שלום לכולם, חברים יקרים!

במאמר האחרון סקרנו את הכלים השימושיים ביותר בתפריט השמאלי והעליון של תרשים LiveView. אני מקווה שהיית מעוניין ללמוד על ההזדמנויות שהפלטפורמה הזו מציעה עבור מטבעות קריפטוגרפיים וכל סוחר אחר. אם עדיין לא קראת את המאמר, אני ממליץ בחום להתחיל בו: “שימושי כלי תצוגה של TradingView לסוחר למתחילים”.

אני גם מזכיר לך שיכולות השירות אינן מוגבלות לפונקציונליות של התרשים, הן רחבות הרבה יותר, דנו בהן במאמר “TradingView – מדוע זה עבור סוחר מתחיל?” אני ממליץ לך להתחיל להכיר את האתר ממנו. והיום אנו ממשיכים לשקול את הכלים של תרשים Live “TradingView” ולדבר על התפריטים הנכונים והתחתונים ועל ההזדמנויות שהם פותחים בפני הסוחר..

תפריט ימני – כלים ותפריט הצעות מחיר

ישנם כלים עזריים, אך שימושיים מאוד, ישנם 13 בסך הכל:

 1. תפריט הצעות מחיר, חדשות ומידע אחר שימושי לסוחר;
 2. כפתור לגישה מהירה להתראות (התראות);
 3. חלון נתונים;
 4. מובילי שוק;
 5. היומן;
 6. הרעיונות שלי;
 7. צ’אטים;
 8. צ’אטים אישיים;
 9. רעיונות ניזונים;
 10. התראות;
 11. לוח יישומים;
 12. שוק ההזמנות (DOM);
 13. התייחסות.

נתחיל בצד ימין של הגרף עצמו..

זהו סולם עם מגוון מחירי נכסים. בהתאם, המספרים העליונים הם המקסימום שהמחיר הגיע אליו. כשאנחנו מרחפים מעליו, אנו רואים את התאריך שבו אירע אירוע זה. אם נגרור את הסולם, נוכל לשנות אותו, לפרט את הטווחים הללו, לחלק אותם לנקודות מחיר קטנות יותר ולהציג את המחיר הדרוש לנו גם לפי תאריך..

המספרים הנמוכים הם המחיר המינימלי בו נסחר נכס זה, והקו המקווקו האופקי העובר לאורך כל התרשים הוא המחיר בו הוא נסחר כרגע..

ברצוני לומר בנפרד גם על חלון זה:

זהו פאנל קנייה / מכירה. כאן מוצגים בנפרד הצעות המחיר של הנכס, עלות קנייתו ומכירתו, כמו גם מדדי הפריסה. בצד ימין, סמל “i” מציין כי אין לנו מתווכים מחוברים. סימן הקריאה מימין אומר שאם תחבר כל מנוי בתשלום של תרשים המסחר החי של TradingView, תקבל עדכוני נתונים עם כל סימון חדש ואפשרויות רבות אחרות..

חלון זה מונע מסוחרים רבים להתוודע לפונקציות העיקריות של התרשים, והם מנסים להשבית אותו, אך אינם מוצאים הזדמנות כזו. אני אגיד לך איך לעשות את זה בהמשך.

עכשיו בואו נעבור ישירות לכלים בתפריט הנכון. מימין לסולם תנועת המחירים מופיע תפריט של הצעות מחיר, חדשות כלכליות ומידע מפתח אחר לסוחר. בצורה מורחבת, זה נראה כמו צילום המסך למטה. בואו ננתח את זה ביתר פירוט.

תפריט הצעות מחיר וחדשות כלכליות רשימת צפייה

כפי שאמרתי, כברירת מחדל בפלטפורמת TradingView, תפריט הצעות המחיר מורחב. כאן תוכלו לראות את הצעות המחיר הנוכחיות של צמדי המטבעות איתם אתם עובדים. בתפריט זה תוכלו “להוסיף” את כל הנכסים איתם אתם עובדים ונוח להציג מידע עליהם.

זה גם מאוד נוח ליצור רשימה חדשה, לייבא אותה וכו ‘, הזדמנויות כאלה מוצעות בלחיצה על “ההמבורגר” הראשון שלצד התפריט. ולמצוא את צמד המטבעות הרצוי קל כמו בחיפוש בתפריט העליון: אתה מתחיל להזין נכס חדש בסרגל החיפוש באותיות הראשונות, ואז לבחור אותו, בהתאם לבורסה בה אתה מעוניין..

