مبادله ارز رمزنگاری شده Binance: یک بررسی دقیق – 2019

دوستان عزیز!

امروز قصد داریم در مورد صرافی ارز رمزنگاری Binance صحبت کنیم. اخیراً توسط بسیاری از معامله گران رمزنگاری شنیده شده است ، اغلب در مورد آن صحبت می شود و در همه جا به آن اشاره می شود. من هم در این سایت تجارت می کنم. او چه فرصت هایی دارد و چرا در کمتر از دو سال چنین محبوبیتی کسب کرد – این در مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت.

من همچنین 3 نشریه را به صرافی Binance و همچنین نمودار آنلاین TradingView اختصاص خواهم داد. همانند مجموعه مقالات قبلی ، این اولین متن در مورد Binance مقدماتی خواهد بود. ما در مورد اینکه این پلت فرم چیست ، چگونه وارد بازار ارزهای رمزپایه شده است که منجر به موفقیت آن خواهد شد صحبت خواهیم کرد. بیایید مزایا و معایب اصلی سرویس را در نظر بگیریم ، در مورد سازندگان آن ، ارز رمزنگاری شده خود صحبت کنیم و حتی سایر پروژه های Binance را نیز لمس کنیم. به طور سنتی ، جالب و آموزنده خواهد بود!

اما در مقالات بعدی ، یک قسمت کاربردی را برای شما آماده کرده ام. من به شما می گویم که چگونه می توانید در صرافی ثبت نام کنید ، حساب خود را دوباره پر کنید و وجوه را برداشت کنید ، تأیید را انجام دهید و احراز هویت دو عاملی را فعال کنید تا حساب خود را از هک و حملات مخرب محافظت کنید. شما می آموزید که چگونه صرافی را به سرویس های شخص ثالث مانند 3commas وصل کنید. ما همچنین نحوه کار بر روی Binance را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد ، چه ابزارهایی برای این کار ارائه شده است. خیلی زود ادامه می یابد!

 

Binance مبادله شماره 1 ارز رمزنگاری شده در جهان است

صرافی ارز رمزنگاری شده بستری است که تجار و بازار را به هم نزدیک می کند. اینجا جایی است که آنها معامله و معامله می کنند. یک معامله گر با توجه به ترجیح خود مناسب ترین مبادله را انتخاب می کند ، زیرا هر یک از آنها با توجه به تعدادی معیار در مزایا ، معایب ، شرایط تا حدودی متفاوت متفاوت از دیگران است:

 • تعداد جفت ارز
 • اندازه کمیسیون
 • سطح امنیتی
 • راحتی و کارایی سپرده / برداشت وجوه.

بازار ارزهای رمزنگاری شده با سرعت فوق العاده ای در حال توسعه است. هفته ای یک بار ، یک تبادل جدید وارد آن می شود ، امروز حدود 400 نفر از آنها وجود دارند. البته فقط قوی ترین بازیکنان باقی می مانند و از “جای خود در آفتاب” دفاع می کنند.

بناناس سریعترین رشد در مبادله ارز رمزنگاری شده است. این شرکت از لحظه تأسیس خود در مدت 6 ماه توانست به مقام رهبری برسد – از نظر حجم معاملات در روز وارد 3 صرافی برتر رمزنگاری می شود. و از امروز ، 1 فوریه 2019 ، طبق تعدادی معیار در رتبه بندی اول قرار دارد (تحقیق توسط cryptonisation.ru ، coinmarketcap.com انجام شد):

با حجم معاملات

به عنوان یک پلت فرم با راحت ترین نسخه روسی زبان

با توجه به بررسی و اطمینان معامله گران

به اندازه کمیسیون

به عنوان سایت مناسب ترین برای مبتدیان

در میان معامله گران رمزنگاری ، یک نظرسنجی انجام شد که از نظر آنها ، مبادله شماره 1 در سال 2019 است. این شرکت هیچ رقیبی برای قهرمانی نداشت.

بنابراین ، همانطور که قبلاً نیز مشاهده کردیم ، امروز Binance در رتبه بندی صرافی های ارزهای رمزپایه در جایگاه 1 قرار دارد. با تشکر از آنچه که او توانست به این مهم دست یابد?

