راهنمای تجارت Crypto Arbitrage

راهنمای معاملات Crypto Arbitrage

آربیتراژ رمزنگاری را نمی توان به عنوان یک روش معاملاتی معروف در بین معامله گران توصیف کرد. با این وجود ، این یکی از کم خطرترین گزینه ها است که به تلاش قابل توجهی نیاز ندارد. علاوه بر این ، تعداد زیادی ربات و نرم افزار وجود دارد که می تواند به معامله گران کمک کند. اگر دوست دارید درباره این روش بیشتر بدانید ، مقاله ما برای شما مناسب است. 

Contents

داوری Cryptocurrency: معنی

آربیتراژ ارز رمزنگاری شده یکی از گزینه های پولساز است. ایده آربیتراژ در بهره مندی از ناکارآمدی بازار نهفته است.

اگر در صرافی های مختلف اختلاف قیمت یک دارایی وجود داشته باشد ، یک تاجر می تواند از خرید و فروش آن در بازارهای مختلف سود کسب کند. تفاوت در نرخ ها به پاداش یک تاجر تبدیل می شود. این روش برای هر امنیتی که حداقل در دو مبادله دارای قیمت های مختلف باشد کار می کند (آربیتراژ رمزنگاری نیز در همان مبادله در دسترس است). برای ارزهای بین المللی ، فلزات و غیره نیز می توانید از آربیتراژ استفاده کنید. 

کتاب سفارش: تعریف

کتاب سفارشات مبادله ای عنصر اصلی داوری دارایی است. کتاب سفارش لیستی خودکار یا دستی از سفارشات خرید و فروش فعلی یک دارایی است. شما می توانید فیلم مربوط به نحوه کار یک کتاب سفارش را مشاهده کنید:

کتاب سفارش دارای چهار اصطلاح اساسی است که باید از آنها آگاهی داشته باشید. اینها پیشنهاد ، درخواست ، مبلغ و قیمت است. مقدار و قیمت تعداد واحدهای مورد معامله را با قیمت مشخص نشان می دهد. 

مهم نیست که در کدام بستر صرافی معامله کنید ، همیشه دو طرف پیشنهاد و درخواست سفارش را مشاهده خواهید کرد. آنها برای ارزیابی علاقه به موقعیت های خرید / فروش یک ارز رمزنگاری شده خاص استفاده می شوند. پیشنهادات نمایندگی سفارشات خرید هستند ، بنابراین ، یک معامله گر چه مقدار و با چه قیمتی می خواهد خریداری کند. طرف درخواست سفارشات فروش را نشان می دهد. 

خرید-فروش طرف

اگرچه این رویکرد تجاری خیلی پیچیده نیست ، اما ارزش دانستن برخی موارد ضروری است. 

داوری معاملات رمزنگاری چگونه کار می کند?

بیایید گام به گام معاملات آربیتراژ را در نظر بگیریم: 

 1. ارز رمزنگاری شده ای را پیدا کنید که حداقل در دو صرافی معامله شود (انجام آربیتراژ در یک صرافی واحد نیز امکان پذیر است ، اما در نظر گرفتن دو ارز متفاوت آسان تر است). 
 2. برای ارزیابی علاقه معامله گران ، از دو سیستم عامل سفارش تهیه کنید. 
 3. فرصت ها را در هر دو مبادله مقایسه کنید و ارتباط کامل بین آنها را پیدا کنید.
 4. دارایی را در بورس با کمترین قیمت خریداری کنید. 
 5. دارایی رمزنگاری را به بورس دوم بکشید. 
 6. ارز رمزنگاری شده را در صرافی دوم بفروشید. 
 7. خرید و فروش را ادامه دهید تا همبستگی انتخابی شما پایان یابد. 

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای ویدیو را مشاهده کنید

آیا امسال می توانم فرصت های داوری رمزنگاری را پیدا کنم?

