TradingView – מדוע סוחר מתחיל צריך להזדקק לזה?

סקירה של TradingView – פלטפורמת הניתוח הטכנית הגדולה בעולם 

חברים יקרים!

כאשר מתחיל מגיע לשוק הקריפטו, מט”ח, שוק המניות, אופציות בינאריות, קובע עם מתווך ומחליט על העסקאות הראשונות שלו, הטעות העיקרית שהוא עושה היא ניתוח טכני באמצעות התרשימים של ספק הנזילות, כלומר. המתווך או החלף עצמו. במקרה זה, הפיקדון מתנקז מהר מאוד, וייתכן שלא יהיו ניסיונות נוספים. אך בשלב זה לא ברור מדוע תרשים החליפין אינו פועל, ומדוע להשתמש במידע של שירותי צד שלישי, כגון TradingView, אם ישנם נתונים מוכנים באתר “המטבח”.

אז האם כדאי לעצור במצעדים של אתר נפרד? אילו הזדמנויות מספקת TradingView ומדוע סוחר זקוק לשירות זה? על כך עוד נדון..

מהיכן פלטפורמות המסחר משיגות מידע על הצעות מחיר??

כל מי שהחל לסחור הבחין כי המחירים עבור אותו מכשיר בפלטפורמות שונות יכולים להיות שונים באופן משמעותי. במקרה של מטבעות קריפטוגרפיים, זה יכול לקרות בגלל חוסר נזילות, מכיוון שככל שמחזורי המסחר קטנים יותר, כך המרווח גדול יותר, ולכן רמות הסגירה של העסקאות יכולות להיות שונות באופן משמעותי. יתר על כן, קומות המסחר עצמן עוסקות לעתים קרובות בעצמם בסליקה כביכול או שוכרות שחקנים גדולים, ומפתות אותם עם בונוסים שונים ותנאים מועדפים, כך שהם יוצרים כרכים וספרי הזמנות ברורים, המדמים פעילות קדחתנית..

בשל מניפולציות כאלה, התמונה של אותו מכשיר באתרים שונים יכולה להיות שונה להפליא. זו הסיבה שאי אפשר לקבל הצעות מחיר מדויקות ב 100%. התרשימים של מתווכים ובורסות שונים תמיד יהיו שונים. בסיטואציה כזו, סוחר מתחיל לא מבין את הנתונים של מי להאמין, מדוע הם נבדלים ומאלה להתחיל. למעשה, ההבדל בתנודות קלות מעניין אותנו מעט. חשוב לנו לקבוע את כיוון תנועת השוק: האם היא תעלה או תיפול.

חשוב: פרק זמן של דקה יכול להראות הבדלים לא רק במחיר, אלא גם בכיוון התנועה שלו.

השתמש ב- TF של 15 דקות ויותר ותקבל נתונים אמינים יותר. אך לשם כך, לוח הזמנים של אתר אחד לא יספיק. כדי להשיג מידע אובייקטיבי, אתה זקוק לשירות צד ג ‘שיאפשר לך להשוות בין הצעות מחיר ואותות מסחר בבורסות שונות על מנת לסנן את כל הרעשים הפנימיים של “מטבח” אחד ולקבל את ההחלטה הנכונה. כפי שאתה יכול לדמיין, כאן אתה לא יכול להסתדר בלי שירות כמו TradingView.

 • BTCUSD ב- Bitfinex ו- Bitstamp

15 באוקטובר אשתקד קרה, אולי, אחת הדוגמאות הגרפיות ביותר לאופן שבו חילופי דברים יכולים להיות שונים בקריאות שלהם. בתרשימים שלמעלה אנו יכולים לראות כיצד הצעת המחיר של ביטפינקס BTCUSD התפוצצה ממש וכתוצאה מכך נוצר נר באורך של 1,500 דולר. במקביל, בפלטפורמת מסחר גדולה אחרת – Bitstamp – גודל התנועה בקושי עלה על 600 דולר. לא נפרט כעת את הסיבות לתופעה זו, אך ברור כי רק השוואה בין תנועת הצעות המחיר בשני אתרים שונים כל כך יכולה לאפשר לסוחר להימנע מטעויות..

