دوستان عزیز,

کمی در مورد من

معامله گران ارزهای رمزنگاری شده من را به نام میخائیل هایپوف می شناسند.

بیش از یک دهه است که به طور فعال تجارت می کنم. در این مدت پیروزی ها و شکست های زیادی داشته ام. شکست هر چقدر خونین باشد ، من هرگز تجارت را متوقف نکردم. در عوض ، من مطالعه خود را دو برابر کردم و هنر تجارت را توسعه دادم.

من تجارت خود را با فارکس آغاز کردم ، سپس به تبلیغات و صندوق های کشویی رفتم. وقتی بیت کوین 200 دلار بود ، من توانستم از نزدیک ارز رمزنگاری شده را بشناسم و همه در BTC-e نشسته بودند.

در طول این مدت ، من عمیقا در مطالعه ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی مانند:

 • ابزارهای تجزیه و تحلیل و استراتژی های معاملاتی توسط توماس دمارک
 • میدان 9 ، روش فیثاغورس و کسوف واقعی
 • الگوهای هارمونیک ، آنالیز فراکتال و حلقوی
 • تجزیه و تحلیل گرافیکی و روند
 • بررسی پانوراما و SK-FX
 • تجزیه و تحلیل شمع ، انگشت حرکتی انگشتی ، Range ، Kagi ، Renko ، دستیابی به موفقیت خطی
 • تجزیه و تحلیل خوشه ای و تجزیه و تحلیل حجم
 • تحلیل موج
 • شاخص های مختلف روند و نوسانگرها
 • همچنین ، من توجه زیادی به مطالعه روانشناسی بازار ، تجزیه و تحلیل بنیادی و مطالعه سیستم های مدیریت ریسک داشتم.
 • من تمام دانش و تجربیات خود را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان مورد علاقه خود قرار می دهم.
 • مقالات و پیش بینی های آموزشی و تحلیلی من را می توانید از طریق منابع مختلف در اینترنت پیدا کنید که اصلی ترین آنها این است اینجا

استراتژی من

نوسانات و دستکاری های فعال از ویژگی های اصلی بازار ارزهای رمزپایه هستند. بنابراین ، تجارت بر اساس بازه های زمانی کوچکتر (نمودارهای دقیقه ای) همه چیز را با نویز بازار و سیگنال های غلط اشتباه می گیرد. تجارت در چنین دوره های کوتاه و بدون اتوماسیون از نظر روانشناسی هر معامله گر را خسته و اشتباه می کند.

این ناامیدی را پشت سر بگذارید و از ربات های 3commas استفاده کنید!

با استفاده از دانش و تجربه دهه خود ، من یک استراتژی ایجاد کردم که در هر شرایط بازار در بسیاری از بازه های زمانی به طور موثر کار می کند.

حتی یک تاجر با یک استراتژی کاری تمام اسرار خود را فاش نخواهد کرد. با این حال ، به لطف 3commas ، شما این فرصت را دارید که در تجارت آنلاین با من شرکت کنید.

استراتژی تجارت GTI MH از کار یک معامله گر مشهور و کارشناس تجزیه و تحلیل فنی ، توماس دمارک الهام گرفته شده است.

من یک اسکریپت منحصر به فرد ایجاد کردم که ارزش های غیرعادی فروخته شده یک دارایی را با توجه به شاخص های DeMark در یک مقطع زمانی مشخص نشان می دهد – پس از رسیدن به آن ، بازپس گیری لازم خیلی دور نیست.

با در نظر گرفتن روند کلی دارایی ، استراتژی تجزیه و تحلیل الگو و تبدیل آن به معاملات موفق در بازپس گیری قیمت است..

مطالعات نشان می دهد که حداقل بازگشت پس از سیگنال دریافت شده 3٪ است.

برای به حداقل رساندن خطاهای احتمالی ایجاد شده ، این استراتژی بر حاشیه سود 0.5٪ در هر معاملات متمرکز است. طبق این استراتژی ، سیگنال به تأخیر نمی افتد ، اما اغلب یک نشانه اصلی دارد.

