ربات های DCA: با استفاده از شاخص های تجزیه و تحلیل فنی داخلی ، ربات های DCA ایجاد کنید.

نحوه ایجاد یک ربات با استفاده از اندیکاتورهای رایج که در 3Commas تعبیه شده است?

معرفی

بنابراین ، ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توان با استفاده از یکی از شاخص های تجزیه و تحلیل فنی که در 3Commas تعبیه شده است ، یک ربات برای تجارت یکی از altcoin های مورد علاقه خود ایجاد کرد؟ خوب ، ما راهنمای این موضوع را به شما توجه می کنیم.!

در این مقاله ، شما می آموزید که چگونه یک ربات معاملاتی altcoin ایجاد کنید و شاید از مشهورترین و معتبرترین شاخص در جهان تجارت استفاده کنید – RSI (شاخص مقاومت نسبی).

RSI مقداری را نشان می دهد (که معمولاً به شکل نمودار خطی است) که نشان می دهد یک دارایی بیش از حد خریداری شده است (معمولاً وقتی به سطوح بالای 70-80 برسد) یا بیش از حد فروخته می شود (معمولاً وقتی که از 20-30 سطح پایین می آید). هنگامی که RSI به سمت این شاخص ها هجوم می آورد ، معلوم است که قیمت دارایی ها معکوس می شوند ، گاهی اوقات فقط برای “گزاف گویی” موقت است. این معکوس ها است که با کمک DCA-Bot قصد داریم آنها را بدست آوریم..

ایجاد ربات

به منوی اصلی بروید و برگه را انتخاب کنید DCA-Bot, و سپس دکمه را فشار دهید ایجاد یک ربات:

ما یک ربات “ساده” ایجاد خواهیم کرد ، این به شما امکان می دهد یک جفت سکه را معامله کنید.

در مثال ما ، جفت LTC / USDT را انتخاب خواهیم کرد ، همچنین 3 سفارش ایمنی و 150 دلار وجوه در هر معامله انجام خواهیم داد.

مطمئن شوید که برگه در بالای صفحه انتخاب شده باشد پیشرفته و اینکه عنوان را انتخاب کردید (نام) برای ربات خود (در ژورنال و همچنین در بخش معاملات من و در صفحه DCA-Bots نمایش داده می شود) ، یک حساب تبادل (بورس سهام) ، بودجه ای که ربات از آن استفاده می کند و همچنین انتخاب کنید جلگه در تنظیمات نوع ربات:

به عنوان مثال ، ما “LTC / USDT” را از بخش انتخاب می کنیم زوج ها, با این حال ، می توانید هر جفت را از بخش پویا انتخاب کنید جفت های پیشنهادی؛ این سکه ها هستند که مطابق با معاملات بیشتر جفت در 3 ساعت در 24 ساعت گذشته به صورت پویا به روز می شوند. متناوباً ، می توانید هر جفتی را با استفاده از معیارهای خاص خود انتخاب کنید ، مانند حجم معاملات بالا ، بسته شدن شمع روزانه بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه (200MA) ، یا انتظار اخبار مثبت سکه ای که دنبال می کنید:

اکنون به تنظیمات بخش نگاه خواهیم کرد استراتژی؛ در این حالت تنظیمات پیش فرض خوب است.

ما از این استراتژی استفاده خواهیم کرد طولانی, زیرا ما می خواهیم سکه ها را با قیمت پایین بخریم و آنها را با قیمت بالاتر بفروشیم تا سود کسب کنیم. 

ما راه اندازی سود را می پذیریم نقل قول و ما در USDT سود خواهیم برد. 

اگر این یکی از اولین ربات های شما است ، پس ارزش ذخیره مقادیر را دارد راه افتادن و ایمنی سفارشات با 10 USDT ، در صورت استفاده از کلیه سفارشات ایمنی DCA ، این ربات در کل از 150 USDT استفاده خواهد کرد. با اطمینان بیشتر از استراتژی های مورد استفاده ، ممکن است بخواهید سطح ریسک را در هر تجارت بات افزایش دهید..

توصیه می شود نوع سفارش شروع را در نشانگر نگه دارید حد, زیرا این اطمینان می دهد که ربات بدون لغزش قیمت معاملات خود را آغاز می کند ، این امر خصوصاً هنگام معامله سکه با نقدینگی کم بسیار مهم است:

در مرحله بعدی ، ما شرط شروع معامله را تعیین خواهیم کرد. این تنظیمات به ربات می گوید که چه زمانی معامله جدیدی را برای سکه انتخاب شده باز کند. ما در بازه زمانی 5 دقیقه ای از یک ماشه برای مقدار RSI-7 کمتر از 20 استفاده خواهیم کرد. این امر باید به ربات اجازه دهد در صورت افت شدید فشار خرید LTC / USDT معامله ای را آغاز کند و قیمت را پایین بکشد. ما تلاش خواهیم کرد تا با هر بار تحقق این شركت ، به سرعت و به طور مكرر سودهای كمی را “پوسته پوسته” كنیم. این معاملات باید به اندازه کافی سریع و مکرر باشد ، زیرا در بازه زمانی پایین نمودار استفاده می شود:

اگر می خواهید باز کردن معاملات توسط یک ربات را تجسم کنید ، لطفاً به انتهای این راهنما توجه کنید ، در اینجا ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه شاخص RSI را به نمودار اضافه کنید تا بتوانید مقادیر آن را مشاهده کنید..