היבט חשוב נוסף הוא שהפונקציונליות של תרשימי רצפת המסחר מוגבלת ביותר. לעתים קרובות הם לא יכולים:

 • לראות את הדינמיקה של תנועת המחירים למפרע עמוק;
 • להחיל אינדיקטורים יעילים שונים – בדרך כלל יש מעט מאוד מהם בבורסה, והם אינם פועלים כפי שהיינו רוצים;
 • לראות את התמונה הגדולה מכיוון שהגרף אינו מועבר באמצעות כלל שקופיות.
 •  

אתה זקוק לשירות מלא ואובייקטיבי כמו TradingView. לדוגמא, בעזרתו תוכלו לערוך תחזית ולהמר בבורסה, ולנתח הצעות מחיר בתרשים מלא. על מנת להבין כיצד לעשות זאת, אני מציע לשקול יחד את האפשרויות של שירות TradingView..

מהי פלטפורמת TradingView?

TradingView הוא שירות המספק טבלת מחירים מקוונת, מקור עצמאי לחלוטין למידע שימושי לסוחרים (חדשות כלכליות, נתונים עדכניים) ורשת חברתית מקצועית לסוחרים. כאן הם מחליפים את רעיונותיהם ודעותיהם, מתחילים יכולים לקבל מידע שימושי.

אחד היתרונות המרכזיים של השירות הוא תרשימים עם הצעות מחיר, שיש להם מגוון רחב של פונקציונליות ומכלול תכונות שימושיות לכל סוחר. עליהם ניתן לראות את תנועת המחירים של נכסים שונים, מניות, אגרות חוב, עתיד, פיאט, מטבעות קריפטוגרפיים וכו ‘. אם אתם אוהבים מט”ח, אז באמצעות TradingView תוכלו לבדוק בתום לב את המתווך שלכם, להשוות ולנתח איזה מידע הוא נותן לכם, האם זה תואם להצעות המחיר שקיימות בזמן אמת.

מקור מידע עצמאי חשוב מאוד לכל סוחר.!

גרסאות TradingView

אתה יכול להשתמש ב- TradingView שְׁלוֹשָׁה דרכים:

 1. גרסה פשוטה (אין צורך בהרשמה);
 2. גרסה חינמית למשך 30 יום;
 3. גרסה בתשלום מלא.

עם זאת, ל- TradingView יש גרסאות שפה רבות.

כדי לקבל את כל התכונות של השירות, עליך להירשם, מכיוון שהגרסה ללא הרשמה היא רק 5% מיכולות הפלטפורמה.

מה ההבדל בין גרסאות רוסיות אחרות לפלטפורמה?

היתרון של הגרסה בשפה הרוסית ברור – בזמינותה למי שלא דובר שפות זרות. אך יכולותיה נחותות מהשפה האנגלית המספקת:

 • קהילה ענקית של סוחרים מקצועיים ומתחילים עם “הרעיונות” שלהם – חזון כיוון השוק;
 • אינדיקטורים של סוחרים מערביים;
 • גישה למקורות המידע היעילים בעולם בנושא מסחר.

בגרסה הרוסית, כל התכונות הללו מיושמות בקנה מידה קטן בהרבה והן מפותחות רק. שאר הפונקציונליות של הפלטפורמה עצמה כמעט זהה.

 • מראה מרחב העבודה של TradingView

יתרונות TradingView

 • אתה יכול לשמור את כל הרעיונות שלך בתרשים, להשתמש בכמה סוגים של תבניות ותרשימים;
 • אתה יכול להשתמש במגוון סקריפטים ומחוונים, התראות;
 • התייחס לרעיונות של סוחרים מובילים והציע משלך;
 • השווה כלים;
 • גלה מידע על חדשות כלכליות, צ’אטים ציבוריים ופרטיים.

אבל אתה יכול להשתמש רק בכל התכונות האלה בחינם תוך 30 ימים.

