סחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא פעילות רב גונית עם אנציקלופדיה שלמה של מונחים, אסטרטגיות ומושגים אחרים. אם אתה מתחיל, אנו ממליצים להתחיל מהיסודות – ללמוד את הממשק של מסוף המסחר שלנו. זהו סעיף חדש בחשבון האישי של כל משתמש, שיעזור להבין את יסודות המסחר בפועל. והמדריך שלנו היום על תכונות הממשק של מסוף המסחר 3commas יעזור לכם בכך..

תכונות הממשק

בואו נסמן את האלמנטים העיקריים של ממשק מסוף המסחר בצילום המסך למטה:

 1. תפריט לבחירת חשבון, צמד מסחר, מעבר בין מצבי מסוף Basic / Pro ואיפוס המיקום של רכיבי ממשק;
 2. תפריט להזמנות;
 3. ספר הזמנות (נקרא גם ספר ההזמנות) עם עומק ההזמנות;
 4. תרשים הנכס הנסחר במכשירי Tradingview;
 5. תפריט לתיק חשבונות, הזמנות פתוחות והיסטוריית מסחר.

להלן נבחן מקרוב את כל אחת מהנקודות הללו. לעת עתה, נעבור להגדרת תצורת הממשק. למסוף המסחר 3commas יש מיקום ברירת מחדל של רכיבי הממשק הנ”ל, אך תוכלו להתאים אותם בהתאם לצרכים שלכם. כאשר אתה מעביר את הסמן מעל התפריט לביצוע הזמנות, פנקס הזמנות, תרשים או היסטוריית עסקאות, כפתורים מוצגים בפינה העליונה והתחתונה כדי להזיז או למתוח את החלון.

לחץ על הכפתור הראשון וגרור את התפריט כרצונך:

לדוגמה, תוכל לשנות את פנקס ההזמנות ואת תפריט ביצוע ההזמנות במקומות:

או אפילו להזיז את פנקס ההזמנות למטה, ולפנות מקום רב יותר לתרשים הנכסים:

בתפריט הימני העליון יש כפתור איפוס פריסה, לחיצה עליו תחזור לממשק ברירת המחדל.

משמאלו יש כפתור להשבית רכיבי ממשק בודדים: התפריט לביצוע הזמנות, פנקס הזמנות, תרשים או היסטוריית עסקאות. כאן תוכלו גם ללחוץ על כפתור הגשת הצעה כדי להציע את התוספות שלכם למסוף המסחר. כזכור, הוא עדיין בבדיקת בטא. המתג Basic / Pro מסיר אפשרויות נוספות מתפריט ביצוע ההזמנות וספר ההזמנות.

כעת נעבור לשקול בפירוט רב יותר על כל אלמנט ממשק, ונשקול דוגמאות לביצוע עסקאות סחר באמצעות הטרמינל.

חלון לביצוע הזמנות

בבלוק זה המשתמש מגדיר את הפרמטרים של הזמנתו (הזמנות לקנות או למכור מטבע), אשר ממוקמים בבורסה. כאשר הוא תואם סדר הפוך עם אותו מחיר, מבצעים עסקאות. בואו נסתכל בתפריט של ביצוע הזמנות במצב בסיסי. בצילום המסך למטה מודגשים הבלוקים העיקריים:

 1. שם צמד המסחר וכמות הכספים הזמינים למסחר במקרה זה. כאשר אתה מרחף מעל סימן השאלה בצד ימין, יש גם מידע על כמות הכספים המעורבים בהזמנות;
 2. סוג הזמנה (שוק / מגבלה). הראשון מבוצע במחיר הזמין הטוב ביותר מספר ההזמנות, השני ממוקם בספר ההזמנות ומבוצע במחיר קבוע מראש;
 3. כפתור עצירת הפסד. בעזרתו תוכלו לבצע באופן מיידי הפסד עצירה – הזמנה שתסגור את העסקה שלכם במחיר הטריגר אם מחיר הנכס עבר בכיוון הלא נכון;
 4. יחידות ושדות סה”כ. גודל ההזמנה במטבעות קריפטוגרפיים מזוג המסחר (צילום המסך מציג את צמד BTC / USDT, ולכן ביטקוין מסומנים בשדה יחידות, ו- USDT בשדה סך הכל);
 5. קנו (קנו נכס) ולחצו (מכרו נכס) כפתורים.

כשעוברים להזמנת מגבלה, עליכם גם להגדיר את מחיר ביצוע ההזמנה בשדה כמו בצילום המסך למטה.

