חברים יקרים!

היום אנו נדבר על חילופי מטבעות החוץ בינאנס. זה נשמע לאחרונה על ידי סוחרי קריפטו רבים, לעתים קרובות מדברים עליו, והוא מתייחס לכל מקום. אני סוחר גם באתר זה. אילו הזדמנויות יש לה ולמה בפחות משנתיים היא זכתה לפופולריות כזו – זה יידון במאמר.

כמו כן, אקדיש 3 פרסומים לבורסת Binance, כמו גם לתרשים המקוון של TradingView. כמו בסדרת המאמרים הקודמת, הטקסט הראשון הזה בנושא Binance יהיה מבוא. נדבר על מהי פלטפורמה זו, כיצד נכנסה לשוק הקריפטו, מה שהוביל להצלחתה. בואו ניקח בחשבון את היתרונות והחסרונות העיקריים של השירות, נדבר על יוצריו, על המטבע הקריפטוגרפי שלנו ואפילו ניגע בפרויקטים אחרים של Binance. באופן מסורתי, זה יהיה מעניין ואינפורמטיבי!

אבל במאמרים הבאים הכנתי עבורך חלק מעשי. אני אגיד לך בפירוט כיצד להירשם לבורסה, לחדש את חשבונך ולמשוך כספים, לעבור אימות ולאפשר אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונך מפני פריצות והתקפות זדוניות. תלמד כיצד לחבר את המרכזיה לשירותי צד שלישי, כגון 3commas, ולמה היא מיועדת. אנו ננתח גם כיצד לעבוד על Binance, אילו כלים ניתנים לכך. להמשיך בקרוב מאוד!

 

בינאנס היא בורסת המטבעות מספר 1 בעולם

חילופי מטבעות קריפטו הם פלטפורמה המפגישה בין סוחרים לשוק. זה המקום בו הם מבצעים עסקאות וסוחרים. הסוחר בוחר בבורסה המתאימה ביותר על פי העדפתו, מכיוון שכל אחד מהם שונה ביתרונותיו, חסרונותיו, תנאיו השונים במקצת, בהשוואה לאחרים, על פי מספר קריטריונים:

 • מספר זוגות המטבעות;
 • גודל העמלה;
 • רמת אבטחה;
 • נוחות ויעילות של הפקדה / משיכת כספים.

שוק הקריפטו מתפתח בקצב עצום. פעם בשבוע נכנסת אליה בורסה חדשה, היום יש כ -400. כמובן שנותרו רק השחקנים החזקים ביותר ומגנים על “מקומם בשמש”..

Binanas היא בורסת המטבעות הצומחת במהירות. היא הצליחה לגדול לעמדת מנהיג תוך 6 חודשים מרגע הקמתה – היא נכנסה לשלוש הבורסות המובילות בקריפטו מבחינת נפח המסחר ליום. ונכון להיום, 1 בפברואר 2019, הוא מדורג במקום הראשון בכל הדירוגים על פי מספר קריטריונים (מחקרים בוצעו על ידי cryptonisation.ru, coinmarketcap.com):

לפי נפח מסחר

כפלטפורמה עם הגרסה הכי נוחה בשפה הרוסית

על פי ביקורות הסוחרים ואמינותם

לפי גודל העמלה

כאתר המתאים ביותר למתחילים

בקרב סוחרי הצפנה נערך סקר שהבורסה, לדעתם, היא הבורסה מספר 1 בשנת 2019. לחברה לא היו מתחרים לאליפות.

אז, כפי שכבר ראינו, כיום בינאנס נמצאת במקום הראשון בדירוג הבורסות של מטבעות קריפטוגרפיים. בזכות מה שהיא הצליחה להשיג זאת?

