روز خوب!

ما همچنان به معامله در BitMEX و عملکرد سفارش محدود می پردازیم. بیایید ببینیم چرا به همه کادرهایی که می توانید در آن علامت گذاری کنید ، نیاز داریم. تعداد کمی در این باره نوشته شده است ، اما من می خواهم درک کنم که چه چیزی به ما می دهد?

Contents

گزینه های اضافی برای سفارش محدود

 • فقط پس از ارسال / “سفارش منفعل” – برای ایجاد سفارشی استفاده می شود که فقط در صورت وجود خریدار برای آن اجرا می شود. با تشکر از این ، شما کارمزد سازنده را دریافت خواهید کرد ، و کمیسیون گیرنده از شما کسر نمی شود ، یا سفارش به سادگی انجام نمی شود. من در مورد “نشانگر و وضعیت گیرنده” کمی بعد در بلوک “کمیسیون” به شما بیشتر می گویم.
 • پنهان / “پنهان” – چنین سفارشی در کتاب سفارش (کتاب سفارش) نمایش داده نمی شود. هنگام ایجاد ، منویی در دسترس خواهد بود که می توانید مشخص کنید کدام قسمت از سفارش قابل مشاهده باشد – “کوه یخ”. این برای معامله گران باتجربه که حجم بسیار زیادی تجارت می کنند و نمی خواهند دیگران کل سفارش را ببینند بسیار مناسب است..
 • فقط کاهش – در صرافی های دیگر چنین گزینه ای وجود ندارد ، اگر در چنین شرایطی که ضرر و زیان و سود را به یک باره برای همان سکه باز کردید و معلوم شد که وجود دارد ، یک فرصت مناسب است. قراردادهای فروش بیشتر از موجودی موجودی شما است.

این اتفاق زمانی می افتد که ارزش ابتدا به قیمت خرید و سپس قیمت فروش برسد. اگر کادر را علامت زده اید ، در صورت لزوم ، سفارش موقعیت های شما را اصلاح می کند.

برای روشن شدن آن ، من با یک مثال توضیح می دهم. فرض کنید شما BTC را در 3500 خریداری کرده اید. شما محدودیت فروش در 4500 و توقف فروش در 4300 ایجاد می کنید. فقط هنگام قرار دادن آنها ، کاهش را بررسی کنید و فقط یکی از این سفارشات اجرا می شود. در غیر این صورت ، ممکن است معلوم شود که ابتدا بیت کوین با توقف به فروش می رسد و سپس قیمت به 4500 خواهد رسید و یک مورد کوتاه باز می شود که باید بسته شود..

شرایط سفارش 

 • GoodTillCancel / “Good Till Canceliation” – سفارش بدون در نظر گرفتن مدت زمان صبر ، هنگامی که به مقدار مشخص شده برسد ، اجرا می شود.
 • فوریایrCancel / “بلافاصله اجرا یا لغو” – اگر بخشی از سفارش بلافاصله اجرا نشود ، لغو می شود.
 • پر کنیدایrKill / “کامل یا کشتن” – اگر کل سفارش بلافاصله به طور کامل اجرا نشود ، لغو می شود.  

سفارش بازار, شاید ساده ترین نوع سفارش پیشنهادی باشد. با قیمت درخواست فعلی اجرا می شود ، یعنی به قیمت فروشنده. شما کارمزد دریافت کننده بیشتری را پرداخت می کنید ، اما سفارش شما تضمین می شود که خیلی سریع و بدون اتلاف وقت اجرا می شود ، که این بسیار مهمتر از هزینه نقل قول و اندازه کمیسیون است.

برای سفارشات بگیر سود و متوقف کردن یک علامت چک وجود دارد نزدیک بر ماشه“/” بستن ماشه “. این مورد مهم است. با تشکر از آن ، سفارش “تلنگر” نمی شود. بگذارید با مثالی توضیح دهم که این به چه معناست: قیمت به سطح مقاومت رسیده است ، حالا شما یک کوتاه 200 دلار قرار دهید. اما استراتژی شما فرض می کند که اگر از این سطح فراتر رود ، کوتاه و طولانی باز می شوید.

اکنون باید جعبه Close on Trigger را بردارید و توقف خرید را در سطح مقاومت 400 دلار تنظیم کنید. وقتی قیمت از این سطح شکسته شود ، کوتاه بسته می شود و به دلیل بیش از حد سفارش 200 دلار ، موقعیت طولانی 200 دلار باز می شود.

