استفاده از Hash Ribbon برای شروع معاملات ربات

اگر اصطلاح Hash Ribbons را شنیده اید و از خود پرسیده اید که اینها چیست و چگونه می توانید با استفاده از این شاخص در 3Commas سود کسب کنید ، ادامه مطلب را بخوانید!

معرفی

این که آیا شما تازه وارد معامله هستید یا خود را یک معامله گر باتجربه می دانید ، ممکن است شنیده باشید که Crypto YouTubers مورد علاقه خود یا رسانه های اجتماعی هر از گاهی از Bitcoin “Hash Ribbons” یاد می کنند. اگر تا به حال فکر کرده اید که این شاخص چه چیزی می تواند به شما بگوید یا چگونه کار می کند ، این پست وبلاگ برای شما است!

روبان های هاش چیست?

س Greatال عالی ، بگذارید کمی آن را تجزیه و تحلیل کنیم و مروری اجمالی در مورد Hash Ribbons را بررسی کنیم.

شاید قبلاً بدانید که Bitcoin Miners برای حل یک معما محاسباتی برای ایجاد بیت کوین بیشتر محاسباتی را انجام می دهد. توان محاسباتی مورد نیاز در واحدهای معروف به Hash Rates اندازه گیری می شود که مجموع کل قدرت پردازشی دستگاه های اختصاص داده شده برای استخراج بیت کوین است. نرخ فعلی Bitcoin Hash در زمان نوشتن این پست وبلاگ ، سرسام آور 125 Exahash در ثانیه بود! این 125،000،000،000،000،000،000،000 تلاش در هر ثانیه برای حل یک مسئله ریاضی با پاداش 6.25 بیت کوین است!

به زبان ساده ، Hash Ribbons به شما اجازه می دهد Hash Rate را تجسم کنید برای انجام تجزیه و تحلیل فنی بر روی این داده ها با استفاده از ترکیبی از الگوریتم ها که به طور معمول در یک شاخص ترکیب می شوند و می توانید به نمودارهای بیت کوین خود در سیستم عامل هایی مانند TradingView.com.

طبیعی است که Hash Rate هر روز متصل می شود زیرا دستگاه های استخراج جدید فعال می شوند یا دستگاه ها در شبکه Bitcoin کار می کنند اما نوسانات بزرگ در Hash Rate اغلب می تواند لبه ای برای تعیین حرکات بالقوه قیمت بیت کوین باشد.

چگونه می توانم با Hash Ribbons تجارت کنم?

نگاهی به محبوب ترین ها خواهیم انداخت نشانگر Hash Ribbon در حال حاضر در TradingView.

این شاخص با گرفتن داده های خام نرخ Hash در پایان هر روز و رسم این به صورت دو خط روی نمودار کار می کند: MA 30 روزه سریعتر (میانگین متحرک) و MA 60 روزه کندتر.

به زبان ساده ، وقتی MA سریع است از بالا عبور می کند کند MA ، این نشان دهنده افزایش نرخ Hash ، و به طور معمول افزایش قیمت بیت کوین است. اگر MA سریع باشد عکس این درست است از زیر عبور می کند سرعت MA ، Hash Rate کاهش می یابد و قیمت معمولاً کاهش می یابد.

از آنجا که نشانگر Ribbon Hash روی یک جدول زمانی 1 روزه کار می کند ، برای چارچوب های زمانی بالا ، به عنوان مثال نمودارهای 1D ، 2D ، 3D ، هفتگی و احتمالاً ماهانه بهترین گزینه است..

ما بیشتر در این پست وبلاگ توضیح خواهیم داد که چگونه یک Bot 3Commas کنترل شده توسط نشانگر Hash Ribbon کنترل کنید ، در ادامه بخوانید!

Hash Ribbons در گذشته چقدر موفق بوده است?

نمودار زیر بیش از یک سال عملکرد قیمت بیت کوین / دلار آمریکا را نشان می دهد و شما خود می توانید ببینید که چرا شاخص Hash Ribbon بسیار مورد توجه است!

