چگونه می توان Futures DCA Bot را با استفاده از سیگنال های خرید / فروش داخلی در 3Commas ایجاد کرد؟ ادامه مطلب …

معرفی

این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه می توانید Futures DCA Bot ایجاد کنید که معاملات جدید را با استفاده از سیگنال های خرید “Cryptto-screener TradingView” ایجاد کند..

برای این راهنما ، ما از تبادل رایج Bybit Futures استفاده خواهیم کرد تا سودهای مکرر روزانه را با استفاده از اهرم Cross و سیگنال های “Buy” TradingView داخلی در سرتاسر سال ، به دست آورید..

اگر فکر می کنید که چگونه سیگنال های «خرید / فروش» رمزگذاری TradingView تولید می شود ، می توانید در اینجا بیشتر بخوانید, سیگنال های ارائه شده توسط 3Commas برای کاربران ربات از صفحه نمایش “رتبه بندی” توسط TradingView گرفته شده است که از شاخص های تجزیه و تحلیل فنی زیر تولید می شود: 

Parabolic SAR ، Bands Bollinger ، MACD ، Momentum ، نوسانگر عالی ، شاخص میانگین جهت ، شاخص کانال کالا ، تصادفی ، شاخص مقاومت نسبی و در آخر ، ساده & میانگین متحرک نمایی.

اگر هر یک از شرایط 10 شاخص فردی فوق صادق باشد ، مانند MACD بالای خط سیگنال یا قیمت نمودار بالاتر از EMA و SMA است ، بنابراین این نتیجه شاخص به عنوان 1 (یا “درست”) امتیاز بندی می شود. مقادیر جمع می شوند و اگر کل 7 یا بالاتر باشد ، به عنوان مثال ، این نشانگر سیگنال “Buy” است.

میانگین متحرک ساده (SMA) میانگین محدوده انتخاب شده قیمت ها را که معمولاً قیمت ها را می بندند ، با توجه به تعداد دوره های موجود در آن محدوده محاسبه می کند..

انتخاب قرارداد برای تجارت

برای این راهنما ، قرارداد معکوس EOS / USD را برای معامله انتخاب خواهیم کرد زیرا اخیراً تلاش کرده است تا مقاومت 4 ساعته 200 EMA را بشکند قبل از اینکه این کار را در 16 نوامبر انجام دهد و پس از عبور از آخرین “بالا” “چاپ شده در نمودار ، علاوه بر این ، بیت کوین / دلار آمریکا نیز روند صعودی داشته و این نشانه خوبی برای altcoins با جفت دلار است زیرا” افزایش جزر و مد همه کشتی ها را بلند می کند “:

این استراتژی باید مانند سایر Futures یا معاملات spot در معرض خطر باشد.

شما باید نمودارها را کنترل کنید و اگر قیمت به زیر 200 EMA رسید ، ممکن است بخواهید ربات را متوقف کنید تا قیمت دوباره از آن شکسته شود.

میانگین متحرک نمایی (EMA) نوعی میانگین متحرک (MA) است که وزن و اهمیت بیشتری را برای جدیدترین نقاط داده قرار می دهد.

این ربات در این مثال برای استفاده از 150 EOS ایجاد شده است که در کیف پول EOS در صرافی Bybit ذخیره شده است. برای جمع آوری EOS بیشتر با استفاده از قرارداد معکوس EOSUSD Bybit ، از سفارشات کوچک و اهرم Cross برای پوسته پوسته شدن 0.75٪ سود استفاده خواهیم کرد..

ما ربات را برای استفاده از سفارشات ایمنی پیکربندی خواهیم کرد تا بتوانیم افت بزرگی تا 30٪ در قیمت نمودار EOS را بدون تصفیه پوشش دهیم.

از آنجا که این ربات با اهرم Cross تجارت خواهد کرد ، هرگونه سود ایجاد شده و باقی مانده در حساب صرافی ، حاشیه معاملات شما را افزایش داده و به جبران بیشتر احتمال تصفیه کمک می کند..

شما ممکن است بخواهید با برداشتن مقدار مشخصی سود بالاتر از 175 EOS به یک کیف پول یا حساب مبادله ای دیگر یا به صورت هفتگی یا ماهانه ، امکان تصفیه را مدیریت و کاهش دهید..

ایجاد ربات

به منوی اصلی بروید و انتخاب کنید ربات DCA و سپس بر روی کلیک کنید ایجاد ربات دکمه:

ما می خواهیم یک ربات “ساده” ایجاد کنیم ، زیرا همه ربات های Futures فقط می توانند یک قرارداد واحد را معامله کنند.

اطمینان حاصل کنید که پیشرفته تب در بالای صفحه انتخاب شده است و شما یک توصیف را انتخاب می کنید نام (1) برای ربات خود (این در تاریخچه و همچنین در صفحه معاملات من و صفحه ربات های DCA ظاهر می شود) ، تبادل (2) حساب این ربات از بودجه استفاده خواهد کرد:

اکنون ما به استراتژی تنظیمات؛ تنظیمات پیش فرض در اینجا خوب خواهد بود.

