اگر اصطلاح “Hash Ribbons” را شنیده اید و از خود پرسیده اید که این چیست و چگونه می توانید با استفاده از این شاخص در 3Commas سود کسب کنید ، این مقاله برای شما مناسب است.!

معرفی

چه تازه وارد معامله باشید و چه خود را یک معامله گر فصلی بدانید ، ممکن است شنیده باشید که یوتیوب های رمزنگاری مورد علاقه خود یا افراد تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی هر از چند گاهی از Hash Ribbons Bitcoin یاد می کنند. اگر تا به حال فکر کرده اید که این شاخص چگونه می تواند مفید باشد یا چگونه کار می کند ، نگاهی به این مقاله بیندازید.!

“روبان های هاش” چیست?

سوال عالی ، بیایید کمی بیشتر در مورد آن صحبت کنیم..

شاید قبلاً بدانید که برای ایجاد بیت کوین ، استخراج کنندگان بیت کوین محاسبات را انجام می دهند و برخی مشکلات ریاضی را به طور بی پایان حل می کنند. توان محاسباتی مورد نیاز در اصطلاح هش اندازه گیری می شود و نرخ هش مجموع قدرت محاسباتی تمام دستگاه هایی است که در ایجاد بیت کوین و اطمینان از امنیت شبکه نقش دارند. در زمان نوشتن مقاله ، بیت کوین 125 ثانویه در هر ثانیه دارد! این یک تلاش گیج کننده 125،000،000،000،000،000 در ثانیه برای حل یک مسئله ریاضی برای جایزه 6.25 بیت کوین است!

به زبان ساده ، Hash Ribbons اجازه می دهد تجسم هش ریت برای انجام تجزیه و تحلیل فنی داده ها با استفاده از ترکیبی از الگوریتم ها ، که معمولاً در یک شاخص ترکیب می شوند و می توانید آن را به نمودارهای بیت کوین خود در سیستم عامل هایی مانند TradingView.com.

نوسانات منظم یک اتفاق معمول در نرخ هش است ، زیرا ماینرهای جدید دائما در حال پیوستن و قطع شدن از شبکه بیت کوین هستند ، اما نوسانات قابل توجه در نرخ هش اغلب می تواند سیگنالی برای تعیین حرکت بالقوه قیمت بیت کوین باشد.

نحوه تجارت روبان Hash?

ما محبوب ترین ها را در حال حاضر در نظر خواهیم گرفت. نشانگر Hash Ribbons در بستر TradingView.

این شاخص با خواندن Hib Ribbons خام در پایان هر روز و ارائه آن به صورت دو خط روی نمودار کار می کند: میانگین متحرک 30 روزه سریعتر و MA 60 روزه کندتر..

به زبان ساده ، وقتی MA سریع از آهسته بالاتر از آن عبور می کند ، این نشان دهنده افزایش نرخ هش است و معمولاً نشان دهنده افزایش قیمت بیت کوین است. عکس این قضیه نیز صادق است ، اگر MA سریع از سرعت آهسته عبور کرده و از زیر آخرین سقوط کند ، نرخ هش کاهش می یابد و قیمت معمولاً آن را دنبال می کند..

از آنجا که نشانگر Hash Ribbons در یک بازه زمانی یک روزه کار می کند ، بهترین گزینه برای بازه های زمانی بالاتر ، مانند نمودارهای 1D ، 2D ، 3D ، هفتگی (هفتگی) و احتمالاً ماهانه (ماهانه) است..

در مرحله بعدی ، ما نحوه ایجاد ربات 3Commas را کنترل می کنیم که توسط شاخص Hash Ribbons کنترل می شود..

روبان های هاش در گذشته چقدر موفق بوده اند?

نمودار زیر کمی بیش از یک سال عملکرد قیمت BTC / USD را نشان می دهد و خودتان می توانید دلیل تأثیرگذاری شاخص Hash Ribbons را ببینید.!

