבור לתפריט הראשי ובחר בוט DCA ואז לחץ על צור Bot לַחְצָן:

אנו הולכים ליצור בוט “פשוט”, מכיוון שכל הרובוטים העתידיים יכולים לסחור רק בחוזה יחיד.

להבטיח את מִתקַדֵם הכרטיסייה נבחרת בראש הדף וכי תבחר תיאור שֵׁם (1) עבור הבוט שלך (זה יופיע ביומן ההיסטוריה וגם בדף המבצעים שלי ובעמוד DCA Bots), בחר את לְהַחלִיף (2) חשבון הבוט הזה ישתמש בכספים:

עכשיו נסתכל על אִסטרָטֶגִיָה הגדרות; הגדרות ברירת המחדל יהיו בסדר כאן.

נשתמש ארוך (3) כשאנחנו רוצים לקנות את המטבעות במחיר נמוך ולמכור את המטבעות במחיר גבוה יותר כדי להרוויח.

יש לנו רק אפשרות ציטוט כמטבע הרווח שלנו, מכיוון שמדובר בחוזה הפוך, כל הרווח שנוצר יהיה ב- EOS. 

אם זה אחד הרובוטים הראשונים שלך, אולי כדאי לשמור את ה- צו בסיסי ו צו בטיחות (4) סכומים נמוכים, אולם לדוגמא זו נשתמש ב- 30 EOS בגודל הזמנת הבסיס והבטיחות, סכומים אלה הם גדלי ההזמנות הממוקמים בבורסה כולל לַחֲצוֹת (6) מרווח במינוף x50, פירוש הדבר שרק 0.6 EOS מכספי המסחר שלך ישמשו לביצוע הזמנת הבסיס ו- 0.6 EOS להזמנת הבטיחות הראשונה בבורסה. 

בסך הכל הבוט הזה ישתמש בכ- 7.355 EOS מהכספים שלך ללא כל מינוף, אם יש להשתמש בכל הזמנות DCA / בטיחות. ככל שתצבור יותר ביטחון באסטרטגיות הבוט שלך, ייתכן שתרצה להסתכן יותר בכל עסקת בוט.

מומלץ לשמור על סוג הזמנת התחלה מוגדר לְהַגבִּיל (5) מכיוון שהדבר יבטיח שהבוט יפתח עסקאות ללא החלקה במחיר ובנוסף יחסוך כמה עלויות בדמי החליפין.

לאחר מכן, נגדיר את תנאי התחלת העסקה; הגדרה זו מספרת לבוט מתי לפתוח טרייד חדש על המטבע שבחרנו. נשתמש ב- TradingView Buy (7) איתותים, כפי שנדון קודם, במסגרות זמן מרובות. זה אמור לאפשר לבוט שלנו להתחיל עסקאות חדשות כאשר מחיר ה- EOS הולך ומתגבר מכיוון שנכוון “לקרקף” במהירות רווחים קטנים, לכן עסקאות אלה צריכות להיות מהירות לסגירה ותכופות למדי מכיוון שהן משמשות בזמן תרשים נמוך. מִסגֶרֶת:

אתה יכול להציג את אותות “דירוג” של TradingView כאן, יהיה עליך לשנות את מסגרת הזמן לכל אחד שבחרת להשתמש בתנאי התחלת העסקה כדי להציג את הדירוג הנוכחי.

עכשיו נקבע את קח רווח בהגדרות בבוט שלנו, אנו מכוונים לעסקאות קצרות חוזרות ונשנות מכיוון ש”קליפת “תרשימי זמן נמוכים מסוכנת למדי, ולכן המפתח הוא לשאוף לסגור את כל העסקאות במהירות האפשרית. הגדר את ערך הרווח היעד ל- 0.75% (8) והגדר את ההגדרה קח סוג רווח ל- אחוז מהנפח הכולל (9) כיוון שהיינו רוצים שהרווח של 0.75% ייקח באמצעות מחיר ממוצע מהמטבעות שקנה ​​הבוט הזה:

אנחנו נהיה לא משתמש בהגדרות Stop Loss עבור בוט זה, שכן אנו נסמך על כיסוי של ירידה משמעותית במחיר התרשים באמצעות הזמנות בטיחות (ממוצע עלות הדולר). אזהרה: מסחר בבורסות עתידיות מטבעו מסוכן, ולמרות שהתמורה רבה, כך גם הסיכונים. אם מחיר ה- EOS יירד באופן דרמטי, אתה יכול לחסל ולפסיד את הכספים שלך.

אם ברצונך להשתמש בהגדרות Stop Loss או לחדד את האסטרטגיה הזו עוד יותר, אנא בדוק אותן היטב באמצעות מסחר בנייר, אולם שוק הקריפטו ידוע בתנודתיות רבה, כך שלעתים קרובות תגלה כי Stop Loss יכול למעשה להגדיל את ההפסדים שלך, בניגוד לבחור תרשימי מטבעות באיכות טובה שמתאוששים במהירות או בזמן סביר אם הם סובלים מירידת מחיר זמנית.

