تجارت کاغذ: نحوه تمرین بدون ریسک

تجارت کاغذ: نحوه تمرین بدون ریسک

یک راه عالی برای سرمایه گذاران وجود دارد که بدون اینکه در واقع به خطر انداختن پول اقدام کنند ، خرید و فروش را امتحان کنند: تجارت کاغذ. در واقع این یک مفهوم ساده است و ما در این مقاله به تحلیل آن خواهیم پرداخت.

تجارت کاغذ چیست?

این اصطلاح زمانی ایجاد شد که معامله گران قبل از اینکه پول در بازارهای زنده را به خطر بیندازند ، با کاغذ تمرین کنند – این مدت طولانی قبل از دسترسی به سیستم عامل های تجارت آنلاین بود. یک تاجر کاغذ تمام معاملات خود را با دست ثبت می کند تا بتواند سبد های فرضی ، موقعیت های معاملاتی و سود یا زیان را ثبت کند. امروزه در معاملات کاغذ به جای کاغذ از شبیه ساز بازار الکترونیکی استفاده می شود. این شبیه سازها شبیه یک بستر معاملاتی واقعی عمل می کنند و به نظر می رسند.

امروزه بسیاری از کارگزاران آنلاین استفاده از حساب های تجارت کاغذی را به مشتریان خود ارائه می دهند. به این ترتیب ، کاربران تازه کار می توانند نحوه پیمایش در سیستم عامل ها و انجام معاملات را بیاموزند – با این حال ، حتی اگر حساب های معاملات کاغذی نشان دهنده شرایط واقعی بازار باشد ، اما احساسات واقعی تجارت را فراهم نمی کنند.

چرا باید تجارت کاغذ را تمرین کنید?

تجارت کاغذ یک روش عالی برای آزمایش استراتژی های معاملاتی و کار بر روی ایجاد نمونه کارها است – درست مانند کاری که در معاملات واقعی انجام می دهید. اگر یک حساب تجارت مجازی از داده های زمان واقعی استفاده کند ، عملکرد واقعی آن منعکس می شود. بعلاوه ، اگر قبلاً با ابزارهای ساده مانند گزینه ها تجربه کافی دارید ، می توانید معاملات پیچیده تری مانند خرید و فروش سهام را امتحان کنید.

همچنین می توانید در هنگام آزمایش معامله گران کاغذ ، پس انداز کنید – چیزی برای از دست دادن ندارید. این به شما آزادی می دهد بدون استرس در از دست دادن پول آزمایش کنید. معامله گران کاغذ می توانند استراتژی های بی نهایت را بدون از دست دادن یک درصد آزمایش کنند.

علاوه بر این ، تجارت کاغذ به معامله گران کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. با این حال ، هنگامی که به سراغ کسانی می روید که در زندگی واقعی از استراتژی های تجاری استفاده می کنند ، مطمئن باشید که خطرات را در نظر می گیرید. اجازه ندهید که امنیت تجارت کاغذ شما را به حرص و طمع بیندازد. درباره روانشناسی تجارت و اینکه چگونه حرص و آز و ترس می تواند در هنگام معامله در اینجا به شما آسیب برساند بیشتر بخوانید.

انواع تجارت کاغذ

انواع مختلفی از دارایی ها وجود دارد که می توانید تجارت آنها را انجام دهید – ما نگاهی خواهیم انداخت به برخی از متداول ترین اوراق بهادار با کاغذ.

سهام معامله شده با کاغذ

این ساده ترین شکل تجارت کاغذ است که در آن شما یک سهام جذاب را شناسایی می کنید ، تیک آن را ثبت می کنید و زمانی را برای ثبت سفارش خرید (یا سفارش فروش) انتخاب می کنید. اگر در ابتدای جلسه وارد شوید ، قیمت افتتاحیه را ثبت خواهید کرد. در غیر این صورت ، تیکر را در طول روز معاملاتی تماشا کنید و نقطه ای را انتخاب کنید که نقطه ورود خوبی به نظر برسد.

