سلام بر همه!

برای ربات های 3Commas از Marketplace ، مجموعه ای از سیگنال های یک منبع وجود دارد – مونشور, که به 4 نوع سیگنال تقسیم می شوند:

 •  شبکه پویا Muunship
 •  ربات Muunship Scalper
 •  جام و دسته Muunship
 •  سیگنال های Muunship QFL Bot

این سیگنال ها فقط یک دستور برای شروع یک معامله دارند و وقتی سود حاصل از مجموعه دریافت می شود ، از تجارت منصرف می شوند. اگر ناگهان قیمت شروع به کاهش کرد ، تصمیم شما برای متوسط ​​سازی یا رفع ضرر بیشتر با شما است..

محتوا:

 1. ثبت نام و اتصال صرافی در 3Commas.
 2. جفتهای موجود و مبادله سیگنالها مونشور
 3. استراتژی های پیشنهادی برای سیگنال ها مونشور.
 4. پیکربندی ربات 3Commas توسط سیگنال ها مونشور.

1. ثبت نام و اتصال صرافی برای 3با کاما

این سرویس از طریق لینک در دسترس است ، این یک لینک ارجاع است ، 10٪ تخفیف در پرداخت خواهد داد. پس از ثبت نام ، به 7 روز خدمات رایگان با تعرفه “حرفه ای” با تمام ویژگی ها دسترسی خواهید داشت ، و اگر سپرده شما کمتر از 750 دلار باشد ، حتی پس از پایان دوره آزمایشی خدمات برای شما رایگان خواهد بود . اگر بیش از 750 دلار در موجودی خود دارید ، پس باید یکی از اشتراک ها را انتخاب کنید. برای کار بر روی سیگنال ها مونشور ما با ربات های ترکیبی کار خواهیم کرد.

پس از ثبت نام در سرویس 3Commas ، باید مبادله Binance را از طریق API متصل کنید ، نحوه انجام این کار را در اینجا بخوانید.

نحوه ایجاد کلید API برای Binance در اینجا نوشته شده است.

2. جفت و مبادلات موجود

مونشور مربوط به همه مبادلات موجود برای رباتهای 3Commas است و در جفتهای محبوب معامله می شود:

3. استراتژی های پیشنهادی برای سیگنال ها مونشور

در زیر راهکارهای توصیه شده برای راه اندازی ربات 3Commas را توصیف می کنم ، اما مثل همیشه به خاطر داشته باشید که توصیه ها هستند قوانین نیست و تمام خطرات را خود و به عهده خود می گیرید – من این قانون را در هر پست می نویسم ، از آن غافل نشوید.

مونشور – علاوه بر سیگنال ها ، به نظر من ، یک بستر بسیار مناسب برای تجارت “دست” وجود دارد. با مراجعه به سایت می توانید آن را مشاهده و ارزیابی کنید. ثبت نام ساده است و یک دوره ویدیویی نیز در مورد تنظیمات وجود دارد ، اما تاکنون فقط به زبان انگلیسی است.

سایت اینترنتی: https://muunship.com

اما بیایید به سیگنال ها برگردیم.

شبکه پویا Muunship – استراتژی تجارت شبکه پویا. مقالات زیادی درباره این موضوع در اینترنت ، عمدتا در بازار فارکس وجود دارد. برای ساده کردن چند کلمه: وقتی قیمت حرکت می کند ، انواع الگوی خرید ظاهر می شود ، در این لحظه یک سیگنال می آید و یک معامله باز می شود. ارائه دهنده سیگنال جزئیات را فاش نمی کند ، اما با جستجو در ربات خواهید دید که کار می کند و تاکنون بد نیست. من از کلمه “خداحافظ” استفاده می کنم زیرا همه چیز می تواند تغییر کند و شما باید خود را با “بازار” تنظیم کنید.

جام و دسته Muunship – استراتژی “جام و دستگیره”. این یک شکل از تجزیه و تحلیل فنی است ، همچنین مقالات زیادی در اینترنت روی آن وجود دارد که می توانید خودتان بخوانید. نکته ساده است: شکل روی نمودار بسیار شبیه یک فنجان است. ویژگی اصلی این الگو این است که منحصراً در یک روند صعودی ظاهر می شود و از ادامه آن هشدار می دهد..

من فکر می کنم شما معنی و ماهیت اصلی سیگنالهایی را که برای معاملات رمزنگاری از بازارهای سهام آمده است ، درک کرده اید..