במצב Pro, אפשרויות חדשות מתווספות לתפריט ההזמנה בנוסף לאמור לעיל:

 1. המתג המותנה מאפשר לך להגדיר פרמטרים נוספים הן להזמנות בשוק והן להגבלות. במקרה הראשון, תוכלו להגדיר את רמת מחיר הטריגר – לאחר שמחיר הנכס מגיע אליו, הזמנת השוק ממוקמת אוטומטית לביצוע;
 2. כפתורי גודל הזמנה. בעזרתם תוכלו להגדיר במהירות את גודל ההזמנה (25%, 50%, 75% או 100% מהכספים הזמינים);
 3. אפשרות נגררת, כאחוז מהשינוי במחיר או מהמחיר עצמו. נדבר על כך בהמשך;
 4. אפשרות פסק זמן (מוגדרת בשניות). פסק זמן מציין עיכוב לפני ביצוע ההזמנה.

תפריט דומה, אך להזמנת מגבלה. אין אפשרות נגררת, אך תחת כפתור הזמן הקצוב המוכר כבר, תוכלו לבחור את סוג ההזמנה (עד כה קיימת אפשרות אחת טובה בלבד עד לביטול). על פי תנאיו, ההזמנה תישאר בספר ההזמנות עד שהסוחר עצמו יבטל אותה..

עוברים לפריט הבא.

החלף זכוכית

פקודת ההזמנות (פקודת הזמנות, פקודת הזמנות, עומק השוק) היא רשימה של פקודות (פקודות) של סוחרים נוכחיים לקנות (להציע) ולמכור (לשאול) נכס. בבורסות שונות, פקודת ההזמנות מוצגת לרוב בדרכים שונות, אך במסוף המסחר שלנו הוא מוצג כטבלה המשתנה ללא הרף המציגה את עומק השוק..

בואו נסתכל מקרוב על האלמנטים של ספר ההזמנות:

 1. נהל את רשימות ההזמנות המוצגות: הכפתור הראשון – מציג הזמנות מכירה וקנייה, השני – רק הזמנות קנייה (ירוקות), השלישי – הזמנות מכירה בלבד (אדום);
 2. רשימת הזמנות מכירה. ההצעות מסודרות בסדר עולה של מחיר מלמטה למעלה. המועילים ביותר עבור הקונה נמצאים בתחתית הרשימה. כל שורה מורכבת ממחיר השוק של ביצוע ההזמנה, מגודל ההזמנה במטבע קריפטוגרפי אחד והשני (במקרה זה, העמודה השנייה מציגה את גודל ההזמנה ב- USDT, בשלישית – בביטקוינים);
 3. רשימת הזמנות קנייה. נוצר בצורה דומה, כאן המחיר הטוב ביותר עבור המוכר נמצא בראש הרשימה.

“עומק” השוק מוצג באדום וירוק בשורות – גדלים השוואתיים של הזמנות קנייה / מכירה.

תרשים מסחר

מסוף המסחר 3commas מציג את התרשים של צמד המסחר שנבחר מפלטפורמת Tradingview. כשלעצמו, יש לו מספר עצום של אפשרויות להתאמה אישית של הגרף, שמירה, עריכה וציור. נבחן את החשובים ביותר לפי הסדר. נמתח את לוח הזמנים לעבודה נוחה יותר איתו.

לכן, ניתן להדגיש את האפשרויות הבאות בתפריט התרשים העליון:

 1. מסגרת זמן. ערך המגדיר את מרווח הזמן לכל נר בתרשים. לדוגמא, אם אתה מגדיר את פרק הזמן ל- 1 H, כל פמוט יהיה שווה לשינוי המחיר למשך שעה;
 2. מצב הצגת מחירים. ברים, פמוטים יפניים, נרות ריקים, הייקן אשי, קו, אזור או קו בסיס. כברירת מחדל, התרשים מוצג בפמוטים יפניים;
 3. תפריט להוספת אינדיקטורים לתרשים;
 4. כפתורי ביטול משתמשים;
 5. שמירת גרפיקה בענן;
 6. הגדרות תצוגת תרשים;
 7. מצב מסך מלא;
 8. צילום מסך.
 9. הסולם התחתון מראה את השעה (9), הסולם מימין מראה את המחיר (10).

בתפריט הצדדי בצד שמאל תוכלו למצוא כלים לציור בתרשים, סרגלים למסגרות מחיר / זמן, דפוסי תכנון וכו ‘. ניתן להשתמש בלחצן (1) למחיקת כל האובייקטים המצוירים בתרשים. כפתור (2) מציג עץ אובייקטים בתרשים.

כאשר אתה מרחף מעל כל אחד מהנרות בראש התרשים, אתה יכול לראות את הפתיחה, הסגירה, השיאים והנמוכים עבור מרווח הזמן שנבחר..

