یکی از ویژگی های اصلی بازار ارزهای رمزپایه این است که هرگز بسته نمی شوند.

برای اینکه یک معامله گر رمزنگاری موثر باشید ، باید بتوانید از حرکت قیمت هر زمان که اتفاق بیفتد استفاده کنید.

اگر تازه شروع به کار کرده اید ، می توانید از سیستم خارج شوید و از اینکه سرمایه گذاری هایتان چگونه کار می کند ، بسیار استرس زا باشد. خوشبختانه ربات های رمزنگاری به شما این امکان را می دهند که استراتژی های معاملاتی رمزنگاری خود را 24/7 روز عملی کنید.

برای یادگیری اینکه رباتهای معاملاتی چیست ، چگونه کار می کنند و اینکه چرا هر معامله گر جدی ارز رمزنگاری شده باید از یکی استفاده کند ، ادامه مطلب را بخوانید..

ربات های معاملاتی چیست?

ربات های معاملاتی به ویژه برنامه های نرم افزاری طراحی شده ای هستند که استراتژی های معاملاتی شما را بدون نظارت بر آنها انجام می دهند. آنها مستقیماً با صرافی ارز رمزنگاری شده شما ارتباط برقرار می کنند و دائماً به دنبال شرایط خرید یا فروش از پیش برنامه ریزی شده هستند.

ربات های معاملاتی رمزنگاری مبتنی بر نرم افزاری هستند که برای تجارت خودکار سهام طراحی شده اند. آنها به روشهای بسیار مشابهی کار می کنند. شما یک استراتژی برای معاملات ایجاد می کنید و سپس در شرایطی که ربات شما به دنبال آن است برنامه ریزی می کنید.

اگر حرکت یا شاخص هایی را مشاهده کند که با استراتژی برنامه ریزی شده شما مطابقت دارند ، یک سفارش را اجرا می کند. همه اینها بدون اینکه هیچ وقت مزاحمتی برای شما ایجاد کنند.

مزایای ربات Crypto

بسیاری از شما که این مطلب را می خوانید احتمالاً تعجب می کنید که چرا کسی می خواهد کنترل سرمایه گذاری خود را به رایانه تحویل دهد. استفاده از ربات قدم بزرگی برای برداشتن است ، اما اگر مزایای آن را درک کنید ، بسیار ساده تر می شود.

معاملات روزانه تنها در صورتی جواب می دهد که استراتژی خوبی بر اساس تحلیل خوب طراحی کرده باشید. تقریبا مهمتر این است که توانایی انجام استراتژی خود را بدون اجازه دادن به احساسات قضاوت شما.

بی احساس

در هنگام خرید و فروش روزانه ، داشتن یک ماشین سرد و بی احساس چیز خوبی است. یک ربات رمزنگاری تحت تأثیر یک احساس قرار نمی گیرد و یک تصمیم احساسی نمی گیرد. قرار است به اطلاعاتی که دریافت می کند نگاهی بیندازد ، آنها را با یک استراتژی الگوریتمی مقایسه کرده و بدون احساس تصمیم گیری کند.

در مسائل مالی ، منطق همیشه احساسات را برهم می زند.

بهبود سرعت تجارت

معامله گران روز باید سریع باشند. شرایطی که تجارت خوب و تجارت بد را از هم جدا می کند می تواند در عرض چند ثانیه ظاهر شود و از بین برود. اگر بصورت دستی حرکات قیمت را مشاهده می کنید ، ممکن است وقت نداشته باشید تا به موقعیت مناسب واکنش نشان دهید.

ربات معاملاتی هیچ یک از این محدودیت ها را ندارد. این به معنای واقعی کلمه با سرعت نور فکر می کند و عمل می کند. این به شما این امکان را می دهد تا در بازه های زمانی کوتاه از حرکات ریز بهره ببرید. داشتن آن لحظه اضافی می تواند تفاوت بین سود و ضرر باشد.

ابزار تجزیه و تحلیل دقیق

بسیاری از ربات های معاملاتی رمزنگاری نیز شامل ابزارهای تجزیه و تحلیل با کیفیت بالا هستند. آزمایش مجدد یکی از ابزارهای آزمایش شده و واقعی در زرادخانه تجار است. به شما امکان می دهد استراتژی های معاملاتی رمزنگاری خود را بر روی داده های تاریخی آزمایش کنید. این به شما اجازه می دهد ببینید در دوره های مختلف زمانی چگونه می توانستید به سر ببرید.

می توانید از این روش برای آزمایش چندین استراتژی استفاده کنید تا زمانی که یکی از موارد موردعلاقه خود را پیدا کنید. همچنین می توانید اثربخشی استراتژی های مختلف را در زمان واقعی مقایسه کنید.