کانال های تلگرام:

https://t.me/muunship – کانال اطلاع رسانی.

https://t.me/dynamicgridbot – کانال گزارش معاملات ، اکنون اطلاعات مربوط به معاملات خود را به آنجا ارسال می کنم.

دارند مونشور در حالی که هیچ تلگرافی از چت وجود ندارد که کاربران بتوانند در مورد استراتژی ها ارتباط برقرار کنند و بحث کنند ، اما من مطمئن هستم که به زودی ظاهر می شود و اطلاعات در مورد این در کانال هایی که در بالا نشان دادم ارسال می شود.

حالا اجازه دهید تنظیمات را به صورت جدول شماره 2 ارائه دهم:

 1. راه اندازی ربات 3ویرگول توسط سیگنال های Muunship.

اگر تصمیم دارید از سیگنال های پولی استفاده کنید مونشور, سپس ابتدا مشخص کنید که از کدام یک و / یا کدام یک از چهار مورد استفاده خواهید کرد و به مرحله 1 بروید.

در این مقاله ، یک ربات را براساس سیگنال ها پیکربندی خواهیم کرد شبکه پویا Muunship برای جفتها به BTC. به عنوان یک “جایزه” در انتها ، من طبق معمول پیوندهایی به رباتهای فعال به BTC و ETH پیوست خواهم کرد ، که توسط آنها می توانید آمار عملکرد را مشاهده کنید یا به سادگی آنها را کپی کنید ، آنها را به سپرده و استراتژی خود تنظیم کنید.

 1. خرید سیگنال:

اگر همه چیز خوب پیش برود ، موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

 1. راه اندازی ربات

ما با استفاده از جدول 2 برای انواع سیگنال پیکربندی می کنیم شبکه پویا, یا می توانید از استراتژی خود استفاده کنید:

ما یک ربات ایجاد می کنیم:

ما توسط Blocks سفارشی خواهیم کرد:

 • مسدود کردن “پارامترهای اساسی”

 • بلوک جفت (من تجارت BTC را تنظیم می کنم)

می بایست شبیه به این باشه:

توجه: اگر می خواهید چند جفت را از معاملات حذف کنید ، فقط روی صلیب سمت راست یک جفت خاص کلیک کنید.

 • بلوک “استراتژی”

توجه: حداقل “0.0001 BTC” را در “حجم سفارش شروع” قرار ندهید ، زیرا احتمال وجود دارد ، به دلیل گرد شدن مبادلات ، هنگام خرید سفارش شما ممکن است کار نکند ، پس از ارسال پیام

بنابراین از 0.00015 یا بیشتر استفاده کنید.

 • بلوک “شرط شروع معامله” – فقط سیگنال مورد نظر را انتخاب کنید. در مثال ما شبکه پویا Muunship. اگر این سیگنال را در لیست ندارید ، پس هنوز آنها را صادر نکرده اید. شما باید به نقطه 1 “خرید سیگنال” برگردید:

 • بلوک سود را در نظر بگیرید

 • سفارشات ایمنی را مسدود کنید

 • “توقف ضرر” را در سیگنال ها مسدود کنید مونشور توصیه نمی شود استفاده کنید

 • مسدود کردن “تنظیمات اضافی”

این تمام است ، ربات پیکربندی شده است. فشار دادن

برای راه اندازی ربات یادآوری دریافت می کنیم.

پس از آن ، فراموش نکنید که روی “اجرا” کلیک کنید

با این کار تنظیم ربات توسط سیگنال کامل می شود شبکه پویا Muunship تمام شده.

پیوند به یک ربات سفارشی (https://3commas.io/ru/bots/565410/shared_show؟secret=e2dd234f37)

“جایزه” وعده داده شده: پیوند به ربات پیکربندی شده برای جفتهای ETH (https://3commas.io/ru/bots/566306/shared_show؟secret=9e4d898244)

با کلیک بر روی پیوندها ، می توانید بلافاصله ربات را کپی کنید ، “با پارامترهای خود” تنظیم کنید ، یا فقط با آمار کار آن آشنا شوید.

هشدار: بعد از مدتی ، می توانم تنظیمات را تغییر دهم ، بنابراین اگر با موارد توضیح داده شده در بالا مطابقت ندارند تعجب نکنید..

من در حال ارسال پیوندی به وبلاگ هستم که حاوی مقالاتی در مورد تنظیمات سیگنالهای دیگر و آماری در زمان واقعی در مورد سپرده واقعی برای سیگنالهای مختلف است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me