اگر تجربه کمی در مورد چنین “کودتاهایی” دارید ، بهتر است همیشه این چک باکس را روشن نگه دارید.

نحوه باز کردن سفارش در BitMEX?

برای شروع یک معامله ، باید حجم سفارش را به USD با نرخ 1 دلار = 1 قرارداد (XBT) مشخص کنید. شما نمی توانید موقعیت های کوتاه و بلند را به طور همزمان باز کنید. بلند یا کوتاه. مرحله بعدی اهرم نیرو است. در مراحل اول ، حداکثر اهرم X2 یا X3 است. هنگام ثبت سفارش ، بلافاصله هزینه تصفیه تعیین می شود – سطحی که نرخ باید در جهت مخالف تغییر کند ، به طوری که حاشیه با اهرم (اهرم) مشخص شده شما بسوزد.

بنابراین ، اگر اهرم X3 25٪ باشد. با کلیک بر روی “خرید” ، این سفارش در کتاب سفارش ظاهر می شود و برای اجرای آن در منوی سفارشات منتظر می ماند.

البته ، سفارش شما در نمودار TradingView نمایش داده می شود و علامت در سطح مناسب ظاهر می شود. می توان آن را جابجا کرد تا سفارش سریعتر اجرا شود – این راحت است و در جای دیگری اجرا نمی شود.

به محض اجرای سفارش ، در بخش “موقعیت ها” قرار می گیرد. همچنین می توانید فوراً هزینه بستن معامله را مشخص کنید.

به محض گشودن یک معامله ، زیر آن حاشیه تعیین می شود – وجوهی که بورس را در برابر ضرر و زیان بیمه می کنند. این به طور مستقیم به مقدار سفارش و اهرم نیرو بستگی دارد. به عنوان مثال ، با اهرم X5 و حجم معاملات 0.1 XBT ، حاشیه در حدود 0.02 XBT و با اهرم X2 – 0.05 XBT خواهد بود.

جنبه مهم دیگر.

در BitMEX چیزی به عنوان علامت گذاری قیمت وجود دارد. او نقش مهمی در از بین بردن موقعیت ها دارد. این یک مهر زمان است که برای محافظت از سفارشات در مقابل تصفیه اجباری و فشار است. معمولاً برچسب زدن با قیمت مناسب است. در قراردادهای دائمی ، این قیمت برابر با ارزش شاخص دارایی اساسی است + نرخ مبنای مالی ، با در نظر گرفتن زمان تأمین مالی و فاصله آن.

گاهی اوقات ، در زمان نوسانات بالا ، BitMEX به آخرین قیمت برچسب محافظت تغییر می کند ، که البته این امر کاربران را مطلع می کند. اگرچه این علامت گذاری از نظر عملکردی همان معنی را دارد ، اما محاسبه آن به سادگی شامل یک بازه مشخص از آخرین قیمت است که در واقع برای یک تاجر بسیار خطرناک تر و خطرناک تر است..

مهم! من در طول آخرین برچسب گذاری قیمت ، تجارت در BitMEX را به شدت مأیوس می کنم!

من قبلاً در مورد تصفیه به شما گفتم ، این دقیقاً هزینه ای است که با رسیدن به آن معامله منهای به طور خودکار بسته می شود.

مهم! قیمت تصفیه لحظه ای است که تماس حاشیه رخ می دهد ، یعنی به طور خودکار موقعیت خود را ببندید و سپرده خود را برای اطمینان از اهرم تصفیه کنید.

می توانید حاشیه و بر این اساس ، قیمت انحلال را در صفحه سمت چپ یا با افزایش حجم معامله تغییر دهید ، که من اکیداً توصیه نمی کنم.!

و آخرین لحظه در رابط – نقطه ضعف BitMEX – با بارهای شدید و نوسانات ، سایت تبادل کند می شود ، زیرا همه کاربران فعال تر می شوند و شروع به تغییر موقعیت خود می کنند. متناوباً ، می توانید انیمیشن را خاموش کنید تا کمی تأخیر کاهش یابد..

هزینه های BitMEX

لیست کمیسیون های مستقر در سایت را در جدول زیر خواهید یافت.

Taker (گیرنده) – سفارش بازار.

سازنده (سازنده) – محدود کردن سفارش نمایش داده شده در کتاب سفارش (به جز سفارشات پنهان / پنهان).

