ביצוע הזמנות ושימוש בבוטים במסחר ב- BitMEX

יום טוב!

אנו ממשיכים לשקול סחר ב- BitMEX ואת הפונקציונליות של צו הגבול. בואו נראה מדוע אנו זקוקים לכל התיבות בהן תוכלו לשים סימן ביקורת. מעטים נכתבו על כך, אבל אני רוצה להבין מה זה נותן לנו?

אפשרויות נוספות להזמנה מוגבלת

 • פוסט בלבד / “הזמנה פסיבית” – משמש ליצירת הזמנה שתבוצע רק אם יש קונה בשבילה. בזכות זה תקבל את עמלת היוצר, ועמלת הלוקח לא תחויב ממך, או שההזמנה פשוט לא תתבצע. אני אגיד לך עוד על סטטוסי הסמן ולוקח מעט מאוחר יותר בבלוק “הנציבות”.
 • מוסתר / “מוסתר” – הזמנה כזו אינה מוצגת בספר ההזמנות (פנקס ההזמנות). כאשר הוא נוצר, תפריט יהיה זמין בו תוכלו לציין איזה חלק מההזמנה ייראה – “קרחון”. זה מאוד נוח לסוחרים מנוסים שסוחרים בכמויות גדולות מאוד ולא רוצים שאחרים יראו את כל נפח ההזמנה..
 • צמצום בלבד – אין אפשרות כזו בבורסות אחרות, זוהי הזדמנות נוחה מאוד אם אתה צריך לסגור הזמנה במצב כזה כאשר נפתחו בבת אחת עצירת הפסד וקבלת רווח באותה מטבע והתברר שיש יותר חוזים למכירה מאשר זמינים ביתרה שלך.

זה קורה כאשר הערך מגיע לראשונה למחיר הרכישה ואז למחיר המכירה. אם בדקת את התיבה, אז במידת הצורך, ההזמנה תתקן את עמדותיך.

כדי להבהיר את זה, אסביר בדוגמה. נניח שקנית BTC במחיר של 3500. אתה יוצר מגבלת מכירה ב 4500 ומכר עצירה ב 4300. בדוק צמצום רק בעת ביצוע ההזמנות, ורק אחת מההזמנות הללו תבוצע. אחרת, יתברר שביטקוין ראשון יימכר בתחנה, ואז המחיר יגיע ל 4500 ונפתח שורט, שיהיה צורך לסגור אותו..

תנאי ההזמנה 

 • GoodTillCancel / “טוב עד ביטול” – ההזמנה תבוצע כאשר היא מגיעה לערך שצוין, ללא קשר לכמה זמן אתה צריך לחכות;
 • מִיָדִיאוr ביטול / “ביצוע מיידי או ביטול” – אם חלק מהצו לא בוצע מייד, הוא יבוטל;
 • למלאאוrKill / “השלם או הרוג” – אם ההזמנה כולה לא מבוצעת באופן מיידי במלואה, היא מבוטלת.  

סדר שוק, אולי הפשוט ביותר מבין סוגי ההזמנות המוצעים. זה מבוצע במחיר השאלה הנוכחי, כלומר במחיר המוכר. אתה משלם עמלת נוטל מוגדלת, אך מובטח שההזמנה שלך תבוצע במהירות רבה, מבלי לבזבז זמן, שלפעמים חשוב הרבה יותר מעלות הצעת המחיר וגודל העמלה..

להזמנות לקחת רווח ו תפסיק יש סימן ביקורת סגור עַל הדק“/” סגור את ההדק “. פריט זה חשוב. בזכותו ההזמנה לא “מתהפכת”. תן לי להסביר בדוגמה מה זה אומר: המחיר הגיע לרמת התנגדות, עכשיו אתה מציב שורט ב 200 דולר. אך האסטרטגיה שלך מניחה שאם היא חורגת מרמה זו, אז תסגור קצר ותפתח זמן רב.

כעת עליכם לבטל את הסימון בתיבה סגור על הדק ולהגדיר את תחנת הרכישה ל -400 דולר ברמת ההתנגדות. כשהמחיר ישבור רמה זו, הקצר ייסגר, ובשל העודף בסדר העצירה של 200 דולר, תיפתח עמדה ארוכה בסך 200 דולר..

