הוראות שלב אחר שלב למסחר בבוט רשת

איך עובד הבוט גריד?

במאמר שלנו ממחזור התרגול 3Commas, כבר בחנו את עקרון הבוט GRID. אנו ממליצים בחום להכיר אותו לפני קריאת מאמר זה.!

נזכיר בקצרה: כדי להפעיל בוט GRID, מספיק לציין את מגבלות המחירים העליונות והתחתונות בהן יפעל הבוט, כמו גם את מספר רמות קו המחירים ביניהן. האסטרטגיה יוצרת סדרה של רמות קנייה ומכירה אופקיות, והבוט צובר רווחים בזמן שהמחיר נע, “מקפץ” בתוך הרשת הבנויה.

מה כל כך טוב בבוט GRID שלנו??

בעיקרון, הרובוטים בשוק הקריפטו פועלים על ידי קבלת אותות כלשהם כדי להתחיל ולהשלים עסקה, אך במקרה של בוט GRID, הכל שונה.

הבוט GRID מנסה להרוויח כסף בכל תנועת מחירים על ידי קנייה זולה יותר ומכירה יקרה יותר. המחיר ירד – הבוט נקנה, המחיר למעלה – הבוט נמכר, וכך זה כל הזמן, 24 שעות ביממה, עד שהבוט יעבוד את כל תנועת המחירים בתוך הרשת, ועד שהמחיר ייצא מחוץ לרשת. כל מה שנדרש מאיתנו הוא לציין את המחירים התחתונים והעליונים של הרשת ואת רוחב כל רשת, ונע שלאורכו הבוט יקנה וימכור מטבעות.. 

בואו נעבור להגדרות של רשת ה- Bot שלנו.

לשם כך עבור לדף הבוט של GRID או www.tradingview.com (למי זה נוח יותר) ואנחנו מתחילים להציג את תרשימי המטבעות השונים. שיטת הניתוח והיצירה הידנית של בוט GRID ב”אסטרטגיה ידנית “היא למצוא ולבחור זוגות מסחר כאלה כאשר המחיר קרוב לרמת התמיכה, שהוא הגורם החשוב ביותר להצלחה במסחר GRID ברשת..

רֶמֶז

רמת התמיכה היא רמת המחירים הנמוכה ביותר לפרק זמן מסוים. ככלל, עם הגעה לרמה זו, המחיר מתהפך ועולה.

עדיף לחפש מטבעות החל מ מסגרת זמן של 4 שעות.  המטבע המתאים ביותר יהיה זה שירד במחיר לרמת תמיכה חזקה כלשהי ונדחה ממנו כל הזמן. כלומר, ברור שקונים קונים את התחתית בכל פעם. כמובן, באופן אידיאלי, עליכם לחפש מטבע עם תנודתיות גבוהה יותר, יהיו לנו יותר סיכויים להרוויח עליו כסף, בעוד שהמחיר יעלה ויורד ברשת שלנו..

רֶמֶז

תנודתיות גבוהה טומנת בחובה סיכונים גדולים יותר להרווחת כסף, אך גם פותחת אפשרויות רחבות יותר להרוויח כסף במסחר.

לאחר בדיקת מטבעות שונים והפעלת מיומנויות ניתוח טכניות מינימליות, אנו מחליטים לעצור בזוג ZRX / USDT.

למה? על זוג זה אנו רואים:

  • ריבאונד מחירים מהחלק התחתון של רמת תמיכה חזקה, שממנה הוא יכול לעלות בהדרגה שוב או להיכנס לדירה, כלומר, הוא יעלה ויורד ואז יעבור מעבר לאפיק זה. זה מה שאנחנו צריכים כדי שהמחיר יעבור לאורך הערוץ שלנו ואז יעלה, ואחריו נוכל לסגור בבטחה את הבוט שלנו ולעבור לזוג הבא;
  • יש הבדל שורי חזק ב- RSI;

רֶמֶז

סטייה שורית היא שפל נמוך יותר בתרשים המחירים ושפל גדול של המחוון, במקרה זה RSI.

  • ZRX אמנם לא מובילה מבחינת שווי שוק, אך יחד עם LEND יש לה הרבה יותר מחזיקים מאשר אסימוני Defi אחרים, המהווים אינדיקטור חשוב במסחר..

וכך, יש לנו 300 USDT ואנחנו רוצים למקם נכון את הרשת על זוג ה- ZRX / USDT. בוט ה- GRID עצמו הוא בוט די מגושם, כלומר ככל שיותר רמות בבוט, כך אנו זקוקים לאיזון חופשי יותר.

אנחנו מתחילים להגדיר את הבוט שלנו. אנו עוברים לצפייה בטווח הזמן של 4 השעות (הסקירה הטובה ביותר על הרמות) ומתאימים אותה בהתאם לתרשים כך שהמחיר יעבור מתחתית רמת התמיכה החזקה שלנו לראש הערוץ, שלאורכו המחיר יכול לנוע. במשך זמן מה בתוך הרשת שלנו. אנחנו מכוונים את הרשת כך שהתחתון והעליון הרשת נגעה במפלסים התחתונים והתחתונים של הערוץ, ול תנועת המחירים ברשת נגעה בכל רשת בבוט בתדירות האפשרית. אם מסגרת הזמן של 4 שעות אינה נוחה, לדיוק אתה יכול לבחור מסגרת זמן של 15 דקות (חשוב אם הרשת לא כל כך גדולה ורוחבה פחות מ -1%).