על פי המידע על הצעות מחיר, ישנם נתונים בפועל על צמד המטבעות שלך, אותם אתה צופה כרגע בתרשים: הטווח שבו ערך הנכס שלך נע במהלך היום, ניתוח טכני. נתונים אלה יהיו שימושיים מאוד עבור לוח המסחר (התפריט התחתון). אבל זה יידון קצת מאוחר יותר.

ואף להלן כל החדשות האקטואליות האחרונות מעולם הכלכלה, פוליטיקה שקשורות למכשיר שלך ויכולות להשפיע על התנהגותו. באופן כללי, זהו פאנל שלא יסולא בפז עבור סוחר שיכול לנתח ולחשב מצב בהתחשבות. ניתן לבחור חדשות מתוך 5 מקורות:

 • חדשות “פריים”;
 • StockTwits;
 • יאהו פיננסים
 • DailyFX;
 • מגזין העתיד.

ליד ה”המבורגר “הראשון נמצא” המבורגר “נוסף, זה הפריט הראשון בתפריט הנכון. זה פשוט מאפשר לך למוטט את תפריט החדשות והציטוטים, אם נוצר צורך כזה ומשום מה זה מפריע לך. כך נראה הגרף ללא תפריט זה:

התראות (התראות)

אם אינך מעוניין לעקוב כל הזמן אחר הגרף, תוכל להגדיר התראות המסמנות שהמחיר הגיע או מתקרב לערך שאתה זקוק לו. בתפריט הימני של התרשים אנו רואים סולם עם חלוקות המשקף את האינדיקטורים הדיגיטליים אליהם מגיע ערך הנכס. בעת הימור אנו מציינים את התחזית שלנו לגביו.

כשהמחיר יתקרב אליו, או יגיע אליו, יגיע רגע המפתח לעסקה שלנו. כדי לא לפספס את זה, אתה יכול להפעיל את ההודעה בדואר, ב- SMS. לשם כך, עליך להגדיר את הערך שלפיו יש להפעיל את ההודעה, בחר בשיטת ההודעה. שאר ההגדרות הן בסיסיות: תאריך, כמה פעמים לחזור, לאן לשלוח (דואר SMS וכו ‘)..

במאמר האחרון שקלנו אפשרות להגדיר התראות מהתרשים. אתה יכול לנהל, להגדיר, להפעיל אותם מחדש באותו מקום או בלוח זה. ניתן “לגשת” לכלי תרשים רבים בכמה דרכים – השתמש באחד מהם הנוח לך יותר. גם כאן תראה התראות על התראות חדשות ורשימתן עצמה.

חלון נתונים

כאן תוכלו לראות מידע מפורט אודות מחיר הנכס שנבחר במסגרת זמן מסוימת:

 • מחיר פתיחה;
 • סף מקסימלי עבור ה- TF שנבחר;
 • מִינִימוּם;
 • מחיר סגירת נרות;
 • נתונים על שינויים;
 • אלמה.

מובילי שוק לפי נפח ואחוזים

כלי זה מאפשר לך להציג:

 • מובילי צמיחה מבחינת נפח;
 • מובילי צמיחה באחוזים;
 • מובילים בירידה באחוזים.

כאן תוכלו לבחור נכסים שהראו את עצמם בצורה בהירה במיוחד במהלך היום (פרק זמן יומי) ולגלות אילו מחירים צונחים ואילו מחירים הולכים וגדלים. זה גם מאפשר חיזויים באיכות גבוהה..

תפריט נוסף (“המבורגר” לצד כל אחד מהפריטים לעיל) מאפשר לכם לבחור מרכזיות, תכונות אישיות של המניות:

לוח שנה כלכלי

מאפשר לך להציג אירועים קרובים, אירועים בעלי חשיבות גבוהה, לסנן אותם לפי מדינה. גם כאן תוכלו לראות תחזיות אנליסטים וערכים אמיתיים (התחזית התגשמה / לא התגשמה).