گزینه های معامله شده با کاغذ

معامله گزینه ها ممکن است برای معامله گران جدید طاقت فرسا باشد ، به همین دلیل تجارت کاغذ یک ابزار آموزشی عالی در این زمینه است. یک گزینه به خریدار این حق را می دهد (توجه داشته باشید: تعهدی نیست) که یک دارایی را با قیمت تعیین شده در یک تاریخ خاص یا قبل از آن زمان خریداری یا بفروشد. این به موقع ممکن است مشکل باشد ، اما تجارت کاغذ می تواند به شما کمک کند تا از پس آن برآیید.

معاملات آتی با کاغذ

قراردادهای آتی (که به راحتی از طریق مبادلات خریداری و فروخته می شوند) استاندارد می شوند و یک واحد اندازه گیری ، نحوه معامله ، تعداد کالاهای تحت پوشش یا تحویل ، واحد ارزی مورد استفاده قرارداد و ملاحظات کیفیت را مشخص می کنند. همانطور که می بینید ، عوامل زیادی برای عقد قرارداد آتی وجود دارد ، به همین دلیل معاملات آتی با کاغذ مفید هستند.

کاغذ رمزنگاری شده

معاملات ارزهای رمزنگاری جدیدتر از سایر معاملات است – به همین دلیل ، ما معتقدیم که معامله گران جدید و باسابقه می توانند از تجارت کاغذ در این زمینه بهره مند شوند. همانطور که از قیمت سکه ها مطلع می شوید می توانید احساسات مختلفی از رمزنگاری ها کسب کنید. اگر می خواهید تجارت رمزنگاری کاغذ را برای خودتان امتحان کنید ، 3Commas دارای ابزاری غنی از ویژگی است که در آن حداکثر 100 معاملات ربات زنده یا معاملات هوشمند پشتیبانی می شود.

چگونه می توان تجارت کاغذ انجام داد

شروع در تجارت کاغذ در واقع بسیار آسان است! اگر ترجیح می دهید به جای استفاده از مداد و کاغذ ، به مسیر مجازی بروید ، باید یک سیستم عامل انتخاب کنید ، یک حساب باز کنید و سپس تازه شروع به کار کنید.

یک حساب تجارت کاغذی باز کنید

3Commas تجارت کاغذی را ارائه می دهد که در آن می توانید استراتژی های معاملاتی را امتحان کنید و تجربه واقعی کسب کنید – ویژگی های آنها حرکت واقعی قیمت را در زمان واقعی تکرار می کند. حتی هزینه های شبیه سازی شده نیز وجود دارد – 0.1 درصد در هر سفارش.

برای فعال کردن تجارت کاغذ 3Commas ، باید یکی از اشتراک های حساب آنها را داشته باشید. وارد شوید و نوار منوی بالای صفحه را بررسی کنید تا ببینید آیا ویژگی در حساب شما فعال است یا خیر. در این صورت ، روی آن کلیک کنید و بلافاصله می توانید تجارت کاغذ را شروع کنید.

حساب بازرگانی کاغذ فعال شود

اگر آن را در فهرست مشاهده نمی کنید ، به تنظیمات حساب خود بروید و روی “Unhide” در زیر گزینه “Hide Paper Trading” کلیک کنید.

تجارت کاغذ را مخفی کنید

پس از آن ، گزینه تجارت کاغذ در منوی بالا نشان داده می شود.

تجارت کاغذ را شروع کنید

برای تجارت ، وجوه شبیه سازی شده مجازی در حساب خود دریافت خواهید کرد. برای دریافت آن ، به بخش مبادلات من در سیستم عامل بروید.

بخش مبادلات من

روی دکمه “مشاهده” در حساب کاغذی خود کلیک کنید.

حساب کاغذی

بعد ، روی “+ $ 1000” کلیک کنید.