حتی در مرحله راه اندازی ، مدیران شرکت بلافاصله پس از ICO ، جایگذاری اولیه سکه را انتخاب کردند. کمیسیون کم ارز ، در مقایسه با رقبا ، نقش خود را ایفا کرد. این باعث جذب بسیاری از تجار و سرمایه گذاران شده است. آنها با استفاده از این پلتفرم به سرعت بالای تبادل CMS اشاره کردند – این معما کنار هم قرار گرفت و پروژه “محکوم به موفقیت” بود.

انجمن مبادلات ارزهای رمزنگاری شده با خوشحالی بازیکن قدرتمند جدیدی را در تیم خود پذیرفت که در چند روز اول بیش از 20 هزار کاربر در سایت ثبت نام کردند.

از نظر حجم معاملات روزانه ، صرافی Binance در ژانویه 2019 جایگاه 1 را در جهان بدست آورد.!

داده های کلیدی

 • سایت رسمی:  https://www.binance.com/
 • زبان سایت: به 14 زبان از جمله روسی و انگلیسی موجود است
 • ثبت نام سایت: 01 آوریل 2017
 • جایزه ارجاع: 20٪ پورسانت
 • جفت ارز رمزنگاری شده: بیش از 240 عدد.
 • ارز رمزنگاری شده داخلی: سکه Binance (BNB)
 • توییتر: @ binance_2017
 • طبق coinmarketcap.com, گردش مالی شرکت در روز از 1 فوریه 2019 به 376 365 510 دلار یا 107 862 BTC رسیده است.
 • در تصویر زیر – ارز رمزنگاری TOP-5 براساس حجم روزانه جفت می شود:

چگونه Binance وارد بازار شد?

صرافی Binance در سال 2017 وارد بازار ارزهای رمزپایه شد. در سوئیس افتتاح شد. بنیانگذار شرکت فناوری شانگهای بیجی است که رهبری آن را رهبر باتجربه چانگ پنگ ژائو بر عهده دارد. این بنیانگذار و CTO OKCoin است و قبل از اینکه او بخش توسعه در Blockchain را هدایت کند..

این تیم متشکل از متخصصان برتر با تجربه چشمگیر کار در وال استریت در زمینه ارزهای رمزپایه است و از متخصصان برجسته در زمینه خود هستند. بنابراین ، یکی از اعضای تیم سرمایه دار برجسته ، شخصیتی تأثیرگذار در اقتصاد آنلاین چین – یی هه است. این شرکت برای حامیان مالی و سرمایه گذاران جذاب است ، که توسعه سریع پلت فرم را تضمین می کند. دفتر مرکزی آن در شانگهای است.

بلافاصله پس از راه اندازی ICO ، طی چند روز اول ، 20 هزار کاربر به آن پیوستند ، 9 ماه پس از راه اندازی ، این سایت 3 میلیون تاجر داشت و امروز بیش از 6 میلیون نفر در آن تجارت می کنند. در ژانویه 2019 ، به یک مقدار رکورد رسیده است: 250،000 نفر در 1 ساعت در بورس ثبت نام کردند.

در سال 2018 ، معلوم شد که این سیستم عامل باید ثبت نام کاربران جدید را برای مدت کوتاهی متوقف کند ، زیرا توانایی های فنی این سرویس فراهم نمی کند و نمی تواند با چنین رشد و بار مربوطه کنار بیاید. اما به زودی وضعیت حل شد ، امروز هرکسی می تواند به آن بپیوندد..

این سیستم عامل در هر ثانیه بیش از 1،400،000 سفارش پردازش می کند. به لطف اینکه از زبان روسی پشتیبانی می کند ، محبوبیت زیادی در بین معامله گران رمزنگاری روسی به دست آورد.

نام این شرکت از ترکیب دو کلمه گرفته شده است: “باینری” ، که از انگلیسی ترجمه شده به معنی “دو برابر ، باینری” و “مالی” – “مالی” است. در ابتدا ، این سایت از 6 ، سپس 8 زبان پشتیبانی می کرد ، امروز 14 زبان دیگر وجود دارد:

بنابراین ، می توان بستر Binance را با خیال راحت یک پلت فرم چند زبانه کامل نامید. این پشتیبانی فنی بصورت شبانه روزی دارد که باعث خشنودی معامله گران نیز می شود. عامل جذابیت دیگر ، کارمزد 0.1٪ برای معامله با 50٪ تخفیف در صورت پرداخت Binance Coin (BNB) است ، یعنی می تواند به 0.05٪ کاهش یابد (کاربران این فرصت را داشتند تا پایان 2018 ، از ابتدای 2019 تخفیف 25٪ است).