کمیسیون قراردادهای سنتی

کمیسیون قراردادهای دائمی

قرارداد به بالا

قرارداد پایین

کمیسیون ورودی / خروجی

کمیسیونی برای بازپرداخت ودیعه و برداشت پول در BitMEX وجود ندارد. برای برداشتن BTC کمیسیون شبکه بیت کوین طول می کشد. پویا است و به بار Blockchain بستگی دارد.

کمیسیون سفارشات پنهان

حق کمیسیون گیرنده برای سفارش پنهان پرداخت می شود. یک کمیسیون گیرنده برای Iceberg نیز پرداخت می شود ، اما فقط تا زمان اجرای کامل دستورات پنهان. پس از آن ، این امر عادی می شود ، دارنده آن کمیسیون سازنده ای را برای سفارشات پنهان دریافت می کند.

نمونه ای از کمیسیون واقعی:

معاملات آزمایشی در BitMEX

قبل از ورود به بازار آتی واقعی و شروع معاملات با اهرم فشار ، می توانید تلاش خود را در یک حساب آزمایشی مجازی امتحان کنید. این به شما کمک می کند تا درک کنید که همه چیز در اینجا چگونه کار می کند ، اگرچه تمام احساسات تجارت واقعی را منتقل نمی کند. سیستم عامل نسخه ی نمایشی از یک رابط کاملاً یکسان به عنوان یک ترمینال واقعی برخوردار است. تنها تفاوت این است که در آن از بیت کوین های مجازی و نه واقعی استفاده می شود. این سرویس “Test-no” نام دارد. سایت رسمی https://testnet.bitmex.com

می توانید در تعدادی از سایت های خاص که لیست آنها و شماره کیف پول در فهرست حساب هستند ، در بخش “سپرده” BTC test-net رایگان دریافت کنید. پس از پر کردن کیف پول ، می توانید تجارت خود را شروع کنید.

استفاده از رباتها در معاملات در BitMEX

امروزه بسیاری از معامله گران برای کار در مبادلات ارزهای رمزپایه از ربات ها استفاده می کنند. این معامله گر به صورت خودکار انجام می گیرد ، در وقت صرفه جویی می کند و درآمد منفعلانه ای دریافت می کند که یک تاجر باید بسیاری از معاملات مشابه را آغاز کند. این یک فرصت واقعی برای مبتدیان است که می توانند از طریق این مبادله و بدون داشتن تجربه کافی برای تجارت دستی ، درآمد کسب کنند. نکته مهم دیگر – ربات همیشه آرام است ، در احساسات اشتباه نمی کند و اعصاب شما را نجات می دهد.

کافی است یکبار بات را با توجه به پارامترهای مشخص پیکربندی کنید ، و برای شما تجارت می کند. تجارت BitMEX را با استفاده از ربات 3commas در نظر بگیرید. این یک الگوریتم مناسب جدید برای تجارت هوشمند است که به شما کمک می کند همه چیز را به منظور حداکثر محافظت در برابر خطرات پیش بینی کنید..

آنچه باید درباره تجارت با ربات 3commas بدانید?

مهمترین قانون اگر تصمیم دارید از ربات در تجارت استفاده کنید: نمی توانید در کار آن دخالت کنید! اگر قصد دارید به طور موازی با ربات 3commas روی BitMEX کار کنید ، باید به خاطر داشته باشید که نمی توانید همان جفت ارزی را به صورت دستی یا با استفاده از ربات های دیگر معامله کنید. این می تواند عواقب غیر قابل پیش بینی داشته باشد..

برای جلوگیری از تداخل ربات در اقدامات شما و شما ، می توانید برای تجارت آن حساب جداگانه ای ثبت کنید یا می توانید در یک جفت ارز دیگر کار کنید. با سفارشاتی که ربات انجام می دهد ، نمی توانید کاری انجام دهید ، از جمله تغییر اندازه موقعیت ، اهرم یا حاشیه. اگر قبلاً سفارشی برای این جفت ارزی باز کرده اید ، معامله فعال نمی شود. ربات این لحظه را کنترل و کنترل می کند.

می توانید در مورد سایر ویژگی های ربات 3commas در پایگاه دانش مطالعه کنید. خود ربات جهانی و مناسب برای کار با چندین تبادل همزمان است. بنابراین ، برای آماده سازی آن برای کار با BitMEX ، باید تنظیمات مناسب را انجام دهید.