 این استراتژی به طور متوسط ​​هزینه را با افزایش جزئی موقعیت شما و کاهش سود به سود بیشتر و ریسک کمتر کمک می کند. میانگین گیری به شما امکان می دهد تا سطح رشد لازم برای بسته شدن یک معامله Take-Profit را در فاصله کمتر از 3٪ حفظ کنید ، حتی با در نظر گرفتن 6٪ برداشت نقطه ورود.

تمام سیگنالها براساس داده های بورس BINANCE و منحصراً بر روی ابزارهای معاملات مایع داده می شوند.

برای گزینه هایی که امیدوارم به همه کمک کنند ، من 3 کانال سیگنال استراتژی را تقسیم کردم:

 •   GTI MH BTCUSD – منحصراً روی جفت BTCUSDT کار می کند (ربات ساده ، حداقل اندازه سپرده 240 دلار است) – رایگان

 • GTI MH ALTBTC – منحصراً روی جفتهای Altcoin / BTC کار می کند (ربات مرکب ، حداقل اندازه سپرده 0.12 BTC) – فقط 8.76 دلار در ماه

 •   GTI MH ALTUSD – منحصراً روی جفتهای Altcoin / USDT کار می کند (ربات مرکب ، حداقل اندازه سپرده 1200 USDT) – فقط 8.76 دلار در ماه

نمونه کار یک کانال تجاری

فرض کنید به کانال ALTBTC متصل هستید. تنظیمات ربات برای همه کانالها یکسان است. بنابراین این مثال برای کانالهای دیگر خانواده GTI نیز مرتبط خواهد بود.

به دنبال استراتژی معاملاتی ، دو سیگنال خرید با فاصله کمی از یکدیگر دریافت کردیم. از آنجا که این کانال به شما امکان می دهد تا 5 معامله همزمان و یک جفت تا 3 سفارش باز کنید ، هر دو سیگنال پردازش شدند.

همانطور که می بینید ، آخرین سیگنال در کمتر از 30 دقیقه سود می برد ، زیرا بلافاصله پس از سیگنال ، یک بازگشت مجدد وجود داشت که برای رفع درآمد کافی بود.

در مورد سیگنال اول ، وضعیت با آن بسیار لذت بخش تر است. پیکان قرمز نقطه ورود اصلی را مشخص می کند. بلافاصله پس از آن ، شش سفارش ایمنی در زیر قرار می گیرند که با فشرده سازی و رشد اندازه ارائه می شوند. وقتی هر شش دستور اجرا می شود ، یک سفارش جدید حتی پایین تر باز می شود. چنین حاشیه ای به شما امکان می دهد فشار شمع را بگیرید (سایه ای طولانی از شمع برای بیرون آوردن ایستگاه ها) و بلافاصله موقعیت را با سود خوب ببندید.

با این حال ، در مثال ما ، این مورد نیست ، به جای فروش وحشت ، یک افت سیستماتیک ادامه داشت.

چهارچوب سبز حکم بیمه های اجرا شده را نشان می دهد – فقط 8 از 16 مورد. در زیر 6 مورد دیگر است – با یک قاب آبی برجسته شده است. و حتی پایین تر ، من با یک قاب قرمز برجسته کردم ، مکانی که در آن دو دستور ایمنی آخر ظاهر می شود ، در صورت وخیم شدن وضعیت.

به مثال نگاه کنید. با اجرای کلیه سفارشات ، می بینیم که انحراف از سطح سودآوری بیش از 2.55٪ نیست.

همانطور که در جدول بالا مشاهده می شود ، انحراف اساساً در دستور دهم بیمه متوقف می شود. برای حفظ احتمال بالا رفتن به موقعیت سودآور ، حتی در یک تخلیه 6٪ از ورودی ، رشد آن متوقف می شود. بسیار کم اتفاق می افتد که عمق برداشت بیش از این قابل توجه باشد.

نمودار بالا نشان می دهد که فشرده سازی سفارشات بیمه با کانال های تجاری قابل اعتماد و سطح پشتیبانی همراه است که کاملاً قادر به ارائه حداقل یک بازپرداخت صعودی کوتاه مدت است که در پی آن سود را رفع خواهیم کرد.