ما استفاده خواهیم کرد طولانی (3) چون می خواهیم سکه ها را با قیمت پایین بخریم و سکه ها را با قیمت بالاتری بفروشیم تا سود خود را بدست آوریم.

ما فقط گزینه نقل قول به عنوان ارز سود ما ، چون این یک قرارداد معکوس است ، تمام سود ایجاد شده در EOS خواهد بود. 

اگر این یکی از اولین ربات های شما است ، ممکن است ارزش نگه داشتن آن را داشته باشد سفارش پایه و سفارش ایمنی (4) مقدار کم ، با این حال برای این مثال ، ما از 30 EOS برای اندازه سفارش پایه و ایمنی استفاده خواهیم کرد ، این مقادیر اندازه واقعی سفارش است که در بورس قرار داده شده است از جمله صلیب (6) حاشیه در اهرم x50 ، این بدان معنی است که فقط 0.6 EOS از وجوه تجاری شما برای قرار دادن سفارش پایه و 0.6 EOS برای اولین سفارش ایمنی در بورس استفاده می شود. 

در کل این ربات در صورت استفاده از کلیه دستورات ایمنی DCA ، از 7.355 EOS از بودجه شما بدون استفاده از اهرم استفاده خواهد کرد. هرچه اعتماد بیشتری به استراتژی های ربات خود پیدا کنید ، ممکن است بخواهید در معاملات ربات بیشتر ریسک کنید.

توصیه می شود نوع Start Order را روی حالت تنظیم شده نگه دارید حد (5) زیرا این امر تضمین می کند که ربات بدون افت قیمت ، معاملات خود را آغاز می کند و علاوه بر این در هزینه های مبادله برخی از هزینه ها صرفه جویی می کند.

در مرحله بعدی ، ما شرایط شروع معامله را تنظیم خواهیم کرد. این تنظیمات به ربات می گوید که چه زمانی معامله جدیدی را روی سکه ای که انتخاب کرده ایم باز کند. ما از TradingView خرید (7) سیگنالها ، همانطور که قبلاً بحث شد ، در چندین بازه زمانی. این باید به ربات ما اجازه دهد معاملات جدیدی را شروع کند که قیمت EOS رو به افزایش است زیرا ما قصد داریم به سرعت “سود سر” را کاهش دهیم ، بنابراین این معاملات باید سریع بسته و نسبتاً مکرر باشد زیرا در زمان پایین نمودار استفاده می شود قاب:

می توانید سیگنال های TradingView “رتبه بندی” را مشاهده کنید اینجا, برای مشاهده رتبه بندی فعلی مجبورید بازه زمانی را به هرکدام که برای استفاده در شرایط شروع معامله انتخاب کرده اید تغییر دهید.

حالا ما تنظیم می کنیم بهره بردن تنظیمات روی ربات ما ، ما برای معاملات کوتاه مدت تکراری تلاش می کنیم ، زیرا نمودارهای “کوتاه مدت” با چارچوب کوتاه مدت بسیار خطرناک است ، بنابراین هدف اصلی این است که همه معاملات را با سریعترین زمان ممکن بسته کنیم. مقدار Target Profit را بر روی تنظیم کنید 0.75٪ (8) و تنظیم Take Profit Type را بر روی تنظیم کنید درصد از حجم کل (9) همانطور که می خواهیم سود 0.75٪ با استفاده از قیمت میانگین از سکه های خریداری شده توسط این ربات:

خواهیم کرد از تنظیمات Stop Loss استفاده نکنید برای این ربات ، زیرا ما به پوشش قابل توجه افت قیمت نمودار با استفاده از سفارشات ایمنی (میانگین هزینه دلار) اعتماد خواهیم کرد. هشدار: معاملات در بورس های فیوچرز ذاتاً مخاطره آمیز است و گرچه جوایز زیادی دارند ، خطرات آن نیز بسیار زیاد است. اگر قیمت EOS به طرز چشمگیری کاهش یابد ، می توانید تصفیه شوید و وجوه خود را از دست دهید.

اگر می خواهید از تنظیمات Stop Loss استفاده کنید یا این استراتژی را بیشتر اصلاح کنید ، لطفاً این موارد را کاملاً با استفاده از Trading Paper آزمایش کنید ، با این حال ، بازار ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات شناخته شده است ، بنابراین اغلب متوجه خواهید شد که Stop Loss می تواند ضررهای شما را افزایش دهد ، برخلاف برای انتخاب نمودارهای سکه با کیفیت خوب که در صورت کاهش موقتی قیمت ، سریع یا در یک زمان مناسب بهبود می یابند.

