دوستان، عصر بخیر!

در مقالات قبلی ، ما قبلاً نگاه دقیق تری به Binance ، ارز شماره 1 ارز رمزنگاری شده امروز کرده ایم. منوهای اصلی ، عملکرد Binance ، لیست ، پورسانت و بسیاری از نکات دیگر را که به ما امکان می دهد نتیجه بگیریم که کار با صرافی قطعاً ارزشش را دارد ، فهمیدیم. ما برای اینکه بفهمیم روند ثبت سفارش چطور پیش می رود و آنها چیست ، ما کمی در مورد تجارت در سایت صحبت کردیم. اگر کسی هنوز این مقالات را نخوانده است ، بهتر است با آنها شروع کنید “نحوه تجارت در صرافی Binance”.

وقت آن است که به سراغ تمرین برویم ، در مورد فرصتهای اصلی و ابزارهای تجاری که Binance ارائه می دهد صحبت کنیم. پس از خواندن این مقاله ، یاد خواهید گرفت که چگونه از آنها در معاملات واقعی استفاده کنید. بیایید شروع کنیم!

چه سپرده ای وارد بورس شود?

نحوه تأمین اعتبار حساب در Binance ، من قبلاً در این مقاله توضیح داده ام. بسیاری از افراد به این س interestedال علاقه مند هستند ، بنابراین چقدر باید شارژ شود؟ اگر تاجر تازه کار هستید ، برای مدت کوتاهی معامله می کنید ، مثلاً تا شش ماه ، پس بهتر است با مقادیر کمی شروع کنید که ترسناک نیستند (برای بودجه کلی مهم نیستند) برای از دست دادن.

اما قطعاً ارزش آن را ندارد که در مراحل اولیه مبلغ زیادی را به خطر بیندازید. سپرده ایده آل برای شروع از 300 دلار تا 500 دلار. با کسب مهارت و تجربه عملی ، می توانید به تدریج آن را افزایش دهید. وقتی تجربه ، اعتماد به نفس کافی داشته باشید ، به وضوح خواهید فهمید که چگونه تجارت انجام می شود ، چگونه بازار ارزهای رمزپایه کار می کند ، مدت طولانی تمرین خواهید کرد – می توانید با سپرده بیشتری کار کنید. با این سطح دانش ، شما دیگر مبتدی نیستید ، سپرده مطلوب برای یک تاجر آماتور با تجربه از 2000 دلار شروع می شود.

نحوه تجارت: کند اما مطمئن یا سریع و پرخطر?

من می خواهم بلافاصله به موضوع انواع تجارت (انواع تجارت) بپردازم ، که در مورد آنها صحبت خواهیم کرد ، زیرا تقریباً کل مقاله بعدی به این موضوع اختصاص خواهد یافت ، انتخاب سایتهایی که با آنها کار خواهید کرد به این بستگی دارد . بنابراین ، رتبه بندی صرافی ها چگونه ساخته می شود و چرا این یا آن سیستم عامل ها در نزد معامله گران محبوب هستند؟ همه اینها به عملکرد و قابلیت ها بستگی دارد.

به عنوان مثال ، Binance فیات ندارد ، به این معنی که به طور منظم چندین میلیون کاربر و میلیاردها گردش مالی را از دست می دهد. برخی از آنها راه حل پیدا کرده اند و از خدمات شخص ثالث استفاده می کنند. Binance معاملات حاشیه ای ندارد ، به این معنی که معامله گرانی که ترجیح می دهند با اهرم یا موقعیت های کوتاه کار کنند به دنبال راهی برای خروج و سایر ابزارها هستند یا از کار در این بورس امتناع می کنند.

آنچه که حاشیه تجارت بسیار کوتاه است?

