אנו שמחים לקבל את פניכם שוב, חברים יקרים.!

היום אנו ממשיכים לדבר על התרשים המקוון TradingView כפלטפורמת ניתוח טכנית יעילה ורב-תכליתית עבור מטבעות קריפטוגרפיים וכל סוחר אחר..

במאמר האחרון דיברנו מדוע סוחר צריך את זה באופן כללי, אם לכל מתווך יש את שלו באתר, וכיסינו בפירוט את התכונות העיקריות של הפלטפורמה..

נזכיר שלשירות יש גרסת ניסיון למשך 30 יום, מנויים שונים, דיברנו גם על איך לחסוך כסף עליהם ועוד הרבה במאמר הקודם “TradingView – מדוע סוחר מתחיל צריך להזדקק לכך“.

היום נדבר על ההגדרות והיכולות העיקריות של תרשים “TradingView” ונספר לכם אילו מהן השימושיות ביותר לסוחר מטבעות קריפטו..

4 תפריטי תרשים TradingView

בנוסף לעובדה שפלטפורמת TradingView מאפשרת לך להכיר מידע עדכני על כל השווקים (שוק המניות, מט”ח, עתיד, שוק מטבעות קריפטו), כולל הצעות מחיר, חדשות כלכליות, תחזיות של אנליסטים מובילים, הוא מספק שירות מאוד נוח עם הזדמנויות רבות לפעילות חברתית, הוא עדיין מציע הרבה מאוד כלי ניתוח טכני יעילים.

זה מפשט את הניטור של מטבעות, הממשק מאוד נוח, אינטואיטיבי ומושך, אם יש צורך, אתה יכול אפילו לשנות את הרקע ואת סגנון התרשים. יש לו 4 תפריטים, שלכל אחד מהם יש כפתורים שונים, בואו נסתכל עליהם.

1. תפריט שמאלי – כלים לניתוח גרפי

הם ממוקמים בלוח השמאלי, ישנם 16 בסך הכל:

 1. בחירת אופן הצגת הסמן – בצורה של קו רוחב, נקודה, חץ, מחק;
 2. אחד המרכיבים הבסיסיים של הניתוח הטכני – קווים: אופקי, אנכי, קרניים, קווי מגמה, חיצים וכו ‘.
 3. כלים גרפיים: קלשון, מאווררים, דמויות פיבונאצ’י;
 4. הכל לרישום: משולשים, מלבנים, אליפסות;
 5. יכולות טקסט: הערות שוליים, הערות, חיצים;
 6. דפוסים, דפוסים, גלים, מחזורים;
 7. כלים להכנת תחזיות וחישובי סיכון: מיקומים קצרים וארוכים, טווחי תאריכים, מחירים, תחזיות וכו ‘;
 8. סמלים שונים;
 9. כלי למדידת אזורים שונים בתרשים TradingView;
 10. דֵרוּג;
 11. מגנט המאפשר למשוך נקודות חפצים למחירים הקרובים ביותר. ניתן לבחור מגנט חזק או חלש;
 12. כפתור “הישאר במצב ציור”;
 13. קיבוע של כל האובייקטים;
 14. היכולת להסתיר / להציג את כל האובייקטים המצוירים;
 15. סל המיחזור – היכולת למחוק אובייקטים גרפיים מסוימים;
 16. עץ אובייקט.

חלק מהתכונות, כגון הסל, סוג הסמן, הסתרה או הצגת אובייקטים מצוירים, קנה מידה – ברורות ואינן דורשות תיאור. לכן, נשקול רק את הכלים השימושיים ביותר עבור סוחר מהתפריט השמאלי..

שורות

מבחר השורות ב- TradingVeiw הוא רחב מאוד. זה מאפשר לך לצייר קווי מגמה וזוויות, ערוצים וחצים. זהו מרכיב בסיסי של ניתוח טכני, ולכן לא נתעכב עליהם בפירוט..