רעיונות ופיד רעיונות

הודות ליכולות של תרשים TradingView, תוכל לצפות בתחזיות של אנשים אחרים, בחזון השוק, להאזין לדעתם של סוחרים מובילים מנוסים יותר – ישירות בטבלה ולפרסם משלך. בלחיצה על כלי מופיע התפריט שלו, כמו גם עיגולים ירוקים בתרשים. על ידי לחיצה על אחת מהן באמצעות כפתור העכבר הימני, מופיע תפריט הקשר בו תוכלו לבחור:

 • כל הרעיונות;
 • רעיונות של המנויים;
 • רק שלהם.

 • נקודות אדומות – רעיונות המחברים מצביעים על ירידת מחירים
 • ירוק – לצמיחה;
 • צהוב – לרעיון כללי, או לתנועה רוחבית.

בלחיצה על אחת הנקודות תוכלו לראות את מחבר הרעיון, את תיאורו הקצר. אתה יכול להיכנס לפרופיל של הסוחר, להירשם אליו, אם אתה עדיין לא מנוי, לראות תיאור מפורט של התחזית, הביקורות והלייקים בתחזיות האחרות שלו ולהכיר רעיונות אחרים.

החץ בצד מאפשר לך לחזור לרעיון בכל עת, כדי לבדוק אם תחזית הסוחר הצליחה או לא. אלה הזדמנויות ייחודיות שמספק תרשים TradingView.

גם בתפריט “רעיונות” יש צלב, דרכו תוכלו להוסיף את הרעיון שלכם. זה יכול להיות פרטי – רק בשבילך או ציבורי – עבור כולם.

העתק רעיונות

אם רעיון המחבר נראה לך מעניין ואתה רוצה ללמוד אותו ביתר פירוט, אינך צריך לצייר כל אלמנט מאפס. אנשים מעטים יודעים, אך ניתן להעתיק את הרעיון ללוח הזמנים שלך ולעבוד איתו כמו עם משלך!

לשם כך, תחת הרעיון שאתה אוהב, לחץ על הכפתור בצורת רמקול – “שתף” ואז פשוט לחץ על הכפתור הכחול הגדול “הכינו בעצמכם”.

אז תראה כיצד כל האינדיקטורים והאלמנטים של הרעיון יועברו קסם לתרשים החי האישי שלך..

צ’אטים, התראות

בתפריט ישנם שני סוגים של צ’אטים – כללי ופרטי. כאן תוכלו לשאול שאלות של סוחרים מנוסים, לשתף את דעתכם ולהגיב לדעותיהם של אחרים. הערות מיותרות כאן – הכל כמו בשירותי תקשורת אחרים. כנ”ל לגבי התראות – הן מגיעות, כמו בכל שירותים אחרים על כל האירועים.

כלי לוח הבקשות

לוח ההזמנות זמין רק אם הוא מחובר למתווך. זהו כלי מסחר ותזדקק לו. כאשר כבר החלטתם לבצע סחר מלא ולבצע עסקאות.

הזמינו זכוכית

זהו כלי המאפשר לך להציע במהירות הצעה לרכישה או מכירה של נכס, החל מהמחיר:

כלי זה מתאים גם לסחר, סוחרים בפועל.

תפריט תחתון

החלונית התחתונה מתעדכנת לעיתים קרובות, בואו נראה מה יש בה. אלה רק 7 כלים:

 1. סנן מניות;
 2.  הערות;
 3. עורך אורן;
 4. פאנל מסחר;
 5. בודק אסטרטגיה;
 6. היכולת למוטט את התרשים;
 7. היכולת להרחיב את התרשים למסך מלא.

כלים 6.7 לא צריכים להיחשב כ- זהו כפתור המאפשר לך לכווץ חלקית את התרשים כדי להציג נתונים על תוויות ומרחיב את התרשים למסך מלא. הפונקציונליות כאן ברורה ופשוטה. שקול כלים אחרים.

מסננים

בתרשים החי של TradingView יש שלוש מהן: סקר מט”ח, סקר מניות ומסנן קריפטו. זהו כלי שימושי מאוד עבור סוחר, שכן על ידי בחירת סקרן מעניין, הוא יכול לראות בפירוט את התנהגות הנכס בדינמיקה, ואז לייצא נתונים אלה, במידת הצורך. בנוסף, נכללות כאן גם התראות על אירוע מסוים הקשורות להתנהגות צמד המטבעות..

הצפייה אפשרית במצב הסקירה, הדינמיקה, המתנדים, המגמה – דירוג הממוצעים הנעים, להקות בולינגר, כלי ניתוח טכניים פופולריים ויעילים יותר. עבור כל פרמטר ניתן למיין זוגות מטבעות.