اگر در سال گذشته وقتی نشانگر Hash Ribbon سیگنال “خرید” را نشان می داد ، بیت کوین خریداری کرده بودید ، هر معامله موفقیت آمیز بود. در واقع ، این شاخص اغلب توسط افرادی که سرمایه گذاران طولانی مدت بیت کوین هستند و از سیگنال “خرید” به عنوان فرصتی برای افزودن بیت کوین بیشتر به اوراق بهادار خود استفاده می کنند ، استفاده می شود..

در حقیقت ، اگر از نمودار مبادله Bitstamp برای BTC / USD استفاده کنیم ، می توانیم تا آگوست 2011 برگردیم و نتایج آزمایش نشانگر Hash Ribbon را ببینیم.

نمودار زیر با استفاده از 1 هفته در هر بازه زمانی شمع و با استفاده از مقیاس گذاری لوگاریتمی برای قرار دادن همه داده ها در یک صفحه نمایش منحصر به فرد است:

فلش های رسم شده در نمودار تاریخ تقریبی سیگنال را نشان می دهد و یک برآورد محافظه کارانه از قیمت هفتگی نزدیک (ورود) و در قله محلی بعدی توسط شمع قرمز زیر (خروج) خارج شوید. اگر بخواهید در جریان اجرای گاو نر در آگوست 2016 “روند” را دنبال کنید ، قیمت فوق العاده 2،450 to!

لحظه ای صبر کنید … در مورد آخرین سیگنال “خرید” چطور؟?

لکه بینی خوب! شایان ذکر است که هیچ شاخصی نمیتواند 100٪ موفقیت را ارائه دهد و معامله گران حرفه ای اولین افرادی هستند که به این نکته اشاره می کنند که هرگز نباید بر اساس یک تصمیم واحد متکی باشید تا تمام تصمیمات تجاری خود را بر اساس.

این چرخه فعلی گاو نر برای بیت کوین هنوز زود است و اگرچه ممکن است به نظر برسد که قیمت بیت کوین از زمان ظهور آخرین سیگنال “خرید” بر روی نوار هش کاهش یافته است ، شما باید توجه کنید و شروع به بررسی 4 ساعت و 1 روز کنید نمودارهای زمانی برای زمانی که قیمت شروع به بهبود می کند و ایجاد یک طرح تجاری برای ایجاد موقعیت طولانی.

متناوباً ، می توانید با استفاده از 3Commas DCA Bots و هنگام راه اندازی سیگنال “Buy” از ریبون Hash برای شروع تجارت Bot استفاده کنید و از دستورات ایمنی برای دلار به طور متوسط ​​قیمت ورودی موقعیت استفاده کنید!

اتصال نشانگر Hash Ribbon به یک ربات 3Commas DCA

سر به ربات DCA (1) منو را کلیک کنید و کلیک کنید ایجاد ربات (2)

در تنظیمات اصلی (3) یک نام برای ربات خود وارد کنید ، صرافی مورد نظر خود را برای تجارت انتخاب کنید و همچنین جفت BTC / USD یا BTC / USDT (بسته به اینکه صرافی یا منطقه شما به عنوان یک جفت معاملاتی پشتیبانی می کند). ما برای ایجاد یک ربات ساده انتخاب خواهیم کرد زیرا فقط علاقه مند به معامله یک جفت سکه هستیم.

برای استراتژی پانل (4) ، ما ارز طولانی و نقل قول را انتخاب می کنیم (برای سود در USD / USDT). ما برای باز کردن موقعیت از یک سفارش Limit استفاده خواهیم کرد زیرا این امر ممکن است در هزینه های مبادله در اکثر صرافی ها صرفه جویی کند.

برای اندازه پایه سفارش و سفارش ایمنی ، ما 100 دلار تعیین می کنیم اما شما می توانید این را متناسب با سطح ریسک و بودجه موجود برای تجارت با این موارد تنظیم کنید:

برای شرط شروع معامله (5) “سیگنال سفارشی نمایش تجارت” را انتخاب کنید ، تنظیم کنید بهره بردن (٪) (6) به 10٪ محافظه کار ، در صورت تمایل ممکن است سود عقب افتاده را فعال کنید.

غیرفعال خواهیم کرد توقف ضرر (7).

