همه ارزهای رمزپایه ای که در اوج محبوبیت طی رونق رمزنگاری سال 2017 بودند ، نتوانستند موقعیت های رهبری خود را حفظ کنند. پروژه های رمزنگاری جدید به طور منظم در بازار رمزنگاری ها ظاهر می شوند ، که از نظر ارزش برای جامعه و فناوری امیدوار کننده ترند. برای حفظ وضعیت بالای پروژه رمزنگاری ، توسعه دهندگان باید به طور فعال در زمینه بهبود نرم افزار کار کنند و به طور مرتب نسخه های به روز را منتشر کنند ، و این باعث علاقه مخاطبان می شود. در این مقاله خواهید فهمید که چه اتفاقی برای ارزهای رمزپایه افتاده است که پس از اوج محبوبیت در سال 2017 عملاً بی فایده بودند.. 

Lisk (LSK)

این ارز رمزنگاری شده در میان بیست سیستم عامل بزرگ بلاکچین در سال 2017 قرار داشت و سرمایه آن از 2.3 میلیارد دلار فراتر رفت. Lisk در سبد سرمایه گذاران بزرگ رمزنگاری بود و این پروژه یکی از امیدوار کننده ترین ها محسوب می شد ، اما مشکلی پیش آمد.

Lisk یک پلت فرم ارز رمزنگاری شده سوئیس برای ایجاد برنامه های کاربردی بلاکچین است که در سال 2016 تاسیس شده است. سازندگان بر دسترسی بلاکچین برای طیف گسترده ای از کاربران تمرکز کردند. توسعه دهندگان می توانند برنامه خود را در بلاک چین Lisk مستقر کنند یا حتی بلاکچین اختصاصی خود را اجرا کنند. Lisk یکی از اولین پروژه های رمزنگاری برای اجرای الگوریتم اجماع اثبات سهام (DPoS) بود که اکنون در بین دارندگان رمز محبوب است.

DPoS به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که ارزهای رمزنگاری شده را بدون نیاز به استقرار گره (گره) خود در معرض خطر قرار دهند ، بنابراین این الگوریتم برای کاربرانی که مقادیر زیادی ندارند در دسترس است. از سال 2019 ، هیچ به روزرسانی عمده ای منتشر نشده است. در ماه آگوست ، توسعه دهندگان برنامه دسک تاپ Lisk را به روز کردند. ارز رمزنگاری شده در رتبه 101 در رتبه بندی منبع شناخته شده CoinMarketCap قرار دارد و ROI از لیست اول 1492٪ است.

نرخ LSK در فوریه 2018 به حداکثر مطلق (ATH) رسید – 35.49 دلار. از آن زمان به بعد قیمت 96.6٪ کاهش یافته و به 1.21 دلار رسیده است. حتی اگر پروژه امیدوار کننده به نظر برسد ، عدم فعالیت توسعه دهنده منجر به کاهش علاقه سرمایه گذار می شود ، زیرا به طور منظم سیستم عامل ها و به روزرسانی های رمزنگاری جدید باعث بهبود عملکرد و عملکرد بلاکچین ها می شوند..

در سال 2020 ، این پروژه 3 شبکه آزمایشی را منتشر کرد: Betanet v3 ، v4 و v5. لیسک بر ایجاد چارچوب هایی برای توسعه دهندگان متمرکز شده است ، سیستم پایگاه داده را به EmbeddedDB تغییر داده و پشتیبانی را برای برقراری ارتباط با چارچوب IPC اضافه کرده است. اگر توسعه دهندگان همچنان فعال بمانند و یک شبکه بلاکچین کامل راه اندازی کنند ، ممکن است وضعیت ارز رمزنگاری شده تغییر کند..

وضعیت (SNT)

وضعیت به یکی از موفق ترین پروژه های ICO در سال 2018 تبدیل شده است. در خلال فروش گسترده مردم ، این پروژه 107 میلیون دلار درآمد کسب کرد و به سرعت خود را در میان 40 پروژه اول رمزنگاری با سرمایه تقریبا 800 میلیون دلاری یافت. در آن زمان ، بسیاری از سرمایه گذاران با تب و تاب سرمایه گذاری در ICO را انجام می دادند و انتظار داشتند موفقیت Ethereum (ETH) و سایر سیستم عامل های مطرح را تکرار کنند. بنابراین ، برای جذب سرمایه گذاری های کلان در پروژه ، بازاریابی شایسته کافی بود.

حتی پروژه های تقلبی ICO میلیون ها دلار سرمایه جمع کردند و اگر اشاره ای به چشم انداز وجود داشت ، جمع آوری چنین مبالغی کار دشواری نبود. پروژه های جعلی PinCoin و iFan از ModernTech موفق به جمع آوری 660 میلیون دلار شدند – بیش از TRON (TRX) و Tezos (XTZ).