اگر در آخرین سال بیت کوین را می خریدید که نشانگر Hash Ribbons سیگنال خرید را نشان می دهد ، هر معامله موفقیت آمیز خواهد بود. در حقیقت ، این شاخص اغلب توسط سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین که از سیگنال نشانگر Buy به عنوان فرصتی برای افزودن بیت کوین بیشتر به سبد سهام خود استفاده می کنند ، استفاده می شود..

با استفاده از نمودار Bitstamp برای BTC / USD می توانید به آگوست 2011 برگردید و نتایج آزمایش مجدد نشانگر Hash Ribbons را مشاهده کنید.

نمودار زیر از یک بازه زمانی هفتگی و مقیاس گذاری لگاریتمی استفاده می کند تا تمام داده ها را در یک عکس صفحه قرار دهد:

پیکانهای نمودار تاریخ تقریبی سیگنال و برآورد محافظه کارانه برای بسته شدن هفته (ورود) و خروج در قله محلی بعدی قبل از شمعدان قرمز را نشان می دهد. اگر در آگوست 2016 در روند گاو نر “دنباله رو” باشید ، فروش در اوج خود باور نکردنی 2450٪ برای شما به ارمغان می آورد!

متوقف شوید … آخرین سیگنال خرید چه می شود?

خوب متوجه شدی! شایان ذکر است که هیچ شاخصی نمی تواند موفقیت 100 درصدی را ارائه دهد و معامله گران حرفه ای اولین کسانی هستند که به شما اشاره می کنند که هرگز نباید به یک شاخص به عنوان اساس تصمیمات تجاری خود اعتماد کنید..

برای شروع چرخه صعودی فعلی بیت کوین خیلی زود است ، و گرچه به نظر می رسد قیمت دارایی از آخرین سیگنال Hash Ribbons Buy کاهش یافته است ، وقت آن است که توجه کنیم و شروع به بررسی زمان 4 ساعته و 1 روزه کنیم در انتظار بهبود قیمت ها ، و ایجاد یک طرح تجاری برای ورود به یک موقعیت طولانی.

متناوباً ، شما می توانید از ربات های 3Commas DCA استفاده کرده و از Hash Ribbons برای ربات بگویید که هنگام فعال شدن سیگنال Buy ، تجارت را شروع کند و همچنین از دستورات ایمنی برای ورودی های میانگین موقعیت استفاده کنید.!

اتصال نشانگر Hash Ribbons به DCA Bot 3Commas 

به منو بروید ربات DCA (1) و دکمه را فشار دهید ایجاد یک ربات (2).

در بخش تنظیمات اصلی (3) نام ربات را وارد کنید ، مبادله ای را که می خواهید در آن معامله کنید و همچنین جفت BTC / USD یا BTC / USDT (بسته به نوع مبادله یا منطقه شما به عنوان یک جفت معاملاتی) انتخاب کنید. ما برای ایجاد یک ربات ساده انتخاب خواهیم کرد ، زیرا ما علاقه مند به تجارت فقط یک جفت هستیم.

در پنل استراتژی (4) ما انتخاب خواهیم کرد طولانی و ارز نقل قول (برای تعیین سود در USD / USDT). ما برای باز کردن موقعیت از یک حد مجاز استفاده خواهیم کرد ، زیرا این امر می تواند در هزینه های بیشتر صرافی ها صرفه جویی کند..

بیایید اندازه سفارشات پایه و ایمنی را 100 دلار تعیین کنیم ، اما شما می توانید این را با توجه به سطح تحمل ریسک و بودجه موجود برای تجارت تنظیم کنید:

در بخش شرایط شروع معامله (5) گزینه “TradingView Signal Personal” را انتخاب کنید بازده هدف (٪) (6) در سطح محافظه کارانه 10٪ ، در صورت تمایل ، می توانید دنباله سود را فعال کنید.

غیرفعال خواهیم کرد توقف ضرر (7).

نصب خواهیم کرد سفارشات ایمنی (8) با برنامه ریزی حداکثر 3 سفارش ایمنی و 3 سفارش ایمنی همزمان. ما همچنین واریانس قیمت را تعیین می کنیم تا هر سفارش ایمنی در 5٪ انجام شود.