بگذارید به طور خلاصه توضیح دهم معاملات مارجین چیست. در واقع ، این معامله با وجوه قرض گرفته شده است ، که به عنوان یک قاعده ، توسط صرافی خود در برابر امنیت سپرده شما تأمین می شود. در همان زمان ، میزان وام های قرض گرفته شده به اهرمی که انتخاب می کنید بستگی دارد (اگر چنین فرصتی وجود دارد) ، یا اینکه صرافی خود به شما اختصاص می دهد. بیایید بگوییم شما با 100 دلار ودیعه وارد صرافی می شوید ، این به شما اهرم x10 را ارائه می دهد. یعنی می توانید معاملات تا 1000 دلار انجام دهید. مزیت بی قید و شرط معاملات حاشیه ای ، توانایی افتتاح موقعیت های کوتاه یا به عبارت دیگر کوتاه مدت و سود حاصل از افت بازار است. ما در پست بعدی این مکانیزم را با جزئیات بیشتری تحلیل خواهیم کرد..

ویژگی اصلی معاملات حاشیه ای توانایی بدست آوردن سود زیاد است که می تواند چندین برابر از سرمایه گذاری های خودتان بگذرد و این با یک بازار نسبتاً آرام است. بدیهی است که این سکه جنبه تاریکی دارد و در کنار امکان سودهای کلان ، خطر از دست دادن کلیه وجوه سرمایه گذاری شده در حساب مارجین به طرز چشمگیری افزایش می یابد..

معامله گرانی که طبق این طرح کار می کنند ، همیشه حتی از ابزارهای اساسی مانند StopLoss استفاده نمی کنند ، بنابراین من اکیداً توصیه می کنم قبل از تصمیم گیری درباره معاملات حاشیه ، خیلی خوب فکر کنید و قبل از اینکه به آن فکر کنید ، در تجارت ارزهای رمزپایه تجربه کسب کنید.

هیچ معامله ای با حاشیه در Binance وجود ندارد

همانطور که گفتم ، هیچ معامله ای با حاشیه در Binance وجود ندارد. صرافی برنامه های خود را برای معرفی آن اعلام کرد ، اما تاکنون این فقط یک اعلامیه است. با این وجود ، فناوری هایی وجود دارند که به شما امکان می دهند در یک بازار در حال سقوط بدون معاملات حاشیه ای با ریسک کمتری درآمد کسب کنید. به ویژه برای سیستم عامل هایی مانند Binance ، متخصصان 3commas.io ابزارهایی مانند ربات های کوتاه و otkupers ایجاد کرده اند ، علاوه بر این ، استراتژی های کاری مانند Quickfinger Luc وجود دارد که در چنین بازار خرابی کسادی مانند اکنون بسیار موثر است.

ما در مقاله بعدی با جزئیات در مورد چگونگی کار در چنین شرایطی ، استفاده از این ابزار صحبت خواهیم کرد ، اما در حال حاضر پیشنهاد می کنم درباره اصول تجارت تصمیم بگیرم.

مهمترین چیز این است که قبل از شروع معاملات واقعی ، باید در مورد مدل رفتار در بازار تصمیم بگیرید. چه چیزی را آموزش خواهید داد؟ رویکردی با ریسک کمتر ، با درآمد پایدار ، اما اندک یا روش پرخطرتر ، که در آن به خاطر سود بزرگ (بخوانید – ضرر) آماده هستید بیشتر سپرده ها یا حتی تمام وجوه سرمایه گذاری شده را از دست دهید.

الگوهای اصلی رفتار معامله گران ارزهای رمزپایه

تجارت سکه می تواند بلند مدت ، کوتاه مدت و میان مدت انجام شود. خرید سکه برای یک دوره طولانی (تا چندین سال) ، مشاهده طولانی مدت رفتار بازار سرمایه گذاری است ، نه تجارت. معامله ای که ما همیشه با شما درمورد آن صحبت می کنیم ، فروش میان مدت و کوتاه مدت سکه است. هر دو گزینه را برای کار یک تاجر در نظر بگیرید.

1. سرمایه گذاری (فقط HODL)

سرمایه گذاری در سه تا پنج سکه برتر محبوب. به عنوان مثال ، بیت کوین ، Ethereum ، Ripple و دیگران. یعنی سبد سرمایه گذاری بیش از 5 سکه تشکیل نشده است. برای ایجاد نمونه کارها ، به سادگی به TradingView مراجعه کنید و ببینید کدام دارایی ها در میان همسالان شما بیشترین صحبت را می کنند. اگر بازار بیش از 25 درصد شروع به سقوط کند ، علاوه بر این خرید می کنید و این کار را با هر سقوط 25 درصد یا بیشتر انجام می دهید. بنابراین ، با هر خرید اضافی ، نقطه شکست شما کاهش می یابد ، این بدان معناست که تغییر مسیر و آغاز روند جدید صعودی جهانی هرگز برای شما تعجب آور نیست و به راحتی می توانید سرمایه خود را افزایش دهید..