همانطور که می بینید ، خیلی زود ، قیمت از سطح سرعتی عبور کرد – با یک پیکان نارنجی مشخص شده و بسیار نزدیک به سطح سودآوری است. اما بیایید بدترین حالت را تصور کنیم و هیچ بازگشتی اتفاق نیفتاده است.

در این حالت ، شما دو گزینه دارید:

 1. خساراتی را که بیش از 1٪ ودیعه شما نیست برطرف کنید. برای انجام این کار ، با انحراف 4-5٪ از سطح شکستگی یا حدود 10٪ از لحظه ورود ، رفع کنید. از آنجا که ورودی با انگیزه محلی نزولی انجام می شود ، از ابتدای پاییز ، عمق آن 15-20٪ خواهد بود. معامله گرانی که مدتها در رمزنگاری بوده اند می دانند که چنین سقوطهای قدرتمندی ، بدون بازگشت متقابل ، بسیار نادر است و معمولاً با برخی از فورس ماژور همراه است. اما باز هم ، حتی در این حالت ، ضرر از 1٪ سپرده تجاوز نمی کند ، که مطابق با قوانین استاندارد برای مدیریت ریسک است.
 2. اگر محافظه کارتر هستید و نمی خواهید حتی ضرر 1٪ را بپذیرید ، این فرصت وجود دارد که از آب خارج شوید و سود کسب کنید. یک عملکرد جادویی برای معکوس کردن معامله وجود دارد.

 بعد از فعال کردن آن ، ربات سفارشات باز شما را لغو می کند و ربات جدیدی برای رمزنگاری خریداری شده شما استراتژی می کند. استراتژی جدید در پاییز اجرا می شود. ویژگی آن این است که در حال کاهش است ، اما بدون هیچ گونه اهرمی.

 این تنها در جهت مخالف همان ربات کلاسیک عمل می کند. سفارش پایه را در موقعیت فعلی به فروش می رساند و با درصد مشخصی کمتر خریداری می شود. اگر رمزنگاری باز شود و بالا برود ، ما رشد سفارشات بیمه را ثبت می کنیم. در هر صورت ، این امر برای ما سودمند خواهد بود ، زیرا با رشد گیاه ویولا ، بیشتر دارایی اصلی خود را بدست خواهیم آورد (ضررهای خود را جبران می کنیم).

 با استفاده از این روش باید بسیار مراقب باشید. در صورت سقوط نزولی و ادامه روند ، شما را از ضرر و زیان محافظت نخواهد کرد. در عوض این روشی است برای متوسط ​​کردن موقعیت ، بدون افزایش آن ، در نزدیکی مقادیر فعلی در مواردی که انتظار بازگشت مجدد معکوس وجود دارد.

 بنابراین ، من می توانم این روش را حتی برای تاجران باتجربه نیز توصیه کنم. و با توجه به اعتبارم ، می توانم بگویم که خوب کار می کند و کار می کند!

 اگر ناگهان تصمیم گرفتید از این راه پیش بروید ، فراموش نکنید که تنظیمات را بررسی کنید.

 1. سفارشات پایه و بیمه را حتماً در نسبت 2 به 1 قرار دهید
 2. اطمینان حاصل کنید که مانده استفاده شده بیش از 100٪ نباشد

3. افتتاح معامله باید در اسرع وقت انجام شود

4. سطح سود در 0.5

5- نرخ بهره بسته به حجم آن باید شکل بگیرد

6. حداکثر تعداد سفارشات ایمنی – 16

7. تعداد سفارشات ایمنی همزمان فعال – 6

8. انحراف قیمت برای ثبت سفارش ایمنی – 0.84

9. عامل حجم سفارشات ایمنی – 1.04

10. ضرب مرحله سفارشات ایمنی – 0.88

نتایج کانال:

 • برای کانال GTI MH BTCUSD ، نتایج ربات در اینجا است
 • برای کانال GTI MH ALTBTC ، نتایج ربات در اینجا است
 • برای کانال GTI MH ALTUSD ، نتایج ربات در اینجا است

به طور خلاصه نتایج به طور خلاصه ، هیچ گونه خسارتی در کانال ها وجود ندارد ، به استثنای همان ابتدای کار ، زمانی که تنظیمات روی حساب های واقعی آزمایش شد. اکنون ، این سیگنال ها بسیار سودآور هستند و درآمد مداومی دارند!