مزیت دیگر این است که برای برداشت وجوه کمتر از 2BTC در روز نیازی به تأیید هویت اجباری نیست.

نحوه مبادله Binance چگونه کار می کند?

صرافی ارز رمزنگاری Binance یک بستر آنلاین است ، به این معنی که کلیه معاملات از طریق وب سایت رسمی شرکت انجام می شود. این سایت دارای دو نسخه است: اساسی برای معامله گران تازه کار و Advanced برای معامله گران رمزنگاری باتجربه که تجارت فعال را ترجیح می دهند و همچنین یک برنامه تلفن همراه که روی سیستم عامل های محبوب تلفن همراه اجرا می شود.

هر دو رابط کاربری به خوبی تفکر شده ، توسعه یافته و با قابلیت استفاده با کیفیت بالا متمایز شده اند. اگر حداقل کمی برخورد کرده اید و می دانید که مبادلات ارز رمزنگاری شده چگونه کار می کند ، پس می توانید به راحتی بستر را کشف کرده و نحوه کار همه چیز را در اینجا درک کنید..

تفاوت کلیدی بین این دو نوع رابط کاربری این است که Advanced از لحاظ تجزیه و تحلیل فنی ، از جمله در نمودارها ، عملکرد گسترده تری دارد. در این حالت اصلی به سرعت از جفت به جفت تغییر می کند. تاریخ معاملات و همچنین کتابهای سفارش موجود است.

عکس صفحه اصلی رابط اصلی

عکس صفحه پیشرفته

مزایا و معایب Binance

قبل از این قسمت از مقاله ، من همیشه در مورد چه مبادله Binance فوق العاده ای به شما می گفتم که به لطف آن چنین محبوبیتی کسب کرد. اما مانند هر صرافی ارز رمزنگاری شده دیگر بدون اشکال نیست. اگرچه مزایای بسیار بیشتری دارد ، اما من مطمئن هستم که شایسته توجه شما است و همچنین سعی در تجارت با آن دارد. اما برای عینیت ، باید در مورد نقاط ضعف سرویس صحبت کنید. بنابراین ، ما یک بار دیگر بر مزایای پروژه تأکید کرده و نقایص آن را آشکار خواهیم کرد..

مزایای اصلی Binance

 • انتخاب عظیم جفت ارز. بیش از 240 عدد از آنها در اینجا وجود دارد. سکه های جدید ، که قطعاً ارزش توجه به آنها را دارند ، اغلب بلافاصله پس از ICO در Binance ظاهر می شوند.
 • گردش مالی بزرگ روزانه ، بیشترین حجم Ethereum ، NEO ، TRON.
 • تا زمانی که قصد ندارید بیش از دو بیت کوین در روز برداشت نکنید ، نیازی به تأیید هویت خود نیست (تأیید کنید).
 • نسخه روسی شده مبادله. با تشکر از این ، برای مبتدیان روسی زبان بسیار مناسب است.
 • رابط بصری ، ساده و آسان برای استفاده. دو حالت با قابلیت های گسترده.
 • حق کمیسیون بسیار پایین ، که اگر با ارز رمزنگاری داخلی مبادله پرداخت کنید ، می تواند یک سه ماه دیگر کاهش یابد.
 • Binance برای همه دارندگان NEO GAS ماهانه صادر می کند.
 • منابع چشمگیر هستند – قابلیت های پلت فرم به آن امکان می دهد تا تقریباً 1.5 میلیون سفارش را در 1 ثانیه پردازش کند.
 • ارائه API برای توسعه دهندگان شخص ثالث ؛
 • یک تیم درخشان ، سرمایه گذاران برجسته ، از جمله مورگان استنلی ، راجر ور و دیگران.
 • پشتیبانی فنی 24/7 ؛
 • پاداش ارجاع مناسب – 20٪ کمیسیون ؛
 • این سایت از محافظت در برابر حملات مراقبت می کند و به طور مداوم در حال بهبود است ، و سطح امنیت را حتی بیشتر می کند ، که به لطف مجوز دو عاملی با استفاده از Google Authentificator به دست می آید.
 • پشتیبانی از سیستم عامل های تلفن همراه ؛
 • شهرت بی عیب و نقص و اعتماد بالا در بین کاربران.

