سلام بر همه !

امروز ما تنظیمات سیگنال دیگری را در Marketplace در 3Commas در نظر خواهیم گرفت و به نظر من احتمالاً یکی از غیر عادی ترین هاست ، زیرا بوسیله ترکیبی از اسیلاتورها تشکیل نمی شود بلکه توسط دستان یک معامله گر مناسب است ، گزینه ای برای “دنبال کردن معامله گر” که بسیاری از افراد در چت از سرویس می خواهند.

من در نظر می گیرم که در کجا و چه چیزی می توانید با این سیگنال تجارت کنید ، من تنظیمات توصیه شده ربات را برای این سیگنال شرح می دهم.

محتوا:

 1. ثبت نام و اتصال صرافی در 3Commas.
 2. جفت و مبادلات موجود.
 3. استراتژی های پیشنهادی برای سیگنال ها MaybeeTradingVIP.
 4. تنظیم یک ربات توسط سیگنال ها MaybeeTradingVIP در 3Commas.

1. ثبت نام و اتصال صرافی برای 3با کاما.

این سرویس در لینک 3commas.io در دسترس است ، این یک لینک ارجاع است ، 10٪ تخفیف در پرداخت خواهد داد.

پس از ثبت نام ، با تعرفه “حرفه ای” با تمام ویژگی ها به 7 روز خدمات رایگان دسترسی خواهید داشت و اگر سپرده شما کمتر از 750 دلار باشد ، پس از پایان دوره آزمایشی ، خدمات به صورت رایگان برای شما باقی می ماند. اگر بیش از 750 دلار موجودی خود را دارید ، پس باید یکی از اشتراک ها را انتخاب کنید ، من تعرفه “حرفه ای” را به عنوان مناسب ترین تنظیمات ، یعنی وجود “ربات کامپوزیت” توصیه می کنم و من توضیح می دهم تنظیمات فقط برای آن.

پس از ثبت نام در سرویس 3commas ، باید مبادله Binance را از طریق API متصل کنید ، نحوه انجام این کار را در اینجا بخوانید

نحوه ایجاد کلید API برای Binance در اینجا نوشته شده است

2. جفت و مبادلات موجود.

جدول زیر حاوی اطلاعاتی است که مبادله ها و جفت های مربوط به این سیگنال مربوط است..

در مثال ما از معاملات BTC استفاده خواهیم کرد.

همچنین ، در انتهای پست من پیوندی به یک ربات پیکربندی شده و فعال برای جفت USDT ارسال خواهم کرد.

3. استراتژی های پیشنهادی برای سیگنال های MaybeeTradingVIP.

همانطور که در ابتدا ذکر کردم ، سیگنالها MaybeeTradingVIP – این نتیجه کار یک معامله گر است و نه الگوریتم های مبتنی بر مجموعه ای از اسیلاتورهای Trading View ، مانند RSI ، BB و غیره ، که فقط رفتار یک سکه خاص از طریق اسیلاتورها و غیره فقط در حساب می شود ارتباط با سکه معامله شده و رفتار کل بازار را به طور کلی در نظر نمی گیرد.

در واقع همه آنچه من به عنوان یک استراتژی توصیف می کنم نیست ، زیرا این استراتژی “در ذهن” است و حرفه ای بودن یک معامله گر زنده براساس تجزیه و تحلیل فنی یک سکه خاص و چشم انداز رفتار BTC ( بازار را بخوانید) در کوتاه مدت. سیگنال هایی برای باز کردن معاملات و بسته شدن دریافت می شوند و (توجه) یک سیگنال داده می شود که Stop Loss را برای هر معامله به طور جداگانه تنظیم کند ، این تنها سیگنالی است که من چنین چیزی را در آن دیده ام ، زیرا اکثر آنها توصیه می کنند تنظیم ٪ Stop Loss ثابت برای همه جفتهای موجود در ربات ، که به نظر من حداقل گفتن آن کاملاً درست نیست. همچنین می توانید سیگنال Stop Loss را در کانال تلگرام مشاهده کنید. https://t.me/MaybeeTrading .

من یک بار دیگر ایده اصلی را تکرار می کنم: این سیگنال ها در واقع عملکرد “دنبال معامله گر” هستند که مدتها منتظر مانده اند یا تا حدودی “مدیریت اعتماد” هستند که می توانید در هر زمان غیرفعال یا شخصی سازی کنید. برخلاف سیگنالهای مبتنی بر تجارت الگویی که فقط رفتار نوسانگرها (RSI ، BB و غیره) را برای سکه مورد معامله در نظر می گیرند ، جایی که رفتار کل بازار را در نظر نمی گیرند و منجر به نتایج غم انگیزی می شود. ، این سیگنال ها محصول فعالیت ذهنی یک تاجر حرفه ای است که به طور کلی به کل بازار نگاه می کند و دادن نقاط ورود ، خروج و در نظر گرفتن خطرات کاهش قیمت ، StopLoss را در یک درصد ثابت از قیمت ورودی تعیین نمی کند ، اما با در نظر گرفتن سطوح پشتیبانی و غیره ، از Stop “شناور” برای یک جفت خاص استفاده می کند..