כבר בשלב ההקמה בחרו מנהלי החברה בהצבה מוקדמת של מטבעות, ממש לאחר ה- ICO. העמלה הנמוכה של הבורסה, בהשוואה למתחרים, מילאה את תפקידה. זה משך סוחרים ומשקיעים רבים. באמצעות הפלטפורמה הם ציינו את המהירות הגבוהה של חילופי CMS – הפאזל התחבר, והפרויקט “נידון” להצלחה.

קהילת חילופי המטבעות קריפטיים קיבלה בשמחה שחקן חזק חדש לצוות שלהם, שבאתר שלו נרשמו מעל 20 אלף משתמשים בימים הראשונים..

מבחינת נפח המסחר היומי, בורסת Binance תפסה את המקום הראשון בעולם בינואר 2019.!

נתוני מפתח

 • אתר רשמי:  https://www.binance.com/
 • שפת האתר: זמין ב -14 שפות, כולל רוסית ואנגלית
 • רישום אתר: 01 באפריל 2017
 • בונוס הפניה: 20% מעמלה
 • זוגות מטבעות קריפטוגרפיים: יותר מ 240 יח ‘.
 • מטבע קריפטוגרפי פנימי: מטבע בינאנס (BNB)
 • טוויטר: @ binance_2017
 • על פי coinmarketcap.com, מחזור החברה ליום החל מ -1 בפברואר 2019 הסתכם ב- $ 376 365 510 או 107 862 BTC.
 • בצילום המסך למטה – צמדי מטבעות TOP-5 לפי נפח ליום:

איך Binance נכנס לשוק?

בורסת Binance נכנסה לשוק הקריפטו בשנת 2017. הוא נפתח בשוויץ. המייסד הוא תאגיד הטכנולוגיה של שנגחאי בייג’י, שבראשו עומד המנהיג המנוסה צ’אנגפנג ג’או. זהו המייסד וה- CTO של OKCoin, ולפני שהוביל את מחלקת הפיתוח בבלוקצ’יין..

הצוות מורכב ממומחים מובילים עם ניסיון מרשים בעבודה בוול סטריט בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים והם אנשי המקצוע המובילים בתחומם. אז אחד מחברי הצוות הוא מממן מוביל, דמות משפיעה בכלכלה המקוונת הסינית – יי הוא. החברה אטרקטיבית עבור נותני החסות והמשקיעים, מה שמבטיח התפתחות מהירה של הפלטפורמה. מטה המטה בשנחאי.

מיד לאחר השקת ה- ICO, בתוך הימים הראשונים, הצטרפו אליו 20 אלף משתמשים, 9 חודשים לאחר ההשקה, באתר היו 3 מיליון סוחרים, וכיום יותר מ -6 מיליון אנשים נסחרים בו. בינואר 2019 הגיע ערך שיא: 250,000 איש נרשמו בבורסה תוך שעה אחת.

בשנת 2018 התברר כי הפלטפורמה נאלצה לסגור לזמן קצר את רישום המשתמשים החדשים, שכן היכולות הטכניות של השירות אינן מספקות ואינן יכולות להתמודד עם צמיחה כזו והעומס המקביל. אך עד מהרה המצב נפתר, היום כל אחד יכול להצטרף אליו..

הפלטפורמה מעבדת יותר מ -1,400,000 הזמנות בשנייה. היא זכתה לפופולריות רבה בקרב סוחרי קריפטו דוברי רוסית, בזכות העובדה שהיא תומכת בשפה הרוסית.

החברה קיבלה את שמה משילוב של שתי מילים: “בינארי”, שפירושו מאנגלית הוא “כפול, בינארי” ו”מימון “-” מימון “. בהתחלה האתר תמך ב 6, ואז 8 שפות, היום יש כבר 14:

לכן ניתן לקרוא בבטחה לפלטפורמת Binance פלטפורמה רב לשונית מן המניין. יש לו תמיכה טכנית מסביב לשעון, מה שמשמח גם את הסוחרים. גורם אטרקטיבי נוסף הוא עמלה של 0.1% לעסקה עם הנחה של 50% במקרה של תשלום מטבע בינאנס (BNB), כלומר, ניתן להפחית אותה ל -0.05% (למשתמשים הייתה הזדמנות זו עד סוף 2018, החל מ תחילת 2019 ההנחה היא 25%).

