روز خوب!

امروز ما گفتگوی خود را در مورد مبادله ارز رمزنگاری Binance ادامه می دهیم. در مقاله قبلی ، مزایای اصلی این سایت ، موفقیت سریع آن را بررسی کردیم ، که به او امکان می دهد امروز به درستی موقعیت رهبری را اشغال کند..

ما مطمئن شدیم که این سایت شایسته توجه ما است و قطعاً ارزش آن را دارد که تلاش کنیم. بنابراین ، بیایید به سراغ ثبت نام و شروع کار با مبادله برویم..

Binance.com: مراحل ثبت نام

برای ورود به صرافی ، به طور سنتی باید نام کاربری و رمز عبور خود را در سایت رسمی سایت وارد کنید https://www.binance.com/. در مرحله بعدی ، باید احراز هویت دو عاملی را فعال کنید ، کد یک باری را که به شما می آید در برنامه وارد کنید گوگل تأیید کننده. بیایید تمام مراحل را به ترتیب در نظر بگیریم.

مرحله 1 ایجاد یک حساب کاربری

روی پیوند موجود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید ثبت نام / “ثبت نام”, این پنجره ظاهر می شود:

تا کنون ، همه چیز به روال معمول است: ما یک ایمیل ایمن محافظت شده وارد می کنیم ، یک رمز عبور پیچیده پیدا می کنیم که در هیچ جای دیگری استفاده نمی شود ، آن را برای بار دوم تأیید می کنیم و با شرایط استفاده از سایت موافقت می کنیم.

فشار دادن ثبت نام یا “ثبت نام”, اگر از نسخه روسی زبان سایت استفاده می کنید. پس از آن ، ایمیلی با پیوندی برای فعال کردن حساب خود دریافت خواهید کرد. آن را دنبال کنید و ثبت نام به پایان خواهد رسید.

اگر کد ارجاع دارید ، می توانید آن را در قسمت مربوط وارد کنید رفرال شناسه, برای دریافت تخفیف در کمیسیون ها ، هدایا و سایر پاداش های دلپذیر.

گام 2. ورود به بینانس

برای ورود به حساب کاربری خود ، نه تنها باید نام کاربری و رمز عبور خود را در سایت وارد کنید https://www.binance.com/. این شرکت بارها و بارها با این واقعیت روبرو شده است که کلاهبرداران منابع خود را به عنوان وب سایت رسمی صرافی مبدل می کنند ، بنابراین قبل از ورود باید مطمئن شوید که به وب سایت Binance می روید.

باید یک قفل کنار خط با URL وجود داشته باشد ، و آدرس سایت باید با https شروع شود: // این نشان دهنده اتصال ایمن است.

پس از تأیید ، باید روی قسمت آدرس سایت در فرم با ورود و رمز ورود کلیک کنید.

مرحله شماره 3 کپچا بینانس

Binance از روشی مبتکرانه برای تأیید ربات نبودن کاربر استفاده می کند. به جای وارد کردن کپچای معمول: متن ، اعداد یا یک تصویر ، او نیاز دارد که یک قطعه از پازل را به مکان مناسب منتقل کند ، و به محض مطابقت آن ، یک کتیبه مربوط به تکمیل موفقیت آمیز کپچا ظاهر می شود.

این همه با ثبت نام است. اکنون می توانید موجودی خود را با هر ارز رمزنگاری شده ، اغلب BTC یا ETH ، شارژ کنید و تجارت خود را آغاز کنید.

تنظیم احراز هویت دو عاملی 2FA

Binance سطح بالای امنیت را یکی از وظایف اصلی خود در کار کاربران در بورس می داند. و ما با او بحث نخواهیم کرد ، زیرا همه موارد مربوط به امور مالی باید به طور قابل اعتماد محافظت شود ، زیرا کلاهبرداران ، هکرها و سایر مهاجمان در شبکه نمی خوابند..

بنابراین ، با ورودهای مكرر ، مبادله از هر لحاظ ممكن است بر یك روش تقویت شده محافظت اصرار داشته و احراز هویت دو عاملی را ارائه دهد. من اکیداً توصیه می کنم برای فراموش کردن یادآوری های مبادله و اطمینان از ایمنی وجوه و امنیت حساب خود ، فوراً 2FA را روشن کنید.

حتی اگر خیلی نگران امنیت نباشید ، باید احراز هویت مضاعف را فعال کنید – بسیاری از عملکردهای مهم بدون آن کار نمی کنند. به عنوان مثال ، شما نمی توانید از طریق تأیید صحت وارد شوید یا وجوه خود را برداشت کنید.