קל מאוד לשרטט קו, למשל, לקבוע מגמה. באופן כללי, כל השירות של TradingVeiw והתרשים המקוון נוצרו וחשבו כדי להקל על עבודתו של הסוחר. זה חל גם על עבודה עם כלי ניתוח גרפיים. הפלטפורמה מאפשרת לך לבחור את הצבע, עובי הקו, לשמור את התבנית שלו.

ההגדרות הנקראות מתפריט ההקשר (לחיצה ימנית) רחבות עוד יותר. כאן תוכלו להגדיר את הקואורדינטות של הקו (ניתן לעשות זאת הן באופן ידני בתרשים והן על ידי הזנת מספרים כאן בהגדרות), תצוגתו, להגדיר התראות עבורו, למשל, כאשר אחד הסורגים מגיע לקו, וכן הרבה יותר – האפשרויות רחבות מאוד.

כלים שיף, גאן ופיבונאצ’י

קודם כל אלה הקלשונים של שיף. הם פותחו על ידי סוחר ניו יורק ג’רום שיף, שגילה שיטות ניתוח טכניות חדשות. בשימוש בקלשון, לוח ההגדרות נפתח מיד ומאפשר לשמור את התבנית, לשנות את צבע השורות, להתאים את הסגנון, לתאם, להציג, להעתיק את הצורה, כמובן, להסתיר או למחוק.

הדמויות הבאות הן ריבועים, תיבות, אוהדי גן. אלה אלמנטים מורכבים יותר לניתוח טכני עמוק. הם משמשים סוחרים מקצועיים.

הבא – תרשימי פיבונאצ’י. מתחילים מאוד אוהבים אותם. אלה קווי מניפה, פרקי זמן, קשתות, ספירלה. הפופולרי שבהם הוא תיקון פיבונאצ’י.

כמו כן, על ידי קריאה להגדרות מתפריט ההקשר, תוכלו לערוך את פיבונאצ’י retracement, למשל, להסיר שורות רמה, להוסיף תקופות.

כל הצורות המצוירות בעצמם קלות לעריכה בתפריט ההגדרות כמו אלמנטים של ניתוח גרפי. ניתן לשנות אותן, לעצב אותן בדרכים שונות, למחוק אותן במהירות על ידי לחיצה ימנית על צורת תפריט ההקשר..

אגב, כל כלי שאתה מעדיף או משתמש בתדירות הגבוהה ביותר בתפריט השמאלי של תרשים TradingVeiw ניתן להוסיף ל”מועדפים “על ידי הצבת כוכבית לפניו. לאחר מכן, הוא יוצג בחלונית ההגדרות המהירה, וכן ב”מועדפים “.

עריכת תחזיות וחישוב סיכונים

זהו אחד הכלים החשובים ביותר עבור סוחר מתחיל, ולכן אנו ממליצים לשים לב במיוחד לתפריט זה..

הכלי “תחזית” (“Forcast”) הוא דרך נהדרת ללמוד כיצד לבצע תחזיות יעילות מבלי לאבד כסף מההפקדה שלך. זה קל מאוד לשימוש, ולכן הוא מאוד פופולרי בקרב סוחרים: מספיק לציין לאן יעבור המחיר מהפמוט, כלומר – ערוך תחזית ותרשים ב- “TradingView”, כשיגיע הרגע X, זה יראה אם ​​המסחר שלך הצליח. אותיות ירוקות מעידות על הצלחה, ואותיות אדומות מעידות על כישלון.

התפריט הכחול “תחזית” מציג את המונח, כמו גם את שינוי המחיר באחוזים ובנקודות.

מיקום קצר וארוך, טווח תאריכים, טווח מחירים משמשים להכנת תחזיות, מאפשרים לך לחשב את סיכון / הפסד ויחס סיכון / תגמול בעת שימוש ב- StopLoss ו- TakeProfit. יש להשתמש בהם תלוי לאן המחיר נע..