תכונות גרסה בתשלום

 • השתמש עד 8 תרשימים בחלון מרובה חלונות אחד;
 • ללא פרסומות;
 • שמירת כל מספר תרשימים (רק 5 ניתן לשמור בגרסה החינמית);
 • עד 25 אינדיקטורים (רק 10 חינם);
 • עד 200 התראות ו -500 הודעות טקסט (SMS) מדי חודש;
 • עד 5 מכונות המחוברות בו זמנית;
 • לוחות זמנים לכל הנכסים;
 • נתונים בזמן אמת עבור מרכזיות רבות;
 • תרשימי נקודה ודמות, Kagi, Renko ב- TF פחות מיממה;
 • היכולת להתאים אישית את ה- TF הייחודי שלך כרצונך.

כיצד להירשם ל TradingView?

חשוב להשתמש בנתונים תקפים בעת ההרשמה ל- TradingView. העובדה היא שבעת העבודה עם הפלטפורמה תקבלו הודעות חשובות בדואר, יתכן שתצטרכו לעקוב אחר הקישור שנשלח בדואר אלקטרוני. אולי אתה מחליט להגדיר הודעת SMS באמצעות הטלפון על התקרבות למחיר שציינת או על אירועים חשובים אחרים. לכן, בעת יצירת חשבון, עליך להזין נתונים מדואר אלקטרוני, טלפונים, שהגישה אליהם מוגנת.

שלב 1. היכנסו לאתר הרשמי www.tradingview.com ולחץ על הכפתור “הצטרף בחינם”, לקבלת גרסה אנגלית בחינם למשך 30 יום. אם אתה מעוניין בגרסה בשפה הרוסית, עליך להירשם בכתובת ru.tradingview.com, הכל ברור כאן, עליך ללחוץ על כפתור “הרשמה”.

שלב 2. צא עם כניסה ייחודית (שם משתמש), סיסמה והזן את כתובת הדוא”ל שלך. יתר על כן, התהליך אינו שונה מרישום לשירות כלשהו. אנו מסכימים לתנאי השימוש בשירות ומאשרים כי לא מדובר ברובוט שרשום.

לאחר מכן מגיע ההפעלה הרגילה של החשבון באמצעות הקישור שנשלח בדוא”ל:

זה הכל, ההרשמה הושלמה, אתה יכול להיכנס לחשבונך באמצעות שם המשתמש / סיסמה שלך ופלטפורמת TradingView תיפתח לפניך והרבה הזדמנויות.

שלב 4. רכשו את הגרסה בתשלום. צילומי המסך שלמעלה מראים בבירור את הכפתור המציע את הגרסה המלאה בתשלום של השירות GO PRO – הפוך למקצוען. כאשר אתה עובר את זה אתה יכול להכיר את שלוש הגרסאות בתשלום של הפלטפורמה: PRO, PRO+ ו פּרֶמיָה. ככל שהחשבון יקר יותר, כך השירות מספק אפשרויות רבות יותר. ניתן לבדוק כל גרסה חינם למשך 30 יום.

במאמר זה נדבר על התכונות העיקריות של TradingView הזמינות אפילו בגרסה החינמית. אנו גם נשתף אתכם בכמה דרכים להרחיב מעט את הפונקציונליות בלי לשלם יותר מדי ולספר לכם, כיצד לחסוך במנוי.

אחד מהם – השתמש במשאבי צד שלישי למסחר שרכש רישיון מ- Tradingview עבור לקוחותיהם על מנת להפוך את השירות שלהם לנוח יותר לשימוש ומושך עבור הלקוח. אחד מהם הוא 3commas.io

בחלק SmartTrade יש תרשימים מלאים של TradingView עם כל ה- TF הסטנדרטיים. אם תפעיל אותות, נראה באותו מסך מה יועצי ה- TradingView המובנים ממליצים לנו לשקול לקנות או למכור. כדי להתחיל, עליך להפעיל את מסוף המסחר ולקשר את חשבון החליפין שלך. לאתר יש ממשק ידידותי למשתמש ופונקציונליות ברורה. אך זהו נושא למאמר אחר, אנו נעבור עליו בהמשך..  

