מסחר מעשי ב- Binance

אחר הצהריים טובים חברים!

במאמרים קודמים, כבר בדקנו מקרוב את Binance, בורסת המטבעות מספר 1 היום. הבנו את התפריטים העיקריים, פונקציונליות Binance, רישום, העמלה ונקודות רבות אחרות המאפשרות לנו להסיק שעבודה עם הבורסה בהחלט שווה את זה. אפילו נגענו במסחר באתר מעט על מנת להבין כיצד מתנהל תהליך ביצוע ההזמנה ומה הם. אם מישהו עדיין לא קרא מאמרים אלה, עדיף להתחיל איתם “איך לסחור בבורסת Binance”.

הגיע הזמן לעבור להתאמן, לדבר על ההזדמנויות העיקריות וכלי המסחר ש- Binance מציעה. לאחר קריאת מאמר זה, תלמד כיצד להשתמש בהם במסחר אמיתי. בוא נתחיל!

איזה פיקדון להיכנס לבורסה?

כיצד לממן חשבון ב- Binance, תיארתי כבר במאמר זה. אנשים רבים מתעניינים בשאלה, אז כמה להשלים? אם אתה סוחר מתחיל, נסחר לזמן קצר, נניח, עד שישה חודשים, אז עדיף להתחיל עם סכומים קטנים שאינם מפחידים (לא קריטיים לתקציב הכללי) להפסיד.

אך בהחלט לא כדאי להסתכן בסכום גדול בשלבים הראשונים. פיקדון אידיאלי החל מ- $ 300 ל- $ 500. ככל שתצברו מיומנויות והתנסות מעשיות, תוכלו להגדיל אותם בהדרגה. כשיש כבר ניסיון, ביטחון, תוכלו להבין בבירור כיצד מתבצע מסחר, כיצד עובד שוק הקריפטוגרפים, תוכלו לתרגל זמן רב – תוכלו להתחיל לעבוד עם פיקדון גדול יותר. ברמת ידע זו, אתה מפסיק להיות מתחיל, ההפקדה האופטימלית לסוחר חובבים מנוסה מתחילה ב -2000 דולר.

איך לסחור: איטי אך בטוח או מהיר ומסוכן?

מיד ארצה לגעת בנושא סוגי הסחר (סוגי המסחר) עליו נדבר, מכיוון שכמעט כל המאמר הבא יוקדש לכך, בחירת האתרים איתם תעבוד תלויה בכך . אז איך נבנה דירוג הבורסות ומדוע פלטפורמות אלו או אחרות פופולריות בקרב סוחרים? הכל תלוי בפונקציונליות וביכולות.

לדוגמא, ל- Binance אין פיאט, מה שאומר שהוא מאבד באופן קבוע כמה מיליוני משתמשים ומחזור של מיליארדים. חלקם מצאו דרך לעקיפת הבעיה ומשתמשים בשירותי צד שלישי. לבינאנס אין מסחר בשוליים, מה שאומר שסוחרים שמעדיפים לעבוד עם מינוף או על פוזיציות קצרות יחפשו מוצא ומכשירים אחרים, או יסרבו לעבוד בבורסה זו..

מה זה מסחר בשוליים בקצרה רבה?

תן לי להסביר בקצרה מהו מסחר בשוליים. למעשה, מדובר במסחר בכספים שאולים, אשר ככלל ניתנים על ידי הבורסה עצמה כנגד ביטחון הפיקדון שלך. יחד עם זאת, כמות הכספים המושאלים תלויה במינוף שתבחרו (אם יש הזדמנות כזו), או שהבורסה עצמה מקצה עבורכם. נניח שאתה נכנס לבורסה עם פיקדון של 100 $, זה מציע לך מינוף x10. כלומר, אתה יכול לבצע עסקאות עד 1000 דולר. יתרון ללא תנאי במסחר בשוליים הוא היכולת לפתוח פוזיציות קצרות או, במילים אחרות, פוזיציות קצרות ולהרוויח מירידה בשוק. ננתח את המנגנון הזה ביתר פירוט בפוסט הבא..

המאפיין העיקרי של מסחר בשוליים הוא היכולת להשיג רווח גדול, שיכול לעלות על ההשקעות שלך במספר פעמים, וזאת עם שוק רגוע למדי. ברור שלמטבע הזה יש צד אפל, ויחד עם האפשרות לרווחי עתק, הסיכון לאבד את כל הכספים שהושקעו בחשבון השוליים גדל באופן דרמטי..

