هنگامی که شما در مورد معامله ارز رمزنگاری شده صحبت می کنید ، بیشتر مردم به بیت کوین فکر می کنند. اما این نوع معاملات بسیار بیشتر از این است. وجود دارد هزار و 658 ارز رمزنگاری شده امروز.

دقیقاً مانند معاملات در بورس اوراق بهادار ، شما باید ابزارهای معاملاتی ارز رمزنگاری شده را داشته باشید تا به شما در انتخاب هوشمند کمک کنند. این شامل ردیابی روند معاملات ، رویدادهای صنعت و سایر اطلاعات مربوط به ارزهای جداگانه است.

اگر می خواهید شغل تمام وقت خود را ترک کنید و ارز رمزنگاری شده روزانه خود را انجام دهید ، به ابزارهایی نیاز دارید. این به ساده سازی و خودکارسازی روند معاملات کمک می کند تا بتوانید سود خود را به حداکثر برسانید.

1. CoinMarketCal

این هنگام خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده بسیار توصیه شده است. این یک برنامه غیرمتمرکز است که به کاربران اجازه می دهد تا ملاقات ها را سازماندهی کنند.

این برنامه براساس تقویم است ، بنابراین بر ارائه اطلاعات مربوط به تاریخ های مهم به انجمن تجارت رمزنگاری متمرکز است. این شامل رویدادها و کنفرانس ها نیز می باشد.

می توانید تقویمی را که مشاهده می کنید فقط برای نشان دادن رویدادهایی که به آن علاقه دارید ، سفارشی کنید.

2. BlockFolio

اگر می خواهید موبایل بیشتری داشته باشید ، BlockFolio را در نظر بگیرید. این ابزار موبایل به شما امکان می دهد نمونه کارهای خود را کنترل کنید.

یک تنوع قابلیت وجود ندارد ، اما این باعث می شود که کاربر پسند باشد برای همه کسانی که می خواهند تجارت کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آنچه را که در آن سرمایه گذاری کرده اید و هر یک از آنها را چه مقدار در اختیار داشته باشید.

سپس برنامه برای محاسبه ارزش نمونه کارها شما کار می کند. ردیابی در زمان واقعی وجود دارد که به شما امکان می دهد تغییر نرخ را کنترل کنید.

3. Coinmarketcap

آیا به دنبال ثبت رسمی اطلاعات در مورد سکه ها هستید؟ این ابزاری برای شماست. شما می توانید مبادلات مستند ، داده های مالی و پیوندهایی را به وب سایت رسمی و سایر نمایه ها پشتیبانی کنید.

چهار منبع اصلی اطلاعات برای این منبع وجود دارد. برای میانگین وزن توکن ها و سکه ها به قسمت Market Value بروید.

بخش حجم تجارت مجموع حجم معاملات 24 ساعت گذشته را در سیستم عامل های شناخته شده به شما ارائه می دهد. بخش Trends به شما امکان می دهد براساس فیلترهایی که تنظیم کرده اید جفت معاملات را ردیابی کنید.

بخش چهارم ، بخش ابزارهای اضافی است. این بخش مجموعه ای از ابزارها را برای شما فراهم می کند که زندگی شما را آسان تر می کند مانند مبدل ارز.

4. سکه

Coinigy نیاز شما به داشتن یک بورس تجاری مختلف را از بین خواهد برد. این بدان معنی است که روند معاملات شما ساده می شود.

این یک رویکرد همه در یک معامله است بنابراین مبادلات بهم پیوسته است به یک داشبورد. همچنین می توانید آدرس کیف پول و حساب های مبادله خود را ادغام کنید.

سپس این امکان را دارید که از Coinigy در دسک تاپ یا از طریق برنامه تلفن همراه آنها استفاده کنید. همچنین می توانید هشدارها را برای دریافت به روزرسانی های بی درنگ از طریق پیام کوتاه و ایمیل تنظیم کنید.

این داشبورد مناسب برای کسانی است که در دنیای سریع سرمایه گذاری روزانه یا کوتاه مدت شرکت می کنند.

5. CoinView

این تلفن همراه دیگری است که می تواند اطلاعاتی را هنگام حرکت به شما ارائه دهد. مزیت اصلی استفاده از این برنامه این است که شما اخبار ، سیگنال ها و نقل قول ها را در کف دست خود دارید.