معایب Binance

 • عدم موفقیت فیات به دلیل قوانین سختگیرانه ضد پولشویی چینی. حساب خود را فقط با ارز رمزنگاری شده می توانید پر کنید. اما این سیستم عامل مبادله رمزنگاری فیات را در کشور آفریقای شرقی اوگاندا آغاز کرده است. بعداً بیشتر در این باره ؛
 • روسی شدن هنوز لنگ است. کارشناسان در این زمینه کار می کنند و امیدوارم در آینده نزدیک آن را برطرف کنند. در ضمن ، می توانید دست و پا چلفتی را تحمل کنید ، یا از نسخه انگلیسی آن استفاده کنید.
 • منابع به طور انحصاری به زبان انگلیسی و چینی در دسترس هستند.
 • برخی از سکه ها با دهم و صدم قابل برداشت نیستند ، فقط کل مبلغ.

همانطور که می بینید ، مزایای ارز به طور قابل توجهی بیشتر از معایب آن است. بنابراین ، مطمئناً ارزش این را دارد که تلاش کنید.!

پروژه های دیگر بینانس

علاوه بر مبادله ارز رمزنگاری شده ، Binance به طور فعال خدمات دیگری را نیز توسعه می دهد که برای بسیاری از افراد جامعه رمز ارز مفید خواهد بود. محبوب ترین در میان آنها:

آزمایشگاه های Binance

این برنامه برای حمایت از شرکتهای نوپا ، کارآفرین و جامعه از صنعت رمزنگاری طراحی شده است. Binance امیدوار کننده ترین پروژه های نوپا را انتخاب می کند و به آنها در توسعه ، ورود به بازار ارزهای رمزپایه و پشتیبانی مالی کمک می کند.

هر از گاهی ، آزمایشگاه برنامه های مختلفی را شروع می کند ، به عنوان مثال ، برنامه آزمایشگاه جوجه کشی ، به ویژه برای پشتیبانی از بهترین پروژه های ارز رمزنگاری شده در مرحله اولیه “جوجه کشی” و کمک به آنها در اجرای ایده ها. Binance به طور منظم 10٪ در این برنامه سرمایه گذاری می کند.

آکادمی Binance

این یک پروژه آموزشی است ، و برای این منظور شرکت کاملاً رایگان و مفید اطلاعات مهم و مهم در مورد فناوری های بلاکچین و صنعت رمزنگاری را ارائه می دهد. صرف نظر از سن بسته ، این بسته از قبل شامل یک پایگاه داده گسترده از اطلاعات ویدئویی و متنی است. مواد آکادمی به صورت رایگان در دسترس هستند. همچنین کاربران می توانند محتوای مورد علاقه خود را ارسال و درخواست کنند.

صفحه لانچ

بستر ICO.

بینانس اوگاندا

یک سرویس رمزنگاری-فیات در ایالت اوگاندا در شرق آفریقا. این اولین پروژه از این دست است ، این پلتفرم از شیلینگ اوگاندا (واحد پول محلی) همراه با ارز رمزنگاری شده استفاده می کند.

بنیاد خیریه Binance

بنیاد خیریه Blockchain که با حمایت رئیس جمهور مالت تاسیس شد.

زنجیره Binance

پروژه اعلامیه توسعه دهنده یک تبادل غیرمتمرکز خواهد بود. خیلی زود راه اندازی می شود (در ابتدای سال 2019 اعلام شد). این پلتفرم نه تنها برای عملیات با دارایی های دیجیتال ، که توسط خود معامله گران مدیریت می شود ، بلکه برای کاربران برای ایجاد سکه های خود و تجارت آنها در بورس ایجاد شده است.. 

اطلاعات Binance

بستر اطلاعاتی ، یک پایگاه داده اختصاص داده شده به ارزهای رمزنگاری شده و فناوری های بلاکچین ، دارایی های دیجیتال که کاربران ، از جمله معامله گران تازه کار ، می توانند اطلاعات لازم را در مورد توکن ها و سکه ها از آن دریافت کنند. در اینجا آنها می توانند از آخرین اخبار ، پویایی قیمت ، مطالعه در مورد رویدادهای مهم اقتصادی ، سیاسی و سایر موارد مهم که ممکن است بر رفتار یک ارز دیجیتال خاص تأثیر بگذارد ، آگاه شوند..