ما تنظیم خواهیم کرد سفارشات ایمنی (8) برای استفاده از حداکثر 3 معاملات ایمنی و 3 سفارش ایمنی فعال ، ما همچنین انحراف قیمت را برای قرار دادن هر سفارش ایمنی به 5٪ تنظیم می کنیم..

مقیاس حجم سفارش ایمنی را به 2 افزایش می دهیم اما مقیاس مرحله سفارش ایمنی را به 1 می رسانیم.

می توانید بررسی کنید دستیار ربات (9) و این نشان می دهد که ما حداکثر حدود 800 دلار برای این تجارت استفاده خواهیم کرد ، و تنظیمات سفارش ایمنی “میانگین هزینه دلار” به ما امکان می دهد از 15٪ کاهش قیمت BTC برای سرمایه گذاری در هر نوع افت یا سود استفاده کنیم. فیتیله در قیمت نمودار پس از باز شدن معاملات.

اکنون می توانید ربات را ذخیره کنید (10).

وقتی از شما سال شد که آیا می خواهید ربات جدید را شروع کنید ، روی آن کلیک کنید شروع کنید را فشار دهید و اکنون به دکمه بازگردانده می شوید اطلاعات ربات صفحه به پایین این صفحه بروید و “پیام برای سیگنال شروع معامله”فقط با کلیک چپ روی موس خود یکبار کلیک چپ کنید:

حالا باز کنید TradingView.com در یک برگه مرورگر جدید وارد سیستم شوید.

باز کن نمودار BTCUSD یا BTCUSDT در بازه زمانی 1 روزه برای مبادله ای که در آن معامله می کنید (1) و روی آن کلیک کنید نشانگر دکمه (2) را تایپ کنید و “روبان هاش“و نشانگر نشان داده شده توسط” capriole_charles “(3) را انتخاب کنید:

برای ایجاد نماد جدید ، مانند یک ساعت زنگ دار روی نماد کلیک کنید هشدار (چهار).

برای وضعیت تنظیم ، انتخاب کنید روبان های هاش شاخص و “هشدار – خرید”ماشه ، سپس گزینه را انتخاب کنید هر بار در هر بار بسته شود گزینه (5).

برخی از سطوح طرح TradingView شما را به یک حد ثابت محدود می کند زمان انقضا برای هشدار ، لطفاً به این نکته توجه داشته باشید زیرا باید هر ماه یا تقریباً مجدداً تنظیم شود (6).

برای اقدامات هشدار (7) ، انتخاب کنید URL وب هوک و وارد کنید: https://3commas.io/trade_signal/trading_view 

توجه: URL Webhook یک صفحه وب نیست ، بنابراین لطفاً برای دیدن آن کلیک نکنید ، هیچ صفحه وب برای دیدن وجود ندارد!

سرانجام ، در پیام (7) در جعبه ، پیام Bot را که قبلاً از صفحه اطلاعات Bot ما کپی کرده اید ، جایگذاری کنید و کلیک کنید ایجاد کردن (8):

عالی!

شما ربات خود را ایجاد کرده و آن را با نشانگر Hash Ribbon مرتبط کرده اید ، اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا سیگنال بعدی فعال شود و ربات شما به طور خودکار در مبادله شما معامله ایجاد کند! اگر می خواهید ربات معامله را با سود 10٪ بسته کند ، اجازه دهید مدیریت معاملات را انجام دهد یا اگر می خواهید از گزینه “تبدیل به Smart Trade” استفاده کنید ، مجدداً ارزیابی کنید و معامله را باز کنید. برای سود بیشتر ، با یک قیمت ورودی عالی که توسط ربات وفادار 3Commas شما بدست آمده است!

هشدار: تجارت با وجوه شما ذاتاً مخاطره آمیز است و گرچه ممکن است پاداش های زیادی باشد ، اما ضررهای احتمالی که می توانید متحمل شوید نیز ضرر می کند. اگر قیمت ارز رمزپایه ای که معامله می کنید به طرز چشمگیری کاهش یابد ، اگر با قیمت پایین تری نسبت به ارز خریداری شده خود بفروشید ممکن است ضرر کنید. پست های وبلاگ 3Commas به صورت آموزشی نوشته شده اند و نباید به عنوان “مشاوره مالی” در نظر گرفته شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map