اگرچه آربیتراژ ارزهای رمزنگاری شده به میزان قابل توجهی تغییر کرده است ، اما همچنان یک استراتژی سودآور است که اگر آن را به درستی اعمال کنید ممکن است منافع آن را به همراه داشته باشد. 

مبلغی که به دست می آورید نیز به تعداد سفارشات شما بستگی خواهد داشت. طبق برآوردهای اخیر ، یک معامله در سیستم عامل های Kraken و Binance ممکن است به طور متوسط ​​15 دلار سود داشته باشد. امسال می توانید انتظار گسترش 0.2٪ -2.5٪ با سود تقریبی در محدوده 10 و 50 $ را داشته باشید. بیایید تصور کنیم شما به طور متوسط ​​15 دلار درآمد دارید. اگر ارز رمزنگاری شده ای با تعداد قابل توجهی فرصت پیدا کنید ، می توانید تا 150 دلار در روز درآمد کسب کنید. 

برای سودآوری و سرعت بیشتر معاملات خود می توانید از ربات 3Commas استفاده کنید. این شرکت با Binance همکاری کرده و از طیف گسترده ای از مبادلات پشتیبانی می کند. 3Commas خدمات گسترده ای را ارائه می دهد ، از تجزیه و تحلیل استاندارد و ربات های خودکار گرفته تا نمونه کارها آزمایش مجدد و نظارت بر نمونه کارهای سایر کاربران. 

ساده & داوری مثلثی

آربیتراژ رمزنگاری انواع مختلفی دارد. ما با رایج ترین موارد شروع خواهیم کرد. رویکردهای ساده و مثلثی تفاوت معنی داری دارند. با استفاده از یک روش ساده ، شما یک ارز ، معمولاً در دو صرافی را خریداری و می فروشید. هنگام استفاده از آربیتراژ مثلثی ، باید با سه ارز رمزپایه کنار بیایید ، اما می توانید از یک سیستم عامل واحد استفاده کنید. با این وجود ، یک راه ساده راحت تر از روش مثلثی است. 

Arbitrage ارز رمزنگاری مثلثی

آربیتراژ مثلثی را می توان آربیتراژ ارز متقابل و آربیتراژ سه امتیازی نیز نامید. این ممکن است در یک یا چند ارز انجام شود. همانطور که از نام رویکرد می فهمید ، این آربیتراژ سه دارایی را به هم متصل می کند. ایده ساده است – ارز اول را به ارز دوم ، ارز دوم را به ارز سوم و در آخر ارز سوم را به ارز اول معامله کنید.. 

برای گرفتن ایده به طرح زیر نگاه کنید. 

مثلث رمزنگاری آربیتراژ

در معاملات آربیتراژ مثلثی 5 مرحله وجود دارد که باید دنبال کنید:

 1. سه دارایی پیدا کنید که به راحتی قابل داوری باشند. 
 2. ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید در آخر با آن انتخاب کنید انتخاب کنید. 
 3. آن را به دارایی رمزنگاری دوم معامله کنید. باید به ارزهای اول و سوم متصل شود. 
 4. ارز رمزنگاری شده دوم را به ارز سوم معامله کنید. 
 5. ارز سوم را به ارز اول تبدیل کنید. 

مزیت اصلی این است که در تمام معاملات مثلثی ، یک معامله گر به محض انجام معامله دوم سود بی خطر می گیرد. با این حال ، این نوع آربیتراژ نادر است. علاوه بر این ، این آسان نیست. بنابراین ، معامله گران استفاده از ربات ها و نرم افزار را ترجیح می دهند. همچنین ، چون باید با سه ارز رمزنگاری شده سر و کار داشته باشید ، سرمایه شما باید به اندازه کافی بزرگ باشد. 

داوری آماری چیست?