چه چیزی را باید در یک ربات جستجو کرد

هنگامی که تصمیم گرفتید تجارت ربات را دنبال کنید ، باید ربات رمزنگاری را برای استفاده انتخاب کنید. صدها ربات مختلف در بازار وجود دارد. شما باید تحقیق کنید تا مطمئن شوید بهترین مورد را برای نیازهای خود انتخاب کرده اید.

روش پرداخت

ربات های تجاری با کیفیت بالا هزینه بالایی دارند. نسخه های منبع باز در دسترس هستند اما در هیچ کجا تقریباً با همان سطح مفید نیستند. بسیاری از ربات های رمزنگاری رایگان دارای امنیت ضعیف ، فاقد ویژگی های حیاتی هستند و حتی برخی به عنوان بدافزار طراحی شده اند. اگر از نظر فنی کاملاً زیرکی هستید حتی می توانید خودتان را بسازید ربات تجارت.

برای ربات های پیشرفته می توانید یک برنامه بخرید یا از یک سرویس مبتنی بر اشتراک استفاده کنید. اینکه کدام یک را برای رفتن انتخاب کنید به نوع شما بستگی دارد و به چه ویژگی هایی نیاز دارید. ربات های خریداری شده می توانند بسیار خوب ساخته شوند اما خدمات اشتراک به طور کلی پشتیبانی و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند.

امنیت و عملکرد

ربات های معاملاتی رمزنگاری مستقیماً به حساب های کیف پول شما در صرافی ارز رمزپایه متصل می شوند. آنها دارای اختیار کامل در خرید و فروش رمزنگاری به نام شما با محدودیت های محدود هستند. بسیار مهم است که شما تاریخچه امنیت ربات انتخابی خود را بررسی کنید.

ببینید آیا آنها قبلاً هک شده اند یا خیر و یا خطای کاربر بوده است یا نقصی در خود ربات است. هر باتی که انتخاب می کنید باید دارای یک سابقه امنیتی عالی باشد. همیشه دریابید که شبکه پشتیبانی ربات انتخابی شما چقدر فعال است. در مراحل راه اندازی احتمالاً باید حداقل یک بار با آنها ارتباط برقرار کنید.

مطمئن شوید دقیقاً مطابق تبلیغات کار می کند. شما نمی خواهید کشف کنید ربات شما یک معامله بزرگ انجام داده است که بعد از وقوع آن با استراتژی شما متناسب نیست.

سکه های پشتیبانی شده

هر ربات رمزنگاری همه ارزها را معامله نمی کند. تصمیم بگیرید که آیا بهترین ربات معاملاتی بیت کوین را می خواهید یا ربات طراحی شده برای تجارت آلت کوین های متعدد قبل از خرید ربات. این واقعاً به پشتیبانی برنامه ریزی شده و ویژگی های تجاری موجود برمی گردد.

شروع کار با استراتژی های معاملاتی رمزنگاری

برای شروع تجارت با ربات رمزنگاری ، باید چند کار انجام دهید. اولین مورد ، تهیه ربات است. سپس باید صرافی را انتخاب کنید و آن را برای تجارت تنظیم کنید.

بیشتر صرافی های بزرگ از داشتن ربات در سیستم عامل خود خوشحال هستند. معامله گران بات نقدینگی اضافی به بازار اضافه می کنند و به طور کلی به پر شدن سریع سفارشات کمک می کنند. شما باید به API در حساب خود دسترسی پیدا کنید و یک کلید API ایجاد کنید.

این همان چیزی است که به ربات شما اجازه می دهد تا به طور ایمن با مبادله ارتباط برقرار کند و معاملات را انجام دهد. شما هرگز نباید کلید API خود را به کسی که کاملاً به او اعتماد ندارید ارائه دهید. به آنها امکان دسترسی کامل به هر آنچه در حساب خود دارید می دهد.

همیشه تحمل خطر خود را بدانید

قبل از اینکه اولین معامله خود را انجام دهید باید بدانید که چقدر می توانید از عهده ریسک برآیید. معاملات ربات بسیار سریع انجام می شود و می توانید ضررهای قابل توجهی را به سرعت مشاهده کنید. استراتژی های معاملاتی رمزنگاری شده و اینکه آنها به درستی در ربات معاملاتی شما وارد شده اند را دوباره بررسی کنید.

اگر ایده تجارت غیرفعال با کمک ربات را شیفته خود کرده اید ، برای یک دوره آزمایشی رایگان از ابزار تجارت رمزنگاری پیشرو در صنعت ما ثبت نام کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me