אם יש לך ניסיון מועט ל”הפיכות “כאלה, עדיף תמיד להשאיר את תיבת הסימון הזו.

כיצד לפתוח הזמנה ב- BitMEX?

כדי להתחיל במסחר, עליך לציין את נפח ההזמנה בדולר ארה”ב בשער של דולר אחד = חוזה אחד (XBT). לא תוכלו לפתוח תפקידים קצרים וארוכים בו זמנית. או ארוך או קצר. השלב הבא הוא מינוף. בשלבים הראשונים, המינוף המקסימלי הוא X2 ​​או X3. בעת ביצוע הזמנה נקבעת מיד עלות הפירוק – הרמה אליה יש לשנות את השיעור בכיוון ההפוך, כך שהמרווח יישרף עם המינוף (מינוף) שציינת..

אז אם המינוף X3 הוא 25%. נותר ללחוץ על “קנה”, ההזמנה תופיע בספר ההזמנות ותמתין בתפריט ההזמנות לביצועה.

כמובן שההזמנה שלך תוצג בתרשים TradingView וסימן יופיע ברמה המתאימה. ניתן להזיז אותו כך שההזמנה מבוצעת מהר יותר – זה נוח ולא מיושם בשום מקום אחר.

ברגע ביצוע ההזמנה, זה יהיה בסעיף “עמדות”. אתה יכול גם לציין מיד את העלות שבה אתה סוגר את העסקה.

ברגע שנפתחה עסקה, מונח תחתיה מרווח – קרנות המבטחות את ההחלפה מפני הפסדים. זה תלוי ישירות בערך ההזמנה ובמינוף. לדוגמא, עם מינוף X5 והיקף סחר של 0.1 XBT, השוליים יהיו כ 0.02 XBT, ועם מינוף X2 – 0.05 XBT.

היבט חשוב נוסף.

ב- BitMEX יש דבר כזה סימון מחירים. היא ממלאת תפקיד חשוב בביטול עמדות. זהו חותמת זמן המשמשת להגנה על הזמנות מפני פירוק מאולץ וסחיטה. בדרך כלל התווית כוללת מחיר הוגן. בחוזים תמידי, זהו המחיר השווה לערך מדד נכסי הבסיס + לשיעור בסיס המימון, בהתחשב בזמן למימון ומרווח הזמן שלו.

לפעמים, בתקופות של תנודתיות גבוהה, BitMEX עובר למחיר האחרון שתויג עם הגנה, מה שכמובן מודיע למשתמשים. למרות שסימון זה נושא באופן פונקציונלי את אותה משמעות, החישוב שלו פשוט כולל פריסה מסוימת מהמחיר האחרון, שלמעשה מסוכן ומסוכן הרבה יותר עבור סוחר..

חָשׁוּב! אני מרתיע מאוד מסחר ב- BitMEX במהלך תיוג המחירים האחרון!

כבר סיפרתי לך על פירוק, זו בדיוק העלות, עם ההגעה אליה תיסגר העסקה אוטומטית במינוס.

חָשׁוּב! מחיר הפירוק הוא הרגע בו מתרחשת שיחת השוליים, כלומר סגירת עמדתך באופן אוטומטי ופירוק ההפקדה שלך על מנת להבטיח מינוף.

באפשרותך לשנות את השוליים ובהתאם לכך את מחיר הפירוק בחלונית השמאלית, או על ידי הגדלת היקף העסקה, שאיני ממליץ עליה.!

והרגע האחרון בממשק – החיסרון של BitMEX – עם עומסים ותנודות חדים, אתר ההחלפה מאט, מכיוון שכל המשתמשים הופכים פעילים יותר ומתחילים לשנות את עמדותיהם. לחלופין, תוכלו לכבות את האנימציה כדי להפחית מעט את האיחור..

עמלות BitMEX

תוכלו למצוא רשימת עמלות שהוקמו באתר בטבלה שלהלן.

