هنگام ایجاد سبد سرمایه گذاری بلند مدت ، شاخص های ارز رمزپایه راهی برای ردیابی حرکات قیمت رمزنگاری هستند. علاوه بر ردیابی جهت بازارهای رمزنگاری ، شاخص ها به شما امکان می دهند صندوق های شاخص ایجاد کنید – اوراق بهادار سرمایه گذاری بر اساس چندین دارایی دیجیتال.

در این مقاله ، ما در مورد صندوق های سرمایه گذاری و مزایای آنها صحبت خواهیم کرد و از راه حل های موجود امروز برای سرمایه گذاران در بازار استفاده خواهیم کرد. 

صندوق های شاخص

شاخص ها فرصتی برای ارزیابی وضعیت مالی بازار و چشم انداز رشد یا کاهش یک گروه دارایی با در نظر گرفتن داده هایی مانند سرمایه بازار ، قیمت بازار ، تعداد سکه در گردش ، حجم معاملات روزانه و غیره فراهم می کنند..

از شاخص ها برای تشکیل وجوه شاخص استفاده می شود – اوراق بهادار سرمایه گذاری آماده ، که بازده بالا را بدون نیاز به تجزیه و تحلیل هر دارایی دیجیتال منفرد فراهم می کند. 

صندوق های شاخص خودکار خدماتی هستند که تجزیه و تحلیل بازار و حسابداری داده ها را انجام می دهند. چنین خدماتی برای مبتدیان و سرمایه گذاران بزرگ برای مدیریت پرتفوی سرمایه گذاری موثر و سودآور بسیار عالی است.

صندوق های رمزنگاری انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال ، بسته به روش مدیریت ، آنها به موارد دستی تقسیم می شوند ، جایی که کاربران می توانند نمونه کارهای سرمایه گذاری را به صورت خودکار ایجاد و مدیریت کنند ، و به صورت خودکار ، که در آن نمونه کارها برای مشتری جمع می شود ، انتظارات او را برای سودآوری و پیش بینی ها به حساب.

وجوه شاخص رمز ارز برای تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری ، محافظت از سرمایه گذاران در برابر نوسانات بازار استفاده می شود. صندوق های شاخص با اختصاص مجدد دارایی ها و نمایش بازده ، بازده قابل پیش بینی بیشتری را فراهم می کنند. شایان ذکر است که وجوه شاخص نیازی به دانش عمیق ارزهای رمزپایه ندارند ، که به مبتدیان و سرمایه گذاران بزرگ اجازه می دهد تا از سرمایه خود محافظت کنند ، با صرفه جویی در وقت و تلاش.

Huobi HB10

HB10 یک محصول سرمایه گذاری از صرافی Huobi است که بر اساس شاخص معتبری که آنها ایجاد کرده اند ، ده محبوب ترین دارایی مرتبط با USDT را ردیابی می کند. دارایی های شاخص HB10 با توجه به نقدینگی ، حجم معاملات و نوسانات آنها رتبه بندی می شوند. صندوق سرمایه گذاری HB10 به کاربران امکان می دهد با کمترین هزینه به بازار دارایی های دیجیتال دسترسی پیدا کنند. 

HB10 به سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات اجازه می دهد تا ترکیب های مختلف دارایی را خریداری کنند و دارایی ها با سایر ارزهای رمزپایه موجود در صندوق قابل تعویض هستند. دارایی های مبتنی بر بلاکچین که در یکی از چهار گروه سکه ، پلتفرم ، برنامه و رمز دارایی واقعی قرار دارند – ادعا می کنند که بخشی از این شاخص هستند. 

سرمایه گذاری در توکن های BTC ، ETH ، USDT و Huobi (HT) در دسترس است. این صرافی همچنین هزینه هایی را نیز دریافت می کند ، بنابراین هنگام سرمایه گذاری حداکثر 500 هزار دلار ، کمیسیون برابر با 0.1 درصد است.