לדוגמא, במצב “עיון” תוכלו למיין אותם לפי חילופי מחירים, לפי דירוג. הדינמיקה מאפשרת לך לעשות זאת על פי מרווח הזמן, התנודתיות וכו ‘- עדיף ללכת לתפריט המסך בעצמך ולראות את כל זה, לחץ, ואז זה יתבהר.

בחלון החיפוש הכל פשוט כמו בכל מקום אחר: האותיות הראשונות של שם הנכס מוזנות. אתה יכול לבחור את צמד העניין והגרף יוצג בחלון שלך. אם אתה מרחיב את חלון הסינון, תוכל להציג בפירוט את נתוני התנהגות הנכס ולראות את תגובת השוק הנוכחית (דירוג): “למכור”, “קנה”, “למכור באופן פעיל”.

זה מאוד נוח אם אתה סוחר מתחיל ועדיין לא יכול לחזות לבד, אז במקרה זה יש לך אפשרות לבדוק אם דירוגים כאלה שגויים.

הערות

מאפשר לך להקליט כל מידע. כאן תוכלו למצוא ישן או ליצור אחד חדש. שאר הפונקציונליות היא סטנדרטית לתפריט מסוג זה..

עורך אורן

סקריפטים מחוונים שנוצרו על ידי סוחרים בעצמם ב- Pine Script, למשל:

ישנן מספר דרכים לכתוב אינדיקטורים לצרכים שלך ולהבין את האלגוריתמים של עבודתם – טיפ מס ‘1: אם הידע באנגלית מאפשר זאת, עיין במדריך Pine Script..

זהו מדריך מפורט למדי וקל להבנה מאת tradingview.com, שילמד את יסודות קידוד ה- Pine Script עם דוגמאות פשוטות..

כדי לפתוח מדריך זה, פשוט לחץ על כפתור “עזרה” בעורך האורן. בנוסף להדרכה עצמה, ישנן תכונות שימושיות רבות אחרות, אך המדריך עצמו הוא ללא ספק החשוב מבין מה שתוכל למצוא שם..

טיפ מס ‘2: בדקו כיצד התסריטים עצמם עובדים. הדרך הקלה ביותר היא להסתכל רק על קוד המקור של סקריפטים אחרים שכבר נוצרו, מהם רבים מאוד ב- TradingView עצמו וגם באינטרנט..

כדי להכניס סקריפט מוכן ממקור אחר, למשל, ממברקים של ערוצים, עליך לבצע את ההוראות שלב אחר שלב, המוצג באיור לעיל:

 1. פתח את עורך האורן;
 2. אנו לוחצים על הכפתור “חדש”;
 3. לחץ על “סקריפט אסטרטגיה ריק”;
 4. אנו מכניסים את קוד הסקריפט לחלון, ובמקביל מחליפים את מה שהיה שם קודם;
 5. לחץ על “שמור”;
 6. לחץ על “הוסף לתרשים”.

פאנל מסחר

זהו חשבון הדגמה, והיתרה מתמלאת ב 100,000 $ וירטואליים, שבהם תוכלו לתרגל תחזיות של תנועות מחירים, מכירה וקנייה. כל עוד אין לך מתווך אחד מחובר, כשתעבור לפאנל המסחר תהיה לך בחירה של מתווכים, ביניהם תוכל לבחור מסחר בנייר – חשבון הדגמה של TradingVeiw.

עד כה, אין ממש באתר כאן סחר אמיתי, אך נקווה שהוא ייושם בתקופה הקרובה.

כאן תוכל להציג עמדות נוכחיות, הזמנות, ליצור הזמנה חדשה או להגדיר מסחר על ידי לחיצה ימנית או להתנתק מלוח המסחר.

כאן תוכל גם לעקוב אחר היסטוריית ההזמנות שלך – לנהל יומן עסקאות, לראות את מצב החשבון ולקבל התראות על ההזמנות.

וזה כאן, אם תלחץ על גלגל השיניים, תוכל להציג או להסתיר את לוח הקנייה / מכירה (כזכור, בתחילת המאמר, הבטחתי לך לחשוף את הסוד הזה, עליו סוחרים רבים מתחילים מוחות? ), לוח הזמנות מפורט, פנקס הזמנות. כאן תוכלו גם לאפס את יתרת חשבון ההדגמה – להחזיר כסף הדגמה אבוד, להגדיר מסחר, ללמוד הוראות מסחר ולבחור מתווך אחר..

