מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים לשנת 2017, שכמעט כולם שכחו מהם

לא כל המטבעות הקריפטוגרפיים שהיו בשיא הפופולריות במהלך בום הקריפטו 2017 הצליחו לשמור על עמדות המנהיגות שלהם. פרויקטים חדשים של קריפטו מופיעים באופן קבוע בשוק הקריפטו, ומבטיחים יותר מבחינת ערך לקהילה והטכנולוגיה. כדי לשמור על הסטטוס הגבוה של פרויקט ההצפנה, על המפתחים לעבוד באופן פעיל על שיפור התוכנה ולשחרר באופן קבוע עדכונים, דבר שמניע את עניין הקהל. במאמר זה תגלה מה קרה למטבעות קריפטוגרפיים, שהתבררו כחסרי תועלת כמעט לאחר שיא הפופולריות בשנת 2017.. 

ליסק (LSK)

המטבע הקריפטוגרפי היה אחד מעשרים פלטפורמות הבלוקצ’יין הגדולות בשנת 2017, וההיוון שלו עלה על 2.3 מיליארד דולר. ליסק הייתה בתיק המשקיעים הגדולים של הצפנה והפרויקט נחשב לאחד המבטיחים ביותר, אך משהו השתבש..

ליסק היא פלטפורמת קריפטוגרפיה שוויצרית לבניית יישומי בלוקצ’יין שנוסדה בשנת 2016. היוצרים התמקדו בהנגשת הבלוקצ’יין למגוון רחב של משתמשים. מפתחים יכולים לפרוס יישום משלהם בבלוקצ’יין ליסק או אפילו להריץ בלוקצ’יין משלהם. ליסק היה אחד מפרויקטי הצפנה הראשונים שיישמו את אלגוריתם הקונצנזוס המאושר (Proof of of Stake) (DPoS), שכיום פופולרי בקרב בעלי אסימונים..

DPoS מאפשר למשתתפים להניח מטבעות קריפטוגרפיים ללא צורך בפריסת צומת (צומת) משלהם, ולכן אלגוריתם זה זמין למשתמשים שאין להם כמויות גדולות. מאז 2019 לא פורסמו עדכונים גדולים. באוגוסט המפתחים עדכנו את יישום שולחן העבודה Lisk. המטבע הקריפטוגרפי מדורג במקום ה -101 בדירוג המשאב הידוע CoinMarketCap, וההחזר על ההשקעה מהרישום הראשון הוא 1492%.

שער ה- LSK הגיע למקסימום המוחלט (ATH) בפברואר 2018 – 35.49 דולר. מאז, המחיר צנח ב -96.6% ל -1.21 דולר. גם אם הפרויקט נראה מבטיח, היעדר פעילות המפתחים מוביל לירידה בעניין המשקיעים, מכיוון שנראה כי פלטפורמות קריפטו חדשות ועדכונים משפרות באופן קבוע את הביצועים והפונקציונליות של רשתות חסימות..

בשנת 2020 פרסם הפרויקט 3 רשתות בדיקה: Betanet v3, v4 ו- v5. ליסק התמקדה בבניית מסגרות למפתחים, שינתה את מערכת בסיס הנתונים ל- EmbeddedDB, והוסיפה תמיכה בתקשורת עם מסגרת ה- IPC. אם מפתחים יישארו פעילים וישיקו רשת בלוקצ’יין מן המניין, המצב עם המטבע הקריפטוגרפי עשוי להשתנות..

סטטוס (SNT)

הסטטוס הפך לאחד הפרויקטים המצליחים ביותר של ICO לשנת 2018. במהלך צפיפות ההמונים, הפרויקט גייס 107 מיליון דולר ומצא את עצמו במהירות בין 40 פרויקטים הצפנה הראשונים עם היוון של כמעט 800 מיליון דולר. באותה תקופה, משקיעים רבים השקיעו בקדחתנות ב- ICO, וציפו מהם לשחזר את ההצלחה של Ethereum (ETH) ופלטפורמות בעלות פרופיל גבוה אחר. לכן, כדי למשוך השקעות גדולות בפרויקט, הספיק שיווק מוכשר..

אפילו פרויקטים של הונאת ICO הונאו מיליוני דולרים, ואם היה רמז ללקוחות פוטנציאליים, לא היה קשה לגבות סכומים כאלה. פרויקטים של הונאה PinCoin ו- iFan מ- ModernTech הצליחו לגייס 660 מיליון דולר – יותר מ- TRON (TRX) ו- Tezos (XTZ).