من می خواهم بلافاصله یک رزرو انجام دهم که این استراتژی برای 3-5 سال طراحی شده است و برای افرادی مناسب است که واقعاً می دانند چگونه صبر کنند و به آینده ارز رمزنگاری شده اطمینان دارند..

2. معاملات یا معاملات کوتاه مدت و میان مدت سکه

اینها می توانند سکه های برتر و محبوبیت متوسط ​​باشند. در این حالت ، ما برای بررسی نمودارها ، رفتار سکه ها از تجزیه و تحلیل فنی استفاده می کنیم و به پیش بینی ها ، تجزیه و تحلیل ها متوسل می شویم. بسته به نحوه رفتار ارز ، معاملات مورد علاقه خود را برای خود باز می کنیم.

برای اینکه وجوه خود را از دست ندهید ، باید از نظر مات مهارت کافی داشته باشید. قطعات را یاد بگیرید و حداقل اصول تجزیه و تحلیل فنی را بیاموزید. برای هر مبتدی ، برنامه تحصیلات اجباری معمولاً شامل D. Murphy “تجزیه و تحلیل فنی بازارهای مالی” یا D. Schwager “تحلیل فنی است. دوره کامل “، دقیقاً همانطور که هر معامله گر احترام به خود الگوهای شمعدان را از ذهن می داند و حداقل” شمع های ژاپنی “نیسون را بخواند.

البته راه کوتاه تری نیز وجود دارد. شما می توانید یکی از دوره های آموزشی را برای معامله گران خریداری کنید ، جایی که به شما فشرده ای از مواد نظری لازم داده می شود و حتی ممکن است چند جلسه عملی نیز برگزار شود. گفتن اینکه آیا این مسیر برای شما از آموزش خودکار م effectiveثرتر است ، دشوار است بگویم ، اما از تجربه خودم می توانم بگویم که هیچ کتاب درسی نمی تواند جایگزین تمرین مستقل شود و هیچ چیزی بهتر از چند سپرده ادغام شده نمی آموزد.

معاملات اجتماعی

روش دیگری وجود دارد که باعث می شود شما حتی بدون دانش زیاد و تجربه صفر احساس یک معلم تجاری کنید. برای اینکه همه بتوانند هم تراز با حرفه ای ها تجارت کنند ، ابزاری مانند تجارت “اجتماعی” ایجاد شد. در اصل ، این کپی کردن معاملات یک یا چند تاجر است. در بازار ارزهای رمزنگاری شده ، به دلیل هیاهوی زیاد پیرامون این سرمایه گذاری ها ، شارلاتان ها و آماتورهای زیادی ظاهر شده اند که بدون داشتن تجربه مناسب پول را در مدیریت قبول می کنند.

تجربه شخصی حاکی از آن است که حتی اگر یک معامله گر بتواند به طور مداوم با یک امتیاز مثبت معامله کند ، وجوه خود را مدیریت کند ، این یک واقعیت نیست که با سرمایه در مدیریت ، نتیجه مشابه خواهد بود ، زیرا بار عاطفی مدیر به طور قابل توجهی افزایش می یابد. همه این موارد بر روی همه مشکلات فنی مربوط به کپی کردن معاملات و سیگنال ها هنگام ورود و خروج قرار می گیرد. و البته ، من در مورد کلاهبرداری صریح صحبت نمی کنم ، وقتی مردم فقط با پول ناپدید می شوند..

بنابراین ، اگر مسیر تجارت “اجتماعی” را برای خود انتخاب کرده اید ، پس توصیه می کنم به سیستم عامل هایی کاملاً قابل اعتماد و آزمایش شده از زمان اعتماد کنید. یکی از اینها 3commas.io است

این سایت چندین سال است که در بازار است و تجربه من با آن بسیار مثبت است. 3commas امکان کپی تراکنش های معامله گران موفق و اتصال به کانال های برتر تلگرامی را که سیگنال های تجاری را ارائه می دهند ، می دهد. به طور طبیعی ، همه اینها می توانند بصورت بصری پیکربندی شده و به حالت تجارت خودکار درآیند.