این برنامه همچنین از یک API استفاده می کند که به شما امکان تجارت در مبادلات را می دهد. این بدان معناست که شما فقط باید در 6 صرافی رایج ارزهای رمزنگاری شده برای انجام معاملات به یک مکان بروید.

آینده برای این برنامه نیز روشن است. آخرین به روزرسانی آنها باعث می شود تا با سازگاری ربات معامله کنند.

6. OnChainFX

آیا CoinMarketCap را دوست دارید ، اما بیشتر می خواهید؟ سپس شما به OnChainFX نیاز دارید. یک میلیون ترکیب داده مختلف در دسترس شماست تا بتوانید یک داشبورد کاملاً سفارشی ایجاد کنید.

آنچه چشمگیر است این است که حتی اگر در مورد overdrive اطلاعات دریافت می کنید ، درک آن هنوز هم آسان است.

7. BitcoinTalk

اگر در حال معامله هستید ، باید ببینید که در مجمع پیشرو ارزهای رمزپایه جهان چه گفته می شود. این انجمن بیشترین منبع اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد.

شما با بیش از 20 میلیون نفر از سراسر جهان به ارتباط دسترسی خواهید داشت. شما خواهید دید که طیف گسترده ای از موضوعات به طور فعال روزانه بحث می شود. نکته قابل توجه این است که هر نوع ارز تابلوی خاص خود را دارد.

هر زمان ICO جدیدی ایجاد شود ، یک موضوع جدید ایجاد می شود. اینجاست که می توانید جدیدترین ها را پیدا کنید اطلاعات و اطلاعیه ها.

8. رمزنگاری مقایسه

اگر معتبرترین و قدیمی ترین منبع را می خواهید ، به Cryptocompare نیاز دارید. می توانید از زمینه های مختلف در یک مکان به اطلاعات معاملات دسترسی داشته باشید.

مفیدترین ابزار لیست کامل سکه ها و توکن ها با شرح مفصل هر یک از آنها را پیدا خواهید کرد. امروزه با برخی از افراد ، این امر تحقیقات شما را در مورد سرمایه گذاری های بالقوه جدید بسیار آسان می کند.

9. سندیکا

اگر به دنبال کمی توصیه های انسانی هستید ، می خواهید از Cindicator استفاده کنید. این ابزار الگوریتم های رایانه و تجزیه و تحلیل را با مشاوره تحلیلگر مالی انسان ترکیب می کند.

این منجر به پیش بینی ها و مشاوره های فوق العاده دقیق برای سرمایه گذاران می شود. آنها پیش بینی ها و اطلاعاتی را در مورد مواردی مانند تغییرات عمده اقتصادی و ارزش سکه به شما ارائه می دهند.

10. MatchCoins

این ابزاری است که به شما امکان می دهد درآمد بالقوه سکه ها را بررسی کنید. شما می توانید سکه ها را بر اساس پارامترهای مختلف مقایسه کنید. آنها می توانند از طاقچه های مختلف یا یکسان باشند.

برخی از فیلترهای مختلفی که می توانید استفاده کنید شامل قیمت در USD و BTC ، میزان عرضه کل ، محدودیت بازار و گردش می باشد. این اطلاعات به شما امکان می دهد با مقایسه آن با عملکرد سکه هایی که با آنها آشنا هستید ، تصمیم بگیرید که آیا یک سکه جدید ارزش سرمایه گذاری دارد..

ابزارهای معاملات ارزهای رمزنگاری شده

سعی نکنید به تنهایی وارد دنیای تجارت ارزهای رمزپایه شوید. شما باید این ابزارها را داشته باشید تا بتوانید به شما کمک کند.

با استفاده از ابزارهای معاملاتی ارز رمزنگاری شده ، درک بهتری از شرایط فعلی بازار معاملات و تغییرات احتمالی به خود خواهید داد.

همچنین درباره وقایع و تغییراتی که می تواند استراتژی معاملاتی شما را تغییر دهد ، بهتر مطلع خواهید شد.

اطمینان حاصل کنید که هنگام معاملات ارز رمزنگاری شده ، این اشتباهات رایج را مرتکب نشده اید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me