נשתמש 6 צווי בטיחות עם הבוט הזה, וה- 2 מספר מקסימלי של פעילויות בטיחות אקטיביות (עשר); זה מבטיח כי הכספים הנדרשים עבור 2 הזמנות בטיחות בכל פעם תמיד יישמרו בספר הזמנות ההחלפה מראש כהזמנות הגבלה. 

הזמנות בטיחות משמשות להורדת מחיר הרכישה הממוצע של המטבעות שהבוט קונה אם המחיר יורד נמוך לאחר פתיחת המסחר, זה מכונה גם DCA או דולר ממוצע עלויות.

ה סטיית מחירים להזמנות בטיחות פתוחות (11) יוגדר 0.5% עבור צו הבטיחות הראשון שהשתמש; ה סולם נפחי הזמנת בטיחות (12) יוגדר ל- 1.25; זהו כך שכמות המטבעות שקונה צו הבטיחות תגדל ב -25% בכל פעם שייווצר צו בטיחות. זה יעזור להוריד את העלות הממוצעת למטבע שקנה ​​הבוט.

ה סולם צעדים של צו בטיחות (12) יוגדר ל -2; פירוש הדבר שהבוט יכפיל ערך זה בהגדרת סטיית מחיר לפקודות בטיחות פתוחות, למעשה, צו הבטיחות הראשון שלנו יונח ב 0.5% ממחיר הפתיחה של המסחר (צו בסיס) והזמנת הבטיחות השנייה תושם נמוך ב -1% וצו הבטיחות השלישי יונפק ב -2% נמוך יותר. זה מכסה ירידה של 31.5% במחיר המטבע לאחר פתיחת המסחר ויעזור לבוט להשיג רווח מהיר יותר או לכסות ירידה גדולה במחיר תוך שמירה על המסחר:

מומלץ לבדוק את תרשים החוזה בו תיסחרו ולחפש את המחיר “הגבוה” האחרון שהושג בתרשים היומי או השבועי ולציין ערך שבין 10% -15% נמוך מערך זה ולהכניס אותו ל מחיר מקסימאלי לפתיחת העסקה (13) הגדרה בדף ההגדרות המתקדמות. הסיבה לכך היא הימנעות מהבוט שמייצר עסקאות “בראש” של עצרת מחיר מגמתית, מכיוון שמדובר בנקודות אופייניות בהן המחיר עשוי להתהפך. יהיה עליך לבדוק באופן ידני את התרשים באופן ידני ולהעריך אם להגדיל ערך זה ולאפשר לבוט להמשיך ליצור עסקאות כאשר המחיר עובר מעבר לנקודה זו. אם המחיר אכן ישבור את השיא הקודם והדבר אושר, תוכל להעלות ערך זה לנקודה ההגיונית הבאה כפי שמציע הניתוח הטכני שלך..

אנו יכולים לאמת את סכום הכספים שהבוט שלנו ישתמש בהם על ידי הסתכלות ב- עוזר בוט – אנא אל תתעלם מעוזר הבוט, הוא חבר טוב!

הבוט עוֹזֵר בדף יופיע כמות הכספים שהבוט הזה יצטרך על מנת לעבוד בצורה נכונה עם ההגדרות שהוגדרו, הוא מראה גם את ירידת המחיר המקסימלית שמסחר הבטיחות שלך יכול לכסות ואת אחוז הכספים הזמינים שלך שהבוט ישתמש בהם (נסה תמיד שמור על שפע של כספים פנויים בעת מסחר במינוף צולב מכיוון שהכספים הזמינים ישמשו לקיזוז מחיר הפירוק שלך בעמדה הפתוחה שלך):

ה שולחן הדף מראה לך הדמיה כיצד נפח הכספים יגדל עם סולם נפחי הזמנת בטיחות הגדרת וגם אחוז סטיית המחירים סולם צעדים של צו בטיחות יכסה. לבסוף, אחת התכונות השימושיות ביותר של שולחן העמוד מציג באופן מדויק כיצד נעשה שימוש בהזמנות הבטיחות:

תוצאות

לאחר מספר ימים בלבד מאז הקמתה, תוצאות הבוט נראות מבטיחות! תוכל למצוא בקלות את הבוט המתואר של EOS Bybit Cross Futures כאן 

אזהרה: מסחר בבורסות עתידיות מטבעו מסוכן, ולמרות שהתמורה רבה, כך גם הסיכונים. אם מחיר החוזה בו אתה סוחר יורד בצורה דרמטית, אתה יכול לחסל ולפסיד את כספיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me