سلام بر همه!

چندی پیش سیگنالی برای رباتها در MarketCity در 3Commas.io ظاهر شد کوتارو سیگنالها.

در این پست من در نظر می گیرم که کجا و چه چیزی می توانید در این سیگنال تجارت کنید ، استراتژی های توصیه شده و نحوه پیکربندی ربات را برای این نوع سیگنال ها شرح می دهم.

محتوا:

 1. ثبت نام و اتصال صرافی در 3Commas.io.
 2. جفت و مبادلات موجود.
 3. استراتژی های پیشنهادی برای سیگنال ها کوتارو سیگنالها.
 4. تنظیم یک ربات توسط سیگنال ها کوتارو سیگنالها در 3Сommas.io.

1. ثبت نام و اتصال صرافی برای 3کاما.ایو

این سرویس از طریق لینک در دسترس است – لینک معرفی من 10٪ تخفیف در پرداخت را ارائه می دهد.

پس از ثبت نام ، با تعرفه “حرفه ای” با تمام ویژگی ها به 7 روز خدمات رایگان دسترسی خواهید داشت و اگر سپرده شما کمتر از 750 دلار باشد ، حتی پس از دوره آزمایشی خدمات برای شما رایگان باقی می ماند. اگر بیش از 750 دلار در موجودی خود دارید ، پس باید یکی از اشتراک ها را انتخاب کنید. برای کار بر روی سیگنال ها کوتارو سیگنالها کار با ربات های کامپوزیت راحت ترین است ، من تمام تنظیمات بعدی را برای چنین ربات شرح می دهم ، در تعرفه “حرفه ای” موجود است.

پس از ثبت نام در سرویس 3commas ، باید مبادله Binance را از طریق API متصل کنید ، نحوه انجام این کار را در اینجا بخوانید.

نحوه ایجاد کلید API برای Binance در اینجا نوشته شده است.

2. جفت و مبادلات موجود.

بیایید ابتدا بررسی کنیم که این سیگنال برای کدام مبادلات و کدام جفت ها مربوط است..

همانطور که می بینید ، سیگنال ها فقط با BINANCE معامله می شوند ، اما کدام یک از جفت ها معامله می شوند – USDT یا BTC – انتخاب شماست. تنظیمات در ربات یکسان خواهد بود ، تنها تفاوت در انتخاب جفت است.

در مثال ما از معاملات USDT استفاده خواهیم کرد.

3. استراتژی های پیشنهادی برای سیگنال ها کوتارو سیگنالها.

در زیر راهکارهای اصلی توصیه شده برای راه اندازی ربات 3Commas را که از تاریخ 27/06/2019 در حال حاضر است توصیف می کنم ، اما همیشه به خاطر داشته باشید که توصیه ها قوانین نیست, شما تمام خطرات را به عهده خود و سپرده خود می دانید.

من تمام توصیه ها را از سایت این سیگنال ها با لینک دریافت کردم https://www.kotarosignals.com/.

یک کانال تلگرامی وجود دارد که در آن استراتژی های کاری مورد بحث قرار می گیرد و کاربران ، در صورت تمایل ، نتایج کار خود را ارسال می کنند: https://t.me/kotarochat

سعی خواهم کرد به طور خلاصه اصل سیگنال ها و استراتژی های استفاده از آنها را بیان کنم..

سیگنال های کوتارو به معنای استفاده از Stop Loss نیست و براساس اصل “میانگین” است ، اما این یک اقدام امنیتی نیست ، بلکه راهی برای ایجاد موقعیت برای افزایش سود است.

مهم: یکی از تفاوت های سیگنال های دیگر این است که توسط سیگنال های کوتارو دستورات برای فروش می آیند ، یعنی صرف نظر از اینکه Take Profit را تنظیم کرده اید یا خیر ، تجارت شما می تواند توسط یک سیگنال بسته شود و این می تواند در هر زمان اتفاق بیفتد ، هر دو در “به علاوه” یا “منهای” ، به منظور محافظت از سپرده خود را از یک سقوط عمیق تر. سیگنال فروش برای ربات فقط در صورت فعال بودن Trailing Take Profit برای جفتی که فرمان فروش فعال شده است ، کار نمی کند..

انواع مختلفی از تجارت توسط سیگنال وجود دارد: تجاوز ، محافظه کار و استراتژی علامت ها.

من مقایسه آنها را به صورت جدول (جدول شماره 2) ارائه می دهم:

4. تنظیم ربات توسط سیگنال ها کوتارو سیگنالها در 3Cاوماس

 1. خرید سیگنال:

اگر همه چیز خوب پیش برود ، موارد زیر را مشاهده خواهید کرد:

 1. تنظیم ربات. من بر اساس SIGNAL STRATEGY مثال تجارت با USDT _ *** را تنظیم می کنم. این یک تجربه جدید برای من است که فروشم نه در یک درصد مشخص درآمد ، اما در سیگنال خروج ، من کاملا به کوتارو اعتماد خواهم کرد &# 128578؛

ایجاد یک ربات:

ما توسط Blocks سفارشی خواهیم کرد:

 • مسدود کردن “پارامترهای اساسی”

 • بلوک جفت

پس از کلیک روی “پاک کردن” ، تنظیمات سایر جفتها را مشاهده خواهیم کرد ، USDT_ALL را انتخاب کنید

می بایست شبیه به این باشه:

به نظر من ، بهتر است جفت ارزهای ثابت مانند: USDT-PAX, USDT-TUSD, USDT-USDC, USDT-USDS, USDT-USDSB. فقط روی ضربدر در سمت راست یک جفت خاص کلیک کنید.

 • بلوک “استراتژی” – فقط در اینجا مشخص می شود که کدام یک از استراتژی های انتخاب شده را مطابق جدول №2 دنبال خواهید کرد ، یا شاید خود را بنویسید ، بدون اتکا به توصیه های اولیه Kotaro Signals. بگذارید به شما یادآوری کنم که “استراتژی سیگنال” را انتخاب کرده ام

 • بلوک “شرط شروع معامله”. در اینجا همه چیز ساده است: سیگنال های Kotaro را انتخاب کنید (اگر چنین سیگنالی در لیست ندارید ، پس هنوز آن را خریداری نکرده اید و باید به نقطه 1 “خرید سیگنال” برگردید):

 • بلوک سود را در نظر بگیرید

 • بلوک “توقف ضرر” – برای این نوع سیگنال های توقف ضرر توصیه نمی شود.

 • سفارشات ایمنی را مسدود کنید

 • مسدود کردن “تنظیمات اضافی”

همه ربات پیکربندی شده است. فشار دادن

برای راه اندازی ربات یادآوری دریافت می کنیم.

سپس روی “اجرا” کلیک کنید

این همه برای تنظیم است. بسته به شرایط بازار استراتژی های مختلفی را انتخاب کنید.

پیوند به ربات ، که ما فقط با شما پیکربندی کردیم ، من اینجا می گذارم (لینک) ، با کلیک روی آن می توانید آن را کپی کنید ، “خود را تنظیم کنید” یا آمار کار آن را ببینید.

من در حال ارسال پیوندی به وبلاگ هستم که حاوی مقالاتی در مورد تنظیمات سایر سیگنال ها و آمارها در زمان واقعی و یک ودیعه واقعی برای سیگنال های مختلف است ، جایی که می توانید آشنا شوید و تصمیم بگیرید که آیا از سیگنال خاصی برای ربات.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me