اکنون پارامترها را تنظیم خواهیم کرد بهره بردن روی ربات ما هدف ما معاملات کوتاه مدت تکراری است. از آنجا که نمودارهای “اسکالپینگ” با یک بازه زمانی کم کاملا خطرناک است ، مهم این است که تلاش کنید همه معاملات را در اسرع وقت انجام دهید. ما ما نخواهیم برای این ربات از Trailing Take Profit استفاده کنید. لطفاً مقدار را تعیین کنید سودآوری را هدف قرار دهید برابر 0.5٪, و ارزش محاسبه سودآوریبه عنوان درصدی از حجم کل, از آنجا که ما می خواهیم 0.5٪ از میانگین قیمت سکه های خریداری شده توسط این ربات سود داشته باشد:

ما ما نخواهیم از تنظیمات Stop Loss برای این ربات استفاده کنید. برای کمک به “بازخرید” معاملات ربات که می تواند به ضرر تبدیل شود ، نگه داشتن وجوه ذخیره در حساب توصیه می شود..

اگر می خواهید از تنظیمات Stop Loss استفاده کنید ، لطفاً آنها را با یک حساب Paper Trading کاملاً آزمایش کنید ، با این حال ، بازار ارزهای رمزپایه به دلیل نوسانات بالا شناخته شده است ، بنابراین ممکن است متوجه شوید که Stop Loss می تواند در مقایسه با انتخاب نمودارهای با کیفیت ، ضررهای شما را افزایش دهد. به سرعت بازیابی سکه ها را انجام دهید ، حتی اگر تا 10٪ قیمت خرید “فرو بروند”.

با استفاده از این ربات استفاده خواهیم کرد 3 سفارش ایمنی, و همان تعداد سفارشات ایمنی فعال همزمان؛ این اطمینان می دهد که بودجه مورد نیاز برای سفارشات ایمنی همیشه رزرو خواهد شد و نمی تواند به طور تصادفی در تجارت دیگری هزینه شود و به عنوان سفارشات محدود به یک سفارش کتاب وارد شود. سفارشات ایمنی برای کاهش متوسط ​​قیمت سکه های خریداری شده توسط یک ربات در صورت افت قیمت پس از افتتاح معامله استفاده می شود. به آن DCA یا میانگین هزینه دلار نیز گفته می شود.

برای اولین سفارش ایمنی استفاده شده ، تنظیم کنید انحراف قیمت برای ثبت سفارش ایمنی توسط 0.5 نصب ضریب حجم سفارش ایمنی در 2؛ این بدان معنی است که تعداد سکه های خریداری شده از طریق سفارش ایمنی هر بار که سفارش جدید ایجاد می شود ، دو برابر می شود. این به شما کمک می کند تا میانگین هزینه هر سکه خریداری شده توسط ربات به میزان قابل توجهی کاهش یابد..

نصب ضریب گام سفارش ایمنی در 2؛ این به این معنی است که ربات از اولین انحراف قیمت و اجرای دستور ایمنی ، این مقدار را دو برابر می کند. اساساً ، اولین سفارش ایمنی 0.5٪ زیر قیمت افتتاحیه تجاری (سفارش شروع) ، سفارش ایمنی دوم 1٪ پایین و سومین سفارش 2٪ پایین تر قرار می گیرد. این شامل افت 3.5 درصدی قیمت سکه پس از افتتاح معاملات است و به این معنی است که می توانیم سریعتر سود ببریم:

نصب نمی کنیم تنظیمات اضافی برای این ربات ، زیرا در حال حاضر به آنها نیازی نیست.

ما می توانیم با مراجعه به برگه میزان بودجه مورد استفاده ربات خود را بررسی کنیم دستیار (راست) – لطفاً این ویژگی را از دست ندهید – بسیار مفید است!

در پنجره دستیار این نشان می دهد که این ربات برای کار درست با پارامترهای پیکربندی شده و همچنین حداکثر افت قیمتی که معاملات بیمه شما می تواند پوشش دهد و درصد بودجه رایگان موجودی که ربات از آن استفاده خواهد کرد ، نشان می دهد (همیشه سعی کنید منابع کافی را نگه دارید برای پشتیبانی از رباتها در حالت دستی).

در صفحه جدول مقدار وجوه حین نصب را منعکس خواهد کرد ضریب حجم سفارش ایمنی, و همچنین درصد واریانس قیمت که تحت پوشش قرار خواهد گرفت ضریب گام سفارش ایمنی.

سرانجام ، یکی از ویژگی های بسیار مفید صفحه است جدول به طور دقیق نحوه استفاده از دستورات ایمنی را به طور دقیق نشان می دهد.

نتیجه

تنها چند روز پس از ایجاد آن ، نتایج ربات امیدوار کننده به نظر می رسد! ضمناً ، با کلیک روی این لینک می توانید ربات را به راحتی پیدا کنید!

و اگر هنوز سیستم عامل ما را امتحان نکرده اید ، وقت آن است که این کار را انجام دهید!

در 3Commas ثبت نام کنید و 3 روز دسترسی رایگان به همه ویژگی ها و همچنین 50٪ تخفیف هنگام خرید اشتراک سالانه دریافت کنید!

این نشریه ممکن است حاوی تجزیه و تحلیل ها و پیش بینی های بازار ارزهای رمزنگاری شده باشد که با ریسک بالایی همراه هستند. این اطلاعات فقط برای اطلاع رسانی ارائه می شود و نباید به عنوان توصیه ای برای خرید یا فروش دارایی تلقی شود. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، لازم است تحقیقات دقیق خود را انجام دهید. کلیه خطرات ، ضررها و هزینه های مرتبط با سرمایه گذاری ، از جمله از دست دادن کامل سپرده اصلی ، به عهده شماست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map