Ripple Trading: راهنمای کامل خرید و amp؛ فروش XRP

Ripple (XRP) در سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است. البته به طور تصادفی یا تصادفی ، از آنجا که کل ایده XRP ایجاد ارز رمزنگاری شده برای انتقال ایمن و محافظت شده بین سازمان ها است. به عنوان مثال موسسات مالی ، بانک ها XRP را خریداری می کنند و اگر این کار را انجام دهید ، چه می کنید?

این مقاله اصول شبکه و سیستم Ripple را توضیح می دهد ، در مورد ارز Ripple XRP به شما می گوید و نمونه های واقعی نحوه خرید ، فروش و تجارت این ارز رمزپایه را در صرافی ها به شما نشان می دهد..

موج زدن چیست?

ریپل یک پروتکل تسویه ناخالص در زمان واقعی ، مبادله ارز و سیستم انتقال پول است. این پروتکل از توکن هایی که نمایندگی ارزهای فیات ، ارزهای رمزپایه ، کالاها و سایر دارایی ها را دارند پشتیبانی می کند. ریپل به عنوان یک روش تسویه حساب جایگزین برای سیستم بانکی ایجاد شده است ، نه به عنوان جایگزینی برای پول فیات و سیستم بانکی سنتی.

مشتریان اصلی Ripple بانک هایی هستند که از راه حل نرم افزاری xCurrent برای پرداخت های مرزی با انتقال در زمان واقعی استفاده می کنند. کاربران عادی همچنین می توانند از ارز دیجیتال Ripple – XRP – برای شهرک سازی استفاده کنند. به طور خلاصه ، ریپل یک سیستم جهانی برای پرداخت های بین ارزی است. مزیت اصلی این شبکه این است که فقط در چند ثانیه امکان انتقال متقابل را در هر کجای دنیا فراهم می کند.

ریپل چگونه کار می کند?

ریپل در درگاه های پرداخت اجرا می شود. دروازه می تواند هر شخص یا سازمانی باشد که به کاربران اجازه می دهد پول و دارایی های واقعی خود را سرمایه گذاری کرده و از محل نقدینگی ریپل نشانه بگیرند. درگاه ورودی سپرده های ارزی را از کاربران می پذیرد و مانده های موجود در دفتر توزیع ریپل را صادر می کند. Ripple یک ارز رمزنگاری شده است که بر اساس پروتکل خود کار می کند و در عین حال ، یک سیستم پرداخت است که توسط موسسات مالی استفاده می شود.

طرح مبادله ارز ساده است. بگذارید بگوییم یک شخص باید دلار آمریکا (USD) را به واقعی (BRL) برزیل تبدیل کند. ابتدا شخص شخص دلار خود را به واحد پول داخلی سیستم Ripple – XRP تبدیل می کند. سپس انتقال به کیف پول واقعی متعلق به یک بانک انجام می شود. در پایان عملیات ، فرد ارز برزیل را دریافت می کند.

به لطف فناوری xRapid ، این تبادل تنها چند ثانیه طول می کشد: یکی از مزیت های اصلی XRP. علاوه بر این ، کلیه انتقال ها در سیستم قابل لغو هستند. یعنی می توان آنها را لغو و برگشت داد. سرعت بالای انتقال در Ripple به این دلیل است که بسیاری از سرورها در سراسر جهان از این شبکه پشتیبانی می کنند. این در تضاد است ، به عنوان مثال ، بیت کوین ، که به استخراج کنندگان بستگی دارد.

تاریخچه Ripple

سیستم ریپل در ابتدا برای مبادله دارایی ها تصور می شد و واحد پول ریپل به عنوان وسیله ای برای چنین مبادله ای ظهور کرد. در سال 2005 ، اولین نسخه از این سیستم منتشر شد و پس از شش سال ، تصمیم به ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز با سرعت بالا در کار و بدون فرآیند استخراج شد. در سال 2013 ، آزمایشگاه های Ripple تأسیس شد.