Binance.com دو روش احراز هویت را ارائه می دهد ، می توانید راحت ترین روش را انتخاب کرده و کلیک کنید فعال کردن:

 • از طریق پیامک. این روش آسان تر است – فقط شماره تلفن خود را به حساب خود متصل کنید ، و هر بار که وارد سیستم می شوید ، وجوه را برداشت می کنید یا تنظیمات را تغییر می دهید ، صرافی برای شما یک کد را به صورت پیام کوتاه ارسال می کند.

برای این کار ، کلیک کنید ارسال پیام کوتاه / “ارسال”. چند دقیقه بعد ، یک کد در پیام ارسال می شود ، که باید در ستون وارد شود “کد احراز هویت پیامکی” و فشار دهید ارسال.

این روش از اعتبار کمتری برخوردار است ، زیرا گاهی اوقات پیامک با تأخیر نمی رسد یا نمی رسد ، مواردی وجود دارد که مهاجمان پیامک را نیز رهگیری می کنند ، بنابراین توصیه می کنم از روش دوم استفاده کنید.

 • احراز هویت گوگل. برای انجام این کار ، یک برنامه کاربردی بر روی تلفن هوشمند نصب شده است گوگل تأیید کننده, حساب برنامه به حساب Binance پیوند داده شده است.

اکنون ، هر بار که وارد می شوید ، صرافی کدی را درخواست می کند که به برنامه می آید و هر دقیقه تغییر می کند ، بنابراین رهگیری آن غیرممکن است. این یک روش راحت و ایمن است. بیایید آن را با جزئیات بیشتری در نظر بگیریم.

احراز هویت دو عاملی روشن است بیننگی.کام آن طرف گوگل تأیید کننده

1. برنامه Google Authentificator را از PlayMarket یا Google App Store بارگیری کنید و آن را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید. می توانید آن را مستقیماً در وب سایت بارگیری کنیدhttps://www.binance.com

2. سیستم از شما اسکن می کند کد QR, به منظور ورود خودکار کلید خصوصی به برنامه. اگر به دلایلی تلفن هوشمند شما نمی تواند کد را بخواند ، می توانید به صورت دستی داده ها را در برنامه وارد کنید.

کلید خصوصی شما از Google Authentificator در کنار کد QR نوشته خواهد شد. این به عنوان پایه ای برای تولید کدهای آینده برای ورود به صرافی عمل خواهد کرد..

مهم است که این کلید را روی یک محیط امن و در یک مکان امن نگه دارید. بدون این کد ، نمی توانید وارد حساب خود شوید.

پیوند دادن حساب Binance خود به Google Authentificator. برای این کار باید وارد کنید:

 • کلیدی
 • رمز ورود حساب در خط ورود Passvord ؛
 • کد یکبار مصرف از برنامه.

اگر همه کارها را به درستی انجام داده باشید ، اعلانی در مورد فعال سازی موفقیت آمیز احراز هویت دو عاملی ظاهر می شود.

مهم! اگر نمی توانید تأیید اعتبار Google را روشن کنید ، هنگام وارد کردن کد از برنامه ، دائماً خطایی ظاهر می شود که کد یا رمز عبور نادرست است ، موارد زیر را انجام دهید: برنامه را باز کنید و به “تنظیمات”, در آنجا مورد را انتخاب کنید “اصلاح زمان برای کدها”.

شخصاً تأیید شده ، پس از آن ورود کار خواهد کرد.

تأیید در مورد Binance

سطح 1.

اگر قصد ندارید بیش از 2 بیت کوین در روز برداشت کنید ، دیگر نیازی به تأیید اجباری ندارید ، زیرا هیچ فیات در صرافی وجود ندارد. این سطح اصلی تأیید است ، به این معنی که شما تأیید نامه پیوست را گذرانده اید ، کافی است بیشتر کاربران کار کنند..

سطح 2.

برای برداشتن حداکثر 100 BTC در روز ، شما نیاز به بررسی هویت و تأیید عمیق تر حساب دارید. برای انجام این کار ، شما باید اطلاعات گذرنامه خود را به صرافی و عکس خود را با آن در دستان خود ارسال کنید. پس از آن ، بررسی اسناد مدتی طول می کشد.

سطح 3.

برای حذف محدودیت های بالاتر برداشت – بیش از 100 BTC در روز) ، باید مستقیماً با پشتیبانی صرافی تماس بگیرید.

هر سطح فقط پس از عبور موفقیت آمیز از سطح قبلی و فعال کردن 2FA در دسترس است.

نحوه تأمین بودجه Binance?

Binance یک ارز رمزنگاری شده است ، بنابراین در اینجا دلار ، روبل یا یورو پیدا نخواهید کرد. همچنین نمی توانید پول الکترونیکی را پر کنید: Webmoney ، Yandex.Money ، Qiwi و غیره فقط ارزهای دیجیتال.