זה פשוט מאוד לסחור כאן, לחץ על “קנה” או “מכור” ומלא את טופס הבקשה:

 • “שוק” הוא צו שוק. ערכי גודל המגרש, TakeProfit ו- StopLoss מצוינים כאן. עם הגיעם אליהם, הצו מבוצע;
 • “הגבלה” ו”הפסיק “הם צו בהמתנה. כאן תוכלו למלא את מחיר ההזמנה, מוחלט וקרציות, ותוכלו גם לבחור את תקופת תוקף ההזמנה. הָהֵן. במקרה זה, אתה יכול לציין פרמטרים של מחיר שבהם עליו להתחיל לבצע ובאמצעותם הוא מפסיק לקנות / למכור כדי להגביל את הסיכונים וההפסדים..

בודק אסטרטגיה

כדי לבדוק אסטרטגיה, היא חייבת להיות בתרשים. לשם כך נוכל להשתמש בזה המוכן במקטע “אינדיקטורים ואסטרטגיות” או לכתוב משלנו בעורך האורן. שקול את הדוגמה של להקות בולינגר הפופולריות:

כאן זה מופיע בתרשים, תוכלו לראות את הערכים והיציאות של המסחר, ובתפריט “בודק אסטרטגיה”:

כעת אנו יכולים להגדיר ולבדוק אותו כאן כרצוננו. התפריט מאפשר לך לקבוע ארגומנטים, לשנות מאפיינים: מטבע, הון התחלתי, נפח הזמנות וכו ‘, לערוך את קוד המקור של האסטרטגיה בהתאם לצרכים שלך, ועוד הרבה יותר:

זה הכל. סקירת תרשים TradingVeiw, הכלים השימושיים שלה עבור הסוחר ויכולות הפלטפורמה באופן כללי הגיעה לסיומה. כדי להפוך אותו למלא ושלם, ברצוני להתעכב בקצרה בנפרד בתפריט החשבון האישי, מכיוון שלא נגענו בו באף אחד מהמאמרים. ויכולותיו גם רחבות וראויות להתייחסות מיוחדת..

כאן תוכל לנווט במהירות לכל הרעיונות, התסריטים שלך, להציג את מצב חשבונך ולשלם עבור מנויים בתשלום, כמו גם את כל המנויים שלך ואלו שאתה מנוי עליהם. החשבון האישי, כמו כל דבר אחר ב- TradingView, נבדל על ידי הנוחות והפשטות שלו.

ישנן שתי דרכים לסחור באמצעות תרשים LiveView:

 • לפקח על מידע, להשוות אותו לנתוני המתווך, לחזות, ללמוד רעיונות סוחרים ולהתאמן כאן ב- TradingView, ולסחור באתר המתווך שלך;
 • השתמש במשאבי צד שלישי המציעים תרשים “TradingView” “מוטבע” בפלטפורמה שלך עם כל האפשרויות ואף יותר. אתה יכול להשתמש בו בתנאים נוחים יותר. אם אתה סוחר במטבעות קריפטוגרפיים, שירות 3commas.io הוא בשבילך

כאן אתה יכול לא רק להשתמש בכל האפשרויות של תרשים Live “TradingView”, אלא גם להשתמש בשבבים אחרים. כתבתי עליהם במאמרים קודמים, זו היכולת להשתמש ביועצי TradingView עבור אותות מופעלים, רובוטים להתראות שהוגדרו ב- TradingView, ותכונות רבות אחרות. בנוסף, בשירות יש כל כך הרבה חומרי הדרכה למתחילים, כי הרבה יותר קל ומהיר להכיר את יכולות השירות. אני ממליץ!

במאמרים חדשים אציג בפניכם את היכולות של פלטפורמה כמו Binance.com. סביר להניח שכבר שמעתם על זה מכיוון שמדובר בבורסות הקריפטו הגדולות ביותר, עם הרבה כלים ויתרונות שאני אישית משתמש בהנאה. מנקודת מבטי זה ראוי לתשומת לב. ולמה אתה צריך את זה – תגלה בפרסומים הבאים שלי! נתראה בקרוב!

בהצלחה ורווחים טובים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me