تا سال 2016 ، ریپل بیش از 55 میلیون دلار سرمایه گذاری دریافت کرده بود. در سال 2017 ، معاملات با بانک ملی ابوظبی ، بزرگترین بانک های ژاپن ، تایوان ، کره ، چین ، سانتاندر انگلیس و همچنین بانک سلطنتی کانادا و بانک آمریکا انجام شد..

در زمان نوشتن مقاله (اکتبر 2020) ، ارز XRP Ripple با سرمایه بیش از 11 میلیارد دلار در رتبه چهارم TOP-10 محبوب ترین ارزهای رمزپایه قرار دارد. اکنون بیش از 45 میلیارد سکه در گردش است.

قیمت XRP

عواملی که می توانند قیمت Ripple را تحت تأثیر قرار دهند

سه عامل اصلی وجود دارد که XRP را سرپا نگه می دارد و می تواند قیمت آن را تحت تأثیر قرار دهد: فناوری ، ساخت رسانه ها و روند کلی بازار.

فن آوری

Ripple به طور فعال در محیط شرکت اجرا می شود. توسعه دهندگان آن تلاش خود را معطوف انجام معاملات بین المللی با ارزهای دیجیتال و فیات مختلف کردند. آنها ادعا می کنند که فناوری SWIFT را که از سال ها پیش پروتکل استاندارد پرداخت بین المللی بوده است ، از سلطنت خود حذف می کنند.

پیش از این ، SWIFT رقیبی نداشت ، اما شبکه RippleNet قادر به انتقال فوری پول به سراسر جهان است. بسیاری از موسسات مالی در تلاشند تا پیشرفتهای خود را در عمل پیاده کنند.

توجه رسانه ها

علاوه بر ایجاد یک شریک و مشتری ، تیم Ripple به طور فعال هم از روابط عمومی و هم از تبلیغات استفاده می کند. هر توافق جدید به طور فعال در رسانه ها پوشش داده می شود ، که با هیجان عمومی پیرامون ارزهای رمزنگاری شده ، توجه عمومی را به این پروژه افزایش می دهد.

ریپل تلاش آگاهانه و قدرتمندی برای تبلیغ خود در رسانه ها انجام می دهد و نتایج قابل مشاهده است. در دنیای ارزهای رمزپایه ، هیاهوی رسانه ای برای موفقیت حیاتی است. بین تعداد شرکای جدید و قراردادها و قیمت سکه همبستگی تقریباً قابل اندازه گیری وجود دارد.

روندهای بازار

مثال در زندگی واقعی: سه مبادله بزرگ ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی حدود 50٪ از گردش روزانه XRP (2019) را تشکیل می دهند. سپس امکان فروش مجدد این سکه های خریداری شده در کشور دیگر با بسته بندی 16.5٪ وجود داشت. دلالان محلی با بهره گیری از این هیجان ، علاقه خود را به قیمت در بازار داخلی کره افزودند.

اما با تشدید مقررات توسط مقامات ، این فرصت به گذشته تبدیل شده است. و این به طور جدی هزینه Ripple را تحت تأثیر قرار داده و نه به بهترین وجه. سایر ارزهای رمزپایه نیز تحت تأثیر فعالیت تنظیم كنندگان قرار گرفتند.

Ripple (XRP) سرمایه گذاری در سال 2020: پیش بینی قیمت و تجزیه و تحلیل

امروزه ، افکار و پیش بینی ها در مورد XRP کاملاً تقسیم شده است. برخی از تحلیلگران اطمینان دارند که سرمایه گذاری در این سکه درآمد زیادی به همراه خواهد داشت. دیگران به طور جدی از احتمال رشد بیشتر قیمت دارایی تردید می کنند.

برخی از بررسی های منفی در مورد XRP و چشم انداز آن:

 • تحلیلگران در Xrplorer.com عقیده دارند که تا چهل درصد معاملات XRP کلاهبرداری است. مجرمان اینترنتی با قول هایی که مطمئناً از اختلاف نرخ رمزنگاری بهره مند می شوند ، کاربران را طعمه می زنند.