יתרון נוסף הוא שאתה לא צריך לעבור אימות זהות חובה כדי למשוך כספים פחות מ- 2BTC ליום.

איך עובדת בורסת Binance?

חילופי מטבעות-מטבעות בינאנס הינם פלטפורמה מקוונת, כלומר כל העסקאות מתבצעות דרך האתר הרשמי של החברה. לאתר שתי גרסאות: בסיסי לסוחרים מתחילים ומתקדמים לסוחרי קריפטו מנוסים שמעדיפים מסחר פעיל, כמו גם אפליקציה סלולרית הפועלת בפלטפורמות מובייל פופולריות..

שני הממשקים מחושבים, מעוצבים ומובחנים על ידי שימושיות איכותית. אם נתקלתם לפחות במעט ויודעים כיצד עובדות חילופי מטבעות קריפטו, תוכלו להבין בקלות את הפלטפורמה ולהבין כיצד הכל עובד כאן..

ההבדל העיקרי בין שני סוגי הממשקים הללו הוא שהפונקציונליות המתקדמת רחבה יותר מבחינת ניתוח טכני, כולל בתרשימים. במקרה זה, הראשי עובר במהירות מזוג לזוג. ההיסטוריה של העסקאות וכן ספרי ההזמנות קיימים.

צילום מסך ממשק ראשי

צילום מסך מתקדם

יתרונות וחסרונות בינאנס

לפני חלק זה של המאמר, סיפרתי לך כל הזמן על חילופי בינאנס נפלאים שבזכותם היא זכתה לפופולריות כזו. אבל, כמו כל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, זה לא חסר חסרונות. אמנם יש לו הרבה יותר יתרונות, אבל אני בטוח שזה ראוי לתשומת ליבך, כמו גם לנסות לסחור בו. אבל לצורך אובייקטיביות, אתה צריך לדבר על חולשות השירות. לכן נדגיש שוב את יתרונות הפרויקט ונחשוף את פגמיו..

היתרונות העיקריים של Binance

 • מבחר עצום של צמדי מטבעות. יש כאן מעל 240 כאלה. מטבעות חדשים, שבהחלט כדאי לשים לב אליהם, מופיעים לעתים קרובות ב- Binance מיד לאחר ה- ICO;
 • מחזור יומי גדול, הנפח הגדול ביותר של את’ריום, NEO, TRON;
 • אין צורך לאמת את זהותך (להיות מאומתת) עד שאתה מתכנן למשוך יותר משני ביטקוין ליום;
 • גרסת רוסיפי של הבורסה. זה הופך אותו למושלם למתחילים דוברי רוסית;
 • ממשק אינטואיטיבי, פשוט וקל לשימוש. שני מצבים עם פונקציונליות רחבה;
 • עמלה נמוכה ממש, שניתן להפחית ברבעון נוסף אם משלמים באמצעות המטבע הקריפטוגרפי הפנימי של הבורסה;
 • Binance מנפיק GAS חודשי לכל מחזיקי ה- NEO;
 • המשאבים מרשימים – יכולות הפלטפורמה מאפשרות לה לעבד כמעט 1.5 מיליון הזמנות בשנייה אחת;
 • מתן API למפתחי צד שלישי;
 • צוות מבריק, משקיעים בולטים, ביניהם מורגן סטנלי, רוג’ר ור ואחרים;
 • תמיכה טכנית 24/7;
 • תגמול הפניה הגון – 20% מהעמלה;
 • האתר דואג להגנה מפני התקפות ומשתפר כל הזמן, מה שמגביר את רמת האבטחה עוד יותר, דבר שמושג הודות לאימות דו-גורמי באמצעות Google Authentificator;
 • תמיכה בפלטפורמות ניידות;
 • מוניטין ללא דופי ורמת אמון גבוהה בקרב המשתמשים.

