بازارهای ارزهای رمزپایه بارها و بارها شرکت کنندگان را با توانایی ارائه سود سریع و آسان حیرت زده کرده اند ، حتی اگر با خطرات بسیار زیادی همراه باشد. مطمئناً داستان معدنچی را شنیده اید که مقداری بیت کوین در کیف پول قدیمی خود پیدا کرده و ناگهان میلیونر دلار شده است. افراد زیادی نیستند که این شانس را پیدا کنند ، اما اگر شما قصد دارید یکی شوید ، بازارهای رمزنگاری مکان مناسبی هستند. مبتدیان ممکن است از خود بپرسند ، “من چه چیزی از دست می دهم؟” امروز ما این س questionال را بررسی خواهیم کرد و خواهیم فهمید که آیا امکان دارد منابع رمزنگاری شده خود را در یک ماه دو برابر کنید یا این سرنوشت فقط به افراد برگزیده اختصاص دارد.

بله، تو میتونی!

علاقه مندان به رمزنگاری اغلب فرصتی برای “ایجاد بانک” پیدا می کنند. و لزوماً فرد نباید خوش شانس باشد. در بیشتر موارد ، معامله گران با عدم اطمینان یا ترس قدیمی از دست دادن پول متوقف می شوند. بیایید نگاهی به یک مثال ساده بیندازیم: در مارس 2020 ، وقتی بازارها در میان بحران همه گیری سقوط کردند ، رمزنگاری همراه با سهام ، کالاها و بسیاری از دارایی های دیگر کاهش یافت. بسیاری این را سقوط می دانستند ، و آنها به دنبال دیگران شروع به خلاص شدن از شر دارایی های سریعاً در حال سقوط کردند. اما برای دیگران ، این وضعیت به فرصتی بزرگ برای دستیابی به دارایی های ارزان تبدیل شده است که تاکنون نه تنها بازیابی نشده اند بلکه سود قابل توجهی نیز به همراه داشته اند. فقط نگاهی به هر دارایی مانند Bitcoin (BTC) ، S بیندازید&P500 یا Gold (XAU). 

از آن زمان به بعد بیت کوین به تنهایی حدود 400٪ افزایش یافت و از 3900 دلار به 19،300 دلار رسید. و altcoins رشد حتی قوی تری را نشان داده اند: به عنوان مثال ، Ethereum (ETH) بیش از شش برابر از 90 به 600 دلار رشد کرد.

در زیر ما چند نکته را پیشنهاد خواهیم کرد ، که به شما کمک می کند تا از رمزنگاری بیشتر بهره مند شوید و سود بیشتری را نیز کسب کنید.

در DeFi سرمایه گذاری کنید

DeFi به چنان موضوعی داغ تبدیل شده است که رشد دهها هزار درصدی بیت کوین سواری خسته کننده به نظر می رسد. کافی است رمز Yearn.Finance (YFI) را به یاد بیاورید که فقط در مدت یک ماه بیش از 30،000٪ رشد کرد و حتی از نظر قیمت از بیت کوین بهتر عمل کرد. در اوج خود ، قیمت YFI چهار برابر بیشتر از BTC بود. غیر قابل باور به نظر می رسد ، اما این دقیقاً همان اتفاقی است که افتاده است. هیاهوی موجود در بخش DeFi تا حدودی یادآور رونق ICO در سال 2018 است که توکن ها به سرعت قیمت خود را افزایش دادند. این نوعی دژاوو است: فقط چهره ها و نام ها تغییر کرده اند ، اما اصل آنها ثابت مانده است. با این حال ، مانند هر پدیده ای ، هر تبلیغ اعتیاد به زمان خاص خود را دارد: شما باید بهترین لحظه را برای سرمایه گذاری پیدا کنید و یک پروژه مناسب را انتخاب کنید که قوی ترین شانس برای “ماه” باشد. به تازگی چنین پروژه هایی شامل Yearn. Finance (YFI) ، Uniswap (UNI) ، Suhiswap (SUSHI) و مواردی از این دست بوده است..