סוחרים שעובדים על פי תוכנית זו לא תמיד משתמשים אפילו בכלים בסיסיים, כגון StopLoss, ולכן אני ממליץ לך לחשוב טוב מאוד לפני שתחליט על מסחר בשוליים ותצבור ניסיון במסחר בשוק הקריפטו לפני שתתחיל לחשוב על זה בכלל.

אין מסחר בשוליים על Binance

כפי שאמרתי, בינאנס אין מסחר בשוליים. הבורסה הודיעה על כוונתה להכניס אותה, אך עד כה זו רק הודעה. עם זאת, ישנן טכנולוגיות המאפשרות להרוויח כסף בשוק נופל ללא מסחר בשוליים עם סיכונים נמוכים יותר. במיוחד עבור פלטפורמות כמו Binance, מומחים מ- 3commas.io יצרו כלים כמו בוטים קצרים ו otkupers, יתר על כן, ישנן אסטרטגיות עבודה כמו Quickfinger Luc יעילות למדי בשוק דובים כה איטי כמו עכשיו.

נדבר בפירוט על אופן העבודה בתנאים כאלה, לשם מה נועדו הכלים, במאמר הבא, אך לעת עתה אני מציע להחליט על יסודות המסחר..

הדבר החשוב ביותר הוא שלפני שמתחילים במסחר אמיתי, עליכם להחליט על מודל התנהגות בשוק. מה תלמד? גישה פחות מסוכנת, עם הכנסה יציבה, אך קטנה, או שיטה מסוכנת יותר, שבה לטובת רווח גדול (קרא – הפסד) אתה מוכן לאבד את מרבית הפיקדון, או אפילו את כל הכספים המושקעים.

דפוסי ההתנהגות העיקריים של סוחרי מטבעות קריפטו

מסחר במטבעות יכול להתבצע לטווח הארוך, לטווח הקצר והטווח הבינוני. קניית מטבעות לתקופה ארוכה (עד מספר שנים), התבוננות ארוכת טווח בהתנהגות השוק היא השקעה, ולא מסחר. המסחר שאנחנו מדברים איתך כל הזמן הוא מכירה של מטבעות לטווח בינוני וקצר טווח. שקול את שתי האפשרויות לעבודה של סוחר.

1. השקעה (JUST HODL)

השקעה בשלושה עד חמישה מטבעות מובילים פופולריים. למשל, ביטקוין, את’ריום, ריפל ואחרים. כלומר, תיק ההשקעות מורכב מיותר מ -5 מטבעות. כדי לבנות את תיק ההשקעות שלך, פשוט עבור אל TradingView ובדוק אילו נכסים הם המדוברים ביותר בקרב עמיתייך. אם השוק מתחיל לרדת ביותר מ -25%, אתה קונה בנוסף ועושה זאת בכל נפילה בעוד 25% ומעלה. לכן, נקודת ההפסקה שלך תפחת בכל קנייה נוספת, מה שאומר שמהפך והתחלה של מגמה שורית עולמית חדשה לעולם לא יפתיעו אותך ותוכל להגדיל את ההון שלך בקלות..

ברצוני להזמין מיד כי אסטרטגיה זו מיועדת למשך 3-5 שנים והיא מתאימה לאנשים שבאמת יודעים לחכות ובטוחים בכך שלעתיד מטבע קריפטוגרפי.

2. מסחר או מטבע לטווח קצר ובינוני

אלה יכולים להיות גם מטבעות עליונים וגם סך הכל פופולרי בינוני. במקרה זה, אנו משתמשים בניתוח טכני כדי ללמוד תרשימים, התנהגות מטבעות, אנו נעזרים בתחזיות, ניתוחים. תלוי באופן שבו המטבע מתנהג, אנו פותחים עסקאות שמעניינות אותנו.

כדי לא לאבד את כספיך, עליך להיות בקיא במונחים של מט שיקים. חלקים ולמד לפחות את יסודות הניתוח הטכני. עבור כל מתחיל, תוכנית הלימודים החובה כוללת בדרך כלל את ד ‘מרפי “ניתוח טכני של השווקים הפיננסיים” או ד’ שווגר “ניתוח טכני. קורס מלא “, כמו שכל סוחר שמכבד את עצמו מכיר את דפוסי הפמוט בעל פה ולפחות קורא את” הנרות היפניים “של ניסן..