صندوق عنبر

Ember Fund یک صندوق سرمایه گذاری با یک رابط کاربری روشن و ساده است که در دستگاه های تلفن همراه موجود است. Ember به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای متنوعی با توانایی مدیریت منابع مالی خود را خریداری کنند. ویژگی برنامه این واقعیت است که همه داده ها در دستگاه کاربر رمزگذاری می شوند و هیچ شخص ثالثی به بودجه کاربر دسترسی ندارد. 

برای ثبت نام در سیستم عامل ، باید ایمیل خود را ارائه دهید. تکمیل حساب از طریق کیف پول های خارجی یا با اتصال حساب Coinbase شما انجام می شود. این پلت فرم شامل نمونه کارهای دارایی مانند BTC ، ETH ، USDT ، BNB ، COMP ، DASH ، ENJ ، LINK ، XLM ، XRP و سایر موارد است.

هیچ گزینه ای برای ایجاد اوراق بهادار سرمایه گذاری خود در Ember وجود ندارد ، اما لیستی از گزینه های از پیش ساخته شده در دسترس است. اوراق بهادار از نظر مواجهه با بازار و حداقل آستانه بودجه متفاوت هستند. هر دارایی با توجه به سرمایه بازار قیمت گذاری می شود و روزانه به روز می شود و سبد سهام های مختلف بر اساس میزان “مفید” بودن آنها سکه های مختلفی دارند. ارزش نمونه کارها ، ROI و توضیحات دقیق هر دارایی در دسترس کاربران است.

فهرست نشانه اکوسیستم Yearn – YETI 

YETI نمایه ای از PowerPool براساس نشانه های اکوسیستم Yearn است که شامل: YFI ، SUSHI ، CREAM ، AKRO ، COVER ، K3PR ، CVP و PICKLE است. YETI به کاربران اجازه می دهد تا با یک رمز (YETI) به اکوسیستم Yearn دسترسی پیدا کنند ، به پیشنهادات مدیریت رای دهند و براساس استراتژی های Vault که برای رمزهای مرکب اعمال می شود ، درآمد کسب کنند. دارندگان YETI به نشانه های اکوسیستم Yearn دسترسی دارند ، درآمد اضافی بر اساس استفاده از آنها و هزینه مبادله معادل 0.2٪ مبادله های توکن انجام شده در مجموعه YETI دریافت می کنند.

شاخص YETI روی نشانه هایی است که در یک اکوسیستم واحد جمع شده اند. همچنین ، YETI محصولی شاخص است که با صرفه جویی در هزینه های بنزین ، برای کاربران متنوع است. این شاخص کاملاً مبتنی بر جامعه است ، بدین معنی که کاربران می توانند مجموعه و توزیع توکن ها و همچنین هزینه شاخص را تغییر دهند و آن را انعطاف پذیرتر و سازگار با تغییرات در اکوسیستم Yearn کنند.. 

YETI به دلیل متا مدیریت و مدیریت داخلی محصولات یک راه حل ارزشمند برای کاربران PowerPool و جامعه CVP است. شاخص های PowerPool همچنین هزینه های ورود ، خروج و مبادله را از کاربران خود می گیرند. این وجوه برای پاداش دادن به دارندگان رمزهای CVP فعال استفاده می شود.

Cryptoindex (CIX100)

صندوق Cryptoindex براساس شاخص 100 ارز رمزنگاری شده فعالیت می کند که در پایانه های مالی مانند بلومبرگ ، رویترز و تریدینگ ویو موجود است. سکه های ردیابی شده توسط این شاخص با استفاده از الگوریتم AI ، شبکه عصبی Cryptoindex Zorex انتخاب شده است که بیش از 3000 دارایی را بر اساس بیش از 200 پارامتر مختلف تجزیه و تحلیل می کند و شامل آن دارایی هایی نمی شود که ارزش آنها به طور مصنوعی باد شده است..

صندوق سرمایه گذاری Cryptoindex به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا ماهانه یک بار با تعادل مجدد ، نمونه کارها را به تنهایی ایجاد کنند و رمز CIX100 ERC-20 در سیستم عامل موجود است تا دارایی های نمونه کارهای صندوق شاخص CIX100 را نشان دهد. 