חסרונות בינאנס

 • כישלון פיאט עקב חקיקה סינית קשה יותר נגד הלבנת הון. אתה יכול לחדש את חשבונך רק בקריפטוגרפי. אך הפלטפורמה פתחה בבורסת קריפטו-פיאט במדינת אוגנדה במזרח אפריקה. עוד על כך בהמשך;
 • רוסיפיקציה עדיין צולעת. מומחים עובדים על זה, ואני מקווה שהם יתקנו את זה בזמן הקרוב. בינתיים אתה יכול להשלים עם מגושם, או להשתמש בגרסה האנגלית;
 • הפניות זמינות אך ורק באנגלית ובסינית;
 • לא ניתן למשוך מטבעות מסוימים עם עשיריות ומאה, אלא רק את כל הסכום.

כפי שאתה יכול לראות, יתרונותיה של הבורסה עולים באופן משמעותי על חסרונותיה. לכן, בהחלט כדאי לנסות את זה.!

פרויקטים אחרים בינאנס

בנוסף לבורסת המטבעות הקריפטוגרפיים, Binance מפתחת באופן פעיל שירותים אחרים שיהיו שימושיים עבור אנשים רבים מקהילת המטבעות. הפופולרי ביותר בקרבם:

מעבדות בינאנס

תוכנית זו נועדה לתמוך בסטארט-אפים, ביזמים ובקהילה מתעשיית הקריפטו. Binance בוחרת את פרויקטי הסטארט-אפ המבטיחים ביותר ומסייעת להם להתפתח, להיכנס לשוק הקריפטוגרפי ולספק תמיכה פיננסית.

מעת לעת, המעבדה משיקה תוכניות שונות, למשל, תוכנית הדגירה במעבדות, שתוכננה במיוחד כדי לתמוך בפרויקטים הטובים ביותר במטבעות קריפטוגרפיים בשלב הראשוני “הדגירה” ולעזור להם ליישם רעיונות. Binance משקיעה באופן קבוע 10% בתוכנית.

אקדמיית בינאנס

זהו פרויקט חינוכי, אשר מטרתו החברה מספקת ללא תשלום מידע שימושי וחשוב לחלוטין על טכנולוגיות הבלוקצ’יין ותעשיית ההצפנה. ללא קשר לגיל החבילה, הוא כבר מכיל מאגר מידע נרחב של וידאו וטקסט. חומרי אקדמיה זמינים באופן חופשי. משתמשים יכולים גם לפרסם ולבקש תוכן שמעניין אותם.

שיגור

פלטפורמת ICO.

בינאנס אוגנדה

שירות פיאט-קריפטוגרפי במדינת אוגנדה במזרח אפריקה. זהו הפרויקט הראשון שכזה, הפלטפורמה משתמשת בשילינג באוגנדה (מטבע מקומי) יחד עם המטבע הקריפטוגרפי.

קרן צדקה בינאנס

קרן צדקה של Blockchain שהוקמה בתמיכת נשיא מלטה.

שרשרת בינאנס

פרויקט הכרזת היזם יהיה בורסה מבוזרת. הוא יושק בקרוב מאוד (הוכרז בתחילת 2019). הפלטפורמה נוצרת לא רק לפעולות עם נכסים דיגיטליים, המנוהלים על ידי סוחרים בעצמם, אלא גם למשתמשים להנפיק את מטבעותיהם ולסחור בהם בבורסה.. 

מידע בינאנס

פלטפורמת מידע, בסיס נתונים המוקדש לטכנולוגיות מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין, נכסים דיגיטליים, שממנו משתמשים, כולל סוחרים מתחילים, יכולים לקבל את הנתונים הדרושים אודות אסימונים ומטבעות. כאן הם יכולים לגלות את החדשות האחרונות, דינמיקת המחירים, לקרוא על אירועים חשובים כלכליים, פוליטיים ואחרים שעשויים להשפיע על התנהגות מטבע דיגיטלי מסוים..