3. جوش زدن

این روشی برای معامله است که در آن معامله گر هر لحظه اگر هر ثانیه معامله نمی کند. خط آخر اسکالپینگ است ، یعنی گرفتن حرکات میکرو. مقدار سود توسط تعداد زیادی تجارت خرد با سود ناچیز حاصل می شود. با این حال ، به دلیل تعداد چنین معاملات ، سود می تواند کاملاً ملموس باشد..

اگرچه این نوع معاملات کم خطر در نظر گرفته می شود ، اما بدیهی است که برای هر شخصی با زمان زیاد و فشار روانی شدیدی همراه است..

بنابراین ، این روش به طور فزاینده ای با ربات های الگوریتمی اتوماتیک مرتبط است که می توانند 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته کار کنند ، صدها یا حتی هزاران معامله در روز را با توجه به الگوریتمی که مالک تنظیم کرده است ، باز می کند..

اکنون سایت های زیادی وجود دارد که چنین خدماتی را در بازار ارائه می دهند ، اما برخی از آنها تنظیمات بسیار پیچیده ای دارند که تشخیص آن بدون آماده سازی برای شخص دشوار است ، برخی دیگر الگوریتم بسیار ابتدایی دارند که در بازار خرس اغلب ضرر دارد.

باز هم ، می توانم میانگین طلایی را 3commas بخوانم. بچه ها دائما ربات های خود را پمپاژ می کنند ، و آنها را بیشتر و بیشتر هوشمند و چند منظوره می کند. عملکردهای واقعاً حرفه ای جاسازی شده در برنامه های آنها تنظیمات پیچیده ای ندارند. در عین حال ، یک مبتدی حتی نیازی به درک پیچیدگی های نحوه انجام این کار ندارد ، زیرا شما می توانید با یک کلیک ماوس تنظیمات موفق ترین ربات را در سایت کپی کنید. ما در مقاله بعدی بیشتر در مورد این ابزار صحبت خواهیم کرد ، اما اکنون بیایید بررسی کنیم چگونه می توان مستقیماً در خود صرافی Binance تجارت کرد.?

نحوه تجارت در Binance?

خرید ارز رمزنگاری شده

بیایید به مثال Bitcoin – BTC نگاه کنیم. بنابراین ، ما مانده را دوباره پر کردیم ، اکنون USDT داریم. ما ارز رمزنگاری شده برای آنها می خریم. نمودار هزینه را نشان می دهد: ارزش BTC در حال حاضر چقدر است ، می توانید هزینه یک روز قبل ، دو روز پیش را ببینید.

سفارش خرید را پر کنید ، 100٪ را کلیک کنید. این بدان معنی است که شما 100٪ USDT خود را برای خرید بیت کوین می دهید و به عنوان مثال 4 میلیون با یک ساتوشی کوچک با قیمت 150 دلار دریافت می کنید. تنها کاری که باید انجام شود ارائه درخواست است ، به عنوان مثال روی دکمه “خرید BTC” کلیک کنید.

مهم! می توانید هر قیمتی را که می خواهید BTC بخرید تعیین کنید. به طور پیش فرض ، این قسمت شامل قیمت ارز فعلی است. اگر می خواهید نه با این هزینه ، بلکه مثلاً با قیمت 2000 دلار بیت کوین بخرید ، می توانید آن را مشخص کنید. مطمئناً ، هیچ کس با این نرخ BTC شما را نمی فروشد ، اما برنامه شما در لیست سفارشات قرار می گیرد – “Glass”.