میگو 

Shrimpy یک ربات و برنامه تجاری برای ایجاد و مدیریت پرتفوی سرمایه گذاری است که به کاربران اجازه می دهد شاخص های خود را بر اساس پارامترهای مختلف دارایی های انتخاب شده از طریق ابزار شاخص Shrimpy ایجاد کنند. امکان خرید هر تعداد دارایی با گزینه های مختلف تخصیص دارایی ، باعث انعطاف پذیری و کاربرد همه جانبه سیستم عامل برای سرمایه گذاران و معامله گران می شود.

Shrimpy از طریق کلیدهای API با بورس سهام ادغام شده است و به شما امکان می دهد زمان تعادل مجدد پرتفوی را تعیین کنید ، که به عنوان پایه معاملات و مدیریت اوراق بهادار عمل می کند. معاملات از طریق مبادلات با کمک ربات های معاملاتی خودکار می شوند.

توابع تجارت اتوماتیک ، تعادل مجدد و نمایه سازی در نسخه رایگان برنامه موجود است. طیف گسترده ای از ویژگی ها ، به صورت یک بستر تجارت اجتماعی برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری تجربه ، نمایش نمونه کارهای دیگر کاربران و نمونه کارها و ابزارهای تست استراتژی در نسخه پولی موجود است.

CF Benchmarks ‘Ultra Cap 5

CF Cryptocurrency Ultra Cap 5 (CFUC5) یک شاخص محک قابل سرمایه گذاری است که عملکرد مجموعه وزنه بازار برای شناور آزاد از پنج ارز رمزنگاری شده بزرگ را با استفاده از سرمایه بازار ردیابی می کند. شاخص Ultra Cap 5 توسط ارائه دهنده شاخص ارز رمزنگاری شده CF Benchmarks شامل BTC ، ETH ، LTC ، XRP و LINK به عنوان جایگزین BCH است.

شاخص CF Ultra Cap 5 می تواند مبنایی برای یک ETF یا یک صندوق سرمایه گذاری منفعل باشد. شاخص های CF Benchmarks استانداردهای جدید برای یکپارچگی قیمت هستند و ابزاری را برای ایجاد مدیریت دارایی تنظیم شده با افزایش شفافیت و اطمینان فراهم می کنند.

برخی دیگر از شاخص های معیار CF شامل XBT-USD ، ETH-USD ، LTC-USD ، BCH-USD ، EOS-USD ، XTZ-USD ، XLM-USD هستند.

نتیجه گیری

تشکیل ابزارهای مالی جدید و توسعه راه حل های سرمایه گذاری در فضای ارزهای رمزپایه به دنبال سرمایه گذاری در اکوسیستم در حال رشد دارایی های دیجیتال است. 

صندوق های سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده دسترسی سرمایه گذاران و بازرگانان از فضاهای مالی سنتی را برای دستیابی به ابزارهای محافظت و درآمدزایی در بازارهای ارزهای رمزپایه آسان می کند. ظهور صندوق های سرمایه گذاری تعداد راهبردهای کسب درآمد را افزایش داده و فرصتی را برای ایجاد شاخص ها ، استراتژی ها و اوراق بهادار خود فراهم کرده است.

حوزه ارز رمزنگاری شده به دلیل نوسانات شدید و عدم تنظیم در معرض خطرات بالایی است. به همین دلیل ، وجوه شاخص برای آن دسته از کاربرانی که در معرض خطرهای زیاد نیستند ، جذابیت بیشتری دارد.

سلب مسئولیت: محتوای این مقاله به عنوان توصیه مالی در نظر گرفته نشده است و نباید به این ترتیب با آنها رفتار شود. 3commas و نویسندگان آن پس از خواندن این مقاله هیچ گونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما ندارند. مقاله برای ارائه اطلاعات عمومی به خوانندگان ارائه شده است. در اینجا فقط یک تجربه شخصی شرح داده شده است. کاربر باید تحقیقات مستقل خود را انجام دهد تا در مورد سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود آگاهانه تصمیم بگیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me