تاکنون نام بیت کوین را شنیده اید?

امروزه اجتناب از این اصطلاح به نوعی غیرممکن است. حتی نمایش هایی مانند تئوری بیگ بنگ نیز به آن اشاره می کنند.

از همه مهمتر ، آیا می دانید بیت کوین چیست ارزش زیادی پول دارد? در حالی که ارزش آن نسبت به اوج ارزش خود در دسامبر گذشته بسیار کاهش یافت ، ارز رمزپایه هنوز برای سودآوری عالی است.

روش های زیادی در مورد نحوه کسب سود از بیت کوین وجود دارد. اما مانند سایر ابزارهای کسب درآمد ، به زمان و دانش شما یا قدرت پردازش رایانه شما نیاز دارد. اما روش های آسان کسب بیت کوین چیست؟?

بخوانید و پیدا کنید.

1. استخراج بیت کوین

اگر می خواهید بیشترین مقدار ممکن Bitcoin را بدست آورید ، بهترین شرط شما از طریق استخراج است. این فرایندی است که به شما امکان می دهد از رایانه خود برای ایجاد مجموعه ای از عملیات ریاضی استفاده کنید. این امر منجر به ایجاد بیت کوین های جدید می شود.

تنظیم فعلی بیت کوین به این معنی بود که فقط حدود 21 میلیون می تواند وجود داشته باشد. تاکنون فقط 16.7 میلیون سکه استخراج شده است. این بدان معناست که شما فقط کمی کمتر از 4 میلیون بیت کوین به من اختصاص داده شده است.

یک روش خوب این است که خودتان سکه ها را استخراج کنید. یک Bitcoin Miner تهیه کنید تا به شما کمک کند شروع به کسب درآمد با بیت کوین کنید. قیمت این دستگاه ها به میزان قدرت پردازش آنها بستگی دارد اما بیشتر دستگاه های کوچک از 100 دلار شروع می شوند.

2. استخراج قرارداد

اگر در ساختن کار خود برای استخراج مشکل ندارید ، استخراج قرارداد یک گزینه خوب است. با استفاده از این هزینه ها برای استفاده از تجهیزات استخراج یک شرکت هزینه پرداخت می کنید. قرارداد در مدت زمان مشخصی ادامه دارد و آنها تمام بیت کوین کسب شده را به کیف پول شما اضافه می کنند.

اشکال اصلی آن این است که در طولانی مدت هزینه بیشتری دارد. فقط تا زمانی که بودجه را برای تنظیم عملکرد خود دریافت نکنید ، از این استفاده کنید.

3. درآمد خرد

وقتی نوبت به کسب درآمد با استفاده از بیت کوین می رسد ، درآمد خرد همچنان ساده ترین روش است. اما وقتی میزان پول خود را در نظر می گیرید ، زمانبرترین است. وب سایت هایی که درآمد خرد ارائه می دهند ، با انجام کارهای ساده برای آنها ، تعداد کمی بیت کوین به شما پرداخت می کنند.

4. شیرهای بیت کوین

این نوع روش کسب بیت کوین همچنین پرداخت های کمی مانند درآمد خرد دارد. بیشتر اینها معمولاً با صرف کمی از وقت شما 1 Satoshi به شما تعلق می گیرد. این حدود یک صدم میلیونیم BTC است.

اما تفاوت در این است که شما می توانید این سکه ها را در یک بازه زمانی مشخص ادعا کنید. بیشتر شیرهای بیت کوین هر پنج دقیقه سکه می دهند. این سریعترین راه برای کسب درآمد نیست ، اما مکان خوبی برای شروع است.

5- در بیت کوین و مشتقات آن سرمایه گذاری کنید

طی سالهای گذشته بیت کوین به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری محبوب شد. این به اندازه استفاده از سهام و اوراق بهادار معمول نیست ، اما بیشتر به جریان اصلی تبدیل می شود. این یکی از پردرآمدترین روش ها برای کسب درآمد میلیونی با استفاده از بیت کوین است.

متداول ترین روش سرمایه گذاری در بیت کوین خرید و نگهداری آن تا زمان افزایش قیمت است. نوسان قیمت بیت کوین دستیابی به دستاوردهای باورنکردنی را آسان می کند. به عنوان مثال قیمت بیت کوین جهش کرد از 300 دلار تا 7000 دلار در یک بازه زمانی خاص.