با استفاده از کارت MasterCard / VISA می توانید ارز رمزنگاری شده را خریداری کنید. اما در این حالت ، نرخ کاملاً متفاوت با نرخ رسمی خواهد بود ، بنابراین بهتر است از مبدل های معتبر آنلاین استفاده کنید و ارز رمزپایه را پیش خرید کنید.

جحتی می توان بدون مشکل با ارزهای زیر پر کرد:

 • سکه Binance (BNB) جاوین) – ارز چشم انداز داخلی ارز ؛
 • Bitcon (BTC) هنوز هم رمز ارز اصلی است.
 • اتریوم (ETH) – دومین رمز ارز محبوب پس از بیت کوین ؛
 • اتصال به اینترنت (USDT) – به گفته آنها ، ارز حاصل از Tether Limited با پشتوانه دلار آمریكا در حساب هایشان.
 • بسیاری دیگر.

حساب را در صرافی شارژ کنید بینانس بسیار ساده:

 • رفتن به بخش وجوه – سپردهs؛
 • سکه را در ارزی که می خواهید سپرده آن را پر کنید انتخاب کنید.
 • جزئیات کیف پول را برای دوباره پر کردن وارد کنید.

ثبت نام فوری انجام نمی شود. می توانید روند کار را کنترل کرده و وصول وجوه را در بخش بررسی کنید وجوه – تاریخ معامله.

پس از جبران موفقیت آمیز مانده ، می توانید تجارت را شروع کنید یا در پروژه های خاصی سرمایه گذاری کنید. صرافی Binance لیست عظیمی از ارزهای رمزپایه را ارائه می دهد: مجموعه ای تقریباً کامل از امیدوار کننده ترین سکه ها و تعداد زیادی سکه جدید که ICO را تکمیل کرده اند..

وجه را به Binance برداشت کنید

برای برداشت ارز رمزنگاری شده در کیف پول خود ، باید از فهرست انتخاب کنید منابع مالی بند برداشت از حساب. پس از آن ، سکه ، مقدار برداشت را انتخاب کنید و فشار دهید ارسال.

مهم! برداشت درصورتی امکان پذیر است که احراز هویت دو عاملی را فعال کرده باشید.

هزینه های Binance

در مقاله قبلی ، ما قبلاً درمورد این واقعیت صحبت کردیم که یکی از عواملی که در رشد سریع محبوبیت صرافی Binance تأثیرگذار بوده ، کمترین میزان کارمزد در مقایسه با همه صرافی های ارز رمزنگاری شده است. معمولاً سه نوع مبادله ارز رمزنگاری وجود دارد:

 • برای واریز وجه
 • برای عقب نشینی؛
 • در هر معامله.

از 5 فوریه 2019 ، کمیسیون هنوز 1٪ از معاملات است. کمیسیونی برای پر کردن حساب وجود ندارد و همچنین یک روش کاملاً دموکراتیک برای برداشت وجه از سایت وجود دارد: Ripple – 0.25٪ ، Bitcoin – 0.001٪ ، Ethereum – 0.01٪ ، و غیره.

هزینه های Binance در واقع بسیار کمتر از هزینه های رقابت است. علاوه بر این ، ممکن است شامل 25٪ تخفیف در پرداخت Binance Coin باشد و تا 0.75٪ کاهش یابد. این یکی از کمترین هزینه های معامله در بین صرافی های رمزنگاری محبوب است..

لیست Binance

Binance دارای لیست بسیار گسترده ای از جفت ارزهای رمزپایه است ، صرافی برای همکاری با سکه های جدید باز است و به طور منظم به لیست خود اضافه می شود. این سایت ارائه می دهد: Bitcoin ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Bitcoin Gold ، NEO ، Monero ، LiteCoin و بسیاری دیگر.

از یک طرف ، فقط سکه های ارزشمند در این لیست قرار می گیرند ، از طرف دیگر ، این شرکت همچنین مایل است که ارزهای رمزپایه جدید امیدوار کننده را پس از ICO لیست کند. امروز در بورس بیش از 240 سکه برای تجارت در بیش از 370 جفت ارز وجود دارد.

لیست در Binance دشوار است ، زیرا امروزه بیشترین تقاضا برای لیست سکه های جدید است. برخی منابع ادعا می کنند که می توان سکه را با قیمت 2 میلیون دلار در بورس ثبت کرد اما این شرط اصلی و تنها شرط نیست. پس از آن ، او مجبور خواهد شد که یک انتخاب دقیق را با توجه به تعدادی از معیارها انجام دهد..

ارزیابی توسط کمیسیون ویژه انجام می شود. او جلسه ای غیرعلنی برگزار می کند که در آن متقاضی را با جزئیات بررسی می کند. تأثیر در تصمیم گیری آن غیرممکن است ، زیرا هیچ کس از ترکیب کمیسیون و یا از عوامل انتخاب اطلاع ندارد.