آربیتراژ آماری پیچیده ترین رویکرد است. این به محاسبات ریاضی فراوان و مهارتهای تحلیلی برجسته نیاز دارد. به همین دلیل است که معامله گران بیشتر از ربات هایی استفاده می کنند که تمام محاسبات لازم را ارائه می دهند. 

هنگام معاملات آربیتراژ آماری ، معامله گران موقعیت های کوتاه و بلند را همزمان باز می کنند. این نوع آربیتراژ چون مبتنی بر معانی قیمت تاریخی است ، درجه ای از خطر را فراهم می کند. با این حال ، قیمت هرگز حرکات قبلی را با دقت 100٪ تکرار نمی کند. 

عمدتا ، آربیتراژ آماری از مدل های میانگین برگشت استفاده می کند. معامله گران در اوراق بهادار بسیار متنوع و با تعداد زیادی اوراق بهادار سرمایه گذاری می کنند (که به هزار دلار می رسد). این نوعی تأمین مالی کوتاه مدت است که از چند ثانیه تا چند روز متغیر است. 

رویکرد همگرایی هسته اصلی یک رابطه بازگشت متوسط ​​بین دو ارز رمزپایه است. بیایید یک مثال ساده معروف را در نظر بگیریم. 

تصور کنید ما یک مرد و یک سگ داریم. مرد در حال بازگشت از یک بار است. سگ در حال قدم زدن است. مسیرهای آنها بسیار غیرقابل پیش بینی است. اگر سگ مرد باشد چه؟ سپس ، آنها هنوز هم به طور تصادفی اما در یک فاصله خاص از یکدیگر حرکت خواهند کرد. 

بعضی از جفت ها رابطه بازگشت متوسط ​​دارند. به عنوان مثال ، Ethereum و Ethereum Classic. آخرین مورد از طریق یک چنگال Ethereum ایجاد شده است. اگرچه اینها دارایی های رمزنگاری جداگانه هستند ، اما Ethereum Classic فقط مشتق Ethereum است. 

مثال دیگر Monero و ZCash است. این دارایی های رمزنگاری شده نیز همین ایده را دارند. آنها برای ارائه معاملات ناشناس ایجاد شده اند. هیچ یک از آنها از طریق ICO ارائه نشده است. همچنین ، Monero و ZCash ویژگی های برتر حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهند. 

بهترین مبادلات برای Crypto Arbitrage

دانستن اینکه چگونه در آربیتراژ معامله کنید ، آخرین مرحله برای موفقیت شما نیست. انتخاب صرافی قابل اعتماد ارز رمزپایه بسیار مهم است. اگر می خواهید در مورد استفاده از Binance برای تجارت موفق بیشتر بدانید ، مقاله ما نحوه تجارت در Binance را بخوانید.

ویژگی های اصلی یک مبادله قابل اعتماد چیست؟ اول اینکه حداقل باید چند سال در بازار فعالیت می کرد. دوم ، این باید هزینه های کم را بپردازد. اگر مجبور باشید با هزینه های هنگفت کنار بیایید ، تمام سود شما از بین می رود. سوم ، باید سطح بالایی از امنیت را فراهم کند. برای آگاهی از میزان امنیت آن ، گزارشات مربوط به حملات هک را بررسی کنید. 

اگر صرافی ای پیدا کردید که به نظر می رسد مبادله ای ارزان قیمت است ، هرگز فقط به قیمت اعتماد نکنید. ممکن است هزینه تمام سرمایه شما باشد. همچنین ، باید بررسی سایر کاربران را که قرار است اطلاعات دقیقی ارائه دهند ، بررسی کنید. 