אסימון SNT הביא למשקיעי ה- ICO שלה יותר מ -49% מההפסד, וביחס למקסימום ההיסטורי, המטבע הקריפטוגרפי צנח ב -94.7% מ -0.57 דולר ל -0.031 דולר. למרות זאת, האסימון עדיין נסחר בבורסות הצפנה הגדולות Binance, Huobi Global, OKEx ורבים אחרים..

בשנת 2018 סטטוס לא היה הכישלון היחיד, למרות העובדה שהמכירת המונים הצליחה לגבות סכומים מרשימים. יחד איתו פרויקטים ידועים כמו:

  • Dragonchain (DRGN) – 320 מיליון דולר שגויסו באמצעות ICO
  • בנקור (BNT) – 153 מיליון דולר
  • בנקרה (BNK) – 150 מיליון דולר
  • Polymath (POLY) – 96 מיליון דולר

אם אתה חושב שהיזמים נטשו את הפרויקט, אז זה לא המקרה. יוצרי סטטוס מארחים באופן קבוע מפגשים וסמינרים מקוונים, ובדצמבר 2020 הם השיקו את אפליקציית CryptoAtelier – מרחב עבודה לאנשים יצירתיים.

מפתחי סטטוסים פרסמו ארנק קריפטו נייד משלהם עבור iOS ו- Android, שניתן להבחין ביניהם עם יישומים רבים אחרים. בשורה התחתונה יישום הסטטוס משלב פונקציות של ארנק מאובטח, דפדפן DApp ושליח. זה ייחודי ונוח מאוד. שים לב שהמסנג’ר המובנה חסר בכל ארנקי הצפנה הידועים..

ננו (ננו)

במקור נקראה המטבע הקריפטוגרפי RiaBlocks (XRB) ושוחרר בשנת 2014. מטבעות XRB חולקו בחינם דרך ה- fauset: כדי לקבל אותם, היה צורך לפתור את הקפטצ’ה, ולאחר מכן נשלח סכום קטן לארנקי המשתמשים…

בשנת 2018 המיתגים המיתוג מחדש ושינו את שם המטבע הציבורי ל- NANO, וזה מאוד סמלי בהתחשב בשער החליפין הנוכחי של המטבע הקריפטוגרפי: כעת המטבע נסחר במחיר של 3 $ בלבד עם פליטה של ​​133 מיליון NANO. NANO צנחה ב -91.9% משיא כל הזמנים של 37.62 $.

בלוקצ’יין NANO נוצר כמבצע תשלומים מסחריים. הפלטפורמה מעבדת במהירות עסקאות, ומאפשרת לך לבצע תשלומים ללא עיכובים ובתשלום מינימלי.

בשנתיים האחרונות המפתחים לא פרסמו עדכון חשוב אחד. זו הסיבה שהעניין במטבע דעך ומשקיעי קריפטו רבים שכחו ממנו. עם זאת, משקיעים מוקדמים עדיין יכולים לנעול רווחים העולים על 9000% מאז רישומם הראשון בבורסות..

במחצית השנייה של 2020, המפתחים שחררו את אפליקציית WeNano שמטרתה להרחיב את הקהילה שמשתמשת בקריפטוגרפיה לתשלומים. מספר המשתמשים ב- WeNano עבר את 10,000, אשר ביצעו ביחד למעלה מ -2,500 תשלומים. היישום מיועד בעיקר למשתמשים ברזילאים.

פופולרי (PPT)

מטבע הצפנה של PPT הוא דוגמה מובהקת לאופן שבו אדישותם של מייסדי פרויקט קריפטו יכולה להוביל לירידה בעניין המשקיעים ביותר ממאה פעמים. מאז ינואר 2018, שער הקריפטו של PPT צנח ב 99.4% מ- 69.52 $ ל 0.40 $.

במקרה של Populous, אי אפשר לומר על הרווח הגבוה של המשקיעים הראשונים, כי ההחזר על ההשקעה של המטבע הקריפטוגרפי הוא -85.71%. הרעיון שעומד מאחורי Populous הוא שבעלי עסקים יכולים לקבל נזילות בחשבוניות עד 90 יום באמצעות הבלוקצ’יין. היזמים בחרו בכיוון צר למדי, כך שלא ניתן לקרוא לפלטפורמה של Populous.

