انتظار داریم که در 2019 چه روندهای ارز رمزنگاری شده را ببینیم؟

2019 سالی است که ارز رمزنگاری شده قانونی می شود.

شما قبلاً از ارزش امنیتی پلتفرم بلاکچین که به کاربرانش ارائه می دهد اطلاع دارید. شما می دانید هیجانی که با تماشای منفجر شدن سکه های جدید در بازار به وجود می آید. اما بقیه جهان باید عقب بیفتند.

اکنون دستاوردهای خود را تثبیت کنید. ما پیش بینی می کنیم این سال آینده همان سالی باشد که جو به طور متوسط ​​روی باند واژگونی می پرد.

منظور ما دقیقاً چیست؟ کدام سکه ها ظاهر می شوند و بازار چه نوآوری های دیگری را شاهد خواهد بود?

خوشحالیم که شما سال کردید ما اعداد را اجرا کرده و با خدایان رمزنگاری مشورت کرده ایم تا روند ارزهای رمزنگاری شده 2019 را پیدا کنیم.

به خواندن ادامه دهید. دریابید که چگونه می توانید برای استفاده بیشتر از بازار ارزهای رمزنگاری شده در سال آینده محوری کنید.

از سکه به زنجیره: روند ارزهای رمزپایه برای سال نو

پیش بینی رمزنگاری خوب باید چیزی بیشتر از گزارشی درباره سکه های داغ جدید باشد. فکر می کنیم اینها مهم هستند. ما اضافه کردن آنها را فراموش نخواهیم کرد.

با این حال ، ما همچنین افق روند فناوری را که بازار را تغییر می دهد ، اسکن کرده ایم. ما می خواهیم شاهد تثبیت چند ارز باشیم. ما به طور کلی شاهد احترام بیشتری از دنیای مالی خواهیم بود.

در اینجا پیش بینی های ما است. آنها را برای خود ارزیابی کنید.

بیت کوین قوی می ماند و تثبیت می شود

بیت کوین استاندارد طلایی ارز رمزنگاری شده است. می توان گفت طلا استاندارد بیت کوین برای ارزهای معمولی است. این خیلی موفق است.

در ارز جدید همیشه بی ثباتی وجود دارد. بیت کوین نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما پیش بینی می کنیم بیت کوین امسال مسیری طولانی را طی کند.

ما با آشنایی بیشتر عموم مردم با Bitcoin ، شاهد رشد مداوم ارزش آن هستیم. در عین حال ، این بدان معناست که به دلیل معاملات دو طرفه در بازار بیت کوین ، ثبات خواهد داشت. بنابراین ، ارزش انفجارهای عظیم دیگری وجود ندارد.

این خبر خوب و خبر بدی است. این خبر خوبی برای هر کسی است که در روزهای اول با Bitcoin کم خرید می کند. این خبر بد برای هر کسی است که هنوز به استخراج بیت کوین به عنوان یک طرح سریع ثروتمند شدن نگاه می کند.

این نوع اخبار بد به طور کلی برای یک ارز مفید است ، بنابراین ما در مجموع این سودها را به عنوان یک برد دریافت خواهیم کرد.

Ripple تمام وزوزها را به دست می آورد

اگر به دنبال یک اسباب بازی براق و جدید هستید ، توجه خود را از Bitcoin به Ripple معطوف کنید. می دانیم که ریپل اکنون چند سال است که وجود دارد ، اما تحولات اخیر آن را جذابتر کرده است.

امسال ریپل راه اندازی شد محصول xRapid آن. xRapid انقلابی است. به مشتریان بزرگ تجاری امکان می دهد ارز را برای انتقال سریع به XRP تبدیل کنند.

انتقال سریع ارز از مرزها یک موفقیت بزرگ است. به دلیل xRapid ، ریپل آماده است تا در سال 2019 سر و صدای زیادی ایجاد کند.

افزایش مشروعیت با ورود پول نهادی به بازار

معاملات آتی بیت کوین انجام خواهد شد در NASDAQ ظاهر می شوند در سال 2019. این یک گام بزرگ در قانونی کردن ارز رمزنگاری شده در بخش مالی است.

به دلیل این مشروعیت ، نهادها به دنبال سرمایه گذاری در رمزنگاری هستند. این سرمایه گذاری ها باعث افزایش اعتبار Crypto می شوند.

خواهیم دید که آزمایش NASDAQ در Q1 سال 2019 چگونه پیش می رود. تردیدها وجود دارد. اگر اشتباه آنها ثابت شود ، حتی بیشتر ارزها را برای سرمایه گذاری در بازار می بینیم.

