באילו מטבעות קריפטוגרפיים יש להשקיע בשנת 2020

“ההשקעות הגרועות ביותר מגיעות למשקיעים חסרי סבלנות.”

רוברט קיוסאקי

הביטקוין, הנכס העיקרי של שוק הקריפטו, כמעט הוכפל השנה. עובדה זו מעוררת תקווה למשקיעים המחפשים השקעות רווחיות ביותר..

מטבעות קריפטוגרפיים TOP להשקעה

אז, מה הם נכסי המטבעות המבטיחים ביותר בשנת 2020??

ביטקוין (BTC)

כאמור, פוטנציאל של 2019 קרוב לסכום של 7,000 $ הנוכחי לרמות ביטקוין פירושו עלייה של יותר מ -100%, אך זה לא נושא הכותרות ואינו גורם לתחושת הקנייה שראינו בעבר..

ביטקויןתחזית BTCUSD מ- walletinvestor

המשקיע הממוצע אמוציונלי מכדי לעמוד בפני העליות והירידות החזקות של ביטקוין. עם זאת, קיים אינטרס מתמיד בנכס המובטח על ידי העובדות הבאות:

 • רמת המחירים הנוכחית רחוקה מהשיא של כל הזמנים (20,000 דולר).
 • השקת תעודות סל של ביטקוין וחוזים עתידיים ניתנים להשגה, לפחות, מושכת את תשומת ליבם של המשקיעים המוסדיים. ב- 2 בדצמבר אישרה ה- SEC את השקת קרן השקעות שתשקיע בחוזים עתידיים בביטקוין. כך, המשקיעים יוכלו לגשת לקריפטוגרפיה באמצעות הנציג החשוב ביותר שלה – ביטקוין.
 • ציפיות משמעותיות לצמיחת הביטקוין לאחר מחצית בשנת 2020. עד כה היו שתי מחציות בהיסטוריה הקצרה של כדור הרמזים, ושניהם הובילו לעליית ערך נכס הקריפטו.

מחצית ביטקוין

 • אחד מצוותי הפיתוח המקצועיים ביותר כולל הקריפטוגרפים המובילים בעולם כמו אדם בק.
 • נְזִילוּת. לביטקוין יש את הנזילות הגבוהה ביותר בשוק הקריפטו.
 • תנודתיות מחירים. למרות התנודתיות שלה, BTC ידוע כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים היציבים ביותר. מישהו יצטרך הון רב כדי לתפעל את המחיר.
 • הנפקה מוגבלת של 21 מיליון מטבעות. ככל שהביקוש יגדל, המחיר יעלה משמעותית.

אתריום (ETH)

בניגוד לביטקוין או ליטקוין, לאת’ריום אין מגבלות פליטה קשות. מטבעות חדשים נוצרים על ידי הבלוקצ’יין כדי לתגמל את הכורים, שהזרימו כ -10% מהמטבעות שזה עתה נוצרו לשוק על בסיס שנתי. נכון לעכשיו יש יותר מ 104,980,163 מטבעות במחזור.

את'ריוםתחזית ETHUSD מ- walletinvestor

המניעים הבסיסיים לצמיחת ערך ה- ETH:

 • קְבוּצָה. את’ריום הוקם על ידי ויטליק בוטרין. למרות העובדה שהוא צעיר, ויטליק הוכיח את עצמו כמומחה אמיתי בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. התלהבות ומסירות לעבודתם משכה אלפי אלפי מפתחים מכל רחבי העולם לצוות. קרן את’ריום היא העמותה הגדולה ביותר של מפתחים וקריפטוגרפים בעולם.
 • את’ריום 2.0. הצוות מתכנן להשיק עדכון רשת בשנת 2020, שיחד עם קונצנזוס PoW יאפשר לכורים להשתתף בהימצאות בזכות הופעת כריית PoS בפרוטוקול. במקביל, הפרס עבור PoW יקטן מ -3 ETH ל 0.6. עדכון זה יחד יפחית את הפליטות ל -2.5% ויעורר את נסיגת האתר ממחזור חופשי לאחסון ארוך טווח..
 • נְזִילוּת. Ethereum הוא גם נזיל מאוד, בדרך כלל מדורג 2 או 3 תחת Bitcoin. לא תהיה לך שום בעיה לקנות או למכור את אתריום.
 • תנודתיות מחירים. באת’ריום יש קהילה נאמנה וצוות מקצועי, מה שאומר שהמחיר נוטה יותר להישאר יציב ולצמוח בטווח הארוך..
 • כלכלת קריפטו. שים לב שאת’ריום מפעיל את המערכת האקולוגית של DApp. משמעות הדבר היא שמיליוני מפתחים וחברות זקוקים ל- ETH להנפיק את החוזים החכמים שלהם, להפעיל יישומים מבוזרים משלהם ולשלם עמלה..