تقاضای فزاینده برای مالی غیرمتمرکز منجر به افزایش چشمگیر سودآوری صندوق های سرمایه گذاری رمزنگاری مانند پانتره سرمایه شده است. در ماه آگوست ، صندوق رمزنگاری در Yearn.Finance (YFI) ، Terra (LUNA) ، Polkadot (DOT) ، Ampleforth (AMPL) و چندین نشانه DeFi دیگر سرمایه گذاری کرد. ارزش کل دارایی های تحت مدیریت تحت مدیریت در یک ماه 100٪ افزایش یافت. این نتیجه شانس نیست بلکه نتیجه منطقی مدیریت صالح و تجزیه و تحلیل دارایی های به دست آمده است. هرکسی می توانست جای او باشد اما تعداد کمی ریسک کردند. آخرین مواردی که سرمایه گذاری می کردند ، بدشانس بودند ، همانطور که همیشه با موارد رانده شده توسط FOMO اتفاق می افتد ، شبیه به موقعیت های ICO و بیت کوین در سال 2017. اخلاق در اینجا این است که فرصت باید به سرعت استفاده شود ، اما شما هنوز هم باید ریسک کنید. اگر از خطر پذیری متنفر هستید ، روش های جایگزینی وجود دارد.

از ضرر متوقف کننده استفاده کنید

البته ، سرمایه گذاری در صندوق های رمزنگاری مانند Pantera Capital برای همه امکان پذیر نیست ، زیرا مبلغ اولیه سرمایه گذاری از 100000 دلار شروع می شود. از طرف دیگر ، سرمایه گذاران رمزنگاری جوان راه های دیگری برای درآمدزایی در دوره رونق DeFi دارند. به عنوان مثال ، سرویس 3commas.io دارای یک ابزار توقف ضرر عقب است که برای همه کاربران تبادل Bitmex در دسترس است و به شما امکان می دهد با افزایش خودکار توقف ضرر را با افزایش قیمت ، سود خود را به حداکثر برسانید..

وقتی قیمت ارز رمزنگاری شده افزایش یابد ، Stop Loss حرکت خواهد کرد تا زمانی که به عقب برگردد و Stop Loss را لمس کند و موقعیت بسته شود. این گزینه عالی برای کسانی است که نمی خواهند با خطرات قابل توجهی روبرو شوند: معامله گر اندازه توقف ضرر را تعیین می کند. بنابراین ، سرمایه گذار ضررهای احتمالی را در صورت رفتن قیمت در جهت مخالف کنترل می کند. تمام اقدامات در مبادلات رمزنگاری را می توان از یک مکان واحد انجام داد. اگر به بازار نگاه می کنید اما نگرانی دارید ، Trailing Stop Loss گزینه بسیار خوبی برای شماست. این مطمئناً به شما کمک می کند تا خواب بهتر داشته باشید بدون اینکه نگران باشید فردا 1000 دلار شما به 10 دلار متوسط ​​تبدیل می شود.

از یک ربات معاملاتی استفاده کنید

می توانید ربات خود را تنظیم کنید که 24/7 برای شما تجارت کند. 3commas.io این ویژگی را نیز فراهم می کند. ربات همچنین می تواند با یک Trailing Take Profit تجارت کند ، و شما مجبور نیستید موقعیت ها را به صورت دستی باز کنید. شما فقط باید شرایطی را که ربات تحت آن عمل می کند تنظیم کنید. همچنین ربات هایی از قبل پیکربندی شده وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

ربات ها می توانند به طور مداوم تجارت کنند و از احساسات و خطاهای انسانی مصون هستند. تصور کنید که در صورت شکست قیمت پیکربندی شده در نرخ سود استاتیک اصلی ، به راحتی می توانید سود خود را با Trailing Take Prof چندین درصد افزایش دهید. بد نیست ، درسته؟ و می تواند صدها مورد از این معاملات یا حتی بیشتر در جاهایی باشد که می توانید سود بیشتری از آنچه در ابتدا انتظار داشتید کسب کنید.

تجارت با اهرم

معاملات حاشیه ای راهی پرخطر است ، که مبتدیان قطعاً باید از آن اجتناب کنند. با این وجود ، این یک ابزار مفید است ، اما تنها در صورتی که اطمینان داشته باشید می توانید ضررهای احتمالی را به درستی تخمین بزنید. اگر تصمیم دارید آن را امتحان کنید ، اطمینان حاصل کنید که ضرر و زیان از 2٪ – 3٪ سپرده بیشتر نیست. در غیر این صورت ، فقط چند معامله نادرست می توانند به سرعت کل سپرده شما را “بخورند”.