טייקר (לוקח) – צו שוק.

יוצר (יַצרָן) – סדר הגבלה המוצג בספר ההזמנות (למעט הזמנות נסתרות / נסתרות).

ועדה בנושא חוזים מסורתיים

נציבות חוזים תמידית

חוזים UP

חוזים למטה

עמלה להזנה / פלט

אין עמלה למילוי הפקדה ומשיכת כסף ב- BitMEX. עבור משיכת BTC לוקח עמלת רשת ביטקוין. זה דינמי ותלוי בעומס הבלוקצ’יין.

נציבות הזמנות נסתרות

עמלת הלוקח משולמת עבור ההזמנה הנסתרת. משלמים גם עמלת לוקחים עבור אייסברג, אך רק עד שההוראות הנסתרות יבוצעו במלואן. לאחר מכן, הוא הופך להיות רגיל, מחזיקו יקבל עמלת יצרן עבור פקודות בלתי מוסתרות.

דוגמה לוועדה אמיתית:

מסחר בהדגמה ב- BitMEX

לפני שתיכנס לשוק החוזים העתידיים האמיתיים ותתחיל לסחור במינוף, תוכל לנסות את כוחך בחשבון הדגמה וירטואלי. זה יעזור לך להבין איך הכל עובד כאן, אם כי זה לא מעביר את כל התחושות של מסחר אמיתי. לפלטפורמת ההדגמה יש ממשק זהה לחלוטין כמסוף אמיתי. ההבדל היחיד הוא שהוא משתמש בביטקוינים וירטואליים ולא אמיתיים. השירות נקרא “Test-no”. אתר רשמי https://testnet.bitmex.com

ניתן להשיג בדיקת BTC נטו בחינם במספר אתרים מיוחדים שרשימתם ומספר הארנק נמצאים בתפריט החשבון, בסעיף “הפקדה”. לאחר שחידשתם את הארנק תוכלו להתחיל לסחור.

שימוש בבוטים במסחר ב- BitMEX

כיום, סוחרים רבים משתמשים בבוטים לעבודה בבורסות קריפטוגרפיים. זה עושה מסחר אוטומטי, חוסך זמן ומקבל הכנסה פסיבית כאשר סוחר צריך לפתוח עסקאות רבות דומות. זהו סיכוי אמיתי למתחילים להתחיל להרוויח כסף בבורסה זו מבלי שיהיה להם מספיק ניסיון לסחור ידנית. יתרון חשוב נוסף – הרובוט תמיד רגוע, הוא לא עושה טעויות בהתקף רגש וחוסך לך את העצבים.

זה מספיק כדי להגדיר את הבוט פעם אחת על פי הפרמטרים שצוינו, והוא יחליף עבורכם. שקול לסחור ב- BitMEX באמצעות בוט של 3commas. זהו אלגוריתם נוח חדש למסחר חכם שיעזור לחזות הכל בכדי למקסם את ההגנה מפני סיכונים..

מה שאתה צריך לדעת על מסחר עם הבוט 3commas?

הכלל החשוב ביותר אם החלטת להשתמש בבוט במסחר: אינך יכול להפריע לעבודתו! אם אתם מתכננים לעבוד על BitMEX במקביל לבוט 3commas, חשוב לזכור שלא תוכלו לסחור באותו צמד מטבעות באופן ידני או להשתמש בבוטים אחרים. לכך יכולות להיות השלכות בלתי צפויות..

כדי למנוע מהבוט להפריע לפעולות שלך ולך, אתה יכול לרשום חשבון נפרד למסחר בו, או שאתה יכול לעבוד בזוג מטבעות אחר. אינך יכול לעשות דבר עם הזמנות שבוצע על ידי הבוט, כולל שינוי גודל המיקום, המינוף או השוליים. העסקה אינה מופעלת אם כבר נפתחה הזמנה לצמד מטבעות זה. הבוט בודק ושולט ברגע זה.

תוכלו לקרוא על תכונות אחרות של הבוט 3commas בבסיס הידע. הבוט עצמו הוא אוניברסלי ומתאים לעבודה עם מספר מרכזיות בבת אחת. לכן, כדי להכין אותו לעבודה עם BitMEX, עליך לבצע את ההגדרות המתאימות.