ما استفاده خواهیم کرد 6 سفارشات ایمنی با این ربات ، و 2 حداکثر تعداد معاملات ایمنی فعال (ده) این تضمین می کند که وجوه مورد نیاز برای 2 سفارش ایمنی در یک زمان همیشه به عنوان سفارش های محدود در دفتر سفارش مبادله قرار می گیرد. 

سفارشات ایمنی برای پایین آوردن متوسط ​​قیمت خرید سکه هایی که ربات خریداری می کند در صورت افت قیمت پس از افتتاح معاملات ، کاهش می یابد ، این به عنوان DCA یا میانگین هزینه دلار نیز شناخته می شود.

انحراف قیمت به سفارشات ایمنی باز (11) برای اولین سفارش ایمنی استفاده شده روی 0.5٪ تنظیم می شود. مقیاس حجم سفارش ایمنی (12) روی 1.25 تنظیم خواهد شد. این بدین ترتیب است که میزان سکه هایی که سفارش ایمنی خریداری می کند با هر بار ایجاد سفارش ایمنی 25٪ افزایش می یابد. این به کاهش متوسط ​​هزینه هر سکه خریداری شده توسط ربات کمک می کند.

مقیاس مرحله سفارش ایمنی (12) به 2 تنظیم می شود این بدان معنی است که ربات این مقدار را با تنظیم انحراف قیمت به سفارشات ایمنی باز ضرب می کند ، در واقع ، اولین سفارش ایمنی ما 0.5 درصد از قیمت بازرگانی (سفارش پایه) و سفارش ایمنی دوم قرار می گیرد 1٪ پایین تر و سومین سفارش ایمنی 2٪ پایین تر قرار می گیرد. این کاهش 31.5 درصدی قیمت سکه پس از افتتاح معاملات را پوشش می دهد و به ربات کمک می کند تا سریع تر سود ببرد یا در حالی که تجارت را ادامه می دهد افت زیادی را در قیمت پوشش دهد:

توصیه می شود نمودار قراردادی را که معامله می کنید بررسی کنید و به دنبال آخرین “بالاترین” قیمت رسیده در نمودار روزانه یا هفتگی باشید و مقداری را بین 10٪ -15٪ پایین تر از این مقدار مشخص کنید و آن را وارد کنید حداکثر قیمت برای معامله آزاد (13) تنظیمات را در صفحه تنظیمات پیشرفته انجام دهید. دلیل این امر جلوگیری از ایجاد معاملات ربات “در ابتدای” افزایش روند رو به رشد است ، زیرا اینها نقاط عادی و معکوس قیمت هستند. شما باید بصورت دوره ای نمودار را بررسی کنید و ارزیابی کنید که آیا این مقدار افزایش می یابد یا خیر ، و با حرکت قیمت از این مرحله به ربات اجازه دهید تا معاملات خود را ادامه دهد. اگر قیمت از بالاترین قیمت شکسته شود و این تأیید شود ، ممکن است این مقدار را به نقطه منطقی بعدی برسانید همانطور که تجزیه و تحلیل فنی شما پیشنهاد می دهد.

ما می توانیم میزان بودجه ای را که ربات ما از آن استفاده خواهد کرد بررسی کنیم دستیار ربات – لطفا از دستیار ربات غافل نشوید ، این یک دوست خوب است!

ربات دستیار صفحه مقدار بودجه مورد نیاز این ربات جهت کار صحیح با تنظیمات پیکربندی شده را نشان می دهد ، همچنین نشان دهنده حداکثر افت قیمتی است که معاملات ایمنی شما می تواند پوشش دهد و درصد بودجه موجود شما از ربات استفاده می کند (همیشه سعی کنید بسیاری از وجوه را در هنگام معامله با اهرم کراس آزاد نگه دارید زیرا بودجه موجود برای تنظیم قیمت انحلال موقعیت باز استفاده می شود):

جدول صفحه بصری از چگونگی افزایش حجم وجوه با سرمایه شما نشان می دهد مقیاس حجم سفارش ایمنی تنظیم و همچنین درصد انحراف قیمت مقیاس مرحله سفارش ایمنی را پوشش خواهد داد. سرانجام ، یکی از کاربردی ترین ویژگی های جدول صفحه دقیقاً نحوه استفاده از سفارشات ایمنی را با جزئیات دقیق نشان می دهد:

نتایج

تنها پس از گذشت چند روز از ایجاد آن ، نتایج ربات امیدوار کننده به نظر می رسند! ربات توصیف شده EOS Bybit Cross Futures را به راحتی می توانید در اینجا پیدا کنید 

هشدار: معاملات در بورس های فیوچرز ذاتاً مخاطره آمیز است و گرچه جوایز زیادی دارند ، خطرات آن نیز بسیار زیاد است. اگر قیمت قراردادی که معامله می کنید به طرز چشمگیری کاهش یابد ، می توانید تصفیه شوید و وجوه خود را از دست دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me