دکمه + 1000 دلار

این کار را تا زمانی که از میزان وجوه حساب خود راضی نباشید انجام دهید – و سپس همانند حساب معمولی به کار معاملات بپردازید.

برنامه های تجارت کاغذ & شبیه سازها

سایر برنامه های تجارت کاغذ و شبیه ساز در وب موجود است. نگاهی خواهیم انداخت به موارد محبوب.

Ameritrade

شبیه ساز Ameritrade ، paperMoney allows ، به کاربران امکان تجارت بدون خطر در یک محیط زمان واقعی را می دهد. این امکان را به کاربران می دهد تا به برخی از – اما نه همه – ویژگی های موجود در بستر معاملات “واقعی” دسترسی داشته باشند. گزینه های اساسی ، معاملات آتی و فارکس علاوه بر سهام موجود است.

TradingView

TradingView یک سیستم تجارت خوب کاغذی ارائه می دهد – با این وجود ، برخلاف 3Commas و گزینه های دیگر ، راهی برای تغییر ارز حساب از USD به نوع دیگر وجود ندارد. هنگامی که از یک حساب Trading Paper از TradingView استفاده می کنید ، با 100000 دلار شروع خواهید کرد و این مبلغ در هر زمان قابل تنظیم است. در این حالت حساب می توانید امنیت قابل تجارت را خریداری و بفروشید.

ThinkerSwim

ThinkorSwim ابزاری قوی برای تجارت کاغذ دارد که در آن می توانید 100000 دلار پول مجازی بدون ریسک معامله کنید. برخلاف برخی دیگر از سرویس ها ، برای ثبت نام در یک حساب Paper Trading نیازی به داشتن حساب موجود نیست.

جوانب مثبت تجارت کاغذ & منفی ها

مانند هر نوع تجارت دیگر ، تجارت کاغذ نیز موافقان و مخالفان خود را دارد.

مزایای

  • بدون خطر: تجارت کاغذ هزینه ای ندارد – بنابراین ، اگر تصمیمات ضعیفی بگیرید یا زمان نامناسبی داشته باشید ، نمی توانید پول را هدر دهید.
  • بدون استرس: استرس می تواند باعث احساس حرص و طمع شود – هر دو عامل می تواند بر روانشناسی معاملات شما تأثیر منفی بگذارد و باعث شود شما از این طریق ریسک کنید یا از آن جلوگیری کنید. با خرید و فروش کاغذ ، می توانید به طور کامل بر زیر جریان های ریاضی معاملات تمرکز کنید تا مشکلات.
  • تمرین: با معامله کاغذ ، معامله گر در هر وجه از فرآیند تجربه کسب می کند – از آمادگی قبل از بازار تا گرفتن سود یا زیان نهایی.
  • اعتماد به نفس: پس از اتخاذ تصمیمات پیچیده که منجر به سود فرضی می شود ، ممکن است یک تازه کار احساس اعتماد به نفس و آمادگی بیشتری برای تصمیم گیری در هنگام برخورد با پول واقعی داشته باشد.
  • آمار: هنگامی که برای چند هفته تجارت کاغذ انجام می دهید ، می توانید در مورد یک استراتژی جدید و رویکرد بازار خود آمار مفیدی تهیه کنید. این آمار می تواند به شما نشان دهد که در چه مکان دیگری باید تمرکز کنید.

معایب

  • همبستگی بازار: تجارت کاغذ قادر به تأثیری نیست که بازار گسترده ممکن است بر اوراق بهادار منفرد داشته باشد.
  • لغزش و کارمزد: هنگام معامله با پول واقعی ، معامله گران با بسیاری از هزینه های لغزش و کمیسیون پنهان روبرو می شوند – و این اغلب با تجارت کاغذ ضبط نمی شود.
  • واقعیت احساسی: تاجران ممکن است احساسات دنیای واقعی را که در اثر ضرر یا سود واقعی حاصل می شود ، تجربه نکنند.
  • فرم سازی: معاملات کاغذی بر انتخاب ورودی ها و خروجی های ایده آل متمرکز است و در رسیدگی به موانعی مانند الگوریتم های درنده که ممکن است با تجارت واقعی وارد عمل شوند ، موفق نیست..

