ربات های DCA: ایجاد یک ربات DCA با استفاده از یک شاخص تجزیه و تحلیل فنی داخلی

معرفی

بنابراین ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توان با استفاده از یکی از شاخص های تجزیه و تحلیل فنی که برای 3Commas در نظر گرفته شده است ، یک ربات ایجاد کرد تا بتواند یکی از سکه های alt مورد علاقه خود را معامله کند؟ خوب شما به راهنمای درست رسیده اید!

این مقاله راهنما به شما نشان می دهد که چگونه یک ربات در یک سکه alt ایجاد کنید و احتمالاً از شناخته شده ترین و معتبرترین شاخص در دنیای تجارت ، RSI (شاخص مقاومت نسبی) استفاده کنید..

RSI مقداری را نشان می دهد که معمولاً به شکل نمودار خطی است که نشان می دهد یک دارایی بیش از حد خریداری شده است (معمولاً وقتی بالای 70-80 بخواند) یا بیش از حد فروخته شده (معمولاً وقتی کمتر از 20-30 می خواند). هنگامی که RSI به بیش از حد دامنه خود برسد ، معلوم است که قیمت دارایی معکوس می شود ، حتی اگر فقط برای “گزاف گویی” موقت باشد و هدف ما این است که با DCA Bot خود را بگیریم.

ایجاد ربات

به منوی اصلی بروید و انتخاب کنید ربات DCA و سپس بر روی کلیک کنید ایجاد ربات دکمه:

ما قصد داریم یک ربات “Simple” ایجاد کنیم ، این به شما امکان می دهد یک جفت سکه را معامله کنید.

ما در مثال خود جفت سکه LTC / USDT را انتخاب خواهیم کرد ، همچنین برای هر معامله 3 سفارش ایمنی و 150 دلار بودجه مجاز خواهیم بود.

اطمینان حاصل کنید که پیشرفته تب در بالای صفحه انتخاب شده است و شما یک توصیف را انتخاب می کنید نام برای ربات خود (این در تاریخچه و همچنین در صفحه معاملات من و صفحه ربات های DCA ظاهر می شود) ، تبادل حساب این ربات از بودجه استفاده می کند و همچنین انتخاب می کند ساده برای تنظیم نوع Bot شما:

ما “LTC / USDT” را از جفت تنظیمات انتخاب برای این راهنما ، با این حال ، ممکن است بخواهید از بین پویا هر جفتی را انتخاب کنید جفتهای پیشنهادی بخش؛ این سکه ها هستند که به صورت پویا به روز می شوند و در 24 ساعت گذشته بیشترین جفت معاملات 3Commas را داشته اند. در غیر اینصورت می توانید هر جفتی را که مایلید با استفاده از معیارهای خاص خود انتخاب کنید ، مانند حجم معاملات بالا ، شمع روزانه بالاتر از میانگین متحرک 200 متغیر یا پیش بینی اتفاق اخبار مثبت برای سکه ای که دنبال کرده اید:

اکنون ما به استراتژی تنظیمات؛ تنظیمات پیش فرض در اینجا خوب خواهد بود.

ما استفاده خواهیم کرد طولانی همانطور که می خواهیم سکه ها را با قیمت پایین خریداری کنیم و سکه ها را با قیمت بالاتر بفروشیم تا سود خود را بدست آوریم. 

ما تنظیمات را می پذیریم نقل قول به عنوان ارز سود ما ، بنابراین ما در USDT سود می کنیم. 

اگر این یکی از اولین ربات های شما است ، ممکن است ارزش نگه داشتن آن را داشته باشد سفارش پایه و سفارش ایمنی مبلغ 10 USDT است ، در مجموع این ربات از 150 USDT بودجه استفاده می کند ، در صورت استفاده از کلیه دستورات DCA / ایمنی. هرچه اعتماد بیشتری به استراتژی های ربات خود پیدا کنید ، ممکن است بخواهید در معاملات ربات بیشتر ریسک کنید.

توصیه می شود Start Order Type را روی حالت تنظیم شده نگه دارید حد از آنجا که این امر تضمین می کند ربات بدون لغزش قیمت معاملات خود را آغاز می کند و استفاده از آن در سکه هایی با نقدینگی کمتر بسیار مهم است:

در مرحله بعدی ، ما شرایط شروع معامله را تنظیم خواهیم کرد. این تنظیمات به ربات می گوید که چه زمانی معامله جدیدی را روی سکه ای که انتخاب کرده ایم باز کند. ما از ماشه استفاده خواهیم کرد مقدار RSI-7 در بازه زمانی نمودار 5 دقیقه ای کمتر از 20 است در صورت افت سریع قدرت خرید LTC / USDT که منجر به پایین آمدن قیمت شود ، این ربات می تواند تجارت را باز کند ، هدف ما این است که به سرعت و در هر زمان بروز این شرایط ، “سود سر” را به سرعت “پوسته پوسته” کنیم ، بنابراین این معاملات باید بسته شدن سریع و نسبتاً مکرر باشد زیرا در بازه زمانی نمودار کم استفاده می شود:

اگر از خود می پرسید که چگونه می توانید زمان باز کردن ربات را تجسم کنید ، لطفاً پایین این راهنما را بررسی کنید که در آن به شما نشان خواهیم داد که چگونه شاخص RSI را به نمودار اضافه کنید تا بتوانید مقادیر نشانگر RSI را مشاهده کنید..