در این مورد استفاده از توقف ضرر عقب انداز خوبی است. به این ترتیب ، با ضرر و زیان بیش از حد مواجه نخواهید شد. علاوه بر این ، معاملات حاشیه ای به شما امکان می دهد در هر دو جهت معامله کنید: بالا یا پایین. این بدون شک مهمترین مزیت تجارت با اهرم است. به هر حال ، معاملات حاشیه ای در Binance Exchange در دسترس است ، که به راحتی می توانید به حساب 3commas.io شما متصل شوید.

اگر از اهرم فشار استفاده می کنید ، می توانید از یک معامله 100٪ سود کسب کنید. به عنوان مثال ، اگر از اهرم 10: 1 استفاده کنید ، در صورت افزایش / کاهش قیمت ارز رمزنگاری شده که 5٪ پیش بینی شده و در صورت افزایش / افت 10 درصدی ، سود شما 50٪ خواهد بود. فقط خطرات را فراموش نکنید.

از استراتژی های پیچیده استفاده کنید

یک روش نه چندان واضح دیگر برای کسب درآمد در بازار رمزنگاری وجود دارد ، حتی اگر قیمت در یک مسیر غیر منتظره پیش رود – تجارت در Stop Loss است. این روش اساساً اصلاح استراتژی مصون سازی است. فقط شما بلافاصله معاملات مخالف را باز نمی کنید ، اما در همان سطح توقف ضرر تجارت معاملات فعلی سفارش معلق می گذارید.

در یکی از مقالات ما ، ما توضیح دادیم که چگونه وقتی موقعیت خود را با یک ضرر متوقف می کنید درآمد کسب کنید ، اما این برای گزینه های معاملات مهم بود. این روش را می توان هم در معاملات spot و هم در margin به کار برد. این فقط برای توقف های کوتاه مدت مناسب است: هرچه طولانی تر شوند ، خطر بیشتری را متحمل می شوید.

این یک طرح ساده است: به عنوان مثال ، شما یک بیت کوین به قیمت 10،000 دلار خریداری می کنید و توقف ضرر را روی 9800 دلار تعیین می کنید که 2٪ است. سپس با توقف معکوس ، با پرداخت 9،800 دلار سفارش معلق را ثبت کنید ، اما در جهت مخالف. اگر قیمت حتی پایین بیاید ، موقعیت قبلی بسته می شود و از موقعیت دوم سود خواهید گرفت. در غیر این صورت ، شما فقط از اولین تجارت درآمد کسب خواهید کرد.

البته ، در مورد Trailing Stop Loss فراموش نکنید. بهتر است از سفارشات پیشرفته یا هوشمند استفاده کنید که به شما امکان می دهد معاملات خود را به روشی انعطاف پذیر تنظیم کنید. به عنوان مثال ، Binance و BitMEX چنین دستوراتی دارند که در صورت اجرای دستور دیگری ، لغو می شوند. از ابزارهای ارائه شده استفاده کنید.

نتیجه

همانطور که می بینید ، روشهای زیادی وجود دارد که می توانید سپرده رمزنگاری خود را در یک ماه یا حتی سریعتر دو برابر کنید. با این حال ، این نیاز به تجربه دارد. ما کل جامعه ای داریم که تاجران باتجربه آماده کمک به شما هستند. برای بهبود مهارت های تجاری خود به انجمن ما مراجعه کنید و در مورد این موضوع بیشتر بخوانید.

سلب مسئولیت: محتوای این مقاله به عنوان توصیه مالی در نظر گرفته نشده است و نباید به این ترتیب با آنها رفتار شود. 3Commas و نویسندگان آن هیچ مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما پس از مطالعه این مقاله ندارند. پیش بینی قیمت مندرج در اینجا براساس داده هایی است که از منابع مختلف جمع آوری شده است. این نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری استفاده شود. کاربر باید تحقیقات مستقل خود را انجام دهد تا در مورد سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود آگاهانه تصمیم بگیرد. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me