כיצד להקים בוט 3commas למסחר ב- BitMEX?

במאמר הקודם בדקנו כיצד להקים בוט קצר למסחר בבורסת Binance. העיקרון נשאר זהה, אך אל תשכח שיש לנו כאן מסחר בשוליים, לכן עליך לשקול היטב את הגדרות השוליים, את בחירת המינוף ולשים לב למחיר הפירוק.

להחלפה זו, בוט יכול להיות גם בוט קצר, מורכב, קצר ומורכב. בואו לבחור פשוט.

לאחר מכן ייפתח חלון עם הגדרות בוט. בואו ננתח את העיקרי.

 1. ראשית, אנו בוחרים את מרכזיית BitMEX כך שיטענו ההגדרות הדרושות;
 2. לאחר מכן, בשדה “שם”, הקצה את השם של צמד המטבעות שנבחר לבוט. ניתן להשתמש בשני זוגות בלבד במסחר עם בוט. XBT_XBTUSD, XBT_ETHUSD. מדובר בחוזים נצחיים. השירות מתכנן להוסיף הצעות מחיר נוספות של BitMEX בעתיד. לכן, בשדה “זוג” תוכלו להגדיר מיד את הצעת המחיר הרצויה.
 3. בחר אסטרטגיה ארוכה או קצרה;
 4. שימו לב כי מטבע העסקה המוגדר כברירת מחדל הוא XBT, אי אפשר לבחור במטבע אחר, מכיוון שכפי שאמרנו במאמר הראשון אודות BitMEX, כל ההתנחלויות בבורסה זו מתרחשות רק במטבע זה..
 5. אז אתה יכול לבצע את כל ההגדרות כמו בעת מסחר עם בוט בבורסה רגילה, בהתאם לאסטרטגיה ולהפקדה שלך. למה כדאי לשים לב:
 • ניתן לבצע שני סוגים של הזמנות: Limit או Market;
 • חילופי הדברים אינם מאפשרים ביצוע הזמנת בטיחות במחיר הפירוק;
 • לא ניתן להציב עצירת הפסד מתחת לרמת הפירוק או מעלה;
 • לבורסה סדר נגרר משלה. אם בעת הגדרת בוט אתה מסמן את תיבת הנגרר, כאשר העלות מגיעה לרווח שצוין, הבוט עצמו ייצור הזמנה נגררת ישירות בבורסה, שתעבד על ידי BitMEX.

וכך הגענו לדבר המעניין ביותר – לפריט “מינוף” – סוג המינוף.

6. סוג מנוף.

בהגדרות, אתה יכול לבחור מבין 3 אפשרויות:

 • לא להציג – במקרה זה, המינוף שאתה מציב בבורסה “יושם” בהגדרות הבוט. אני לא ממליץ להשתמש בו, מכיוון ש- BitMEX יאפס את ההגדרות הללו לערכי ברירת המחדל מעת לעת;
 • לַחֲצוֹת – באנלוגיה עם הבורסה, עם פתיחת ההזמנה, ישמש את ההפקדה כולה, והמנוף ייקבע אוטומטית, בהתאם לגודל המיקום;
 • המשמעות שלו – אתה מציין את גודל הכתף בעצמך. עבור הצמד XBT_XBTUSD, הערך שלו יכול לנוע בין 0.01 ל- 100 (ערכים הגדולים מ- 50 מוזנים ידנית), וב- XBT_ETHUSD – בין 0.01 ל- 50..

יש לקבוע את ערך המינוף לפני כל עסקאות, אך בזמן שהוא פעיל, לא ניתן יהיה לשנות – השינויים פשוט לא ישפיעו על המסחר. אני לא ממליץ לשנות את ערכי המינוף בבורסה עצמה כאשר הבוט כבר נוצר ומחכה לתחילת העבודה.