יש כמובן דרך קצרה יותר. אתה יכול לקנות אחד מקורסי ההכשרה לסוחרים, שם תקבל סחיטה של ​​החומר התיאורטי הדרוש ואולי אף תקיים כמה מפגשים מעשיים. אם קושי זה יהיה יעיל יותר עבורך מאשר חינוך עצמי קשה לומר, אך מנסיוני אני יכול לומר כי שום ספר לימוד אינו יכול להחליף פרקטיקה עצמאית ושום דבר לא מלמד טוב יותר מכמה פיקדונות ממוזגים..

סחר חברתי

יש דרך אחרת שתגרום לך להרגיש כמו גורו מסחר, גם בלי הרבה ידע ואפס ניסיון. על מנת שכולם יוכלו לסחור באופן שווה עם אנשי מקצוע, נוצר כלי כמו סחר “חברתי”. בעיקרו של דבר, מדובר בהעתקת עסקאות של סוחר אחד או כמה. בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים, בגלל ההייפ הגדול סביב השקעות אלה, הופיעו שרלטנים וחובבים רבים שמקבלים כסף בניהול מבלי להיות בעלי ניסיון מתאים..

ניסיון אישי מצביע על כך שגם אם סוחר יצליח לסחור באופן עקבי עם פלוס, בניהול כספים משלו, אין זו עובדה שעם כספים בניהול, התוצאה תהיה דומה, מכיוון שהעומס הרגשי על המנהל עולה משמעותית. כל זה מונח על כל מיני בעיות טכניות בהעתקת עסקאות ואותות בעת כניסה ויציאה. וכמובן, אני לא מדבר על הונאה מוחלטת כשאנשים פשוט נעלמים עם כסף..

לכן, אם תבחר לעצמך בדרך של מסחר “חברתי”, אז אני ממליץ לסמוך אך ורק על פלטפורמות אמינות ונבדקות זמן. אחד מהם הוא 3commas.io

אתר זה נמצא בשוק כבר מספר שנים והניסיון שלי איתו חיובי ביותר. 3commas מאפשר להעתיק עסקאות של סוחרים מצליחים ולהתחבר לערוצי מברק מובילים הנותנים אותות מסחר. מטבע הדברים, ניתן להגדיר את כל זה באופן אינטואיטיבי ולהעביר אותו למצב מסחר אוטומטי.

3. קרקפת

זוהי דרך מסחר בה סוחר מבצע עסקאות בכל דקה, אם לא בכל שנייה. בשורה התחתונה הקרקפת, כלומר לכידת תנועות מיקרו. כמות הרווח נוצרת על ידי מספר רב של עסקאות מיקרו עם רווח קטן. עם זאת, בשל מספר העסקאות הללו, הרווח יכול להיות מוחשי למדי..

אף על פי שסחר מסוג זה נחשב לסיכון נמוך, ברור שלכל אדם הוא קשור להרבה זמן ולחץ פסיכולוגי חזק..

לכן גישה זו קשורה יותר ויותר לרובוטים אלגוריתמיים אוטומטיים שיכולים לעבוד 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע, ופותחים מאות ואף אלפי עסקאות ביום על פי אלגוריתם שקבע הבעלים..

ישנם הרבה אתרים המציעים שירותים כאלה בשוק כעת, אך לחלקם יש הגדרות מורכבות מדי שקשה לאדם להבין ללא הכנה, לאחרים יש אלגוריתם פרימיטיבי מדי, שלעתים קרובות מביא רק הפסדים בשוק הדובים..

שוב, אני יכול לקרוא לממוצע הזהב 3 קוממות. החבר’ה כל הזמן שואבים את הרובוטים שלהם, מה שהופך אותם ליותר ויותר אינטליגנטים ורב-תפקודיים. לפונקציות מקצועיות באמת המוטמעות בתוכניות שלהם אין הגדרות מורכבות. יחד עם זאת, מתחיל אפילו לא צריך להבין את המורכבויות כיצד לעשות זאת, מכיוון שאתה יכול פשוט להעתיק את ההגדרות של הבוט המצליח ביותר באתר בלחיצת עכבר אחת. נדבר יותר על כלים אלה במאמר הבא, אך כעת בואו נסתכל כיצד ניתן לסחור ישירות בבורסת Binance עצמה.?

איך לסחור בביננס?