מה כגון מטבע בינאנס (BNB)?

Binance Coin הוא המטבע הקריפטוגרפי הפנימי של בורסת Binance, שהונפקה על בסיס בלוקצ’יין את’ריום. החברה יצרה אותה כדי לחזק את מעמדה בשוק, להאיץ את המסחר ושחררה אותו במהלך ה- ICO. בעזרת מטבע, הבורסה משפרת את הפונקציונליות של שירותיה ומפתחת חדש.

הבורסה קונה ושורפת אסימונים של BNB אחת לרבעון בסכום של 20% מהרווח לתקופה מסוימת. זה מסופק בכותרת הלבנה כך שערכם יגדל עקב מספר מוגבל. התהליך יימשך עד לפדיון הבורסה 50% (100,000,000 מטבעות) מהיקף המטבע הכולל של Binance.

במשך זמן רב, המטבע הראה צמיחה יציבה. בזמן רישום בינאנס, ערכו (שער החליפין מול הדולר) היה 0.1 דולר. ב- 6 בינואר 2018 הוא הגיע לתג מחיר של כמעט 25 דולר. אבל במהלך 2018 חלו כמה ירידות חדות ל -4.58 דולר.

אף על פי כן, מטבע בינאנס נחשב לנכס מבוטח בבורסה, מכיוון שביחס לגידול בפופולריות של פרויקטים של בינאנס, והוא קולוסאלי עבורם, שווי המטבע יגדל בהכרח..

BTCUSD לעומת BNBUSD

אם אתה מסתכל על הדינמיקה של BNB בהשוואה ל- BTC, הרי שבשנה שעברה אלטקוין זה הרגיש בטוח יותר מסבו..

כיום BNB שווה 6.72 $. בהתחשב בכך ש- Binance צומחת ומתפתחת הרבה יותר מהר מפלטפורמות מסחר אחרות, לנכס יש את כל הסיכויים להמשיך ולצמוח..

המטבע יכול לשמש למסחר למסחר בבינאנס, הוא מוצג בצמדי מטבעות רבים, או באמצעותו ניתן לשלם עמלה עבור עסקאות בבורסת מטבעות קריפטו, שהמשתמש מקבל עבורה הנחה של 25% על גודל ועדה, שכבר הזכרנו לעיל.

במהלך השנים הבאות, ההנחה תהיה מחצית מדי שנה. מכיוון שנת 2018 כבר לא נספרת, עדיין יש שלוש הפחתות בהנחה עד שהיא מושבתת לחלוטין: 12.5%; 6.75% ו -0%. אם לשפוט לפי ההתפתחות המהירה של פרויקטים של Binance, עד כמה היא מתייחסת באחריות לכל אחת מההתחייבויות שלה, סביר להניח שהחברה תקים בקרוב מערכת אקולוגית בלוקצ’יין מן המניין..

אם אתה כבר הולך לשאת את כל החסכונות שלך לרכישת BNB, אז אני צריך לקרר את הלהט שלך. העובדה היא שלאחרונה, תהליכי הרגולציה והלבנת שוק הקריפטוגרפים נמצאים בעיצומם, כך שכל נכסי הקריפטו, שהם ניירות ערך כמעט, נמצאים בסיכון גדול שיאושרו על ידי הרגולטור. לכן, Cryptocurrency ו- BNB בפרט נותרו נכס בסיכון גבוה מאוד, שבו אינך יכול להשקיע יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד..

אז, עכשיו אתה יודע הכל על האופן שבו בורסת מטבע החוץ של Binance והמטבע שלה נכנסו לשוק. במאמרים הבאים, בהחלט נבין כיצד לעבוד על זה. נתראה בקרוב!

בהצלחה ורווחים טובים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me