אם אתה עדיין זקוק לפונקציונליות המקסימלית של TradingView, אך מוציא 599.4 דולר נוספים לשנה, אין לך שום רצון. ייתכן שאתה תוהה כיצד לחסוך כסף במנוי הפרימיום שלך? והתשובה שלי היא, יש דרך כזו! אם תירשם כמנוי למשך חודש אחד, אז עד לתשלום הבא תקבל הצעה לחסוך כסף ולעבור לתעריף שנתי עם יותר מ- 50% הנחה. הקפד לבטל את הרישום למשיכה אוטומטית של התשלום מחשבונך או מכרטיסך ותהיה לך הזדמנות לקבל הטבות קטנות נוספות!

פונקציונליות של TradingView

ממשק הפלטפורמה מורכב מ 2 תפריטים ו 3 חסימות:

1. תפריט ימני. הכפתורים בתפריט הימני הם ברצף הבא:

 • “ציטוטים”. כאן תוכלו לקבל מידע על כיוון התנועה של המטבעות. באפשרותך להוסיף גיליון חדש עבור המטבע שאתה מעוניין בו באופן עצמאי ולהציג מידע עליו בעתיד, להוסיף חדשות על הצעות מחיר, להוריד מידע ממשאבים אחרים וכו ‘;
 • “התראות” – אלה “שעוני מעורר” המופעלים כאשר המחיר מתקרב לכיוון זה או אחר ובמצבים אחרים. יהיו לך התראות שתוכל להתאים אישית. ניתן לשכפל אותם ב- SMS כדי שתוכלו לשלוט במצב;
 • מובילי שוק – הרשימה משקפת את קצב הצמיחה או הירידה, כמו גם את תנועת הצעות המחיר באופן כללי לתאריך מסוים;
 • לוח שנה כלכלי. חדשות משפיעות ישירות על התנהגות השוק. תלוי בהם, אנו עורכים תחזיות. לוח השנה של TradingView הוא חדשות במהותו. מציג אירועים לפי תאריכים ומחבריהם, ניתוחים ותחזיות, ציפיות וכן ניסיון קודם;
 • “הרעיונות שלי”. אתה יכול לפרסם את הרעיונות שלך ולנתח אם הם נצפים, אהבו, הגיבו עליהם. זה עוזר, עוד לפני ההשתתפות במכרז, מבלי להסתכן בניקוז הפיקדון, לקבוע אם אתה חושב בכיוון הנכון ורואה את המצב;
 • “צ’אטים”. בנוסף לפרסומים, קיימים צ’אטים פעילים בנושאים שונים, ניתן להוסיף אותם ולקרוא מידע רב שימושי. אנו ממליצים לכם לחפש מדי פעם בחדרים המובילים ולשוחח בשידור חי עם סוחרים, לדון ברעיונות ולהשלים את הידע והמיומנויות שלכם. זה מאוד שימושי;
 • “הודעה פרטית”. זהו מדור לתקשורת אישית עם סוחרים אחרים..
 •  

2. תפריט עליון. מכיל מערך כלים שלם לאסטרטגיות, ניתוח, שווקים, מכשירים. באופן כללי, כל מה שסוחר עשוי להזדקק לו לצורך עבודה, ניתוח וחיזוי. מעל התפריט העליון מופיעים המדדים הרלוונטיים ביותר, חשבון אישי של סוחר, בו תוכלו לעבוד עם חשבון, לשלוח בקשות תמיכה וכו ‘, כמו גם סרגל חיפוש..

בה תוכלו לציין את מטבעות או זוגות מטבעות ריבית, מניות, מדדים, נגזרים ואולי באופן כללי את כל מה שנסחר רק בבורסות. כאשר אתה מתחיל להזין טקסט, מופיעה רשימה נפתחת של ספקי נזילות שונים, ולכן למרות המגוון העצום של מכשירי המסחר, החיפוש לא לוקח הרבה זמן.

אם אתה סוחר במט”ח, אז אתה מעוניין בספקים שכותרתו FX. על ידי לחיצה על ספק תקבל תרשים TradingView מקוון ממתווך ראשי מסוים. השווה את המכניקה של תנועת הפמוט עם תרשים המתווך שלך. אם בחרתם ב”מטבח “רגיל, אז המגמה תהיה זהה בהבדל מינימלי..