לאחר מכן, הגדר את הפרמטרים הבאים בהגדרות רשת הבוט:

זוג: ZRX / BTC

מחיר גבול עליון: 0.4250

מחיר גבול תחתון: 0.3065

מספר קווי רשת: 30

כמות ברשת אחת: 33 ZRX (הסכום המינימלי לכל עסקה, קצת יותר מ- $ 10)

סכום השקעה: 272 דולר ארה”ב

מחיר השקת בוט: 0.3174

רוחב רשת: 0.96% ~ 1.31%

גודל רשת שלם: 38%

לאחר השלמת ההגדרות של הבוט GRID, לחץ על “ליצור“. בהודעה שמופיעה אודות היצירה המוצלחת של הבוט, לחץ על “בסדר“שאחריו בוט ה- GRID שלנו נכנס לאזור המוכנות, אך טרם הושק. בסעיף “הרובוטים שלי ברשת“ממש מתחת לתרשים אנו בודקים שוב את כל הגדרות הבוט (אם יש צורך, נוכל ללחוץ”לַעֲרוֹך«, בצע תיקונים ושמור) ואם הכל מתאים לנו – נתחיל! כדי להפעיל את הבוט, עליך ללחוץ על “לְאַפשֵׁר“.

לאחר מכן, הבוט ישאל אותנו שוב אם אנו בטוחים במעשינו, אם כן, אנו מאשרים בלחיצה על הכפתור הירוק “אני מאשר“.

ואז נשאר הצעד האחרון. בכדי שהבוט של GRID יעבוד, נצטרך לרכוש את כמות ה- ZRX הנדרשת. ניתן לעשות זאת באופן ידני באמצעות מסוף Smart Trade או פשוט על ידי לחיצה על “קנה לפי שוק“.

לאחר מכן, בוט ה- GRID שלנו יתחיל לעבוד, כלומר, הוא יבצע הזמנות מגבלה בבורסה, וכשהמחיר יעבור וכל הזמנת מגבלה תבוצע, הוא יבצע שוב הזמנות שוב ושוב וירוויח על כל מחיר. תנועה בתוך הרשת שלנו..

אם נלחץ על זוג בבוט GRID (במקרה שלנו זה ZRX / USDT), ואז תיפתח תרשים, שבו הרשת עצמה וההזמנות שבוצעו יהיו גלויים. מעת לעת, עם פתיחת התרשים, נאסוף תמונה של המתרחש עם הבוט וכיצד הוא מסתדר את הרווח שלו. גם בסעיף “הרובוטים שלי ברשת»רווח ממומש יוצג לצד נתוני הבוט שלך בצד ימין. במידת הצורך תוכלו לעצור את הבוט, להמתין 30-60 שניות (כדי שהבוט יוכל לבטל את כל הזמנות המגבלה בבורסה), לבצע שינויים ברשת ולשמור ולרוץ שוב.

כמו כן, אם נלחץ על הכותרת של הבוט GRID שלנו, אז רשימה עם המיקום הפתוח שלנו ועם כל הזמנות המגבלה שהונחו בתהליך עיבוד תיפתח לנו והיא שמורה ליתרתך לעסקאות. גם בעמוד זה תוכלו לייצא את כל הנתונים בבוט שלנו.

מתי זה אידיאלי להתנתק מבוט GRID? 

הזמן האידיאלי לעצור את הבוט ולסגור אותו יהיה כאשר המחיר יעבור את כל הרשת מלמטה למעלה ויוצא מהרשת כלפי מעלה. אם המחיר עבר הפוך, מחוץ לתחתית הרשת, ישנן שתי אפשרויות: לחכות שהמחיר יחזור לרשת גריד, או לעצור את הבוט, שלאחריו יישארו מטבעות לא נמכרים (במקרה שלנו ZRX) בארנק שלך. אתה יכול לנסות למכור מטבעות תקועים בארנק שלך למטרות רווח באמצעות מסוף כף יד Smart Trade וכלי מכירה חכמה. אם יש לנו יתרה חופשית בארנק, אז בשביל זה נוכל ליישם את ה”ממוצע “ולמשוך את המטבע לרווח. כך נקבל רווח הן מעבודת הבוט GRID עצמו והן מעסקת מכירה חכמה.

====================================================== =======================

כעבור יום נבדוק כיצד פועל הבוט GRID שלנו..

כפי שניתן לראות בתרשים, המחיר ZRX עלה, הבוט עובד ומרוויח. מוקדם יותר הזכרנו שכדי להשיג רווח משמעותי בכל תנועת מחירים, עליך להזין סכום גדול יותר ממה שהשתמשנו כדוגמה. עם זאת, הבוט שלנו מראה את עצמו בצורה מושלמת ועובד בפלוס.

כיצד לפקח על פעולת הבוט?

למטה בתרשים אנו רואים את הסימנים “B” ו- “S”, או “BS”.

ב“- פירושו שהבוט קנה מטבע על הנר הזה;

ס“- פירושו שהבוט מכר את המטבע על הנר הזה;

BS“- פירושו שהבוט הצליח לקנות ולמכור מטבע על הנר הזה.

בסקירת העסקאות אנו רואים את כל ההכנסות שהבוט הצליח להביא לנו. אם תלחץ על “כל העסקאות”, נראה תמונה מלאה יותר של עבודת הבוט שלנו.

אז זה הכל! כעת, לאחר שהבנתם את עבודתו של הבוט GRID על דוגמה אמיתית, תוכלו להגדיר אותו בקלות ולהתחיל לסחור ברווח!

ואם עדיין לא ניסיתם את הפלטפורמה שלנו, הגיע הזמן לעשות זאת!

הירשם ל- 3Commas וקבל 3 ימי גישה חופשית לכל התכונות, כמו גם הנחה של 50% ברכישת מנוי שנתי!

בהצלחה לכולם!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map