در زیر تنظیمات ربات 3Commas را که در زمان نوشتن پست مربوط هستند شرح می دهم ، اما همیشه بخاطر داشته باشید که توصیه ها قوانین نیست و همه خطرات را به تنهایی و سپرده خود تحمل می کنید.

توصیه ها: حدود 2٪ استفاده کنید. 5٪ از سپرده خود را برای سفارش اولیه در یک معامله استفاده کنید.

مهم: دستورات ورودی برای فروش ، صرف نظر از اینکه Take Profit را تنظیم کرده اید یا خیر ، تجارت شما می تواند توسط یک سیگنال بسته شود و این می تواند در هر زمان اتفاق بیفتد ، چه در “به علاوه” و “در منفی” – محافظت از سپرده شما در برابر افت عمیق تر.

جدول تنظیمات:

جدول شماره 2

لینک های مفید:

https://t.me/joinchat/Huvfww4BiZK1vnNynZqk1g – سیگنال های چت MaybeeTradingVIP

https: //تی.من /شاید تجارت – کانال دارای سیگنال MaybeeTradingVIP

@ Maybee3344 – تلگرام های ارائه دهنده سیگنال

4. پیکربندی ربات توسط سیگنال ها MaybeeTradingVIP برای 3Cاوماس.

 1. فعال سازی سیگنال (در زمان نوشتن ، سیگنال های تبدیل (پایان ماه آگوست) رایگان هستند ، اما هنوز هم باید آنها را از طریق Marketplace فعال کنید):

اگر همه چیز خوب پیش برود ، موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

 1. تنظیم ربات من نمونه تجارت را به BTC _ ***

ایجاد یک ربات:

ما توسط Blocks سفارشی خواهیم کرد:

 • مسدود کردن “پارامترهای اساسی”

 • بلوک جفت

می بایست شبیه به این باشه:

مهم: اگر می خواهید چند جفت را که نمی خواهید معامله کنید حذف کنید ، فقط روی ضربدر سمت راست یک جفت خاص کلیک کنید. فراموش نکنید که پس از ذکر جفت های جدید در بورس BINANCE ، به صورت دوره ای جفت های جدید را اضافه کنید.

 • بلوک “استراتژی”

 • بلوک “شرایط شروع معامله” – در اینجا ما فقط همه چیز را انتخاب می کنیم MaybeeTradingVIP (اگر چنین سیگنالی در لیست ندارید ، هنوز آن را خریداری نکرده اید و باید به نقطه 1 “فعال سازی سیگنال” برگردید:

 • بلوک سود را در نظر بگیرید

 • بلوک “Stop Loss” – برای این نوع سیگنال ها ، Stop Loss را فعال کنید و 99٪ را تنظیم کنید تا ربات شما بتواند سیگنال دریافت کند و Stop را در جایی که معامله گر قرار دارد قرار دهد. بعضی اوقات Stop Loss را می توان خیلی دور تنظیم کرد و … می تواند کارساز باشد:

 • “سفارشات ایمنی” را مسدود کنید – همانطور که قبلاً نوشته شد ، “میانگین” استفاده نمی شود:

 • مسدود کردن “تنظیمات اضافی”

همه ربات پیکربندی شده است. فشار دادن

برای راه اندازی ربات یادآوری دریافت می کنیم.

سپس روی “اجرا” کلیک کنید

این همه برای تنظیم است.

پیوند به ربات BTC ، تنظیماتی که ما فقط با شما ایجاد کردیم ، من اینجا می گذارم ، با کلیک روی آن می توانید آن را کپی کنید ، “خود را” تنظیم کنید یا آمار کار آن را ببینید.

من یک لینک به همان ربات ارسال می کنم ، اما برای تجارت به USDT

من در حال ارسال پیوند به یک وبلاگ هستم که در آن مقالاتی در مورد تنظیمات سیگنالهای دیگر و آمارهای بی درنگ در مورد واریز واقعی برای سیگنالهای مختلف وجود دارد ، جایی که می توانید آشنا شوید و تصمیم بگیرید که آیا از سیگنال خاصی برای آن استفاده کنید یا استفاده نکنید ربات.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me