  اطلاعات مربوط به مقدار زیادی “BTC” ارسال شده توسط XRPL:

  – سیستم سرمایه گذاری جعلی / سیستم عامل های آربیتراژ ادعا می کنند که از طریق خرید و فروش بیت کوین در سراسر سیستم عامل سود می برند

  – آنها با پیوند دادن به معاملات واقعی در بلاکچین های واقعی شواهدی از حقانیت خود ارائه می دهند

  1/4

  – xrplorer.com (@ xrplorer) 28 ژوئن 2020

 • مارک پیتر, یک کارگزار مشهور که قبلا تصحیح اصلاح 2018 بیت کوین را به درستی پیش بینی کرده بود ، همچنین معتقد است که XRP یک پاره شدن دستکاری است. او اطمینان دارد که XRP ارزش هیچ سرمایه گذاری را ندارد.

  لطفا صبر کنید خواهد آمد. xrp دلار کلاهبرداری دستکاری شده است

  – پیتر برانت (PeterLBrandt) 4 ژوئن 2020

 • نرخ تورم XRP پنج برابر سایر ارزهای رمزپایه است که پیشرو هستند. این نتیجه گیری از فلورنت مولن ، تحلیلگر مساری. اعضای جامعه رمزنگاری معتقدند که چنین شاخص هایی به سطح پایین سود بالقوه حاصل از سرمایه گذاری در XRP اشاره دارد.

ذینفعان مختلف نیز نگران مقدار زیاد XRP در دست جد مک کالب ، بنیانگذار Ripple هستند. فقط در آوریل 2020 ، او 54 میلیون سکه از دارایی های خود فروخت. بین سالهای 2014 و 2019 ، او در مجموع حدود 1 میلیارد XRP فروخت.

&# 128051؛&# 128051؛&# 128051؛ به منظور شفافیت ، چندین زنجیره بلوک و نهنگ های آنها را از نزدیک بررسی کردیم. در اولین مقاله از یک مجموعه ، ما درباره یک نهنگ معروف موج دار بحث می کنیم. در وبلاگ متوسط ​​ما بفهمید که آنها واقعاً چقدر ثروتمند هستند!https://t.co/je2py8vSkw

– هشدار نهنگ (whale_alert) 6 فوریه 2020

هنوز هم ، این تنها بخشی از مواردی است که در اطراف آن چرخیده است – می توانید اطلاعات بیشتری در مقاله پیش بینی XRP ما پیدا کنید. منطقی است که در مورد XRP و پیش بینی های آن برای آینده امیدوار باشیم.

نحوه خرید و فروش ریپل

ما قبلاً در مورد شبکه Ripple ، تفاوت XRP با سایر رمزنگاری ها و مزایا و معایب این پلتفرم صحبت کرده ایم. حال بیایید در مورد نحوه خرید و فروش XRP صحبت کنیم.

خرید XRP: نحوه راهنمایی

کیف پول هایی مانند Ripplex ، GateHub و Ledger برای ذخیره XRP وجود دارد. برای انتقال آنها به آنجا ، باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و به آدرس کیف پول خود انتقال دهید. هنگام استفاده از کیف پول برای ذخیره XRP ، ارزش این است که کلید مخفی را روی یک کاغذ بنویسید و آن را در مکان امن ، یا حتی بهتر از آن در چند ورق نگه دارید..

به طور کلی به خاطر بسپارید: کلید خصوصی دسترسی به کیف پول شما ، یعنی به تمام وجوه شما را باز می کند. لازم به ذکر است که در ابتدا 20 XRP برای محافظت در برابر حملات اسپم سطح پایین به عنوان حالت آماده به کار به هر کیف پول واریز می شود.