صفحه سمت چپ پایانه تجاری “عمق بازار” است ، لیستی از سفارشات انجام شده توسط معامله گران واقعی. در بالا سفارشاتی برای فروش ارز وجود دارد ، در زیر – برای خرید. می توانید نحوه حرکت آنها را در زمان واقعی مشاهده کنید. آنها از نزدیکترین نرخ به نرخ بازار تا دورترین رتبه بندی می شوند. آنهایی که سفارش خرید شما با قیمت 2000 دلار برای هر بیت کوین در انتهای لیست قرار دارد. علاوه بر این ، فقط درصورتی که همه سفارشات بالاتر باشد ، قابل اجرا است. با نرخ بهتر برآورده خواهد شد.

برنامه های شما که بعداً با هزینه مناسب تری اضافه می شوند نیز در صف بالاتر از شما قرار می گیرند ، یعنی یک سفارش با قیمت “غیر واقعی” برای بازار در حال حاضر تحقق نیافته است ، مگر اینکه برخی تغییرات جهانی ایجاد شود و بازار به صورت ریشه ای چرخش کند.

در غیر این صورت ، تا زمانی که BTC به 2000 دلار کاهش یابد ، “آویزان” خواهد شد. یا می توانید قیمت بازار را ترک کنید و در این صورت ، تقریباً بلافاصله دلار را با ارزش فعلی بیت کوین مبادله می کنید..

سود همزمان و توقف ضرر را همزمان بگیرید

در حالی که به طور همزمان اهداف Stop Loss و Take Profit را تعیین می کنید ، افزایش کارایی معاملات بسیار مهم است. من قبلاً گفتم به محض اینکه سفارش Binance را می دهید ، به Depth of Market می رود. این بدان معنی است که اگر شما برای فروش سکه های خود سفارش دهید ، آنها تا زمانی که تجارت انجام نشود “مسدود” می شوند. علاوه بر این ، اگر می خواهید در صورت جهش ناگهانی سود خود را حفظ کرده و مزاحمت ایجاد کنید ، Binance به شما اجازه نمی دهد تا اولین معامله انجام شود..

آنهایی که اگر سفارش فروش بدهیم ، دیگر نمی توانیم Take Profit را با قیمت پایین تر خریداری کنیم. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که سفارشی را در جهت مخالف باز کنیم. اما ، برخی از خدمات به شما این امکان را می دهد. به عنوان مثال ، 3commas. به محض اینکه قیمت فعلی سکه به یکی از شرایط تعیین شده یعنی آستانه بالا یا پایین مقادیر برسد ، برنامه موقعیت را می بندد ، یعنی سود (سود) می برد یا ضرر (ضرر) را برطرف می کند. به لطف این ، 3commas شیشه صرافی Binance را مسدود نمی کند و بودجه مربوط به سایر سفارشات را آزاد می کند..

مکانیسم های دنباله دار (دنباله دار) چیست?

علاوه بر این ، به لطف متخصصان 3commas ، ما توانایی پیگیری سطوح Take Profit و Stop Loss را داریم. بیایید ببینیم که چگونه با استفاده از مثال جفت ارزی ETH / BTC کار می کند..

دنباله دار StopLoss

برای سهولت محاسبات ، فرض کنید 1 ETH با 0.05 BTC خریداری شده است. توقف ضرر در -10 0.0 (0.045BTC) تنظیم شده است. این به این معنی است که اگر قیمت 10٪ از قیمت خرید کاهش یابد و به 0.045BTC برسد ، ربات سفارش را می بندد – موقعیت توقف ضرر نشان می دهد که دیگر آماده ضرر نیستید.

در این حالت Stop trailing چه کاری انجام می دهد: اگر آن را در همان سطح قرار دهید

0.045BTC با انحراف 0.5، ، پس از رسیدن قیمت به مارک مشخص ، معامله بسته نمی شود ، بلکه فقط Trailing خود فعال می شود که در صورت تغییر قیمت و رشد قیمت ، سطح StopLoss را به عقب منتقل می کند قیمت بازار با انحراف 0.5. در این حالت ، ما یک امکان واقعی برای پس انداز تجارت و حتی سودآوری داریم ، زیرا دنباله قیمت قیمت را دنبال می کند تا زمانی که دوباره کاهش یابد و سفارش را در ایستگاه منتقل کند.