בואו נסכם

BitMEX שונה ממסחר בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים במספר דרכים:

 • מינוף עד X100;
 • כריכה מלאה ל- XBT;
 • חוזי מסחר, לא מטבעות;
 • פירוק בהתייחס למדד, ולא לשער החליפין הנוכחי.

בחרתי לעצמי את הדברים הבאים יתרונות האתר:

 • מסחר בשוליים עם מינוף;
 • הזמנות רבות ושונות;
 • היכולת לפתוח עמדות קצרות ולהרוויח כסף כאשר השוק נופל;
 • תרשים TradingView משולב בפלטפורמה עם פונקציונליות רחבה;
 • ההזדמנות להתאמן על חשבון הדגמה.

חסרונות: 

 • בלימה בעומסים כבדים;
 • מעט זוגות מטבעות;
 • סיכון גבוה מאוד.

האחרון הוא העיקרי. כיצד למזער סיכונים?

ניהול סיכונים או מה לזכור בעת מסחר

 • נסה תמיד למצוא את נקודת הכניסה הרווחית ביותר ולבצע עצירה מיד לאחר פתיחת ההזמנה;
 • אל תתנסה בכתפיים גדולות מדי;
 • הגדל את ההפקדה שלך בהדרגה, ביחס לאופן שבו החוויה שלך תגדל;
 • התאמן ברשת המבחן;
 • אם אתה מטיל ספק ביכולות שלך, בצע עסקאות לאורך המגמה;
 • אם אתה סוחר בכמה בורסות בבת אחת – אל תשתמש ביותר מ 3-5% מהתיק שלך ב- BitMEX. עדיף להתחיל עם 1%;
 • אתה יכול להשתמש בכתף ​​מבודדת במקום עצירה כדי לשלוט בסיכונים, להתאים אותה לרמת התמיכה. אם המחיר ילך בכיוון ההפוך להזמנה, הבורסה תחסל אותו, ותאבד רק חלק מההפקדה; 

ברגע שהמסחר ב- BitMEX מתחיל להיות רווחי, אל תתפתו להיכנס לפוזיציות גדולות מדי ללא עצירות;

 • אל תשתמש במינוף יותר מ- X10, במיוחד אם Cross מוגדר. בשלבים הראשוניים, זה צריך להיות לא יותר מ- X2-3. מינוף גדול יקצר את חיי ההפקדה שלך. אם יש לך אמון בהזמנה, אתה יכול לקנות חוזים בהדרגה ככל שהמחיר עולה;
 • תמיד תחנות במקום מיד לאחר פתיחת תפקיד. זהו כלל אצבע חשוב לסוחר מוסמך. חילופי חילופים הם לא תמיד מאפשרים לך לסגור הזמנה לבד. וביטמקס אינו יוצא מן הכלל;
 • משוך כספים בחינם כדי לא לפתות את עצמך עם הפיתוי. השאירו רק סכום נוח שאינכם חוששים להפסיד. קל מאוד לנקז פיקדון כאן, אז אתה צריך לפעול בזהירות רבה ולמזער את כל הסיכונים עד למקסימום, כולל הסיכון שחשבון BitMEX שלך יהיה בידי הרמאים;
 • אל תנסה להוסיף כספים כדי למנוע פירוק, זה רק יגדיל את ההפסד שלך;
 • לפתח את יכולתך ואת ההתנגדות שלך ללחץ – במסחר בשוליים אין שום דרך.

והעיקר: אם אתה רק מתחיל לסחור במטבעות קריפטוגרפיים – עד שיהיה לך ניסיון בבורסות קונבנציונליות, אין לך מה לעשות ב- BitMEX:

אם יש לך ניסיון במסחר במטבעות קריפטוגרפיים, אך ספק אם כדאי לנסות מסחר בשוליים – התחל בבוט 3commas, אך כל הדרכים פתוחות לסוחרים מקצועיים.!

זה הכל, הדיבור שלנו על BitMEX הגיע לסיומו. במאמרים הבאים ננתח את בורסת ביטרקס, אחת הפלטפורמות הפופולריות והאהובות על סוחרים. למה? תגלה זאת בקרוב מאוד! עד הפעם הבאה!

בהצלחה ורווחים טובים!   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map