נעשה שימוש במיקום ארוך במגמת עלייה ובמיקום קצר במגמת ירידה. לכן, אנו לוקחים קטע מהתרשים עם מגמה הולכת וגוברת ובהתאם, עמדה ארוכה ואז מופיע מידע ממצה:

שאר הפריטים בתפריט השמאלי ברורים מהשם; אין צורך בהערות. בוא נעבור לשנה הבאה.

2. תפריט למעלה

בואו נסתכל על כלי התפריט העליון לפי הסדר. התרשים האינטראקטיבי “TradingView” כולל 15 מהם:

 1. הזנת שם צמד המטבעות איתו תעבדו;
 2. מסגרת זמן;
 3. סוג תרשים;
 4. הוספת תרשים של מכשיר אחד נוסף (צמד מטבעות) לשם השוואה;
 5. אינדיקטורים ואסטרטגיות;
 6. תבניות מחוון;
 7. התראות (התראות);
 8. סימולטור שוק;
 9. צעד אחורה / קדימה;
 10. פריסת תרשים;
 11. שמירת גרפיקה בענן;
 12. מאפייני / הגדרות תרשים;
 13. מצב מסך מלא;
 14. צילום מסך;
 15. היכולת לפרסם תרשים, לשתף אותו עם קהילת הסוחרים.

בהקבלה לתפריט השמאלי: לא נשקול בפירוט את הכלים שהכל ברור איתם, למשל צילום מסך של המסך, מצב מסך מלא, צעד אחורה / קדימה. אך נספר לך יותר על המעניינים והשימושיים ביותר, כגון אינדיקטורים ואחרים..

בחירת זוג מטבעות – שדה להזנת שם המכשיר

אנו נשקול זאת באמצעות הדוגמה של שוק הקריפטוגרפים על צמד המטבעות ETH / BTC. כדי לבחור בה, פשוט התחל להזין את האות הראשונה של מטבע הריבית, ולאחריה תיפול רשימה שתציע לך את כל הנכסים החל מאות זו.

בצד ימין של הרשימה נוכל לבחור את המרכזיות שמהן ישודר המידע על הצעות המחיר. סימן FX מציין נתונים מתווכי מט”ח, מטבע הביטקוין מציין את הצעות המחיר של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. עתיד, מניות, מדדים ומכשירי מסחר אחרים מסומנים בדגלי המדינות המנפיקות.

אם אתה רשום בבורסה מסוימת, אתה מעוניין במידע שלו – אתה יכול “למשוך” את הנתונים שלו שיוצגו בתרשים. למסחר במטבעות קריפטוגרפיים אנו משתמשים במידע מהבורסה של Binance, לכן ב- TradingVeiw אנו בוחנים את התרשימים של בורסה זו ומשווים אותם לתכונות של אתרים אחרים..

לוחות זמנים – מרווח זמן

לצד הבחירה של צמד מטבעות בתפריט העליון ישנם כפתורים לבחירת מסגרת זמן (להלן – TF). זהו כלי להזמנת התנהגות מחירים במרווח זמן מסוים. אם תבחר TF למשך 30 דקות, אז מוט או נר אחד יצוירו בתרשים למשך 30 דקות בדיוק, וכשפרק זמן זה יסתיים, נר יתחיל להיווצר.

כברירת מחדל, למערכת יש “D” – יום. חשוב מאוד ללמוד את התנהגות הנכס באמצעות ניתוח טכני עם TF מיום אחד. כלומר, ראשית אנו מנתחים את התנהגות המטבע למשך יום אחד, אחר כך למשך 4 שעות, שעה וכו ‘. זה מאפשר לך לקבל תמונה אובייקטיבית כללית של תנועת המחירים, כמו גם למצוא את נקודת הכניסה.

כדי לבחור במהירות TF שמשתמשים בו ללא הרף – עשו זאת כמו בכלים גרפיים, לחצו על הכוכב שממול, הוא יתווסף ל”מועדפים “שלכם, ויוצג גם בחלונית המהירה.