המטבע הקריפטוגרפי היה פופולרי בקרב סוחרים בשנים 2017-2018. ונכלל ב -30 המטבעות המובילים מבחינת היוון, שעלה על 1.5 מיליארד דולר. אך לאחר תחילת “חורף הקריפטו”, רבים שכחו את ה- PPT, וכעת האסימון תופס מיקום 195 ברשימת CMC.

בשנת 2020, היזמים פרסמו את פרוטוקול PopDeFi DeFi, שבו מחזיקי PPT יכולים להוסיף אסימונים למאגר הנזילות, לשאול ולהשאיל מטבעות חוב למשתמשים אחרים. אמנם מדובר ב- MVP לבדיקה, והפרוטוקול נבדק על ידי חברת אבטחת הסייבר הידועה האקן. 

בונוס: מקף (DASH)

זה לא אומר שאף אחד לא צריך את מטבע ההחלפה של DASH. המטבע מדורג במקום ה -27 ברשימת CoinMarketCap והוא עדיין אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר. למרות שבקושי ניתן לקרוא לזה הצלחה: בשנת 2017, דאש היה אחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים ביותר מבחינת היוון. אז למה דאש נכנס לרשימה שלנו? העובדה היא שעל רקע הקריפטו-בום, מטבע ה- DASH, כמו אלטקוינים רבים אחרים, התגלה כערך יתר רב..

Dash (DASH) היא מטבע קריפטוגרפי בקוד פתוח המיועד לבניית רשת תשלומי בלוקצ’יין גלובלית מהירה ומאובטחת. שמו של המטבע הקריפטוגרפי מגיע מהביטוי “דigital Cאֵפֶר“. אגב, בורסת הקריפטו המפורסמת בינאנס נקטה בטכניקה דומה, ששמה מורכב מהמילים בitcoin + Fפנימה.

Dash מופעל על ידי אלגוריתם ה- hash של X11 והיה אחד הנכסים הדיגיטליים הראשונים שהטמיע מנגנון PoW היברידי. & PoS. אך על מנת לקבל תגמול, המחזיקים צריכים לשגר מסטרונודה. כדי שתוכלו לעבוד, עליכם להחזיק כמה אלפי דולרים בארנק. לכן cryptocurrency לא מצא פופולריות בקרב המחזיקים..

עם זאת, דאש נותר אחד המטבעות המבוקשים ביותר ברשת החשוכה לצד מונרו (XMR) ו- Zcash (ZEC). עסקאות משתמשים מעורבבות כאשר הן נשלחות, ואז נשלחות באופן אקראי לכתובות שונות, מה שכמעט ולא ניתן לעקוב אחר השולח והנמען..

במשך שישה חודשים בשנת 2017, שיעור ה- DASH גדל פי עשרה והגיע לדצמבר ל -1,607 דולר. אך אז, במהלך תיקון ממושך בשוק הקריפטו, המחיר נפל יותר מפי 10. האסימון נסחר כרגע ב -103 דולר, 93.6% מתחת ל- ATH. למרות זאת, למשקיעים מוקדמים יש ROI של מעל 9000%, מה שהופך את DASH להשקעה רווחית גם עם ירידה כה מדהימה..

משחרר דאש פלטפורמת ענן עבור יישומים מבוזרים ותשלומי קריפטו. נתוני יישומים ו- API נשמרים בצורה מבוזרת, מה שהופך את התהליך לאבטח. דאש יהיה המטבע הקריפטוגרפי הראשון שמתפקד כשירות ענן, ומפתחים מציגים מושגים כמו שירות שם המשתמש של פלטפורמת Dash (DPNS), DPP ו- DAPI. DPNS תסיר כתובות ארוכות ומורכבות לעסקאות DASH ותשתמש במקום זאת בשמות משתמש.

סיכום

אפילו פרויקטים של בלוקצ’יין הידועים והפופולריים בעבר נשכחים אם היזמים לא תומכים בכך ומשחררים שיפורים. שוק הקריפטו, כמו כל שוק חופשי, הוא תחרותי מאוד. כדי לתפוס ולשמור על תפקידים מובילים, על המפתחים להציע פתרונות שפרויקטים אחרים אינם מציעים. אחרת, הפרויקט יתחיל להישכח, ואת מקומו יתפסו פלטפורמות מבטיחות יותר הפותרות את בעיות המשתמש הנוכחיות ומקרבות את הבלוקצ’יין לאימוץ המוני..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map