این یک چرخه مشروعیت است.

ارزیابی های جدید

یکی از عوامل دیگر در چرخه مشروعیت ، تکامل ابزار ارزیابی است. تاکنون این ابزارها نسبتاً پیچیده نبوده اند. به این دلیل که این ارزها سابقه طولانی برای پیش بینی ارزش آینده خود ندارند.

با تثبیت و ثابت نگه داشتن این ارزها ، ابزارهای ارزیابی پیچیده تر می شوند. کارشناسانی مانند کریس برنیسکه هستند ایجاد فرمول های جدید برای ارزیابی. فرمول Burniske سرعت را به اندازه کل دارایی اضافه می کند ، که او آن را با قیمت منبع دیجیتال به علاوه مقدار آن برابر می کند.

تمرکززدایی عمومی

ارز رمزنگاری شده نوید آزادی را می دهد. این سرمایه گذارانی را که می خواهند سریع پول خود را جابجا کنند ، جلب می کند. این مورد برای کسانی جذاب است که از خطر کردن نمی ترسند.

امنیتی که بلاکچین در سرمایه گذاری رمزنگاری تضمین می کند ، این استقلال را امکان پذیر می کند.

ما پیش بینی می کنیم این آزادی فقط در سال 2019 رشد کند.

ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز از زنجیره بلوکی چشم پوشی می کنند. بلاکچین می تواند یک نیروی سایه ای باشد ، زیرا دقیقاً مشخص نیست چه کسی قسمت های آن را کنترل می کند. ارزهای غیرمتمرکز قدرت سرمایه گذاری را دوباره در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند.

مبادلات غیرمتمرکز

ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز ، هر چقدر آزاد باشند ، هنوز به مدل های سازمانی احتیاج دارند. در آنجا می توانید مبادلاتی انجام دهید که بتوانید آنها را معامله کنید. در غیر این صورت ، آنها هیچ ارزشی ندارند.

ما رشد چنین مبادلاتی را در سال 2019 پیش بینی می کنیم. تعداد اندکی از این مبادلات به نام DEX وجود دارد. اما آنها به پیشرفت فنی بیشتری نیاز دارند و ما انتظار داریم که این پیشرفت ها در سال جاری اتفاق بیفتد.

برنامه های غیرمتمرکز

تمرکززدایی فقط سکه ها را تحت تأثیر قرار نمی دهد. از طریق قراردادهای هوشمند در بستر Ethereum ، شاهد همکاری توسعه دهندگان با روش های جدید خواهیم بود.

یک بازی به نام CryptoKitties قبلاً از قراردادهای هوشمند در Ethereum استفاده کرده است تا به کاربران امکان جمع آوری حیوانات خانگی دیجیتالی را بدهد. محدودیت های این قراردادها مربوط به مقیاس پذیری کم بلاک چین Ethereum است. به محض اینکه توسعه دهندگان میزان مقیاس پذیری را بدانند ، ما می خواهیم شاهد افزایش تعداد DApp ها باشیم.

Blockchain دائماً منفجر می شود

تا آنجا که ممکن است پیشگویانه باشد ، به نظر می رسد بلاکچین در اینجا باقی مانده است. بله ، سیستم عامل های بلاکچین اکثر شرکت ها حداقل مقیاس پذیر هستند. اما این شرکت ها به اندازه کافی پول برای حل این مشکل می ریزند تا به سرعت آن را برطرف کنند.

شرکت حسابداری “Big Four” ، پرایس واترهاوس کوپرز ، تقاضا برای افزایش بلاکچین را در سال جاری افزایش داد. این شرکت گزارش می دهد که شرکتها با هزینه تقریبی 2 میلیارد دلار در مشاوره بلاکچین هزینه می کنند.

ما این اعداد را برای پیش بینی رشد مداوم بلاکچین دوست داریم.

مال من دور

روند ارزهای رمزنگاری شده مهیج ترین روندهای مالی است که باید دنبال کنید. همیشه یک ارز یا بستر جدید برای تحقیق وجود دارد. هرچه بیشتر جستجو می کنید ، سرمایه گذاری هایی را پیدا می کنید که سبد سهام شما را متنوع و تقویت می کنند.

آیا می خواهید از مبتدی رمزنگاری به رمزنگاری حرفه ای بروید؟ بگذارید نحوه شروع معامله ارز رمزنگاری شده به عنوان یک کار تمام وقت به شما نشان دهیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map