چند مبادله وجود دارد که ثابت شده است قابل اعتماد هستند. بیایید معروف ترین ها را در نظر بگیریم – Binance ، Coinbase و Bitfinex:

 • بینانس. بدون شک Binance معروف ترین تبادل رمزنگاری است. این هزینه های نسبتاً کمی را می گیرد و یکی از امن ترین سیستم عامل ها برای تجارت است. Binance در سراسر جهان فعالیت می کند ، که قابلیت اطمینان آن را اثبات می کند. اگر می خواهید بدانید که چگونه از Binance برای تجارت موفق استفاده کنید ، مقاله نحوه تجارت در Binance را بخوانید.
 • Bitfinex. Bitfinex یکی از پلتفرم های رمزنگاری پیشرو است که رابط کاربری مناسب و پشتیبانی 24/7 به مشتریان خود ارائه می دهد. علاوه بر این ، شما می توانید رابط برنامه را شخصی سازی کنید ، که اهداف شما را برآورده می کند. این سیستم عامل یک حساب آزمایشی ارائه می دهد که می توانید برای آزمایش استراتژی های معاملاتی استفاده کنید. در وب سایت ، می توانید قیمت و حجم تجارت سکه را پیدا کنید.
 • Coinbase. Coinbase یکی دیگر از شرکتهای مبادله دارایی دیجیتال در جهان است. بستری را برای خرید و فروش ارزهای رمزپایه فراهم می کند. این همچنین یکی از امن ترین سیستم عامل هایی است که بودجه قابل توجهی کار می کند و سطح بالایی از امنیت را برای محافظت از وجوه مشتریان خود فراهم می کند.

داوری رمزنگاری: هزینه های پرداخت

بسیاری از معامله گران ، به ویژه افراد تازه وارد ، فقط سود کسب شده از معاملات موفق را حساب می کنند. با این حال ، آنها هزینه هایی را که باید با آنها روبرو شوند فراموش می کنند. هزینه ها ممکن است قسمت بزرگی از سود شما را بگیرد بدون اینکه حتی متوجه آن شوید. بیایید بررسی کنیم که ممکن است با چه هزینه هایی روبرو شوید. 

ودیعه فیات / هزینه برداشت

این متداولترین هزینه ای است که برای هرگونه فعالیت در بازار اعمال می شود. هنگامی که وجه را به حساب بانکی یا کارت اعتباری خود واریز و برداشت می کنید ، این هزینه توسط صرافی دریافت می شود. بعید است صرافی را پیدا کنید که این نوع هزینه را دریافت نکند. بنابراین ، شما باید هدف خود را برای پیدا کردن کمترین هزینه قرار دهید. 

میزان هزینه به روش پرداخت بستگی دارد. اگر از کارت اعتباری استفاده می کنید ، معامله بلافاصله انجام می شود. با این حال ، بزرگترین هزینه است. بسیاری از صرافی ها و کارگزاران از انتقال وجه استفاده می کنند. کمی کندتر است ، اما هزینه نیز کمتر است. در صورت واریز مستقیم ، کمترین هزینه را پرداخت خواهید کرد. در همان زمان ، زمان معامله به طور قابل توجهی افزایش می یابد. 

هزینه معامله

سه نوع اصلی کارمزد معاملات وجود دارد. اینها یک هزینه ثابت ، هزینه سازنده و هزینه دریافت کننده است. هزینه ثابت در مورد دارایی ، حجم و کتابهای سفارش تغییر نمی کند. اگر می خواهید تجارت را فوراً اجرا کنید ، هزینه کارمزد را پرداخت می کنید. اگر شرایط بازار با انتظارات شما مطابقت ندارد ، می توانید مدتی صبر کنید تا مطابقت کامل داشته باشد. در این صورت شما هزینه سازنده ای را پرداخت خواهید کرد که معمولاً 2-3 برابر بیشتر از هزینه گیرنده است. 

سپرده / برداشت ارز رمزنگاری شده

این یک روال معمول است که اگر ارزهای رمزپایه را سپرده گذاری کنید ، صرافی ها هزینه ای دریافت نمی کنند. با این حال ، اگر صرافی نیاز به ایجاد آدرس جدید برای دارایی شما داشته باشد ، باید هزینه ای را پرداخت کنید. 