حالا ما تنظیم می کنیم بهره بردن تنظیمات روی ربات ما ، ما برای معاملات کوتاه مدت تکراری تلاش می کنیم زیرا نمودارهای “کوتاه مدت” با چارچوب کوتاه مدت نسبتاً خطرناک است ، بنابراین هدف اصلی این است که تمام معاملات را با سریعترین زمان ممکن بسته کنیم. ما از Trailing Take Profit برای این ربات استفاده نخواهیم کرد. لطفا مقدار Target Profit را بر روی تنظیم کنید 0.5٪ و تنظیم Take Profit Type را بر روی تنظیم کنید درصد از حجم کل همانطور که می خواهیم سود 0.5٪ با استفاده از قیمت میانگین از سکه های خریداری شده توسط این ربات:

خواهیم کرد از تنظیمات Stop Loss استفاده نکنید برای این ربات توصیه می شود برای کمک به “نجات” معاملات بات به صورت دستی که ممکن است منجر به ضرر شود ، وجوه خود را در حساب خود ذخیره نگه دارید.

اگر می خواهید از تنظیمات Stop Loss استفاده کنید ، لطفاً این موارد را کاملاً با استفاده از Trading Paper آزمایش کنید ، با این وجود بازار ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات شناخته شده است ، بنابراین اغلب متوجه خواهید شد که Stop Loss برخلاف برداشت سکه با کیفیت خوب ، می تواند ضررهای شما را افزایش دهد. نمودارهایی که به سرعت یا در یک زمان مناسب بهبود می یابند باید در حدود -10٪ کاهش قیمت دچار شوند.

ما استفاده خواهیم کرد 3 سفارشات ایمنی با این ربات ، و همان برای حداکثر تعداد معاملات ایمنی فعال؛ این اطمینان می دهد که بودجه مورد نیاز برای سفارشات ایمنی همیشه محفوظ خواهد بود و نمی تواند به طور تصادفی در تجارت دیگری هزینه شود و به عنوان سفارشات محدود در دفتر سفارش مبادله ثبت شود. سفارشات ایمنی برای پایین آوردن متوسط ​​قیمت خرید سکه هایی که ربات خریداری می کند در صورت افت قیمت پس از افتتاح معاملات ، کاهش می یابد ، این به عنوان DCA یا میانگین هزینه دلار نیز شناخته می شود.

انحراف قیمت به سفارشات ایمنی باز برای اولین سفارش ایمنی استفاده شده روی 0.5٪ تنظیم می شود. مقیاس حجم سفارش ایمنی روی 2 تنظیم خواهد شد این بدین ترتیب است که هر بار سفارش ایمنی سکه خریداری می کند ، دو برابر افزایش می یابد. این امر به شما کمک می کند تا متوسط ​​قیمت هر سکه خریداری شده توسط ربات را کاهش دهید.

مقیاس مرحله سفارش ایمنی روی 2 تنظیم خواهد شد این بدان معناست که ربات این مقدار را با تنظیم Prive Deviation to Open Safety Orders ضرب می کند ، در واقع ، اولین سفارش ایمنی ما 0.5٪ از قیمت بازرگانی (Base Order) و دومین سفارش ایمنی قرار می گیرد 1٪ پایین تر و سومین سفارش ایمنی 2٪ پایین تر قرار می گیرد. این بعد از افتتاح معاملات 3.5٪ کاهش قیمت سکه را شامل می شود و به این معنی است که می توانیم سریعتر سود ببریم:

ما هیچ کدام را تنظیم نمی کنیم تنظیمات پیشرفته برای این ربات لازم نیست.

ما می توانیم میزان بودجه ای را که ربات ما از آن استفاده خواهد کرد بررسی کنیم دستیار ربات – لطفا از دستیار ربات غافل نشوید ، این یک دوست خوب است!

ربات دستیار صفحه مقدار بودجه مورد نیاز این ربات جهت کار صحیح با تنظیمات پیکربندی شده را نشان می دهد ، همچنین نشان دهنده حداکثر افت قیمتی است که معاملات ایمنی شما می تواند پوشش دهد و درصد بودجه موجود شما از ربات استفاده می کند (همیشه سعی کنید وجوه زیادی را آزاد نگه دارید تا برای کمک دستی به معاملات ربات که سریعتر انجام نمی شوند استفاده شود).

جدول صفحه بصری از چگونگی افزایش حجم وجوه با سرمایه شما نشان می دهد مقیاس حجم سفارش ایمنی تنظیم و همچنین درصد انحراف قیمت مقیاس مرحله سفارش ایمنی را پوشش خواهد داد.

سرانجام ، یکی از مفیدترین ویژگی ها ، جدول صفحه ای که دقیقاً نحوه استفاده از سفارشات ایمنی را با جزئیات دقیق نشان می دهد.

نتایج

تنها پس از گذشت چند روز از ایجاد آن ، نتایج ربات امیدوار کننده به نظر می رسند! برای یافتن ربات Spot LTC / USDT RSI-7 ما اینجا را کلیک کنید!

با 3Commas ثبت نام کنید و سه روز دسترسی رایگان به همه ویژگی ها و همچنین 50٪ تخفیف هنگام خرید اشتراک سالانه دریافت کنید!

موفق باشید!

سلب مسئولیت: محتوای این مقاله به عنوان توصیه مالی در نظر گرفته نشده است و نباید به این ترتیب با آنها رفتار شود. 3commas و نویسندگان آن پس از خواندن این مقاله هیچ گونه مسئولیتی در قبال سود یا زیان شما ندارند. مقاله برای ارائه اطلاعات عمومی به خوانندگان ارائه شده است. در اینجا فقط یک تجربه شخصی شرح داده شده است. کاربر باید تحقیقات مستقل خود را انجام دهد تا در مورد سرمایه گذاری های رمزنگاری شده خود آگاهانه تصمیم بگیرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map