نحوه تنظیم یک ربات 3commas برای تجارت در BitMEX?

در مقاله قبلی ، ما به چگونگی راه اندازی یک ربات کوتاه برای تجارت در صرافی Binance پرداختیم. اصل به همان صورت باقی مانده است ، اما فراموش نکنید که در اینجا معاملات حاشیه ای داریم ، بنابراین باید تنظیمات حاشیه ، انتخاب اهرم نیرو را با دقت در نظر بگیرید و به قیمت تصفیه توجه کنید.

برای این تبادل ، یک ربات می تواند یک ربات کوتاه ساده ، مرکب ، کوتاه و مرکب نیز باشد. بیایید ساده را انتخاب کنیم.

پس از آن ، پنجره ای با تنظیمات ربات باز می شود. بیایید اصلی را تحلیل کنیم.

 1. ابتدا ، بیتمکس تبادل BitMEX را انتخاب می کنیم تا تنظیمات لازم بارگیری شود.
 2. سپس ، در قسمت “Name” ، نام جفت ارزی انتخابی را به ربات اختصاص دهید. فقط دو جفت می تواند در معاملات با ربات استفاده شود. XBT_XBTUSD ، XBT_ETHUSD. اینها قراردادهای دائمی است. این سرویس قصد دارد در آینده سایر نقل قول های BitMEX را نیز اضافه کند. بنابراین ، در قسمت “جفت” می توانید بلافاصله نقل قول مورد نظر را تعیین کنید.
 3. یک استراتژی کوتاه یا کوتاه انتخاب کنید.
 4. لطفاً توجه داشته باشید که ارز معامله پیش فرض XBT است ، انتخاب ارز دیگری غیرممکن است ، زیرا همانطور که در مقاله اول درباره BitMEX گفتیم ، تمام تسویه حسابهای این صرافی فقط با این ارز صورت می گیرد..
 5. سپس می توانید بسته به استراتژی و ودیعه خود ، همه تنظیمات را مانند زمان معامله با ربات در یک صرافی معمولی انجام دهید. آنچه باید توجه داشته باشید:
 • شما می توانید دو نوع سفارش انجام دهید: Limit یا Market.
 • صرافی اجازه نمی دهد تا سفارش ایمنی به قیمت انحلال را انجام دهد.
 • توقف ضرر را نمی توان زیر یا بالاتر از سطح تصفیه قرار داد.
 • صرافی سفارش دنباله دار خود را دارد. اگر هنگام تنظیم ربات ، کادر Trailing را علامت بزنید ، وقتی هزینه به سود مشخص شده رسید ، ربات مستقیماً یک سفارش انتهایی در صرافی ایجاد می کند ، که توسط BitMEX پردازش می شود.

و بنابراین ما به جالب ترین چیز – به مورد “اهرم” – نوع اهرم نیرو رسیدیم.

6. نوع اهرم.

در تنظیمات ، می توانید 3 گزینه را انتخاب کنید:

 • نمایش ندهید – در این حالت ، اهرمی که در بورس قرار می دهید به تنظیمات ربات “کشیده می شود”. من استفاده از آن را توصیه نمی کنم زیرا BitMEX هر از چندگاهی این تنظیمات را به مقادیر پیش فرض خود بازنشانی می کند.
 • صلیب – به طور مشابه با مبادله ، هنگام باز شدن سفارش ، کل سپرده استفاده می شود و بسته به اندازه موقعیت ، اهرم به طور خودکار تنظیم می شود ؛
 • معنای آن – اندازه شانه را خودتان مشخص می کنید. برای جفت XBT_XBTUSD ، مقدار آن می تواند از 0.01 تا 100 باشد (مقادیر بیشتر از 50 به صورت دستی وارد می شوند) و برای XBT_ETHUSD – از 0.01 تا 50. مقداری بیشتر از 50 به صورت دستی وارد می شود.

مقدار اهرم باید قبل از هر معامله تنظیم شود ، اما در حالی که فعال است ، تغییر آن امکان پذیر نیست – تغییرات به راحتی بر تجارت تأثیر نمی گذارد. من توصیه نمی کنم مقادیر اهرم در صرافی خود را تغییر دهید وقتی ربات قبلاً ایجاد شده است و منتظر شروع کار است.

بیایید جمع بندی کنیم

BitMEX از چند روش با مبادلات ارز رمزنگاری شده حاشیه متفاوت است:

 • اهرم تا X100 ؛
 • اتصال کامل به XBT ؛
 • قرارداد تجارت ، نه سکه ؛
 • انحلال با اشاره به شاخص ، نه نرخ ارز فعلی.