קניית מטבעות קריפטו

בואו נסתכל על הדוגמה של ביטקוין – BTC. אז חידשנו את היתרה, עכשיו יש לנו USDT. אנו קונים מטבעות קריפטוגרפיים עבורם. התרשים מראה את העלות: כמה שווה BTC כרגע, אתה יכול לראות כמה זה עלה לפני יום, לפני יומיים.

מלא הזמנת קנייה, לחץ על 100%. זה מרמז שאתה נותן 100% מה- USDT שלך לקנות ביטקוין ולקבל, למשל, 4 מיליון עם סאטושי קטן תמורת 150 דולר. כל שנותר לעשות הוא להגיש בקשה, כלומר לחץ על הלחצן “קנה BTC”.

חָשׁוּב! אתה יכול לציין כל מחיר שבו ברצונך לקנות BTC. כברירת מחדל, שדה זה מכיל את מחיר המטבע הנוכחי. אם ברצונך לקנות ביטקוינים לא במחיר זה, אלא, למשל, ב -2,000 דולר, תוכל לציין זאת. כמובן שאף אחד לא ימכור לך BTC בקצב זה, אך הבקשה שלך תוצג ברשימת ההזמנות – “Glass”.

הפאנל בצד שמאל של מסוף המסחר הוא “עומק השוק”, רשימת ההזמנות שמבצעת סוחרים אמיתיים. מעל יש הזמנות למכירת מטבעות, למטה – לקנייה. אתה יכול לראות איך הם נעים בזמן אמת. הם מדורגים מהשיעור הכי קרוב לשיעור השוק והכי רחוק. הָהֵן. הזמנת הקנייה שלך במחיר של 2,000 דולר לביטקוין תהיה איפשהו בתחתית הרשימה. יתר על כן, ניתן לבצע אותה רק כאשר כל ההזמנות גבוהות יותר. בקצב טוב יותר יתמלא.

היישומים שלך שנוספו מאוחר יותר בעלות נוחה יותר ממוקמים גם בתור מעל לשלך, כלומר הזמנה במחיר “לא מציאותי” לשוק כרגע מסתכנת במילוי, אלא אם כן יש כמה שינויים גלובליים והשוק מסתובב בצורה רדיקלית.

אחרת, זה “יתלה” עד ש- BTC יירד ל -2000 דולר. לחלופין, תוכלו להשאיר את מחיר השוק ובמקרה זה תוכלו להחליף דולרים לביטקוין בשווי הנוכחי כמעט באופן מיידי..

בו זמנית קח רווח והפסק הפסד

חשוב מאוד להגדיל משמעותית את היעילות של העסקאות שלך, תוך קביעת יעדים של Stop Loss ו- Take Profit. כבר אמרתי שברגע שאתה מבצע הזמנה על Binance, זה הולך לעומק השוק. פירוש הדבר שאם אתה מבצע הזמנה למכור את המטבעות שלך, הם סוג של “קופאים” עד לביצוע המסחר. יתר על כן, אם תרצה לגדר ולשבש רווחים במקרה של זינוק פתאומי, אז בינאנס לא תאפשר לך לעשות זאת עד לביצוע העסקה הראשונה..

הָהֵן. אם ביצענו הזמנת מכירה, לא נוכל לקבוע את Take Profit לקנות במחיר נמוך יותר. כל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לפתוח סדר בכיוון ההפוך. אבל, שירותים מסוימים מאפשרים לך לעשות זאת. לדוגמא, 3 קוממות. ברגע שהמחיר הנוכחי של המטבע יגיע לאחד התנאים שקבענו, סף הערכים העליון או התחתון, התוכנית תסגור את הפוזיציה, כלומר היא תיקח רווח (רווח) או תתקן הפסד (הפסד). הודות לכך, 3commas אינה סותמת את כוס בורסת בינאנס ומשחררת כספים לצורך ביצוע הזמנות אחרות..

מהם מנגנונים נגררים (נגררים)?

יתר על כן, הודות למומחים של 3 חברות, יש לנו את היכולת לעקוב אחר רמות Take Profit ו- Stop Loss. בואו נראה איך זה עובד בעזרת הדוגמה של צמד המטבעות ETH / BTC..

נגרר StopLoss

לנוחיות החישובים, נניח כי ETH נקנה תמורת 0.05 BTC. אובדן עצירה נקבע על -10% (0.045BTC). המשמעות היא שאם המחיר יירד ב -10% ממחיר הרכישה ויעמוד על 0.045BTC, הבוט יסגור את ההזמנה – עמדת Stop loss מעידה על כך שאתה לא מוכן להפסיד יותר.