هزینه برداشت همیشه وجود ندارد. بسته به بورسی که در آن تجارت می کنید تغییر می کند. برخی از صرافی ها این هزینه را دریافت نمی کنند. 

چگونه هزینه های خود را پایین بیاوریم

توصیه های ما در اینجا آمده است:

 • اگر یک تطابق کامل بین دو دارایی پیدا کنید ، سفارش شما بدون تاخیر زمانی اجرا می شود. بنابراین ، مجبور به پرداخت هزینه نخواهید بود. 
 • نکته آشکار دیگر ، استفاده از صرافی های ارز رمزنگاری شده است که هزینه های کمی را دریافت می کنند یا اصلاً آنها را اعمال نمی کنند. اصطلاحات را بخوانید & شرایط را به دقت انجام دهید تا از هر گونه هزینه احتمالی مبادله از شما مطلع شوید.
 • در صورت برداشت سکه از برخی صرافی ها هزینه ای دریافت نمی شود. با این وجود ، اگر می خواهید ارز فیات را برداشت کنید ، آنها معمولاً هزینه هایی را اعمال می کنند.
 • هزینه کارت اعتباری بیشترین هزینه را در بین دیگران دارد. بنابراین ، برای انجام معاملات سریع اما نه چندان گران ، انتقال سیم را انتخاب کنید.
 • اگر با معاملات سپرده مبادله ای پیدا کنید ، این شانس را دارید که هزینه هایی را که باید پرداخت کنید کاهش دهید. 

نرم افزار داوری رمزنگاری & ربات ها

اگرچه آربیتراژ رمزنگاری یک معامله آسان به نظر می رسد ، اما مشکلات زیادی دارد که می توانید با آنها روبرو شوید. بنابراین ، حتی معامله گران حرفه ای از نرم افزارها و روبات های مختلفی استفاده می کنند که به آنها کمک می کند تا سفارش دهند و مطابقت کامل دارایی پیدا کنند. خوشبختانه طیف گسترده ای از نرم افزارها وجود دارد که مسیر معامله گر را بسیار آسان می کند. 

ربات Cryptto Arbitrage چگونه کار می کند?

ربات ها دو هدف اصلی دارند. اول ، آنها می توانند میزان کار طاقت فرسا را ​​برای یک تاجر محدود کنند. بنابراین ، به آنها فرصت می دهید تا به دنبال فرصتی مناسب باشند. دوم ، آنها قرار است بازار را شکست دهند و به طور منظم از آن سود ببرند. 

ربات آربیتراژ رمزنگاری مجموعه دستورالعمل هایی است که براساس شرایط بازار تنظیم می شود. به محض برآورده شدن آنها ، ربات بدون مشارکت شخصی معاملات را انجام می دهد. 

ربات های آربیتراژ رمزنگاری برای یافتن عدم تطابق قیمت در چندین بازار یا مبادلات برنامه ریزی شده اند. می توان آنها را برای انواع مختلف آربیتراژ تنظیم کرد. بنابراین ، آنها استراتژی های مختلفی را برای خدمت به اهداف تاجر دنبال می کنند. 

نرم افزار داوری رمزنگاری

نرم افزار Crypto arbitrage بیشتر برای ایجاد استراتژی معاملاتی یا ربات شما بدون مهارت برنامه نویسی خاص استفاده می شود. استراتژی ها بر اساس شاخص های خاص است. این نرم افزار ابزاری پیچیده تر و جامع تر از ربات ها برای آربیتراژ رمزنگاری است ، زیرا ربات ها فقط بخشی از آنها هستند. 

داوری خودکار رمزنگاری. آیا امکان دارد?