صرافی هایی که می توانید خریداری کنید & فروش XRP

اول از همه ، شما باید مبادلاتی را پیدا کنید که از Ripple پشتیبانی می کنند ، مانند Bitstamp ، Kraken و GateHub. روش های مختلفی برای خرید XRP وجود دارد. با کمک BestChange می توانید بیت کوین بخرید که برای آن XRP را در هر صرافی (Poloniex ، Binance و …) می توانید خریداری کنید..

با کارت اعتباری Ripple را به دلار آمریکا بخرید

اگر BTC ندارید ، ساده ترین راه برای خرید XRP از طریق انتقال بانکی یا کارت اعتباری است. یک گزینه خرید XRP در صرافی Bitstamp است. پس از ثبت نام و ارائه کلیه مدارک لازم ، حساب از طریق بانک با دلار یا یورو قابل تکمیل است. پس از واریز پول ، می توانید XRP را مستقیماً از صرافی خریداری کنید.

شما باید ثبت نام کنید و یک حساب باز کنید ، که می تواند از طریق انتقال بانکی تأمین شود (صرافی کارمزد 15 دلار را دریافت می کند). پس از واریز وجه به حساب شما ، می توانید XRP را مستقیماً از GateHub خریداری کنید.

با پی پال Ripple را به دلار آمریکا بخرید

می توانید همین روند مبادله دلار با XRP از طریق BTC را انجام دهید. متناوباً ، می توانید مستقیماً تبدیل را انجام دهید. این تنها در صورتی امکان پذیر است که صرافی PayPal را بپذیرد.

نحوه فروش Ripple (XRP)

به همین ترتیب ، سودآورترین روش فروش XRP مبادله آنها در صرافی ارز رمزنگاری شده است. برخی از مبادلات فقط با ارزهای رمزپایه (Binance) کار می کنند. به عنوان مثال ، می توانید Ripple را با BTC عوض کنید و آن را به کیف پول دیگری بردارید. برخی از مبادلات با فیات کار می کنند. می توانید XRP را به دلار یا ارزهای دیگر بفروشید.

کدام تبادل را انتخاب کنید – تصمیم نهایی با شما است. صرافی Exmo محبوب است ، جایی که می توانید ارز رمزپایه را به دلار ، یورو و ارزهای دیگر بفروشید و از طریق روش های موجود از AdvCash ، Payeer ، Perfect Money ، Okpay پول برداشت کنید. پس از تأیید – با انتقال بانکی ، به Visa یا Mastercard و سایر روش های معمول.

صرافی Exmo فرصتی را برای خرید ارزهای رمزنگاری شده مختلف (بیت کوین ، Ethereum ، Dash ، Litecoin و سایر موارد) فراهم می کند..

مبادلات رمزنگاری زیادی وجود دارد که از XRP پشتیبانی می کنند ، مانند StormGain ، Bitstamp ، Bitfinex ، Kraken و بسیاری دیگر. پس از انتخاب صرافی ، باید حساب خود را ثبت کنید و تأیید کنید. مرحله بعدی واریز مبلغ XRP مورد نظرتان به کیف پول است.

تجارت XRP: راهنمای گام به گام

بعدی مثالی از راهنمای نحوه تجارت XRP در Binance است. مزیت تجارت در Binance این است که بسیار ارزان تر است ، شما یک هزینه اسمی پرداخت می کنید و به سکه های مختلف دسترسی پیدا می کنید. معاملات در بایننس به راحتی تجارت در بورس های دیگر است.

این طرح گام به گام فرض می کند که شما در حال حاضر Ripple خود را در کیف پول GateHub دارید اما البته اگر Ripple خود را در کیف پول دیگری داشته باشید ، می تواند مورد استفاده قرار گیرد..

 1. با بزرگترین تبادل لحظه ای ثبت نام کنید: Binance.
 2. آدرس ایمیل خود را تأیید کنید و 2FA را فعال کنید (اختیاری است اما توصیه می شود).
 3. پس از ورود به سیستم ، روی Funds (Deposits Withdrawings) در بالا سمت راست کلیک کنید.
 4. XRP یا Ripple را در قسمت جستجو جستجو کنید.
 5. سپس روی سپرده ای که پشت Ripple است کلیک کنید.
 6. پیغامی ظاهر می شود که باید همیشه آدرس سپرده و برچسب سپرده را وارد کنید ، روی ادامه کلیک کنید.