סוגי גרפים

הכפתור הבא הוא לבחור את סוג התרשים, להגדיר את תצוגתו. כאן תוכלו לבחור את סוג לוח הזמנים שאתם מכירים יותר, נוח יותר לעבוד איתו. מט”ח נסחר לרוב על ידי סורגים, בשוק המטבעות קריפטוגרפיים – באמצעות נרות, כלומר. הבחירה בתרשים תלויה בשוק, בהרגלים, בהעדפות הסוחר, כמו גם בנכס שנבחר. ישנם הרבה סוגים של תרשימים ב- TradingView: פמוטים יפניים, נרות ריקים, סורגים, תרשים לינארי וכו ‘..

ניתן לשנות את קנה המידה בפירוט, לראות היכן, למשל, בר נפתח ואיפה הוא נסגר במסגרת זמן מסוימת. ככל שיותר TF, כך נראה יותר שינוי בתנועת המחירים. עם הזמן תלמד כיצד לבחור תרשים, TF לצרכים שלך, לקבוע את הכלים הנוחים ביותר. אבל נרות הם הפיתרון הפופולרי ביותר..

כלי השוואה / הוספה

בנוסף לנכס העיקרי (צמד מטבעות), אתה יכול לבחור כל מספר מכשירים אחרים בתרשים, להשוות את ההתנהגות של זוגות אלה עם העיקרי או זה עם זה. לדוגמא, בואו להוסיף את צמד המטבעות BTC / USDT מחליפין המטבע הצפוני של Binance לתרשים. כך נראה הגרף כעת:

זה מאוד נוח אם אתה עובד עם יותר מזוג מטבעות אחד או מתחקה אחר התלות של הצעות מחיר שונות זו בזו, ומחליט באיזה נכס לבחור.

אינדיקטורים, אסטרטגיות ותבניותיהם

אחד הכלים החשובים והמתבקשים ביותר ב- TradingView. הפריט “מובנה” מכיל אינדיקטורים ואסטרטגיות ששולבו בתחילה בתרשים. אלה אינדיקטורים המשמשים סוחרים בכל רחבי העולם. לדוגמה, “ממוצעים נעים”, “להקות בולינגר” הם “קלאסיים”.

הפריט “ציבורי” מכיל אינדיקטורים שנוצרו על ידי סוחרים עצמם, הם ממוינים כאן לפי מספר הלייקים, רבים הם ייחודיים. כדי להוסיף מחוון, פשוט לחץ עליו. בואו להוסיף את המחוון הפופולרי ביותר “ממוצע נע” לטבלת TradingView. כאן זה נראה כגל כחול חלק:

כדי להגדיר אותו, לחץ על כפתור “הגדרות” שלידו. אתה יכול לשנות כל דבר בהם: מהיכולות שקבע המחבר (קוד המקור) וכלה בצבע / סגנונות בנאליים.

התראות (התראות)

מאפשר לך להגדיר את קבלת ההתראות על אירועים מסוימים. כדי ליצור התראה, עליך להתקשר לתפריט ההקשר על ידי לחיצה ימנית על החלק הנדרש בתרשים, לחץ על “הוסף התראה”. הפיתרון האופטימלי הוא קביעת התראה שבה, מבחינתך, המחיר יפרוש

כתוצאה מכך מופיע התפריט הבא:

כברירת מחדל, צמד המטבעות שבחרת נמצא בהגדרות ההתראה. ניתן לבחור בתנאי “מעבר” (מלמעלה למטה או מלמטה למעלה, בעוד שהמחיר חוצה ערך כזה או אחר), כניסה / יציאה מהערוץ, תנועת מחירים למעלה / למטה וכו ‘. לאחר מכן, עליך לציין את הערך שבו תופעל ההתראה, את תדירות ההפעלה שלה ואת הזמן שאחריו ההפסקה מפסיקה לפעול, או לשים סמן לפני הערך “ללא הגבלה”..