نکات مربوط به تجارت کاغذ

اگر به فکر شروع معاملات کاغذ هستید ، حتما نکات ما را دنبال کنید و آن را به یک ابزار آموزشی کارآمد تبدیل کنید.

واقع بین باش

ما فقط معاملات کاغذی را با مقدار وجوهی که در واقع در معاملات پول واقعی استفاده می کنید ، توصیه می کنیم. این باعث می شود زیان ها و سودها معنادارتر شوند.

نتایج خود را ثبت کنید

یادداشت یک معامله گر معامله گر در نتایج خود ضروری است – به این ترتیب می توانید نحوه پیشرفت خود را در طول زمان مشاهده کنید. تاریخ ، زمان ، R / R و سود و زیان واقعی را پیگیری کنید.

تمام معاملات خود را تجزیه و تحلیل کنید

فقط به موارد اشتباه نگاه نکنید – معاملات موفق را نیز تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید آنچه ارزش ارزش تلاش مجدد را دارد ، تشخیص دهید. هدف نهایی این است که با اجراهای عملی همراه باشید.

تفاوت بین واقعی را به خاطر بسپارید & تجارت کاغذ

تجارت کاغذ یک روش عالی برای ترکیب تئوری تجارت با عمل است ، اما باید به خاطر داشته باشید که این همان معامله واقعی نیست. احساسات بیشتری در معاملات واقعی نقش دارند ، به علاوه نقدینگی یک عامل است.

اعتماد به نفس تجارت خود را توسعه دهید

تجارت کاغذ ابزاری عالی برای رشد اعتماد به نفس است به طوری که برای تصمیم گیری پیچیده در زمینه تجارت احساس راحتی می کنید. فقط به خاطر داشته باشید که بین اعتماد به نفس و تکبر تفاوت وجود دارد.

س FAالات متداول در مورد تجارت کاغذ

بهترین برنامه تجارت کاغذ چیست؟ 3Commas خدمات تجارت کاغذ را ارائه می دهد و همچنین یک برنامه تلفن همراه مناسب نیز وجود دارد که می توانید بارگیری کنید. بدون به خطر انداختن بودجه واقعی می توانید ویژگی ها را امتحان کنید.

چگونه حساب معاملات کاغذی را شروع کنم؟ عکسهایی را که در بالا لیست کردیم بررسی کنید – با اکثر سیستم عامل ها ، شما یک حساب منظم ایجاد می کنید و سپس گزینه “معاملات کاغذ” را روشن می کنید.

بهترین سایت تجارت کاغذ کدام است؟ همانطور که گفته شد ، برخی از برترین سایت های تجارت کاغذ شامل 3Commas ، Ameritrade ، TradingView و ThinkorSwim هستند.

از کجا می توان گزینه های تجارت کاغذ را نام برد؟ هر چهار سیستم عامل ذکر شده در بالا به کاربران امکان می دهد گزینه های تجارت کاغذ را انتخاب کنند.

از کجا می توانم ارزهای رمزنگاری شده تجارت کاغذی انجام دهم؟ 3Commas و TradingView هر دو توانایی تجارت ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهند.

دسترسی کامل 3 روزه خود را در 3Commas دریافت کنید

سلب مسئولیت محتوای این مقاله توصیه مالی نیست و نباید به این ترتیب با آنها رفتار شود. 3commas و نویسندگان آن پس از خواندن این مقاله هیچ گونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما ندارند. اطلاعات موجود در اینجا بر اساس داده هایی است که از منابع مختلف جمع آوری شده است. این نباید به عنوان یک پارامتر برای سرمایه گذاری استفاده شود. کاربر باید تحقیقات مستقل خود را انجام دهد تا در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری خود آگاهانه تصمیم بگیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map