آدرس Ripple و برچسب سپرده منحصر به فرد برای شما ثبت می شود:

 1. یک برگه جدید باز کنید و وارد GateHub شوید.
 2. روی Wallet در فهرست سمت چپ کلیک کنید.
 3. روی Send Payment کلیک کنید ، یک پنجره بازشو با عنوان Send Payment باز می شود.
 4. برگه Instant فعال است. رمز ورود خود را وارد کنید و روی باز کردن قفل کلیک کنید.
 5. در Binance ، آدرس سپرده XRP را کپی کنید (این آدرس با “r” شروع می شود) و آن را در قسمت Send To در GateHub جای گذاری کنید.

 1. اگر این را جای گذاری کرده باشید ، یک قسمت جدید با برچسب Destination باز می شود.
 2. برچسب XRP Deposits را در Binance کپی کنید (این فقط شامل اعداد است) و آن را در قسمت Destination Tag در GateHub جای گذاری کنید. مهم است که شما آدرس و برچسب واریز را ارائه دهید. اگر این کار را نکنید ، ممکن است همه Ripple خود را از دست بدهید.
 3. شماره ریپلی را که می خواهید ارسال کنید وارد کنید. ذخیره GateHub و هزینه را در نظر بگیرید.
 4. روی مرحله بعدی کلیک کنید.
 5. داده ها را دوباره بررسی کنید و تأیید را کلیک کنید.

ظرف چند ثانیه ، XRP شما به حساب Binance شما واریز می شود. برای تأثیرگذاری چند دقیقه به Binance فرصت دهید. (اگر بیش از یک ساعت طول بکشد ، می توانید نگران باشید) شما یک اخطار ایمیل دریافت می کنید که سپرده خود را تأیید می کند.

 1. وارد Binance شوید.
 2. در بالا سمت راست ، روی Exchange و به دنبال Basic کلیک کنید.
 3. اکنون اطلاعات زیادی در مورد سکه انتخاب شده با خود مشاهده خواهید کرد.
 4. XRP را در قسمت جستجو در سمت راست جستجو کنید.

مطابق تصویر نشان دهید که رنگ BTC زرد است:

 1. روی XRP / BTC کلیک کنید و نمای کلی Ripple بارگیری می شود.

در پایین ، Sell XRP را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد:

همچنین تعادل XRP خود را در آنجا خواهید دید و می توانید تعیین کنید که چه مقدار XRP می خواهید بفروشید. قیمت بازار هر ثانیه تغییر می کند ، دوباره روی XRP / BTC کلیک کنید تا قیمت فعلی بازار را وارد کنید.

 1. مقدار XRP مورد نظر برای فروش را با مقدار وارد کنید (این نمی تواند از تعداد XRP شما بیشتر باشد).
 2. انتخاب کنید که چه مقدار XRP می خواهید بفروشید و روی Sell XRP کلیک کنید.

بلافاصله یک دستور فروش ایجاد می شود و XRP شما با کل مقدار بیت کوین که در Total نمایش داده می شود مبادله می شود. اگر قیمت فعلی بازار را انتخاب کرده باشید ، بلافاصله سفارش فروش شما پردازش می شود.

اکنون تعداد XRP از موجودی شما کسر شده است و تعدادی Bitcoin نیز به موجودی شما اضافه شده است. اکنون می توانید سکه دیگری را از Binance خریداری کنید یا اینکه بیت کوین خود را به صورت فیات پرداخت کنید. برای اینکه بیت کوین شما پرداخت شود ، باید بیت کوین خود را به یک کارگزار بفروشید.