 توصیه هایی برای استفاده از کانال سیگنال 

 1. برای کار با سیگنال های GTI از یک حساب جداگانه در مبادله استفاده کنید. این امر به شما کمک می کند تا به دلیل انجام معاملات متقابل از کانال های دیگر یا در هنگام معاملات دستی ، از کمبود بودجه برای انجام سفارشات بیمه جلوگیری کنید.
 1. کنترل حداقل سطح بودجه در مدیریت ربات. در صورت عدم وجود موقعیت های باز ، حداکثر میزان وجوه استفاده شده توسط ربات باید کمتر یا برابر با مانده آزاد باشد. اگر اینگونه نیست ، شما باید اندازه موقعیت ربات را کاهش دهید یا تعادل مدیریت را دوباره پر کنید.
 1. تنظیمات ربات را تغییر ندهید. تنظیمات ربات به گونه ای است که بهینه ترین نسبت ریسک – پاداش را برای استراتژی تجارت ما به طور خاص ارائه می دهد. هرگونه تغییر غیرمجاز ممکن است منجر به کاهش سودآوری یا افزایش خطرات شود!

می توانید جدیدترین تنظیمات ربات ها را در پیوندهای زیر پیدا کنید:

 • برای کانال GTI MH BTCUSD ، تنظیمات ربات در اینجا است
 • برای کانال GTI MH ALTBTC ، تنظیمات ربات در اینجا است
 • برای کانال GTI MH ALTUSD ، تنظیمات ربات در اینجا است
 1. در تلگرام به انجمن ما بپیوندید https://t.me/GoodTradingIdea / علائم GTI. با تشکر از این کانال ، شما به سرعت اعلان آخرین تغییرات در تنظیمات ربات ها ، استراتژی های معاملاتی و سایر اخبار مربوط به کانال های معاملاتی را دریافت خواهید کرد. همچنین ، در صورت س questionsال ، شما همیشه می توانید با گپ باز ما تماس بگیرید GTI CHAT. ما کمکت خواهیم کرد!

موفق باشید و سود خوب!

با احترام,

میخائیلHyipov

 سلب مسئولیت: ارائه دهنده سیگنال ها توصیه هایی در مورد استفاده از ارز رمزپایه یا تجارت ارز رمزپایه منتشر نمی کند. در حالی که وب سایت حاوی اطلاعاتی در مورد یک شاخص الگوریتمی ایجاد شده توسط Signals Provider است ، اما به خواننده خود هیچ توصیه مالی نمی دهد. ما در قبال هر داده ای که این اندیکاتور منتشر می کند ، فقط برای مقاصد اطلاعاتی مسئول نیستیم. ما در قبال خسارت ، هزینه یا خسارت دیگری که ممکن است ناشی از چنین اطلاعاتی یا هرگونه اتکا به این اطلاعات داشته باشید ، مسئولیتی نخواهیم داشت ، چه در قرارداد ، خسارت (از جمله سهل انگاری) یا غیر از این..

محتوای ما برای استفاده در نظر گرفته شده است و باید فقط برای اهداف اطلاعاتی استفاده شود. انجام تجزیه و تحلیل خود قبل از هرگونه سرمایه گذاری بر اساس شرایط شما بسیار مهم است. عملکرد گذشته توسط شاخص الگوریتمی راهنمای آینده نیست. برای جلوگیری از هرگونه تردید ، ارائه دهنده سیگنال ها و هر شرکت وابسته ، یا کارمندی ، خود را به عنوان مشاور تجارت کالا (“CTA”) یا مشاور مالی مجاز (“AFA”) معرفی نمی کنند. با توجه به این نمایندگی ، کلیه اطلاعات ، داده ها و مطالب ارائه شده توسط سیگنال ارائه دهنده و هر شرکت مرتبط یا کارمند فقط برای اهداف آموزشی است و نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری خاص در نظر گرفته شود..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me