היסטוריית עסקאות

תיק חשבונות, הזמנות פתוחות והעסקאות שלך משולבים בתפריט אחד. אתה יכול לעבור ביניהם (1) באמצעות הלשוניות שבחלק העליון. תפריט תיק החשבונות מציג את המטבעות בחשבונך (2), כמותם (3), שינוי הערך במהלך 24 השעות האחרונות (4) ומחיר השוק (5).

תפריט ההזמנות הפתוח מציג את כל ההזמנות ששלחת כרגע. לדוגמה, בואו נפתח צו הגבלה:

 1. זוג מסחר;
 2. מסיבה (לקנות או למכור);
 3. גודל ההזמנה והתקדמות הביצוע שלה באחוזים (מילא);
 4. סוג הזמנה;
 5. מחיר ביצוע הזמנה;
 6. המחיר שלאחריו תבוצע ההזמנה;
 7. אפשרות פסק זמן בשניות;
 8. תאריך ביצוע ההזמנה;
 9. לחצני ביטול, ביצוע מיידי או הזמנת הזמנה.

ניתן לעדכן את רשימת ההזמנות על ידי לחיצה על הכפתור הירוק בתחתית התפריט. בצד ימין, ישנם דפים של רשימת ההזמנות עם ההגדרה להצגת מספר מסוים של הזמנות בעמוד אחד (במקרה זה, בכל עמוד יוצגו 25 הזמנות או פחות).

בכרטיסיה האחרונה תוכל לראות את היסטוריית העסקאות שלך.

בצע את ההזמנה הראשונה שלך!

הגיע הזמן לעבור מתיאוריה לפרקטיקה! אם אתה רק לומד לעבוד עם מסוף מסחר, אנו ממליצים בחום לעבור לחשבון נייר בתפריט העליון של הטרמינל. באפשרותך לחדש את כמות הכספים הווירטואליים בהגדרות חשבונך.

ראשית, בואו נעשה הזמנת שוק במצב בסיסי. בחר את מספר היחידות הרצוי ולחץ על קנה.

ההזמנה מבוצעת, ניתן לראות אותה בהיסטוריית העסקאות.

שימו לב כי להזמנות שוק גדולות יחסית בזוג מסחר יש צורך בנזילות. לדוגמה, אם הזמנת הזמנת המגבלה הזולה ביותר הזמינה ממספר ההזמנות אינה מתאימה לכל הזמנת הרכישה בשוק, ההזמנה שלך תתמלא באופן אוטומטי בהזמנות המכירה הבאה שתגדל, ותעלה עד לספר ההזמנות. זה נקרא החלקה. כלומר, צו שוק לפעמים לא מצליח להיסגר בדיוק במחיר הרצוי. יש לבצע הזמנות כאלה כאשר הדחיפות בביצועה חשובה לך בהרבה מהמחיר..

במצב Pro, סדר השוק כבר מעניין יותר. לאחר הפעלת האפשרות המותנית, נגררים ופסק זמן נכנס לתמונה. האפשרות הראשונה מאפשרת לך לפתוח הזמנה במחיר טוב יותר באחוזים או בעלות עצמה אם מחיר השוק של הנכס חוצה את סימן מחיר הטריגר. לדוגמא, הגדרת נגרר ל- 15% עבור הזמנת רכישת שוק. מחיר הנכס יורד ב -7%, ומחצה את מחיר הדק. ההזמנה מוכנה לביצוע וברגע שהמחיר יתקרב מ- 15% לרמת היעד, ההזמנה תבוצע. אפשרות הזמן הקצוב במקרה זה תציין את המרווח בשניות שבמהלכו לא יתבצע כל האמור לעיל.

בנוסף, מחיר הדק מוצג כקו בתרשים לשם הבהרה..

דוגמה נוספת היא צו הגבלה במצב בסיסי. הכל כאן פשוט ככל האפשר: קבעו את מחיר הביצוע להזמנה הרצוי, גודל, ורצוי מאוד, Stop Loss.

כשתחלף על כפתור זה, תועבר לסדר שוק. כלומר, תחילה אתה מבצע הזמנת מגבלה, ו- Stop Loss מיושם כהזמנת שוק עם טריגר פרייס. ברגע שמחיר הנכס יעבור קו זה, צו ההפסקה יבוצע. אלה שתי ההזמנות בתרשים:

הדוגמה האחרונה היא צו הגבלה במצב Pro. במקרה זה, אנו יכולים לציין את מחיר ההדק, לאחר המעבר שבו ההזמנה שלך תועבר בספר ההזמנות עם מחיר ההזמנה שצוין.

תוצאות המניפולציות שלנו בהיסטוריה של העסקאות:

אנו ממליצים לך להתאמן במסוף המסחר שלנו במצב חשבון נייר לפני שנסחר בכספים אמיתיים כאן או בבורסה. כזכור, מסוף המסחר 3commas עדיין נמצא בפיתוח ובקרוב יעודכן בפונקציות חדשות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me