כאשר נסחרים בשוק הקריפטו, ההבדלים בתנועת הצעות המחיר של אותו מכשיר סחר יכולים להיות חמורים בהרבה מאשר בעת מסחר בשוק המט”ח..

3. חסום עם הצעות מחיר וחדשות כלכליות. מכיל אינדיקטורים, חדשות עם ציון מחבריהם. זהו מידע חשוב ושימושי שעליו מבוסס הניתוח, ולכן נתעכב עליו בפירוט במאמר הבא..

4. חסום את “סקירת שוק”. מכיל תרשימים ונתונים על כל מיני נכסים: חוזים עתידיים, מטבעות, מטבעות קריפטוגרפיים וכו ‘. אתה יכול לראות את ההתנהגות של נכס, צמד מטבעות, להתחקות אחר מגמת העלייה או הירידה בפרק זמן נתון.

5. חסם שמאלי – “רעיונות” ו”סופרים פופולריים “. בחלק זה תוכלו להיכנס לפרופיל הכותב ולראות עם אילו נכסים הוא עובד, כמה מנויים, צפיות, לייקים יש לו ולהסיק מסקנות, האם כדאי להקשיב לדעתו וללכת אחר רעיונותיו. מתחת לכל רעיון תוכלו לקרוא את ההערות וללמוד הרבה דברים שימושיים. אם המחבר סוחר באותם נכסים כמוך, קרוב אליך בנימוק, ומחשבותיו נראות לך מעניינות, תוכל להירשם אליו באמצעות כפתור “קריאה” וכל רעיונותיו יוצגו ברעיונות שלך. Feed “, וכן משוכפל בדואר.

מה זה טוב לקריאת מחברים מובילים? כאן תוכלו לפעול בשני אופנים: על סמך הנמקתם, לגבש דעה על השוק וכאשר כבר יש לכם ניסיון, תוכלו לאשר או להכחיש את חזונכם על ידי קריאת רעיונותיהם. אתה יכול אפילו להתייעץ עם אנשי מקצוע בחינם או לשאול אותם את השאלות שלך. שללא ספק תהיה חוויה מתגמלת מאוד.

פונקציונליות גרפים

בממשק המערכת הגרפיקה ממוקמת במרכז התפריט העליון.

כאן תוכלו ליצור, לשמור ולהתאים אותם אישית. כיצד לעשות זאת, נתאר בפירוט במאמר הבא. לעת עתה, בואו נסתכל במהירות על תפריט התרשימים ב- TradingView..

התפריט של כל תרשים מיוצג על ידי 4 פאנלים:

 1. שמאל – מייצג סט כלים לעבודה עם תרשים.
 2. החלונית העליונה מאפשרת לך לבחור את סוג התרשים, פרק הזמן, האינדיקטורים, וכן לנהל מאפייני תרשים, לצלם צילומי מסך ולפרסם בקהילת הסוחרים..
 3. נכון – תואם לחלוטין את הממשק הכללי של הפלטפורמה, תיארנו אותו בפירוט לעיל.
 4. החלונית התחתונה מאפשרת לבדוק את האסטרטגיה, לפתוח את לוח המסחר בנייר, העורך, לרשום הערה וכו ‘. זוהי דרך נהדרת לאמן את כישוריך ולתרגל בחינם. אתה יכול לחזות ולנסות את כוחך לציין את התנועה הצפויה של מחירי הקנייה והמכירה. הפאנל מצויד במגוון רחב של פונקציות, ניתן לציין Stop Loss ו- Take Profit בנקודות או ביחסים.

חָשׁוּב! הקפד לבדוק את הגדרות אזור הזמן שלך. בחלק מפלטפורמות המסחר, יתכן שהוא לא ישתנה באופן אוטומטי, ובמקרה זה יש צורך לסנכרן אזורי זמן בין TradingView לבורסה כדי שתוכל להציג מידע נכון ועדכני..

במאמר הבא נבחן מקרוב פונקציונליות של כל לוח תרשימים של TradingView, בואו נדבר על אופן השימוש בכלים מסוימים והגדרת תרשימים. הישארו איתנו, זה יהיה מעניין ואינפורמטיבי! על זה אני נפרד.

בהצלחה ורווחים טובים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map