چی چنین سکه Binance (BNB)?

Binance Coin ارز رمزنگاری شده داخلی مبادله Binance است که بر اساس بلاک چین Ethereum منتشر شده است. این شرکت آن را برای تقویت موقعیت خود در بازار ، تسریع در معاملات و ایجاد آن در زمان ICO ایجاد کرده است. با کمک ارز ، صرافی عملکرد سرویس های خود را بهبود می بخشد و جدید توسعه می یابد.

صرافی هر سه ماه یک بار توکن های BNB را به میزان 20٪ سود یک دوره معین خریداری و می سوزاند. این در Whitepaper ارائه شده است تا به دلیل تعداد محدود ، ارزش آنها رشد کند. این روند تا زمان بازخرید 50٪ (100،000،000 سکه) از کل حجم سکه Binance ادامه خواهد داشت.

مدت هاست که این ارز رشد پایداری را نشان می دهد. در زمان ثبت نام Binance ، ارزش آن (نرخ ارز در برابر دلار) 0.1 دلار بود. در 6 ژانویه 2018 ، به قیمت تقریبی 25 دلار رسید. اما در طی سال 2018 چندین افت شدید به 4.58 دلار وجود داشت.

با این وجود ، Binance Coin یک دارایی امیدوار کننده در معاملات بورس محسوب می شود ، زیرا متناسب با رشد محبوبیت پروژه های مبادله Binance ، و برای آنها بسیار عظیم است ، ارزش ارز به طور حتم رشد خواهد کرد..

BTCUSD در مقابل BNBUSD

اگر به پویایی BNB در مقایسه با BTC نگاهی بیندازید ، کل سال گذشته این altcoin از اعتماد به نفس پدربزرگش بیشتر اطمینان داشت.

امروز ارزش BNB 6.72 دلار است. با توجه به اینکه Binance بسیار سریعتر از سایر سیستم عامل های تجاری در حال رشد و توسعه است ، دارایی از هر شانس ادامه رشد برخوردار است..

این سکه می تواند برای تجارت در معاملات Binance مورد استفاده قرار گیرد ، در چندین جفت ارز ارائه می شود یا می تواند برای پرداخت کمیسیون برای معاملات در بورس ارزهای رمزپایه مورد استفاده قرار گیرد ، که برای کاربر 25 درصد تخفیف در اندازه ارز دریافت می کند کمیسیون ، که قبلاً در بالا به آن اشاره کردیم.

طی چند سال آینده ، تخفیف سالانه نصف خواهد شد. از آنجا که سال 2018 دیگر شمارش نمی شود ، تا زمانی که تخفیف به طور کامل غیرفعال شود ، هنوز سه کاهش وجود دارد: 12.5٪؛ 6.75٪ و 0٪ با توجه به توسعه سریع پروژه های Binance ، اینکه با چه مسئولیتی با هر یک از تعهدات خود رفتار می کند ، به احتمال زیاد این شرکت به زودی یک اکوسیستم بلاکچین کامل را ایجاد خواهد کرد.

اگر شما در حال حاضر تمام پس انداز خود را برای خرید BNB حمل می کنید ، من باید شور و شوق شما را خنک کنم. واقعیت این است که اخیراً ، روند تنظیم و سفیدکاری بازار ارزهای رمزپایه کاملاً در حال جابجایی است ، بنابراین کلیه دارایی های رمزنگاری شده که شبه اوراق بهادار هستند ، در معرض خطر تحریم شدن توسط تنظیم کننده هستند. بنابراین ، به طور خاص ارز رمزنگاری شده و BNB یک دارایی بسیار پر خطر است که در آن شما نمی توانید سرمایه بیشتری از دست بدهید تا توانایی از دست دادن آن را داشته باشید..

بنابراین ، اکنون شما همه چیز را در مورد چگونگی ورود صرافی رمزنگاری Binance و ارز آن به بازار می دانید. در مقاله های بعدی ، ما قطعاً نحوه کار بر روی آن را خواهیم فهمید. به زودی میبینمت!

موفق باشید و سود خوبی داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map