رمز SNT بیش از 49٪ ضرر را برای سرمایه گذاران ICO خود به همراه داشت و نسبت به حداکثر تاریخی ارز رمزنگاری شده 94.7٪ از 0.57 دلار به 0.031 دلار کاهش یافت. علیرغم این ، این رمز همچنان در صرافی های رمزنگاری Binance ، Huobi Global ، OKEx و بسیاری دیگر مورد معامله قرار می گیرد..

در سال 2018 ، وضعیت تنها شکست نبود ، علی رغم این واقعیت که جمعیت گسترده موفق به جمع آوری مبالغ چشمگیر شد. همراه با او ، پروژه های معروف مانند:

  • Dragonchain (DRGN) – 320 میلیون دلار از طریق ICO جمع آوری می شود
  • Bancor (BNT) – 153 میلیون دلار
  • بانکرا (BNK) – 150 میلیون دلار
  • Polymath (POLY) – 96 میلیون دلار

اگر فکر می کنید توسعه دهندگان پروژه را رها کرده اند ، در حقیقت اینطور نیست. سازندگان Status مرتباً میزبان نشست ها و وبینارهای آنلاین هستند و در دسامبر سال 2020 آنها برنامه CryptoAtelier – فضای کاری برای افراد خلاق را راه اندازی کردند.

توسعه دهندگان وضعیت کیف پول رمزنگاری همراه خود را برای iOS و Android منتشر کرده اند که می توان آن را از بسیاری از برنامه های دیگر متمایز کرد. نکته اصلی این است که برنامه Status توابع یک کیف پول امن ، یک مرورگر DApp و یک پیام رسان را ترکیب می کند. بی نظیر و بسیار راحت است. توجه داشته باشید که پیام رسان داخلی در تمام کیف پول های رمزنگاری شناخته شده وجود ندارد..

نانو (NANO)

ارز رمزنگاری شده در ابتدا RiaBlocks (XRB) نام داشت و در سال 2014 منتشر شد. سکه های XRB به صورت رایگان از طریق fauset توزیع می شد: برای دریافت آنها ، لازم بود کپچا را حل کنید ، پس از آن مقدار کمی به کیف پول کاربران ارسال شد..

در سال 2018 ، سازندگان با تغییر نام ارز رمزنگاری شده به NANO ، که بسیار نمادین است ، با توجه به نرخ فعلی ارز رمزنگاری شده: اکنون سکه با انتشار 133 میلیون NANO فقط با قیمت 3 دلار معامله می شود. NANO 91.9٪ از بالاترین تاریخ 37.62 دلار سقوط کرد.

بلاک چین NANO برای انجام پرداخت های تجاری طراحی شده است. این پلت فرم معاملات را به سرعت پردازش می کند و به شما امکان پرداخت بدون تأخیر و با حداقل هزینه را می دهد.

طی دو سال گذشته ، توسعه دهندگان حتی یک به روزرسانی مهم منتشر نکرده اند. به همین دلیل است که علاقه به سکه کمرنگ شده و بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری آن را فراموش کرده اند. با این حال ، سرمایه گذاران اولیه هنوز می توانند بیش از 9000٪ سود از اولین لیست خود در بورس ها ، سود خود را قفل کنند..

در نیمه دوم سال 2020 ، توسعه دهندگان برنامه WeNano را با هدف گسترش جامعه ای که از ارز رمزنگاری شده برای پرداخت استفاده می کند ، منتشر کردند. تعداد کاربران WeNano بیش از 10،000 نفر است که در مجموع بیش از 2500 پرداخت پرداخت کرده اند. این برنامه کاربردی در درجه اول کاربران برزیلی است.

پرجمعیت (PPT)

ارز رمزنگاری شده PPT نمونه بارزی از چگونگی بی تفاوتی بنیانگذاران نسبت به یک پروژه رمزنگاری می تواند بیش از صد برابر منجر به کاهش سود سرمایه گذاران شود. از ژانویه 2018 ، نرخ ارز رمزنگاری شده PPT با 99.4 درصد کاهش از 69.52 دلار به 0.40 دلار رسیده است.

در مورد Populous ، نمی توان در مورد سود بالای اولین سرمایه گذاران گفت ، زیرا ROI ارز رمزنگاری شده -85.71٪ است. ایده پشت Populous این است که صاحبان مشاغل با استفاده از بلاکچین می توانند حداکثر 90 روز از فاکتورها نقدینگی دریافت کنند. توسعه دهندگان جهت نسبتاً باریکی را انتخاب کرده اند ، بنابراین نمی توان خواستار سیستم عامل Populous شد.