آربیتراژ خودکار با دقت بیشتر (اگر تنظیمات صحیح باشد) و صرفه جویی در وقت معامله گران محبوبیت بیشتری می یابد. بسیاری از سیستم عامل ها و ربات ها وجود دارند که سیگنال های تجاری را ارائه می دهند و یا تجارت را تحت شرایط خاص انجام می دهند ، اما معامله گران می توانند مشاوران خبره خود را در صورت آشنایی با کدگذاری پیاده سازی کنند. 

داوری رمزنگاری: سیستم عامل ها و مانیتورها

سیستم عامل و نرم افزار نظارت بر رمزنگاری توسط معامله گران برای یافتن فرصت های آربیتراژ بین برخی از ارزهای رمزپایه و altcoins و مبادلات رمزنگاری مختلف در حالت زمان واقعی استفاده می شود. آنها همچنین از استفاده از بسیاری از استراتژی های آربیتراژ و مدیریت نقدینگی پشتیبانی می کنند و به بازرگانان کمک می کنند تا شرایط بازار را در یک برنامه دنبال کنند. 

سیستم عامل های داوری برای ارتباط خریداران و فروشندگان ساخته شده اند. این سیستم عامل ها معاملات را در صرافی های مختلف انجام می دهند ، معمولاً متفاوت هستند و تعداد زیادی روش پرداخت دارند. همچنین ، برخی از سیستم عامل ها روش های اضافی برای کسب پاداش ارائه می دهند. به عنوان مثال ، Paxful حق بیمه روش های مختلف پرداخت را ارائه می دهد. همچنین ، می توانید آربیتراژ رمزنگاری را در بازارهای کشورهای مختلف انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر BTC را بفروشید ، می توانید بازاری را پیدا کنید که خرید BTC سخت تر باشد ، بنابراین قیمت آن بالاتر است. 

3Commas مثال دیگری است. این یک ترمینال تجاری است و دارای ربات هایی است که ابزارهای متنوعی را برای تجارت موفق ارائه می دهند. 

BTC: بیایید داوری کنیم

بیایید بررسی کنیم که چگونه می توانید ارز رمزنگاری شده اول ، BTC را داوری کنید. 

داوری ساده

ما دو مبادله – Bitstamp و Coinbase را در نظر خواهیم گرفت. 

قیمت بیت کوین در Bitstamp 9،224.13 دلار است ، در CoinBase 8165،15 دلار است. همانطور که می بینیم ، تفاوت در حدود 1059 دلار است. 

 • مرحله 1. بیایید تصور کنیم 100 BTC را در Bitstamp با قیمت 8165،15 دلار خریداری کنید. بنابراین ، شما 816،150 دلار هزینه می کنید. Coinbase
 • گام 2. سکه ها را به Coinbase منتقل کنید.
 • مرحله 3. فروش 100 BTC در Coinbase با قیمت 9،224.13. بنابراین ، شما 924،130 دلار درآمد دارید. مهر بیت
 • مرحله 4. 816،150 دلار از 924،130 دلار کم کنید. سود شما 107،980 است.

با این حال ، شما باید هزینه هایی را که ممکن است بابت واریز و برداشت از شما کسر شود ، به یاد آورید. 

داوری مثلثی BTC

تصور کنید ما در یک صرافی معامله می کنیم. ما سه ارز رمزپایه محبوب را می گیریم. آنها Bitcoin ، Ethereum و BNB (Binance Coin) هستند. ایده اصلی تجارت مثلثی این است که در نهایت به ارز رمزنگاری شده ای که با آن شروع کرده اید ، می رسید. 

ما بیت کوین معامله می کنیم. برای محاسبه سود حاصل از آربیتراژ مثلثی ، باید پیشنهاد را محاسبه کرده و قیمت های هر سه جفت را بپرسید. حدس بزنید نرخ ارز برای BTC / BNB به 462.963 ، BTC / ETH – 48.9809 ، ETH / USDT – 148.94 و BNB / USDT – 15.37 است. ما باید نرخ USDT را لحاظ کنیم زیرا نرخ ارز برای جفت BNB / ETH نداریم.