به همین دلیل مهم است که بیت کوین خود را برای مدت طولانی نگه دارید. ممکن است میلیون ها دلار سود کسب کنید.

6. کالاهای مرتبط با بیت کوین را به بازار عرضه کنید

روش هایی وجود دارد که شما می توانید با داشتن بیت کوین بدون داشتن سکه درآمد کسب کنید. بازاریابی محصولات مرتبط با بیت کوین روش خوبی برای سودآوری است. از این گذشته ، ارائه خدمات مرتبط با توجه به افزایش علاقه به بازار ارزهای رمزپایه می تواند سودآور باشد.

ساده ترین روش تبدیل شدن به یک بازاریاب شرکت وابسته است. دستگاه های استخراج بیت کوین را با استفاده از برنامه وابسته Amazon Associated تبلیغ کنید. با این کار ، هنگامی که مردم این محصولات را ظرف 24 ساعت آینده خریداری می کنند ، کمیسیون دریافت می کنید.

7. کارهای مستقل مبتنی بر بیت کوین را انجام دهید

بازار گسترده ای برای خدمات مستقل وجود دارد که با استفاده از بیت کوین پول پرداخت می کنند. این می تواند از چیزی به سادگی نوشتن فنی گرفته تا کارهای پیچیده تری مانند توسعه وب سایت باشد. وب سایت های زیادی وجود دارد که به ارتباط کارگران با مشتریانی که مایل به پرداخت در بیت کوین هستند کمک می کند.

اگر مهارت های تجاری مفیدی دارید ، ممکن است مقادیر جدی بیت کوین کسب کنید. بسیار عالی است ، زیرا بر خلاف استخراج بیت کوین نیازی به سرمایه گذاری اولیه ندارید. با داشتن مشتری مناسب ، می توانید مبالغ زیادی بیت کوین برای وقت خود پرداخت کنید.

8. تبلیغات مبتنی بر بیت کوین کسب درآمد

یک راه خوب برای به دست آوردن جریان منفعل بیت کوین ، مشارکت در یک شبکه تبلیغاتی مستقر در بیت کوین است. اگر وب سایتی داشته باشید که محتوای عالی ارسال کند ، به خوبی کار می کند. این شبکه ها بابت تبلیغاتی که در آن قرار دارد به شما بیت کوین پرداخت می کنند.

هرچه بازدیدکنندگان و کلیک های بیشتری را در رابطه با محتوای خود کسب کنید ، درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد. اگر وب سایتی باشید که محتوای خود را بر روی فناوری و بازار ارزهای رمزپایه متمرکز می کند ، بهترین عملکرد را خواهد داشت. دلیل این امر این است که این تبلیغ کنندگان از صنعت بیت کوین نیز هستند.

اجرای آن آسان است ، مخصوصاً اگر وب سایتی دارید که محصولات مرتبط با بیت کوین را تبلیغ می کند. این به شما فرصتی عالی می دهد تا هم ارز معمولی و هم ارز رمزپایه کسب کنید. برای جریان درآمد شما تنوع ایجاد می کند.

9. وام بیت کوین

وام بیت کوین معامله بزرگی است زیرا به شما امکان می دهد به یک موسسه مالی تبدیل شوید. این به شما کمک می کند تا با دریافت سود از بیت کوین وام خود ، درآمد بیشتری کسب کنید. برای دریافت بیت کوین از طریق وام به یک بستر وام نیاز دارید.

مشکل اصلی این روش این است که شما به یک سرمایه گذاری اولیه نیاز دارید. اما اگر قبلاً با روش های دیگر مطابقت داشته اید ، می توانید سود جدی کسب کنید.

یاد بگیرید چگونه امروز از بیت کوین سود ببرید!

روش های بی حد و حصر برای کسب سود از بیت کوین وجود دارد. مهم نیست که می خواهید ارز رمزنگاری شده را حفظ کنید یا محصولات و خدمات مرتبط را بفروشید. بازار فعلی صنعت بیت کوین فرصت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

از این روش ها استفاده کنید تا بدانید چگونه می توانید از بیت کوین سود ببرید. از آن استفاده کنید زیرا بازار ارزهای رمزپایه با گذشت سالها جریان اصلی تری پیدا می کنند. همین حالا شروع کنید و یاد بگیرید که چگونه از بیت کوین درآمد کسب کنید.

به امید یادگیری بیشتر؟ سایر راهنماهای ما را بررسی کنید ، مانند این راهنمای پیش بینی قیمت بیت کوین برای سال 2019!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me