محتوا:

  1. ثبت نام و اتصال بورس در 3commas.
  2. اصل تشکیل سیگنال QFL.
  3. راه اندازی یک ربات با استفاده از سیگنال های QFL در 3commas.
  1. ثبت نام برای 3ویرگول.

این سرویس در لینک 3commas.io در دسترس است ، این لینک ارجاع من است ، 10٪ تخفیف در پرداخت خواهد داد.

پس از ثبت نام ، با تمام امکانات به 3 روز خدمات رایگان با تعرفه “حرفه ای” دسترسی خواهید داشت. و اگر قبلاً ثبت نام کرده اید و یا 3 روز آزمون از قبل گذشته است ، باید یکی از اشتراک ها را انتخاب کنید.

برای کار بر روی سیگنال های QFL ، راحت ترین کار با ربات های کامپوزیت است و من تمام تنظیمات بعدی را برای آن شرح می دهم ، آنها در تعرفه “حرفه ای” موجود هستند ، که قابلیت های خدمات را گسترش می دهد ، شما می توانید در مورد تمام مزایا بخوانید خودتان این تعرفه را برای دیگران تعیین کنید.

پس از ثبت نام در سرویس 3commas ، باید مبادله Binance را از طریق API متصل کنید ، نحوه انجام این کار را در اینجا بخوانید

نحوه ایجاد کلید API برای Binance در اینجا نوشته شده است

2. اصل تشکیل سیگنالهای QFL.

برای درک اصل شکل گیری و عملکرد این سیگنال ها و انتقال اطلاعات به صورت مختصر و قابل درک ، این امر است مقاله. سعی خواهم کرد خیلی کوتاه نحوه کارکرد آن را شرح دهم ، در غیر این صورت به مقاله ای علمی تبدیل می شود ، اما شما می توانید با جزئیات بیشتر آن را خودتان بشناسید..

نحوه کار سیگنال های QFL: مناطقی وجود دارد که قیمت اغلب در آنها قرار دارد – این پایه است. اگر قیمت به زیر اصطلاح پایه برود ، احتمال بازگشت آن به آنجا افزایش می یابد..

سیگنال ها به سایت می رسند https://cryptobasescanner.com

یک برنامه تلفن وجود دارد.

3. تنظیم ربات با استفاده از سیگنال های QFL در 3commas.

سیگنال های QFL برای کاربران 3commas.io رایگان هستند ، آنها به دفعات دیگر سیگنال ها نمی آیند و این عمدتا با افت بازار اتفاق می افتد..

آنها مدتها پیش برای ربات های 3commas ظاهر شدند و در یک زمان (تابستان 2018) این یک ضربه بزرگ بود و بسیاری از آنها مانند من با آنها تجارت می کردند ، اما بعد من به تجارت سیگنال های دیگر روی آوردم ، به یاد نمی آورم به چه دلایلی.

به تازگی این سیگنال ها دوباره مورد توجه من قرار گرفتند به لطف @ roman506 که همچنان به آزمایش و کار بر روی آنها ادامه داد و در تنظیمات فعلی به من کمک کرد ، که بسیار متشکرم.

3commas تنظیمات ربات را برای این سیگنال ها بهبود داده است و اکنون من آنها را محافظه کار تر (بدون خطر بخوانید) نسبت به قبل.

من دوباره آزمایش آنها را روی جفت برای BTC در 21/2/19 شروع کردم و در عرض 2 هفته سیگنالها خیلی خوب کار کردند ، منظور من از “خوب” این است که آنها با تنظیم آنها به اهدافی که من برای خودم تعیین کردم ، رسیدند ، یعنی:

  • کمبود “سرمایه گذار”
  • دستیابی به سود + 3٪

برخی از آمارهای 2 هفته:

علامت باز کن

معاملات

بسته است

معاملات

چهارشنبه زمان

بستن معامله

چهارشنبه سود
QFL ده ده 8:23:45 2.9٪ *

* سود کمتر از 3٪ با استفاده از دنباله در ربات مرتبط است ، اما من در این مورد جداگانه می نویسم.

تئوری با تاریخ به پایان رسیده است ، و اکنون به عمل تنظیم ربات رسیده است.

ایجاد یک ربات ترکیبی:

پس از ایجاد ، پیکربندی را شروع می کنیم:

بعد از انتخاب همه جفت ها به این صورت خواهد بود:

اجازه دهید بیشتر از طریق تنظیمات برویم:

توضیح: در این زمان از زمان (مارس 2019) من از دستورات ایمنی (از این پس CO) استفاده نمی کنم و 100٪ از سپرده را کار می کنم ، که کاملا خطرناک است و ممکن است برای استراتژی تجارت شما مناسب نباشد ، در این حالت ، تنظیم کنید ربات به 60-70 of از این ربات سپرده اختصاص داده شده ، و باقیمانده آن را قبل از خرید سکه با قیمت پایین تر (متوسط ​​قیمت خرید) استفاده کنید ، اما توصیه من این است که برای خرید عجله نکنید ، شاید قیمت حتی پایین تر شود ، بگذارید سکه “خنک شود ، پشتیبانی پیدا کند” و فقط بعد از آن متوسط. این را می توان به دو روش در معاملات از قبل باز انجام داد:

1 راه با افزودن CO

روش 2 دکمه میانگین گیری

از پایین پایین می رویم و پیکربندی را ادامه می دهیم:

انتخاب سیگنال برای تجارت QFL

نظر: من توصیف و تفاوتی (در طول آزمایشات تابستان 2018) بین انواع (اصلی ، معاملات روزانه و غیره) پیدا نکردم ، بنابراین من از نسخه اصلی استفاده می کنم. اگر اطلاعاتی را پیدا کردید یا با آزمایش آن را فهمیدید ، به من اطلاع دهید که بسیار جالب خواهد بود.

“٪ Of drawdown” در تنظیمات ربات ، آماری که در بالا ارائه دادم ، -7٪ استفاده می کنم یکی دیگر را -10٪ تنظیم کردم ، اما هنوز هیچ معامله ای روی آن باز نشده است.

پس از تنظیم تمام پارامترها ، مقادیر را در دستیار بررسی می کنیم ، اگر “درصد بودجه استفاده شده توسط ربات” شما بیش از 100٪ باشد ، بنابراین شما باید سفارش اولیه یا ایمنی یا تعداد جفت های معامله شده را کاهش دهید.

پس از انجام تمام مراحل بالا ، روی “ایجاد ربات” کلیک کنید

با کلیک بر روی دکمه بالا ، صفحه ای باز می شود که باید روی “Run” کلیک کنید و ربات شروع به کار می کند ، منتظر یک سیگنال هستید و معاملات باز را شروع می کنید ، با رفتن به ربات و مشاهده ویرایش ، همه عملیات را می توان مشاهده کرد پنجره:

این همه برای تنظیم ربات با استفاده از سیگنال های QFL است.

همچنین می توانید توضیحات مربوط به تنظیمات ربات برای سیگنالهای کارتل سیگنال را که قبلاً توسط من شرح داده شد ، مشاهده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me