توسعه دهندگان سکه های جدید مجاز نیستند اعلام کنند یا به هیچ وجه اعلام کنند که قصد دارند در Binance درج شوند. در غیر این صورت ، یکبار برای همیشه راه صرافی برای چنین سکه ای بسته می شود. اگر تصمیم کمیسیون به نفع سکه گرفته شود ، توسعه دهنده آن می تواند از طریق منابع رسمی مبادله همراه با کاربران اصلی در مورد آن اطلاعاتی کسب کند..

بنابراین ، این شرکت یک بار دیگر قابلیت اطمینان و شهرت بی عیب و نقص خود را تأیید می کند..

چرا Binance را به سرویس های رمزنگاری شخص ثالث وصل کنیم?

همانطور که در مقاله قبلی گفتیم ، صرافی ارز رمزنگاری شده بستری است که یک معامله گر را با بازار ارز رمزنگاری می کند. بر روی آن ، او می تواند تجارت کند و معاملات خود را انجام دهد. در اصل این امکان دسترسی او به بازار را فراهم می کند. البته ، در سایت تبادل ، به خصوص مانند Binance ، ابزارهای زیادی برای تجزیه و تحلیل فنی ، دسترسی به اطلاعات مهم برای یک معامله گر رمزنگاری و تعداد دیگری از ویژگی های دیگر وجود دارد که قبلاً در مورد آنها صحبت کردیم (به عنوان مثال رابط اساسی و پیشرفته) و در مقاله بعدی لمس خواهید شد … اما اغلب این برای یک تاجر کافی نیست.

به خصوص اگر او تازه شروع به معامله کند و هنوز قادر به نوشتن کدهای شاخص نیست ، اما ترجیح می دهد مشاورانی را تنظیم کند ، از ربات هایی استفاده کنید که مطابق با شاخص های مشخص شده تجارت کنند ، هشدارها را تنظیم کنید و … یعنی هم یک مبتدی و هم یک تاجر باتجربه در تلاشند خدمتی مطمئن برای خود انتخاب کنند که کار آنها را تا حد ممکن ساده و خودکار کند. یکی از این خدمات بستر 3commas است.

پس از ثبت نام در 3commas یا سایت دیگری ، می توانید Binance و سایر صرافی ها را به آن متصل کنید تا از اطلاعات آنها در قیمت ها استفاده کنید و معاملات را انجام دهید.

نحوه اتصال Binance به 3commas?

پس از ثبت نام برای 3commas در حساب شخصی خود ، باید روی دکمه “افزودن مبادله” و سپس “اتصال به صرافی” کلیک کنید.

در اینجا نام دلخواه صرافی را وارد کرده و از لیست انتخاب می کنیم. پس از آن ، باید یک جفت کلید وارد کنید: API Key و API Secret. برای دریافت آنها ، باید احراز هویت دو عاملی (2FA) را در Binance فعال کنید ، که در بالا در مورد آن صحبت کردیم. پس از آن شما نیاز دارید:

1. به حساب خود وارد شوید https://www.binance.com/

2. بر روی زبانه Account کلیک کنید.

3. به بخش بروید تنظیم API.

4- هر نام دلخواه و معنی دار را برای کلید وارد کنید و فشار دهید کلید جدید ایجاد کنید.

5. کد را از وارد کنید Google Authentificator.

6. در پنجره بعدی یک جفت کلید API و Secret آماده برای استفاده نمایش داده می شود:

اگر می خواهید از این سرویس برای تجارت استفاده کنید ، این امر تشکیل کلید API را کامل می کند. و اگر به سرویس دریافت اطلاعات گرافیکی نیاز دارید ، باید دکمه را کلیک کنید ویرایش وعلامت جعبه را بردارید تجارت را فعال کنید, سپس فشار دهید صرفه جویی و کد 2FA را از برنامه وارد کنید گوگل تأیید کننده.

اگر به یک دلیل یا دلیل دیگر باید کلید را حذف کنید – کلیک کنید حذف و عمل را تأیید کنید.

اکنون همه چیز را برای کار آماده کرده ایم: یک حساب کاربری ثبت کردیم ، امنیت آن را تنظیم کردیم ، سرویس ارز رمزنگاری شده مورد علاقه خود را برای تجارت خودکار یا ساده سازی کارمان متصل کردیم. بیایید تجارت را شروع کنیم! در مقاله بعدی Binance ، نگاهی خواهیم انداخت به نحوه تجارت در صرافی ارز رمزنگاری شماره 1. به زودی میبینمت!

موفق باشید و سود خوبی داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me