موارد زیر را برای خودم جدا کرده ام مزایای سایت:

 • معاملات حاشیه ای با اهرم؛
 • سفارشات مختلف
 • توانایی باز کردن موقعیت های کوتاه و کسب درآمد هنگام سقوط بازار ؛
 • نمودار TradingView با عملکرد گسترده در سیستم عامل
 • فرصت تمرین در یک حساب آزمایشی.

معایب: 

 • ترمزگیری تحت بارهای سنگین
 • چند جفت ارزی ؛
 • ریسک بسیار بالا.

آخرین مورد اصلی است. چگونه خطرات را به حداقل برسانیم?

مدیریت ریسک یا مواردی که هنگام معامله باید به یاد داشته باشید

 • همیشه سعی کنید سودآورترین نقطه ورود را پیدا کنید و بلافاصله پس از باز کردن سفارش توقف کنید.
 • شانه های خیلی بزرگ را آزمایش نکنید.
 • متناسب با چگونگی تجربه خود ، سپرده خود را به تدریج افزایش دهید.
 • آموزش در تور آزمایشی ؛
 • اگر به توانایی های خود شک دارید ، معاملات را در مسیر روند قرار دهید.
 • اگر همزمان در چندین صرافی تجارت می کنید ، بیش از 3-5٪ از سهام خود را در BitMEX استفاده نکنید. بهتر است با 1٪ شروع کنید.
 • می توانید به جای ایست از شانه جدا شده برای کنترل خطرات استفاده کنید ، آن را در سطح پشتیبانی تنظیم کنید. اگر قیمت در خلاف جهت سفارش باشد ، صرافی آن را منحل می کند و شما فقط بخشی از سپرده را از دست خواهید داد. 

هنگامی که تجارت در BitMEX شروع به سودآوری کرد ، وسوسه نشوید که بدون توقف موقعیت های خیلی بزرگ را وارد کنید.

 • از اهرم بیش از X10 استفاده نکنید ، به خصوص اگر Cross تنظیم شده باشد. در مراحل اولیه نباید بیش از X2-3 باشد. یک اهرم بزرگ عمر سپرده شما را کوتاه می کند. اگر به سفارش اطمینان دارید ، می توانید به تدریج و با افزایش قیمت ، قراردادهای بیشتری خریداری کنید.
 • همیشه بلافاصله پس از باز کردن موقعیت ، مکان را متوقف کنید. این یک قانون مهم مهم برای یک تاجر ذی صلاح است. تأخیر در مبادلات ، آنها همیشه به شما امکان نمی دهند سفارش خود را ببندید. و BitMEX نیز از این قاعده مستثنی نیست.
 • وجوه رایگان برداشت کنید تا خود را وسوسه نکنید. فقط مقدار راحتی بگذارید که از از دست دادن آن ترسی ندارید. تخلیه ودیعه در اینجا بسیار آسان است ، بنابراین شما باید بسیار دقیق عمل کنید و تمام خطرات ، از جمله خطر حساب شما در BitMEX را به دست کلاهبرداران به حداقل برسانید.
 • برای جلوگیری از تصفیه سعی نکنید وجوه اضافه کنید ، این فقط ضرر شما را افزایش می دهد.
 • تحرك و مقاومت خود را در برابر استرس توسعه دهید – در معاملات حاشیه ای راهی وجود ندارد.

و نکته اصلی: اگر تازه شروع به تجارت ارزهای رمزپایه کرده اید – تا زمانی که در مبادلات معمولی تجربه نداشته باشید ، در BitMEX کاری ندارید:

اگر در زمینه تجارت ارزهای رمزنگاری شده تجربه دارید ، اما شک دارید که آیا ارزش تجارت مارجین را دارد یا خیر – با ربات 3commas شروع کنید ، اما برای معامله گران حرفه ای همه راه ها باز است!

این همه ، صحبت های ما در مورد BitMEX به پایان رسیده است. در مقاله های بعدی ، ما ارز Bittrex را تحلیل خواهیم کرد – یکی از محبوب ترین و محبوب ترین سیستم عامل ها برای معامله گران. چرا؟ خیلی زود متوجه خواهید شد! تا دفعه بعد!

موفق باشید و سود خوبی داشته باشید!   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me