מה עושה נגרר סטופ במקרה זה: אם אתה מגדיר אותה באותה רמה ב

0.045BTC עם חריגה של 0.5%, ואז כשהמחיר יגיע לציון הנקוב, העסקה לא תיסגר, אלא רק הנגרר עצמו יופעל, שבמקרה של היפוך וצמיחת מחירים יעביר את רמת ה- StopLoss מאחור. מחיר השוק עם סטייה של 0.5%. במקרה זה, יש לנו אפשרות אמיתית להציל את המסחר שלנו ואף להשיג רווח, מכיוון שהנגיחה תעקוב אחר המחיר עד שתידחה שוב ותסגור את ההזמנה בתחנה שעברה.

נגרר TakeProfit

עם נגרר עבור TakeProfit, אותו עיקרון חל כמו בדוגמה הקודמת, רק רמת ה- StopLoss לא תנוע ותעקוב אחרי השוק, אך TakeProfit, כלומר אם המחיר יעלה, ה- TakeProfit הנגרר לא יסגור את המיקום בערך קבוע. , אך ימשיך להגדיל את תנאי הסגירה, כל עוד המחיר יעלה. לדוגמא, אם נשים את ה- TP של $ 8 (צמיחה של 60% ממחיר הכניסה הראשוני של 5 דולר), בעוד שהמחיר יגדל: $ 6 (20%), $ 8 (60%), $ 9 (80%) , התנאי לסגירת המיקום משתנה – המחיר Take Profit עולה עם סטייה מוגדרת.

ברגע שהערך יתחיל לרדת ויגיע ל- X% (אינדיקטור סטייה זה, אותו קבענו מראש), המיקום ייסגר. אם המחיר יתהפך, למשל, ב -9 דולר, נקבל רווח נוסף של 3 דולר פחות אחוז הסטייה. וכל זאת בזכות הכלי Trailing Take Profit.

במקום מילה אחרונה

עם השלמת מאמר זה, רציתי שוב להזכיר לך שאסור לך לשכוח להגדיר התראות על סטטוס ההזמנות שלך. זה ימנע בעיות רבות הקשורות להפתעות שכל כך מלאות בשוק המטבעות..

כיצד להגדיר התראות כאלה והיכן ניתן להפעיל אותן, כתבתי באופן דומה במאמר על TradingView.

ל- 3commas יש הגדרות רחבות להתראות והתראות שונות, שיאפשרו לכם לא לשמור על המחשב כל הזמן בו או בסמוך אליו. מספיק להגדיר את ההזמנה פעם אחת ולהמתין להודעת הביצוע.

אפשרות נוספת מאוד נוחה ושימושית שבהחלט תשתמשו ברגע שתצברו ניסיון ומיומנויות מסחר הן הערות להזמנות. לרוב, הם מגיעים אליהם ככה: סוחר קורא את החדשות על מטבע או שומע דעה, תחזית של איזה סוחר קריפטו מכובד והולך לבצע הזמנות. ולאחר זמן מה, במיוחד אם יש הרבה הזמנות בבורסות שונות, קשה לזכור מדוע זה נעשה בצורה כזו ולא אחרת. הערות ב- 3commas יעזרו לכם לזכור דבר.

כדי ללמוד בצורה יעילה יותר ולצבור ניסיון מהר יותר, חשוב לנתח כל הזמן את הפעילויות שלך. יש לכך כלי שימושי – יומן סוחר. זהו דוח מפורט על כל העסקאות שנעשו עם מסננים נוחים. כאן אתה יכול לא רק לבצע ניתוח מפורט של המסחר שלך, אלא גם לשתף את התוצאות עם משתמשים אחרים.

זה הכל. היום למדתם על כלים שימושיים רבים לסוחר מטבעות קריפטו. במאמר הבא נדבר על המגמה הנוכחית בשוק הקריפטו ואיזו אסטרטגיית מסחר תהיה אופטימלית כרגע – למחיר יורד, למה לצפות ומה התחזיות של נתוני המפתח בשוק הקריפטו. שוב, רק ידע מעשי שימושי מחכה לכם. אדבר על איך להרוויח כסף בצורה היעילה ביותר במצב כזה ועל מגוון כלים פשוטים ונוחים לכך. באופן מסורתי, זה יהיה מעניין ואינפורמטיבי! נתראה בקרוב!

בהצלחה ורווחים טובים!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map