6 دلیل برای سرمایه گذاری در Ripple (XRP) اکنون (2020)

استراتژی “یک بانک در هفته”

در حال حاضر بیش از صد بانک در سراسر جهان در حال آزمایش نرم افزار سریع Ripple هستند. Ripple می خواهد در مجموع حدود 200 بانک را بهم متصل کند ، به این معنی که هر هفته ، آنها بانک جدیدی را که از XRP استفاده می کند متصل می کنند. در نهایت ، معاملات بیشتر به معنای افزایش تقاضا است که فقط ارزش سکه XRP را بیشتر می کند.

سرعت معاملات بی نظیر

آیا می دانید سرعت معامله XRP حتی از VISA نیز بیشتر است؟ سرعت ، همراه با قابلیت اطمینان ، XRP را به ارز قابل اعتماد و مورد نیاز جهان تبدیل می کند. هر هفته بانک های بیشتری می پیوندند و دنبال آن می روند.

XRP بیشتر از PayPal انتخاب می شود

انتقال بی سیم قسمت عمده ای از بازار است و در سالهای اخیر PayPal انتخاب ارجح بوده است. این در حال تغییر است. اکنون که بانک ها به سرعت ، ارزان و قابل اعتماد XRP پی بردند ، XRP را برای معاملات بین المللی انتخاب می کنند.

تبدیل از XRP به فیات موجود

بازارهای مالی و اقتصادی ناپایدار شناخته شده اند. به همین دلیل است که هر بحران اقتصادی آغاز شده است. ریپل می خواهد با داشتن XRP از این دام جلوگیری کنید. بانک ها دقیق هستند و به آنچه اتفاق می افتد بسیار توجه می کنند. اما آنها همچنین XRP بیشتری را طلب می کنند تا کمبود ارزش بیشتری داشته باشد. شما نیز می توانید از آن بهره مند شوید.

سیستم عامل پردازش Ripple موفقیت های بیشتری کسب کرده است

میلیون ها دلار در حال حاضر با سیستم عامل Ripple تبدیل شده اند. همکاری با Tencent Holding Limited امکان ارسال میلیون ها دلار به این سیستم عامل را فراهم کرده است. این میلیون ها معامله هم ملی و هم بین المللی است. میزان صدا بسیار زیاد است و میزان اطمینان XRP را تأیید می کند.

بازار ارزهای دیجیتال و Ripples XRP

فناوری Blockchain معاملات را بسیار ارزان تر می کند و کاربران هم اکنون نیز در حال درک این موضوع هستند. شگفت آور است که بانک ها و سازمان های مالی مایل به تغییر سریع و اساسی هستند. بیایید فقط یک لحظه متوقف شویم و فکر کنیم: استارباکس ، MoneyGram و Western Union از قبل با Ripple وابسته هستند.

خلاصه

تصمیم تیم XRP تهیه ارز رمزنگاری شده برای معاملات ایمن و محافظت شده در بین موسسات و موسسات مختلف است. موسسات مالی مانند بانک ها XRP را خریداری می کنند و امیدوارم که شما تصمیم گرفته باشید که اکنون چه کاری باید انجام دهید.

اما به یاد داشته باشید که مانند هر نوع معامله ای ، هرگز سرمایه بیش از توان خود را برای از دست دادن سرمایه گذاری نکنید. این قانون طلایی برای همه سرمایه گذاری ها و به ویژه در حوزه ارزهای رمزپایه معتبر است. همیشه قبل از سرمایه گذاری حتماً تحقیق خود را انجام دهید.

دسترسی کامل 3 روزه خود را در 3Commas دریافت کنید

سلب مسئولیت محتوای این مقاله توصیه مالی نیست و نباید به این ترتیب با آنها رفتار شود. 3commas و نویسندگان آن پس از خواندن این مقاله هیچ گونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما ندارند. اطلاعات موجود در اینجا بر اساس داده هایی است که از منابع مختلف جمع آوری شده است. این نباید به عنوان یک پارامتر برای سرمایه گذاری استفاده شود. کاربر باید تحقیقات مستقل خود را انجام دهد تا در مورد سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود آگاهانه تصمیم بگیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me