چه چیزی داریم ما 1 BTC را به ETH با قیمت پیشنهادی 48.809 ETH مبادله خواهیم کرد. سپس نتیجه را به USDT و BNB مبادله می کنیم (48.809 ETH = 472.9747 BNB). آخرین مرحله مبادله BNB به BTC است (472.9747 BNB = 1.0216 BTC). سود شما تقریبا 2.5٪ است. 

ماشین حساب

در مثال بالا ، محاسبات ساده ای را در نظر گرفتیم که شامل کارمزد نیست. با این حال ، همیشه باید به یاد داشته باشید که هزینه ها ممکن است سود شما را به طور قابل توجهی کوتاه کنند. بنابراین ، بهتر است از نرم افزار یا سیستم عامل هایی استفاده کنید که تمام عملیات را محاسبه کرده و سود شما را با دقت 100٪ نشان دهند. 

اگر هنوز نمی خواهید از سیستم عامل استفاده کنید ، می توانید محاسبه خود را انجام دهید. بررسی کنید ماشین حساب آربیتراژ ما برای دو صرافی Bitfinex و Binance ایجاد کردیم. 

لطفا این صفحه گسترده Google را کپی کنید سند خود را در Google Drive وارد کنید یا آن را به عنوان یک فایل اکسل بارگیری کنید ، بنابراین می توانید مقادیری را تغییر دهید:

شرایط برای دانستن

 • فیات (پول فیات). این پول رایج است که توسط دولت ها صادر و نگهداری می شود. پولی که برای خریدهای روزانه و پرداخت خدمات استفاده می کنید. به عنوان مثال یورو ، پوند انگلیس.
 • دارایی رمزنگاری. این یک دارایی دیجیتالی است که به عنوان یک روش پرداخت باز و غیرمتمرکز ایجاد شده است. در بلاکچین ثبت شده است. چهار نوع وجود دارد. اینها یک ارز رمزپایه ، توکن های پلتفرم ، توکن های سودمند و توکن های معاملاتی هستند. 
 • نوسان. این نوعی نوسان قیمت است. نوسان زیاد به نوسانات عظیم بازار ناشی از حوادث غیر منتظره اشاره دارد. نوسان کم به معنای تغییرات اندک در قیمت به دلیل عدم علاقه بازرگانان است.
 • سفارش کتاب. این یک دفتر کل است که تمام اطلاعات لازم در مورد سفارشات خرید و فروش فعلی را با هم ترکیب می کند که به بازرگانان در تصمیم گیری کمک می کند.
 • سپرده. این مبلغ پولی است که برای خرید اوراق بهادار آماده سرمایه گذاری در حساب خود هستید.
 • برداشت از حساب. این مبلغ پولی است که پس از انجام معاملات موفق می توانید از حساب خود بگیرید.

نتیجه

اگر می خواهید در بازار رمزنگاری سود ببرید ، قطعاً باید از آربیتراژ رمزنگاری استفاده کنید. این یک روش کاملاً قانونی برای پول درآوردن است. علاوه بر این ، ربات ها و نرم افزار تجارت شما را راحت تر و کارآمدتر می کند. اما حتی اگر این روش معاملاتی پیچیده نباشد ، اشکالات متعددی وجود دارد که باید قبل از ورود به بازار از آنها آگاه باشید. 

مزایا و خطرات

به نظر می رسد که معاملات آربیتراژ فقط مزایایی دارد ، اشکالاتی را که باید قبل از استفاده از آنها در نظر بگیرید پنهان می کند. 