מטבע בינאנס (BNB)

בניגוד לביטקוין, שנועד לשמש כאמצעי לחישוב ואחסון כספים, מטבע Binance הוא אסימון שירות. המשמעות היא שערכו תלוי עד כמה העסק של בינאנס טוב ובטוח בשנה הקרובה..

Binance Coin הוא, למעשה, אחד האסימונים הבודדים שהגיע למחירו הגבוה ביותר מאז שוק השוורים ב -2017..

מטבע בינאנסתחזית BNBUSD מ- walletinvestor

מאז, מחירו עלה לאט ובשנה האחרונה עדכן את שיא המחירים שלו מספר פעמים..

המניעים הבסיסיים לצמיחת BNB:

 • קְבוּצָה. צ’אנגפנג ג’או, או כפי שהוא מכונה בחיבה על ידי משתמשי Binance – CZ – הוא המייסד והמנכ”ל של Binance Exchange. בהתחשב בהצלחות שהוא והצוות שלו משיגים, אפשר לומר שיש להם את הכישורים והמשאבים להפוך מטבע זה להצלחה..
 • נְזִילוּת. מטבע Binance הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הנזילים ביותר כרגע. הוא נמצא בעשירייה הראשונה ב- Coinmarketcap עם נפח מסחר שהולך וגדל.
 • תנודתיות. זה די תנודתי, אבל הוא גדל כל הזמן. מחירו הוכפל ב- x3 בתחילת 2019, במהלך שוק הדובים.
 • כלכלת קריפטו. 200,000,000 BNB הונפקו באמצעות ICO במחיר של 0.10 $ למטבע. Binance מציע 50% הנחה על עמלות המסחר למשתמשים שמחזיקים ב- BNB בשנה הראשונה למסחר. בינאנס משתמשת גם ב -20% מהרווחים שלה בכל רבעון בכדי לקנות חזרה אסימונים ולשרוף אותם עד להפחתת סכום ה- BNB ל 100,000,000. חידוש נוסף שמניע את הצמיחה של BNB הוא השקת ההלוואות וההימור. פונקציונליות זו מאפשרת להקפיא חלק מההפקדה לקבלת אחוז רווח לתקופה קבועה מראש.

טרון (TRX)

מאז הקמתה, TRON יצרה תקוות גדולות להפעלת רשת התוכן הדיגיטלי שלה. בנוסף, צוות הטכנולוגיה שלו הוא אחד המושלמים ביותר בקריפטוספירה, בראשות ג’סטין סאן הגדול, אחת הדמויות הפופולריות ביותר בתעשייה..

המשימה העיקרית של מטבע הטרון היא ליצור מערכת אקולוגית של תוכן בידור המבוסס על הבלוקצ’יין, אשר אחסוןו מופץ. כל משתמש יכול להפיץ כל תוכן ברשת Tron: סרטונים, תמונות, מוסיקה וכו ‘והכי חשוב, תוכן זה יופץ ויאוחסן ברחבי הרשת בצורה מבוזרת ואינו תלוי בשרת אחד..

טרוןתחזית TRXUSD מ- walletinvestor

מטרת הפרויקט היא להפוך אותו כך שמחברי התוכן יוכלו להפיץ אותו מבלי לחלוק הכנסות עם הרשת. Tron (TRX) היא מטבע קריפטוגרפי שיהפוך לשבב מיקוח ברשת עבור הצרכנים לשלם ישירות ליוצרי תוכן.