לאחר מכן, עליך לבחור שיטת התראה: הודעה קולית על הפלטפורמה עצמה או אזהרה ביישום, באמצעות SMS או בדואר. SMS אינו מגיע כמו SMS רגיל: ראשית עליך לציין דואר אלקטרוני מיוחד שממנו ניתן לבצע העברה לטלפון נייד.

התראות אפליקציות נוחות מאוד – הטלפון החכם שלך יעביר את ההודעה שלך בקלות בזמן. אותו דבר עם דואר אלקטרוני, אם אפליקציית הדואר מותקנת בטלפון – לעולם לא תחמיץ אותה.

התראות מחוון

ניתן להגדיר התראות ב”מסחר ראייה “לכל כלי גרפי או אינדיקטור. התראה תופעל ברגע שהקו חוצה את הערך שצוין.

התרשים המקוון של TradingVeiw מציע הרבה הזדמנויות, העיקר לנסות ולהתנסות, ובטוח שתתאימו לך ביניהם. אם אין לך מספיק זמן והתקנות רבות מותקנות, משאבי צד שלישי יבואו לעזרתך. לדוגמא, ב- 3commas תוכלו להגדיר רובוט שיוכל לסחור בהתאם להתראות שהגדרתם. פשוט קבע את הפעולות הדרושות שהוא צריך לנקוט בעת קבלת התראה ואתה כבר לא צריך לדאוג להחמיץ את ההודעה.

כל שעליך לעשות הוא להפעיל את הבוט ולכתוב קוד מיוחד. לא נתעכב על כך בפירוט, יש הוראות מאמרים נפרדות “כיצד להשתמש בסימנים אישיים של TradingView

אבל זה לא הכל! אם עדיין אין לך הבנה מלאה כיצד להגדיר התראות או שאין לך מנוי בתשלום ל- TradingView, 3commas מציע להשתמש בבוטים עם התראות שהוכנו כבר – פשוט בחר את המתאימים, בדוק והשתמש!

מאפייני גרפים

הגדרות התרשים נראות כך:

באנלוגיה עם כלים אחרים, תוכלו להתאים אישית הכל: החל מסגנונות עיצוב, רקע, נושא ממשק (בהיר, כהה) ועד אזור זמן והפעלה, פרמטרים מרכזיים למסחר, סולמות וכו ‘. אגב, יש גם הגדרות התראה בסיסיות..

אחסון בענן

אתה תמיד יכול לשמור את התצוגה הנוכחית של התרשים באחסון ענן בטוח ומאובטח. כברירת מחדל, שמירה אוטומטית מוגדרת בכל דקה. גם בפריט תפריט זה תוכלו להקצות שם לתרשים הנוכחי.

פרסום תרשים

אתה יכול לחלוק את התרשים, התחזיות והחזון שלך עם קהילת הסוחרים. לשם כך לחץ על הלחצן “פרסם”. במאמר האחרון נגענו בנושא הזנת נתונים רלוונטיים ואמינים בעת רישום חשבון. הכל ברור בדואר אלקטרוני, אך לא היינו זקוקים למספר טלפון בשלב ההרשמה. לכן, כדי לפרסם את לוח הזמנים, כבר תצטרך לאשר אותו. לכן אנו ממליצים להזין מיד את הנתונים הנכונים אליהם יש לך גישה..

חברים יקרים! במאמר זה סקרנו את התפריט השמאלי והעליון של תרשים TradingVeiw. אנו מקווים שהחומר היה שימושי עבורך. במאמר הסופי הבא בטרילוגיית TradingView שלנו, נבחן את התפריטים הימניים והתחתונים של הפלטפורמה. ויש את המעניין ביותר – “פאנל המסחר”, “בודק האסטרטגיה” והפונקציות החברתיות – מה שגורם לך להתאהב ב- TradingVeiw ממבט ראשון. אני ממליץ להוסיף סימניות או לשתף ברשתות חברתיות. על זה אני נפרד.

קרא המשך

בהצלחה ורווחים טובים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me