ارز رمزنگاری شده در سال 2017-2018 در میان معامله گران محبوب بود. و از نظر سرمایه در 30 سکه برتر قرار داشت که بیش از 1.5 میلیارد دلار بود. اما پس از آغاز “زمستان رمزنگاری” ، بسیاری از افراد PPT را فراموش کردند و اکنون این رمز موقعیت 195th در لیست CMC را به خود اختصاص داده است.

در سال 2020 ، توسعه دهندگان پروتکل PopDeFi DeFi را منتشر کردند که در آن دارندگان PPT می توانند به جمع نقدینگی توکن اضافه کنند ، وام های رمزنگاری شده را به سایر کاربران وام دهند و به آنها وام دهند. در حالی که این یک MVP آزمایشی است و این پروتکل توسط شرکت معروف امنیت سایبری Hacken مورد بازرسی قرار می گیرد. 

جایزه: Dash (DASH)

این بدان معنا نیست که هیچ کس به ارز رمزنگاری شده DASH نیاز ندارد. این سکه در فهرست 27 CoinMarketCap قرار دارد و هنوز هم یکی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه است. اگرچه به سختی می توان این موفقیت را نامید: در سال 2017 ، Dash جزو ده ارز رمزنگاری شده از نظر سرمایه بود. پس چرا داش لیست ما را تهیه کرد؟ واقعیت این است که در برابر رونق رمزنگاری ، معلوم شد که سکه DASH ، مانند بسیاری از آلت کوین های دیگر ، بسیار زیاد ارزیابی شده است..

Dash (DASH) یک ارز رمزنگاری شده منبع باز است که برای ساخت یک شبکه پرداخت بلاک چین سریع و ایمن ساخته شده است. نام ارز رمزنگاری شده از عبارت “دigital Cخاکستر” به هر حال ، مبادله رمزنگاری معروف Binance به تکنیکی مشابه متوسل شد ، نام آن متشکل از کلمات است بایت کوین + Fابتکار.

Dash توسط الگوریتم هش X11 تأمین می شود و یکی از اولین دارایی های دیجیتال بود که مکانیزم ترکیبی PoW را پیاده سازی کرد. & امتیازات اما برای دریافت جایزه ، دارندگان باید یک مدل اصلی را راه اندازی کنند. برای اشتغال به کار ، باید چندین هزار دلار در کیف پول خود داشته باشید. بنابراین ارز رمزپایه محبوبیتی در بین دارندگان پیدا نکرد..

با این حال ، Dash همچنان در کنار Monero (XMR) و Zcash (ZEC) یکی از پرطرفدارترین سکه های تاریک تاریک است. معاملات کاربر هنگام ارسال مخلوط می شوند و سپس به طور تصادفی به آدرس های مختلف ارسال می شوند ، ردیابی فرستنده و گیرنده تقریباً غیرممکن است.

برای نیم سال در سال 2017 ، نرخ DASH ده برابر افزایش یافت و در دسامبر به 1607 دلار رسید. اما پس از آن ، طی یک اصلاح طولانی مدت در بازار رمزنگاری ، قیمت بیش از 10 برابر کاهش یافت. در حال حاضر این رمز با قیمت 103 دلار معادل 93.6 درصد زیر ATH معامله می شود. صرف نظر از این ، سرمایه گذاران اولیه بیش از 9000٪ بازده سرمایه گذاری دارند که باعث می شود DASH حتی با چنین افت سرسام آوری یک سرمایه گذاری سودآور باشد..

داش رها می شود سکوی ابر برای برنامه های غیرمتمرکز و پرداخت های رمزنگاری شده. داده های برنامه و API ها به صورت توزیعی ذخیره می شوند که این امر باعث می شود روند کار ایمن باشد. Dash اولین ارز رمزنگاری شده است که به عنوان سرویس ابری عمل می کند و توسعه دهندگان همچنین مفاهیمی مانند سرویس نام کاربری Dash Platform (DPNS) ، DPP و DAPI را معرفی می کنند. DPNS آدرس های پیچیده و طولانی را برای معاملات DASH حذف می کند و به جای آن از نام های کاربری استفاده می کند.

نتیجه

اگر توسعه دهندگان از آن پشتیبانی نکنند و پیشرفت های زیادی انجام ندهند ، حتی پروژه های معروف و محبوب بلاکچین نیز فراموش می شوند. بازار رمزنگاری ، مانند هر بازار آزاد ، به شدت رقابتی است. توسعه دهندگان برای تصدی و حفظ موقعیت های پیشرو باید راه حل هایی را ارائه دهند که سایر پروژه ها ارائه نمی دهند. در غیر این صورت ، پروژه شروع به فراموشی می شود و جایگاه آن توسط سیستم عامل های امیدوار کننده تری برطرف می شود که مشکلات فعلی کاربر را حل می کنند و بلاکچین را به تصویب گسترده نزدیک می کنند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me