ما حجم سفارشات ایمنی را به 2 افزایش می دهیم و ضرب سفارش ایمنی را چند برابر می کنیم.

می توانید توجه کنید دستیار (9) ، که در این حالت به شما خواهد گفت که ما حداکثر حدود 800 دلار برای این تجارت استفاده می کنیم. در عین حال ، تنظیمات مربوط به سفارش ایمنی “میانگین ارزش دلار” به ما این امکان را می دهد که در صورت کاهش 15 درصدی قیمت BTC از مزایای آن بهره مند شویم و پس از افتتاح یک معامله از هرگونه افت در نمودار بهره مند شویم..

حالا می توانید صرفه جویی (10) ربات.

وقتی س “ال “آیا می خواهید ربات جدیدی راه اندازی کنید” را مشاهده کنید ، روی دکمه کلیک کنید شروع کنید, و به صفحه باز خواهید گشت اطلاعات. به پایین این صفحه بروید و “فقط پیام سیگنال شروع تجارت” را فقط با کلیک چپ روی متن آبی یک بار کپی کنید:

اکنون TradingView.com را در یک برگه مرورگر جدید باز کرده و وارد سیستم شوید.

نمودار BTCUSD یا BTCUSDT را در یک بازه زمانی 1D باز کنید ، در مبادله ای که استفاده می کنید (1) ، روی دکمه “شاخص” (2) کلیک کنید ، وارد شوید “روبان هاش“و نشانگر ارائه شده توسط” capriole_charles “را انتخاب کنید (3):

برای ایجاد نماد جدید روی نماد هشدار کلیک کنید اطلاع (چهار).

برای تنظیمات شرایط نشانگر “Hash Ribbons” و “Alert – Buy” را انتخاب کنید ، سپس “هر بار در هر بار (برای بستن)“(پنج).

برخی از سطوح اشتراک TradingView گزینه های شما را به یک حد ثابت محدود می کند زمان انقضا تاریخ انقضا هشدار ، لطفاً به این مورد توجه کنید زیرا هشدار باید هر ماه یا دوباره تنظیم شود (6).

در بخش اقدامات (7) آدرس webhook را انتخاب کرده و وارد کنید: https://3commas.io/trade_signal/trading_view. 

توجه: URL webhook یک صفحه وب نیست ، بنابراین لطفاً برای مشاهده آن روی پیوند کلیک نکنید!

سرانجام ، در زمینه “پیام“(7) پیغام کپی شده قبلی را از ربات از صفحه ما جایگذاری کنید”اطلاعات ربات“و دکمه را فشار دهید”ایجاد یک“(8):

خوب!

شما ربات خود را ایجاد کرده و آن را به نشانگر Hash Ribbons پیوند داده اید. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبر کنید تا سیگنال بعدی فعال شود و ربات شما به طور خودکار در مبادله انتخابی شما تجارت ایجاد کند! اگر می خواهید از گزینه Convert to Smart Trade استفاده کنید ، می توانید به ربات اجازه دهید تجارت را تا زمان بسته شدن معامله خود مدیریت کند ، یا اگر می خواهید از گزینه Convert to Smart Trade استفاده کنید ، دوباره ارزیابی کنید و از آن به عنوان تجارت بلند مدت با هدف سودآوری بیشتر استفاده کنید ، با قیمت ورودی عالی که توسط ربات معتبر 3Commas شما بدست آمده است!

توجه: تجارت ارزهای رمزپایه ذاتاً مخاطره آمیز است و گرچه بازدهی می تواند بسیار زیاد باشد ، اما مهم است که خطرات را در ذهن داشته باشید. اگر قیمت دارایی مورد معامله شما به شدت کاهش یابد ، ممکن است بخشی از سرمایه خود را از دست دهید ، مجبور شوید دارایی را با قیمت پایین تری بفروشید. پست های وبلاگ 3Commas برای اهداف آموزشی نوشته شده اند و نباید به عنوان “مشاوره مالی” تعبیر شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me