המניעים הבסיסיים לצמיחת TRX:

 • קְבוּצָה. צוות הפיתוח של טרון הוא אחד הפעילים ביותר במרחב הצפנה. ג’סטין הוא קבוע בכל כנס ואירוע גדול שמוקדש לקריפטוגרפיה. הטוויטר שלו מעודכן ומשמח את המשקיעים עם תוכניות שאפתניות מדי יום. ג’סטין לא מפספס אף הזדמנות לקדם ולתת פרסום נוסף למוחו – מטבע החוץ של טרון.
 • נְזִילוּת. TRX מטבע קריפטוגרפי פעיל לרכישה בבורסות הפופולריות ביותר כמו Binance, Huobi, OKEx ו- HitBTC. יתר על כן, בנובמבר היו חדשות שג’סטין מתכנן לרכוש את בורסת המטבעות המפורסמת של פולקונקס ולשלב אותה במערכת האקולוגית הכוללת של TRON.
 • תנודתיות. TRON ידועה בתנודתיות הגבוהה שלה. TRX קרובה כעת לשפל ההיסטורי שלה. בזכות ג’סטין האנרגטי והאקצנטרי, הסיכויים גבוהים שנראה יותר ממעלה אחת ונפילת המטבע. זה הגיוני לקנות TRON לתיק לפחות על מנת למכור את הצמיחה הבאה של הדחף בעתיד..
 • כלכלת קריפטו. סיפור הכס רק התחיל. לא עבר הרבה זמן מאז שהשיקה רשת משלה (שלב המכונה “אודיסיאה”), יש עוד הרבה מה לעשות מבחינת פיתוח ויישום. בעתיד, לטרון עדיין יהיו 4 שלבים, אשר מתוכננים לטווח הארוך. התפתחותה תימשך לשלב הייצוב וההפעלה ההמונית המכונה נצח, המתוכנן להסתיים בשנת 2037. בשנת 2020 יתחיל השלב בו TRON יכולה להפוך למערכת אקולוגית המסוגלת להשיק ICO.

לומן כוכבי (XLM)

Stellar Lumens (XLM) מחויבת לפתרון בעיית שיפור התשתית הפיננסית העולמית. הוא שואף לבצע את כל התשלומים במהירות, קלות וזולות. מטרת היזמים הייתה ליצור פלטפורמת הסכמה מבוזרת שתספק גם לאנשים רגילים וגם לחברות גדולות את היכולת לבצע עסקאות ללא קשרים מתווכים..

כּוֹכָבִיתחזית XLMUSD מ- walletinvestor

ג’ד מק’לב, היוצר הנודע של רשת ריפל, שעזב את החברה בגלל סכסוך עם ההנהלה, הפך למייסד רשת Stellar. המטבע החדש הגיע ממזלג קשה של ריפל, אך כעבור שנה הוא עבר לפרוטוקול קוד פתוח משלו. לפיכך, XLM היא גרסה משופרת של הפרוטוקול הישן.

גורמי צמיחה בסיסיים ל- XLM:

 • קְבוּצָה. צוות הכוכבים הכריז על שותפויות עם סוכנויות העברת הכספים Tempo ו- ZED, ICOs Smartlands ו- Mobius, כמו גם לפחות 30 פרויקטים גדולים ובנקים, כולל Stronghold, Novatti, Hyperledger, Mobius, Hashcash ו- SatoshiPay.
 • תנודתיות. XLM די תנודתי בשוק וכעת הוא קרוב לשפל. רצוי לקנות מטבע לפחות למטרות ספקולטיביות למכירה במשאבה הבאה.
 • כלכלת קריפטו. לכוכבים יש את כל היתרונות של אדווה, אך הוא חסר חסרונות, הראשון שבהם הוא ריכוזיות המטבע. תפוקת בלוקצ’יין מצוינת, מיקוד קמעונאי ועסקים קטנים, ביזור, ללא פליטות נוספות ורק 5% מכל המטבעות המונפקים המנוהלים על ידי קרן סטלר. כל זה מדבר על פוטנציאל צמיחה טוב במקרה של אלטיזון החדש.

סיכום

לא כל הפרויקטים הצליחו לשרוד את חורף המטבעות הקריפטוגרפיים, ומטבעות עליונים רבים עברו “מתחת למשקע”. דוגמה לכישלונות כאלה היא NEM, Bytecoin, STEEM, Stratis. למעשה, ניתן למנות את הרשימה לאורך זמן רב..

למרות העובדה שיש בשוק המטבעות כ -5,000 מטבעות שונים. ממש קשה לבחור כאלה ראויים.

להשקעה לטווח הארוך, קודם כל, חשובים סיכויי פיתוח עם מפת דרכים אמיתית, צוות פיתוח מקצועי, קהילה גדולה ופעילה..

לכל הפרויקטים שנדונו לעיל יש תכונות אלה. במקביל, BTC, ETH, BNB, TRX, XLM עדיין נמצאים ברשימת ה- TOP מבחינת מחזורי המסחר, מה שמספק נזילות ומאפשר למשקיעים גדולים לקנות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map