دنباله دار بهره بردن

با استفاده از Trailing برای TakeProfit ، همان اصل مشابه مثال قبلی اعمال می شود ، فقط سطح StopLoss حرکت نمی کند و بازار را دنبال نمی کند ، اما TakeProfit ، یعنی اگر قیمت افزایش یابد ، TakeProfit Trailing موقعیت را در یک مقدار ثابت نمی بندد ، اما تا زمان افزایش قیمت به شرایط بسته شدن ادامه خواهد داد. به عنوان مثال ، اگر Trailing TP را 8 دلار (رشد 60 درصدی از قیمت ورودی اولیه 5 دلار) قرار دهیم ، در حالی که قیمت رشد می کند: 6 دلار (20 درصد) ، 8 دلار (60 درصد) ، 9 دلار (80 درصد) ، شرایط بستن موقعیت تغییر می کند – قیمت Take Profit با انحراف مشخص افزایش می یابد.

به محض این که مقدار شروع به کاهش کرد و به X٪ رسید (این شاخص انحراف ، که ما از قبل تنظیم کردیم) ، موقعیت بسته خواهد شد. اگر قیمت به طور مثال 9 دلار معکوس شود ، منهای سود انحرافی 3 دلار سود اضافی کسب خواهیم کرد. و همه اینها به لطف ابزار Trailing Take Profit است.

به جای حرف آخر

با به پایان رساندن این مقاله ، یک بار دیگر می خواهم به شما یادآوری کنم که تنظیم هشدارها درباره وضعیت سفارشات خود را فراموش نکنید. با این کار از بسیاری از مشکلات مرتبط با شگفتی های پر از بازار ارزهای رمزپایه جلوگیری می شود..

نحوه تنظیم چنین اعلان ها و مکانی که می توانید آنها را فعال کنید ، من به همین ترتیب در مقاله درباره TradingView نوشتم.

3commas تنظیمات گسترده ای برای اعلان ها و هشدارهای مختلف دارد ، که به شما امکان می دهد رایانه خود را مدام در آن نزدیک یا نزدیک آن نباشید. کافی است یک بار سفارش را تنظیم کنید و منتظر اخطار اجرا باشید.

یکی دیگر از گزینه های بسیار راحت و مفید که به محض کسب تجربه و مهارت تجارت از آن استفاده خواهید کرد ، یادداشت های سفارشات است. بیشتر اوقات ، آنها اینگونه به سراغ آنها می آیند: یک معامله گر اخبار را روی یک سکه می خواند یا یک نظر را می شنود ، پیش بینی برخی از معامله گران رمزنگاری معتبر و برای انجام سفارشات می رود. و بعد از مدتی ، به خصوص اگر سفارشات زیادی در صرافی های مختلف وجود داشته باشد ، به سختی می توان به خاطر آورد که چرا دقیقاً به این روش انجام شده است و نه به صورت متفاوت. یادداشت ها در 3commas به شما کمک می کند هیچ چیز را به خاطر بسپارید.

برای یادگیری کارآمدتر و به دست آوردن سریعتر تجربه ، مهم است که به طور مداوم فعالیت های خود را تجزیه و تحلیل کنید. یک ابزار مفید برای این کار وجود دارد – دفترچه خاطرات یک تاجر. این یک گزارش دقیق در مورد کلیه معاملات انجام شده با فیلترهای راحت است. در اینجا شما نه تنها می توانید به سرعت تجزیه و تحلیل دقیق تجارت خود را انجام دهید ، بلکه نتایج را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

همین. امروز شما با بسیاری از ابزارهای مفید برای یک معامله گر ارز رمزنگاری آشنا شدید. در مقاله بعدی ، ما در مورد روند فعلی بازار ارزهای رمزنگاری شده صحبت خواهیم کرد و اینکه چه استراتژی معاملاتی در حال حاضر بهینه خواهد بود – برای کاهش قیمت ، انتظارات و پیش بینی چهره های اصلی در بازار ارزهای رمزنگاری شده چیست. باز هم ، فقط دانش عملی مفید در انتظار شما است. من در مورد نحوه کسب درآمد موثر در چنین شرایطی و انواع ابزارهای ساده و راحت برای این کار صحبت خواهم کرد. به طور سنتی ، جالب و آموزنده خواهد بود! به زودی میبینمت!

موفق باشید و سود خوبی داشته باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me