فواید خطرات
 • نسبتاً کم خطراین یک گزینه تجاری نسبتاً کم خطر است که اگر بدانید چگونه از آن استفاده کنید ممکن است پاداش های چشمگیری به همراه داشته باشد. 
 • مقررات KYCKYC مخفف “مشتری خود را بشناسید” است. اگر شما تازه واردی در صرافی ارز رمزنگاری شده هستید ، اعتبار حساب شما و برداشت وجه ممکن است چند روز طول بکشد. بنابراین ، قبل از شروع به انجام آربیتراژ ، برخی از معاملات را انجام دهید تا اعتبار کسب کنید. 
 • بسیاری از مبادلاتصرافی های زیادی وجود دارد که در آنها می توانید فرصت های هیجان انگیزی برای تجارت آربیتراژ پیدا کنید. 
 • هک تبادلاگرچه مبادلات ارزهای رمزنگاری شده سالهاست که وجود دارد ، اما هنوز هم قربانی هک می شوند. بنابراین ، خطر زیادی برای از دست دادن پول وجود دارد. 
 • نوسان زیاداگرچه نوسانات بالا یک خطر بالقوه است ، اما اگر می دانید چگونه از آن به نفع خود استفاده کنید ، ممکن است فرصت های برجسته آربیتراژ را فراهم کند. بازار ارزهای رمزنگاری شده یکی از پرنوسان ترین بازارها محسوب می شود. 
 • هزینه های مبادلهاگر از دو صرافی برای آربیتراژ رمزنگاری استفاده می کنید ، باید از وجود تاخیر زمانی احتمالی که از زمان شروع برداشت پول ، تا زمانی که در حساب دوم شما برای تکمیل این عمل آربیتراژ ظاهر می شوند ، آگاه باشید..
 • معاملات بزرگ مورد نیاز استمهم نیست که در چه بازاری تجارت می کنید ؛ فقط سرمایه بزرگ پاداش قابل توجهی به همراه خواهد داشت. اگر در چندین صرافی آربیتراژ ارز رمزنگاری شده انجام می دهید ، باید هزینه های عملیات برداشت را به خاطر بسپارید. 
 • خیلی سریعاگرچه ایده آربیتراژ ارز رمزنگاری آسان است ، بسیاری از معامله گران موفق نیستند زیرا برای تجزیه و تحلیل بازار ، یافتن فرصت مناسب و انتقال پول با تاخیر محدود به زمان قابل توجهی نیاز دارد. 
 • محدودیت های برداشتقبل از انجام آربیتراژ ، شرایط را بررسی کنید & شرایط اگر مبادله مقدار برداشت محدودی داشته باشد ، در داوری موفق نخواهید شد.

سالات متداول

&# 128110 ؛ ‍♂️ آیا داوری قانونی است?

آربیتراژ ارزهای رمزنگاری شده کاملاً قانونی است. ایده اصلی آربیتراژ این است که یک معامله گر دارایی رمزنگاری را مانند سایر اوراق بهادار موجود در بازار خریداری و بفروشد.. 

&# 129297؛ آیا داوری رمزنگاری در سال 2020 سودآور است?

آربیتراژ رمزنگاری هنوز سودآور است. با توجه به محاسبه معاملات در صرافی های Binance و Kraken ، شما می توانید حداقل 15 دلار برای یک معامله کسب کنید. بنابراین ، مبلغی که دریافت می کنید به فرصت هایی که در مبادلات پیدا می کنید بستگی خواهد داشت. علاوه بر این ، توسعه ارزهای رمزپایه در سراسر جهان باعث ثبات بازارها و قابل اعتمادتر شدن مبادلات شده بود. 

&# 128177؛ آیا داوری رمزنگاری در همان مبادله امکان پذیر است?

بله ، شما می توانید آربیتراژ را در یک صرافی واحد انجام دهید یا با انتقال پول بین چندین صرافی. 

&# 128178؛ بهترین جفت ارزهای رمزنگاری در سال 2020 کدامند؟?

از آنجا که BTC یکی از ارزهای رمزپایه پیشرو است ، باید سکه هایی را پیدا کنید که با آن جفت شوند. به عنوان مثال ، BTC / LTC ، ETH / BTC و حتی BTC / USD. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map